Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Serdar Sekin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bu takimin en buyuk sorunu guven
    sorunudur. Ozellikle onde oldugumuz maclarda panikleyip sacma sapan goller yiyoruz. Ayrica ozellikle derbi maclarda ne yapacagimizi sasiriyoruz. Futbolcularin eli ayagina dolasiyor. Kendimizi anadolu takimi gibi goruyoruz. Oysa bu takim guvenli bir sekilde oyadiginda neler yapabilecegini gosterdi. Bilic ne yapip edip bu takima guvenli oynamayi ogretmeli. Yoksa daha cok son dakika golleri yeriz. Derbi de kazanamayiz.
    GT-S5830i cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi
    bunun icin takima defalarca derbi oynamis,sampiyonluk yarisi kovalamis sampiyon olmus,tecrubeli, herkesin saygi duyacagi,guven duyacagi bir iki tane futbolcu alinmasi sart. bilic tekbasina istedigi kadar anlatsin anlatarak olmaz o isler.

Yorum Yap

Aslı Murat H?seyin Dikmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      D?n ak?am Man?et program?nda ?ok g?zel anlatt?lar hatalar?n? .. ?n?allah bir bakm??s?nd?r Bili? ..

Arsenal ma?lar?nda hatas?z oynayan ?smaili kesip Necip efendiyi almana ne gerek vard? ?

VE NEDEN K?MSE B?RAZDA ??RKEFL?K YAPMAMIZ GEREKT???N? G?RM?YOR ? TARTI?MALI B?R POZ?SYONDA HAKEM? BASKI ALTINA NEDEN ALAMIYORUZ ? (S?Z?M FUTBOLCULARA) biri gidip digerleri bakmamal? .. hepsi birden hakemin yan?nda bitmeli .. bunu senelerdir ??zemedik mi ?
      hakem vs..hepsi bir yana en ?nemli konu bu. fb mac?nda devre oldu tak?m arkadas?n kendi sahanda hem de derbide 5 dk ?nce hakl? veya haks?z k?rm?z? kart g?rm?? o d?d?kle beraber en az 6,7 ki?i hakemin ?st?ne ?yle bir kosacaks?n ki 2.devre gecen sene kad?koyde cuneyt cak?r ?n yapt??? g?b? rakipten de 1 ki?i atay?m ba??m derde girmesin diye f?rsat kollas?n ama bizde b?yle bir sey mumkun de?il sahada hepsi s?t d?km?? kedi gibi o?uzhan biraz da veli d???nda itirazdan kart g?ren adam yok nerdeyse.
      amat?rde olsa ucundan k?y?s?ndan futbol oynayanlar bilir bir tak?m ba?ar?l? olmak istiyorsa saha i?inde papaz diye tabir edilen en 3,4 tane t?rk oyuncu olmal? gerekti?inde hakemle,rakip oyuncuyla a??z dala??na girebilecek emre p... yan?na geldi?inde emre abi de?il ak?ll? ol emre diyebilecek adamlar laz?m (sergen,tayfur,i.?z?lmez,ilhan,ali eren,r??t?,i.toraman,zago,ernst,guti vs.)

Yorum Yap

Aslı Ahmet Cenk D?nmez tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Murat H?seyin Dikmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        D?n ak?am Man?et program?nda ?ok g?zel anlatt?lar hatalar?n? .. ?n?allah bir bakm??s?nd?r Bili? ..

Arsenal ma?lar?nda hatas?z oynayan ?smaili kesip Necip efendiyi almana ne gerek vard? ?

VE NEDEN K?MSE B?RAZDA ??RKEFL?K YAPMAMIZ GEREKT???N? G?RM?YOR ? TARTI?MALI B?R POZ?SYONDA HAKEM? BASKI ALTINA NEDEN ALAMIYORUZ ? (S?Z?M FUTBOLCULARA) biri gidip digerleri bakmamal? .. hepsi birden hakemin yan?nda bitmeli .. bunu senelerdir ??zemedik mi ?
        hakem vs..hepsi bir yana en ?nemli konu bu. fb mac?nda devre oldu tak?m arkadas?n kendi sahanda hem de derbide 5 dk ?nce hakl? veya haks?z k?rm?z? kart g?rm?? o d?d?kle beraber en az 6,7 ki?i hakemin ?st?ne ?yle bir kosacaks?n ki 2.devre gecen sene kad?koyde cuneyt cak?r ?n yapt??? g?b? rakipten de 1 ki?i atay?m ba??m derde girmesin diye f?rsat kollas?n ama bizde b?yle bir sey mumkun de?il sahada hepsi s?t d?km?? kedi gibi o?uzhan biraz da veli d???nda itirazdan kart g?ren adam yok nerdeyse.
        amat?rde olsa ucundan k?y?s?ndan futbol oynayanlar bilir bir tak?m ba?ar?l? olmak istiyorsa saha i?inde papaz diye tabir edilen en 3,4 tane t?rk oyuncu olmal? gerekti?inde hakemle,rakip oyuncuyla a??z dala??na girebilecek emre p... yan?na geldi?inde emre abi de?il ak?ll? ol emre diyebilecek adamlar laz?m (sergen,tayfur,i.?z?lmez,ilhan,ali eren,r??t?,i.toraman,zago,ernst,guti vs.)
        o?uzhan ka? defa hakemle ba?ba?a kald? .. ya ay?pt?r sen tak?m arkada??s?n ?ylece bak?yorsun ... hakeme sende ko?sana ! Olcaya k?rm?z? kart verildikten sonra en az 5-6 be?ikta?l? orada olmal?yken Necip efendiye bir bak?n diyorum . ne yap?yor ... bu konuda futbolcular? g?ren konu?an olabilirse s?ylesin .. kafay? s?y?rd?m art?k bu konuda ben . yeni stadda da b?yle yapacaklarsa biz yine hakemi bask? alt?na alamay?z s?yliyim .. ?nce onlar yapacak sonrada biz ?sl?kla gelece?iz arkadan ...

Yorum Yap

Sezon ba??nda neden ?smail'i oynatt?n? Fener Arsenal'den b?y?k tak?m m?? Necip ve Caner. Helal olsun hoca sana.

Yorum Yap

Aslı Bulent Golbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            sorunudur. Ozellikle onde oldugumuz maclarda panikleyip sacma sapan goller yiyoruz. Ayrica ozellikle derbi maclarda ne yapacagimizi sasiriyoruz. Futbolcularin eli ayagina dolasiyor. Kendimizi anadolu takimi gibi goruyoruz. Oysa bu takim guvenli bir sekilde oyadiginda neler yapabilecegini gosterdi. Bilic ne yapip edip bu takima guvenli oynamayi ogretmeli. Yoksa daha cok son dakika golleri yeriz. Derbi de kazanamayiz.
            bunun icin takima defalarca derbi oynamis,sampiyonluk yarisi kovalamis sampiyon olmus,tecrubeli, herkesin saygi duyacagi,guven duyacagi bir iki tane futbolcu alinmasi sart. bilic tekbasina istedigi kadar anlatsin anlatarak olmaz o isler.
            Anlatmaktan bahsetmiyorum oynatmaktan bahsediyorum. Mantaliteden bahsediyorum. Sen Arsenale karsi Tottenhama karsi Feyenorda karsi nasil oynuyorsan aynisini cikip fenere de gs ye de oynayacaksin. Anadolu takimlarina karsi golu attiktan sonra hapsolmayacaksin. Bu sorunu da Bilic cozecek.

Yorum Yap

Hic bir mac oynamadan belli olmaz. Sakatlik, form durumu, saha, zemin, mac ici faktorler.... Simdiden puan tahmini yapmak imkansiz.

Yorum Yap

?smi de?i?sede belal?m?z ?stanbul Belediye ye puan kaybetmemeliyiz. Ard?ndan da Kas?mpa?a ma?? var. Eksiklerimiz var ama her ne olursa olsun iki haftay? kay?ps?z ge?meliyiz. ?n?allah kazaya u?ramay?z...

Yorum Yap

Guveniyorum sana Bilic..

Hatalarin yok mu var.. Bazen inada bindiriyor musun evet.. Bazen cok mu kiziyorum o da evet..

Ama sana guveniyorum hocam.. Dualarim seninle

Yorum Yap

evet haklisin serdar abi, yani bu takimin psikologa ihtiyaci var varmi bilmiyorum ama artik biseyler yapsinlar imami getirirler psikkologmu gelir, bide benim anlamadigim derbiler veya ?nmeli maclardan ?nce bu y?netici veya baskan topcularla konusmuyormu gecen aziz pisligin yaptigi gibi? ben g?rmedim

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Schuster'in oldugu yerden bir cacik olmaz.Bilic 10 Schuster eder gozumde.
                      As?l Schuster i 6 ayda g?nderen zihniyetten ve ?lkeden bi cac?k olmaz bana kal?rsa karde?im. Bilic de Schuster de adam?n has?d?r. ?kisi de bu ?lkede 10 tane ?smail Kartal ederler ama i?te gel g?r ki adam?n elindeki kadroda Diego yedek kalabiliyor biz dev?irme oyuncularla d?nyada yap?lacak en zor i?leri yani topa h?kmetmeyi, pas oyunu oynamay? ve bunu kal?c? hale getirmeyi deniyoruz. Schuster bunu ?ok radikal bir ?ekilde denedi, Bilic daha sa?lamc? davran?yor. ?u zamana kadar gelebilmesinin sebebi de o zaten. Schuster ?yle keskin girdi ki bu mental kapasiteyi y?kseltme i?ine Necip Ersan gibi bug?n sayd?r?lan oyuncular?m?z o zamanlar ofansif a??dan dahi ?ok b?y?k beklentilerle izleniyorlard?. ?zellikle Necip Guti nin de yard?m?yla ?ok iyi yerlere gelir diyorduk bir ?o?umuz. Tak?ma resmen s?f?rdan bir zihniyet a??lamaya ?al???yordu adam. He bunu isteyen bizdik, bizim y?netimdi. Sen deseydin Schuster e ya hac? s..et ?imdi modern futbolu falan bi ma? kazanal?m arkada? o da ona g?re kontra atak futbolu oynar elindeki y?ld?zlarla bir yere gelirdi. Ama adam resmen g?z g?re g?re APA?IK bir ?ekilde ?ok zor bir sistemi hem de elindeki b?t?n uygunsuz savunma oyuncular?yla denedi. ?stemeseydiniz o zaman adamdan karde?im. Sene ba?? her ma? ??lg?nlar gibi rakipleri sahas?na hapsederken herkes kendinden ge?iyordu. 2 sene dayansan?z olacak transferlerle o tak?m ge?en sene belki de ?ampiyondu. ?lk senesinde Schuster 10. bile olabilirdi ama devam?nda iyi ?eyler olaca?? kesindi. Neyse Bilic e nasip olsun umar?m.
                      ?ncelikle Schuster g?nderilmemi?tir,kendisi istifa etmi?tir.
                      Yani senin bahsetti?in '' sizin zihniyetin g?nderdirdi?i '' arg?man? bombo? bir temele dayanmaktad?r.
                      Kald? ki,ben hangi teknik adama k?stek olmu?um,Schuster'i be?enmemem onun alt?n? oydu?um anlam?na m? geliyor ?
                      Be?enmiyorum,onun oynatt??? futboldan da hi? bir zaman kendimden ge?medim,bu onun alt?n? oydu?um,yahut k?relmi? bir zihniyete sahip oldu?umu mu g?steriyor ?
                      Ligin ilk ma??n?n en iyilerinden olan ve galibiyet gol?n? atan Bobo'yu ertesi hafta 18 ' e almayan (Bobo'da niye 18'e al?nmad???n? bilmedi?ini s?ylemi?ti)
                      Nobre'den 10 numara yapan,Quaresma,Guti,Fernandes,Simao gibi ayaklara ra?men pozisyon s?k?nt?s? ?eken.
                      Geldi?i g?nden beri tak?m savunmas? ad?na tek iyi i? yapmayan Schuster benim g?z?mde hoca de?ildir,Real Madrid'i ?al??t?rm?? olmas? veya adam olmas? ilgilendirmiyor beni.
                      ?stelik tarihimizin en iyi kadrolar?ndan birine sahipken, '' istedi?i transferler yap?lsayd? yeaa '' mant???n? bir ge?elim l?tfen.
                      Aha buyrun Be?ikta? kadrosu,?u kadro Bilic ' in elinde olsa sevin?ten g?bek atar.

-------------------R??t?

Hilbert-------Ersan----Ferrari----?.?z?lmez.

----------------Aurelio-----Ernst

----Quaresma-------Guti--------Ekrem

----------------------Bobo

Cenk
                      ?smail
                      Necip
                      Nobre
                      Holosko
                      Sivok
                      Toraman

B?t?n bunlar?n ?st?ne devre aras?nda Fernandes,Almeida ve Simao transfer edilmi?.
                      Almeida'y? Bobo'ya tercih edip,Fernandes'e do?ru d?zg?n ?ans vermemi? bir teknik adamdan bahsediyoruz.
                      Ve sen hala diyorsun ki,istedi?i transferler olsayd? ??yle b?yle olacakt?,daha ne olacakt? Allah a?k?na ?

Fernandes'i kul?bede oturtup,Nobre'den 10 numara yapan,Almeida sevdas? y?z?nden Bobo'dan s?f?r verim alan,
                      Her ma? kalemizde 5-6 net pozisyon vermemize ?are bulamazken,yan yana yap?lan 300 pas ve girdi?imiz 0 pozisyonlar? iyi futbol diye yutam?yorum ben.
                      ?st?ne ?stl?k bir Fb ma?? var ki sorma gitsin,tak?m 10 ki?i kalm?? ama ?nde,Necip o dakikaya kadar Alex'e ad?m att?rmam??.
                      Almeida ise her zaman ki gibi sahada yok,Aurelio'yu oyuna al?rken (Ki Aurelio stopere ge?mi?ti)
                      Necip'i ??kart?p Almeida'ya dokunmamas? sonucu Alex'in art arda gelen golleriyle 4-2 yenilmi?tik.
                      Schuster'?n gidi?iyle ilgili zerre vicdan azab?m yok,gitti?inede memnunum.
                      Halada s?yl?yorum Bilic ; Schuster X 10 ' dur g?z?mde.

Selametle.

Yorum Yap

[MENTION=92]Tufan Tokadci[/MENTION]
                        Tamam zaten her ?eyi sen ?ok iyi biliyorsun..
                        Futbol sinema y?zme vsvs senden bilinir.!!!!!

Yorum Yap

?n?m?zdeki iki lig ma??n? (ba?ak?ehir, kas?mpa?a) kazan?rsak liderli?i geri alaca??m?z? d???n?yorum.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Schuster'in oldugu yerden bir cacik olmaz.Bilic 10 Schuster eder gozumde.
                            As?l Schuster i 6 ayda g?nderen zihniyetten ve ?lkeden bi cac?k olmaz bana kal?rsa karde?im. Bilic de Schuster de adam?n has?d?r. ?kisi de bu ?lkede 10 tane ?smail Kartal ederler ama i?te gel g?r ki adam?n elindeki kadroda Diego yedek kalabiliyor biz dev?irme oyuncularla d?nyada yap?lacak en zor i?leri yani topa h?kmetmeyi, pas oyunu oynamay? ve bunu kal?c? hale getirmeyi deniyoruz. Schuster bunu ?ok radikal bir ?ekilde denedi, Bilic daha sa?lamc? davran?yor. ?u zamana kadar gelebilmesinin sebebi de o zaten. Schuster ?yle keskin girdi ki bu mental kapasiteyi y?kseltme i?ine Necip Ersan gibi bug?n sayd?r?lan oyuncular?m?z o zamanlar ofansif a??dan dahi ?ok b?y?k beklentilerle izleniyorlard?. ?zellikle Necip Guti nin de yard?m?yla ?ok iyi yerlere gelir diyorduk bir ?o?umuz. Tak?ma resmen s?f?rdan bir zihniyet a??lamaya ?al???yordu adam. He bunu isteyen bizdik, bizim y?netimdi. Sen deseydin Schuster e ya hac? s..et ?imdi modern futbolu falan bi ma? kazanal?m arkada? o da ona g?re kontra atak futbolu oynar elindeki y?ld?zlarla bir yere gelirdi. Ama adam resmen g?z g?re g?re APA?IK bir ?ekilde ?ok zor bir sistemi hem de elindeki b?t?n uygunsuz savunma oyuncular?yla denedi. ?stemeseydiniz o zaman adamdan karde?im. Sene ba?? her ma? ??lg?nlar gibi rakipleri sahas?na hapsederken herkes kendinden ge?iyordu. 2 sene dayansan?z olacak transferlerle o tak?m ge?en sene belki de ?ampiyondu. ?lk senesinde Schuster 10. bile olabilirdi ama devam?nda iyi ?eyler olaca?? kesindi. Neyse Bilic e nasip olsun umar?m.
                            ?ncelikle Schuster g?nderilmemi?tir,kendisi istifa etmi?tir.
                            Yani senin bahsetti?in '' sizin zihniyetin g?nderdirdi?i '' arg?man? bombo? bir temele dayanmaktad?r.
                            Kald? ki,ben hangi teknik adama k?stek olmu?um,Schuster'i be?enmemem onun alt?n? oydu?um anlam?na m? geliyor ?
                            Be?enmiyorum,onun oynatt??? futboldan da hi? bir zaman kendimden ge?medim,bu onun alt?n? oydu?um,yahut k?relmi? bir zihniyete sahip oldu?umu mu g?steriyor ?
                            Ligin ilk ma??n?n en iyilerinden olan ve galibiyet gol?n? atan Bobo'yu ertesi hafta 18 ' e almayan (Bobo'da niye 18'e al?nmad???n? bilmedi?ini s?ylemi?ti)
                            Nobre'den 10 numara yapan,Quaresma,Guti,Fernandes,Simao gibi ayaklara ra?men pozisyon s?k?nt?s? ?eken.
                            Geldi?i g?nden beri tak?m savunmas? ad?na tek iyi i? yapmayan Schuster benim g?z?mde hoca de?ildir,Real Madrid'i ?al??t?rm?? olmas? veya adam olmas? ilgilendirmiyor beni.
                            ?stelik tarihimizin en iyi kadrolar?ndan birine sahipken, '' istedi?i transferler yap?lsayd? yeaa '' mant???n? bir ge?elim l?tfen.
                            Aha buyrun Be?ikta? kadrosu,?u kadro Bilic ' in elinde olsa sevin?ten g?bek atar.

-------------------R??t?

Hilbert-------Ersan----Ferrari----?.?z?lmez.

----------------Aurelio-----Ernst

----Quaresma-------Guti--------Ekrem

----------------------Bobo

Cenk
                            ?smail
                            Necip
                            Nobre
                            Holosko
                            Sivok
                            Toraman

B?t?n bunlar?n ?st?ne devre aras?nda Fernandes,Almeida ve Simao transfer edilmi?.
                            Almeida'y? Bobo'ya tercih edip,Fernandes'e do?ru d?zg?n ?ans vermemi? bir teknik adamdan bahsediyoruz.
                            Ve sen hala diyorsun ki,istedi?i transferler olsayd? ??yle b?yle olacakt?,daha ne olacakt? Allah a?k?na ?

Fernandes'i kul?bede oturtup,Nobre'den 10 numara yapan,Almeida sevdas? y?z?nden Bobo'dan s?f?r verim alan,
                            Her ma? kalemizde 5-6 net pozisyon vermemize ?are bulamazken,yan yana yap?lan 300 pas ve girdi?imiz 0 pozisyonlar? iyi futbol diye yutam?yorum ben.
                            ?st?ne ?stl?k bir Fb ma?? var ki sorma gitsin,tak?m 10 ki?i kalm?? ama ?nde,Necip o dakikaya kadar Alex'e ad?m att?rmam??.
                            Almeida ise her zaman ki gibi sahada yok,Aurelio'yu oyuna al?rken (Ki Aurelio stopere ge?mi?ti)
                            Necip'i ??kart?p Almeida'ya dokunmamas? sonucu Alex'in art arda gelen golleriyle 4-2 yenilmi?tik.
                            Schuster'?n gidi?iyle ilgili zerre vicdan azab?m yok,gitti?inede memnunum.
                            Halada s?yl?yorum Bilic ; Schuster X 10 ' dur g?z?mde.

Selametle.

tufan ?n s?ylediklerine harfiyen kat?l?yorum.schuster ke?i boynuzu tad?nda iz b?rakm??t?r nazar?mda.kendisi ka??t ?st?nde ezberci bir hocad?r.bizden sonra gitti?i tak?mda da bol goll? ma?lubiyetlerinin olmas? kendisinin saplant?l? derecede ezber sistem oynatt???n? g?sterir.kendisi d?nde yazm??t?m elinde bulgur oldu?u halde pirin? pilav? yapmaya ?al??an huysuz aksi bir a???d?r.o y?zden o do?ruyu bulana kadar milyon eurolar harcay?p do?ru isimleri yakalamak i?in beklemek abesle i?tigal olurdu.??nk? defans sorununu transferle ??zecekti diyip devre aras? simao fernandes almeida y? ald?rmas? bile elindeki oyuncu toplulu?undan bi haber oldu?unu g?sterir.

Yorum Yap

tabi ki yanl??lar? var ama s?rekli geli?im g?steriyor. tak?m? buradan ayaga kald?rabilirse b?y?k i? yapar

Yorum Yap

Aslı Feyyaz Kurtuldu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ?n?m?zdeki iki lig ma??n? (ba?ak?ehir, kas?mpa?a) kazan?rsak liderli?i geri alaca??m?z? d???n?yorum.
                                ben buna ek olarak karab?k ve trabzonu da ekliyorum bu ma?lar? alabilirsek ?ampiyon olacag?m?z? d???n?yorum. aksinde ge?en senenin ayn?s?n? izleriz gibi geliyor

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X