Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Samet Aybaba'y? ele?tiren biri olarak Bilic'e iyi ya da ba?ar?l? dersem tutars?z olurum.
    Konu?ulacak ?ok ?ey var da ?imdilik bu kadar olsun.

Yorum Yap

Aslı Caner ??p tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Hatalar tecr?beyi do?urur sab?r ?art. E?er Dortmund gibi bi kl?p olmak istiyorsak sab?r ?art...
      Hatalardan ders cikartiyosan eyv da israrla inat ediyosan bu kulup stajer hoca yetistirme yeri degildir

Yorum Yap

Allah a?k?na Bilic derbi kazanam?yor demeyin ya. 10 senedir derbilerin en kazanan tak?m? biziz. Fb nin ka? galibiyet ?n?ndeydik, ?imdi adamlar ka? farkl? ?n?m?ze ge?tiler. Be?ikta?, camia ve tak?m olarak 10 seneden beri s?k?nt?l?. Yani Bilic'i ele?tirmeden ?nce genel tabloya bir bakmak laz?m.

Yorum Yap

Fahrettin; Be?ikta? - Fener kadro k?yaslamas?nda zararl? ??kars?n karde?im.
          Bilicle ilgili hemfikiriz.

Yorum Yap

Aslı Filiz Fidanoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ?are ne bilmiyorum ama Bilic bende de art?k soru i?aretleri b?rak?yor. Tak?mda alternatifi olan oyuncu yok eyvallah, sa? eksik sol kesik o da eyvallah ama Partizan'a 4 tak?p, Anadolu tak?mlar?ndan 3 yiyip, derbide gol atamamak, bilmiyorum, kafamda deli sorular.
            ??nk? tak?m Avrupa tak?m? gibi futbol oynamaya ?al???yor. kendi evinde 4 yiyen s?rp tak?m? kayseri tak?m? ve teknik ekibi kadar ?irkefle?medi, sahada futbol d???nda her yol puan i?in mubah diyen bir tak?m ve onlar?n ekme?ine ya? s?ren bir hakem (hakemlerin asli g?revi futbol oynatmak engelleyenleri cezaland?rmakt?r) olunca b?yle olabiliyor.

Derbiler bizim kadro kalitemizin (harcanan paraya e? olarak ) d???k olmas?n?n s?k?nt?s?n? ya?ad???m?z ma?lar, sonu?ta sen harcam??s?n 20 lira onlar harcam?? 50 lira, bu y?zden k?t? oynuyoruz,

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Sucu hocaya ba?layanlar hep mi hoca su?lu b?t?n getirdi?imiz hocalar mi kotu anlayin art?k Besiktasin lobisi yok reytingi d???k diye ?ampiyon yapmiyorlar 10 yilda 1 yapip sesimizi kesiyorlar akillarinca ne zaman ki az bi basimizi kaldirsak hemen operasyon yap?yorlar karakterli top?ular bizde cirkefket renklilerde ne hikmetse hep biz kirmizi yiyoruz hakemin anasini belliyo renklileri sakin ol emrecim sakin ok voljancim derken bizim o?uzhan daha itiraza ba?lamadan ko?arken cart sari g?r?yor hoca hatalida be arkada? derbi mata ne kadar firsat ge?er eline hele 10 ki?i orda o penaltiyi vermezse nasil yenecen emre picine kirmiziyi vermezse bizimkini uyduruk saridan atinca nasip yenip ?ampiyon olacan birakin hocalardan su? aramayi bizi ?ampiyon yapmiyolar arkada? net ?zerimize oynaniyor...
              s?ylediklerin do?ruda senin hocan da ??k?p, ge?en hafta yapt??? hata ile pasifize olmu? moral olarak ??km?? bir adam? rakibin en etkili oldu?u kanada koymas?n bi zahmet.sosa pektemek 45 dakikal?k oynayabiliyorsa ilk yar? atibay? sa? bekte oynat?rs?n oyunu tutars?n rakibi g?r?rs?n 2. yar? sosa pektemek hamleleri ile oyunu almaya ?al???rs?n.en az?ndan ilk yar?y? atlatm?? olursun tak?m ?zerindeki stres gitmi? olur.belki 3. dakika o gol? yememi? olursun yada olcay kanad?nda kal?r 2. sar? kart? yememi? olur.hat?rlay?n serdar? gs ma??ndan sonra haftalarca kendine gelemedi ayn? ?ey necip i?inde ge?erli bunu g?rmek i?in ?ok b?y?k hoca olmaya gerek yok mental olarak bitik birini oynatman?n affedilir taraf? yoktur.hakemler herzamanki hakemler art?k al??m?? olmam?z laz?m.o?uzhana sen gelme diyip emreye emreci?im gelirmisin diyen adamlar bunlar, evet oyuna kesinlikle etki ediyorlar ama sende hoca olarak oyuncu olarak onlara yard?m ediyorsun yanl?? se?im yap?yorsun kart?n varken itiraz ediyorsun yada faul yap?yorsun vs.vs.

Yorum Yap

Evet 2 ma? kaybettik ve Bilic'e sallamalar yine ba?lad?.
                Bilic'e kadar say?lmas? gereken 350 tane eksi?i-hatay?-yetersizli?i es ge?ip yine hocaya vural?m, evet ?ok hakl?s?n?z. Bu kafayla 10 senede 1 ?ampiyonlukla yetinmeye devam...

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Caner ??p tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Hatalar tecr?beyi do?urur sab?r ?art. E?er Dortmund gibi bi kl?p olmak istiyorsak sab?r ?art...
                  Hatalardan ders cikartiyosan eyv da israrla inat ediyosan bu kulup stajer hoca yetistirme yeri degildir

Avrupa ma?lar?nda neden bu kadar iyiyiz sence? ??nk? ?zerimize oyun oynanm?yor T?re k?rm?z? yemiyor gereksiz yere oyun durdurulmuyor avatanja b?rak?l?yor. Bence b?yle bi ligde ?ampiyon olmam?z?n manas? yok ??nk? ?aibeli bir lig s?k?nt?l? bir lig ben Avrupa'da g?sterilen performansa daha ?ok ?nem veriyorum ??nk? temiz bir atmosfer var.

Yorum Yap

Aslı Doruk Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bu kadar silik oynayacak kadar fark yok diye dusunuyorum. Fener genclerbirligiyle oynarken bu kadar ustunluk kuramiyor. Ayrica 5 derbi oynayip birini bile kazanamayacak kadar rakiplerle kadro farkimiz yok. Anadolu takimlari bile 5 mac yapsalar birini kazaniyorlar..
                    Biz 10 mac daha yapsak kazanamayiz bu hocayla, gecen seneki 2 fener maci da aklimda.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Bilic'e kadar say?lmas? gereken 350 tane eksi?i-hatay?-yetersizli?i es ge?ip yine hocaya vural?m, evet ?ok hakl?s?n?z. Bu kafayla 10 senede 1 ?ampiyonlukla yetinmeye devam...
                      Sayar misin 350 eksigi?

Yorum Yap

Aslı Fahrettin Eroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bu kadar silik oynayacak kadar fark yok diye dusunuyorum. Fener genclerbirligiyle oynarken bu kadar ustunluk kuramiyor. Ayrica 5 derbi oynayip birini bile kazanamayacak kadar rakiplerle kadro farkimiz yok. Anadolu takimlari bile 5 mac yapsalar birini kazaniyorlar..
                        Biz 10 mac daha yapsak kazanamayiz bu hocayla, gecen seneki 2 fener maci da aklimda.

Kat?l?yorum, ben isim isim k?yaslad???n b?l?m? kastettim. Hele Meireles mi Atiba m? hi? olmam??.

Yorum Yap

Abi Bilic'e sallamak degil, hakem diyoruz o hep vardi, baska bahane deniliyor, oyuncu diyoruz e o macta boyleydi bunda boyle deniliyor, yonetim zaten hep ayni, takimi batiracak da cikaracak da yine Bilic. Bir anda olmaz evet ama mental olarak ben oyuncularda bir gelisim bir disiplin goremiyorum. Bilic gitsin ya da daha iyisini bulacagimizdan degil , taraftar olarak hakettigimizi istiyoruz.

Yorum Yap

Aslı Fahrettin Eroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Kat?l?yorum, ben isim isim k?yaslad???n b?l?m? kastettim. Hele Meireles mi Atiba m? hi? olmam??.
                            100 kere Atiba, sormasi bile ayip dimi?

Yorum Yap

kardesim erciyesspor ve fb ma??n? katleden necip i ?srar? onu hedef tahtas?na sokar.. biz ba?ar?s?z ve vas?fs?z oyuncular? sahiplendigimiz i?in derbi fukaras? olduk 20 senede 2 ?ampiyonluk ancak

alabildik. s?ylesene sivok demba d???nda b?y?k tak?m oyunucusu var m? tak?mda ? ??nk? bizi al??t?rd?lar s?n?rl? yetenekli oyunculara vs vs.. diyeceksin olcay atiba vs.. ?ok iyiler falan fistan..

bu oyuncular? bu kadar savunman?n anlam? nedir ??zemedim ? ka? derbi kazand?rd? bu oyuncular ka? ?ampiyonluk kazand?rd? ? samet zaman?nda 3-2 lik fb ma?? d???nda derbi galibiyetimiz yok.

o da pes tabiriyle baldan gol att?k son dk da.. B?y?k Be?ikta??m?z k???lm??t?r, bunu akabinde oyuncu kalitemizde k???lm??t?r..

Volkan 2 tane net pozisyonu ??kard? peki Tolga naptt?. sanki kale bo? her gelen gol.. Sow gol?ne bir tekrar bak, ne kadar basit yemi?.

k?saca bu oyuncu ve y?netim kalitesi ile ne derbi kazanabilirz ne de ?ampiyonluk ?

ger?ekci olmad?g?m?z s?rece hep h?sran hep hayal k?r?kl?g? ya?ar?z..

ba?ar?zl?g? bu kadar al??m?? taraftar beni kahrediyor resmen.

Yorum Yap

Atiba'n?n ?nce Chelsea'nin 18'ine girmesi laz?m bu soruyu bile sormak i?in

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X