Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Tuncay Ozata tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Tuncay Ozata tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

vard? da ?imdi k?t?n?n iyisiyiz.
    k?t?n?n k?t?s? olal?m o zaman buralar yanar
    ?u dursun burda.
    belki ma? ba??na gaza gelen taraftar?m?z bu sefer ak?llan?r.
    bili? g?zel adam ama iyi bi teknik direkt?r m??
    bili? mi ?nemli Be?ikta? m??
    bili?'ten iyi teknik direkt?rl??? ben bile yapar?m. o y?zden de beni teknik direkt?r yapmazlar.

Yorum Yap

necip y?z?nden ge?en hafta ma?? verdik, bu hafta ma?? verdik... yetmedi 207 ma?ta k?rm?z? g?rmeyen olcay onun a??klar?n? kapataca??m diye k?rm?z? g?rd?. hepsini ge?tim ?u futbol fakiri ismail kartal bile necip'in kanad?n?n otoban olaca??n? g?r?yor ama sen ?srar ediyorsun. in?allah daha fazla elimizde patlamadan bundan vazge?ersin. i?in daha k?t?s? d?n necipe ?ok fazla s?ylenen insan vard?. bu tepkiler b?y?r allah korusun, yuhalan?r bile. sebep olma hocam.

Yorum Yap

Aslı Cenk Gen?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        necip y?z?nden ge?en hafta ma?? verdik, bu hafta ma?? verdik... yetmedi 207 ma?ta k?rm?z? g?rmeyen olcay onun a??klar?n? kapataca??m diye k?rm?z? g?rd?. hepsini ge?tim ?u futbol fakiri ismail kartal bile necip'in kanad?n?n otoban olaca??n? g?r?yor ama sen ?srar ediyorsun. in?allah daha fazla elimizde patlamadan bundan vazge?ersin. i?in daha k?t?s? d?n necipe ?ok fazla s?ylenen insan vard?. bu tepkiler b?y?r allah korusun, yuhalan?r bile. sebep olma hocam.

Yuhalansin akli basina gelsin adamlar 2 sene ustuste ?ampiyon olan takimin en ?nemli oyuncular? selcukla buragi yuhaliyo bizim Necip 7 senedir bi gidim geli?tiremedi kendini ?st?ne bi ton hata yapip puanlari veriyo bide Necip yuhalanacak diye uzuluyoruz ..devre arasi ili?i?i kesilmeli kul?ple...su futbolcular?n totolarini kaldirmayi birakalim artik...

Yorum Yap

bizim derbilerde t?kezlememizin iki sebebi var

bir tak?m?m?z ucuza kurulmu? bir tak?m (rakipte bonservisi 5 milyonun ?zerinde ka? adam var sende ka? adam var)

iki rating kayg?s? deyin lobi diyin bizim derbilere eksik ??k?p sahada hakk?m?z?n yenmesi

birincisi bizim iyi oynamam?z?n sebebi
          ikincisi k?t? oynayarakta kazanmam?z? engelleyen ?ey.

iyi oynad?k m? hay?r ??nk? biz veli ile necip ile oynarken adam meireles ile kuyt ile oynuyor
          ama bu bir ?nceki ma?ta t?reye verilen k?rm?z?y? , bu ma?ta verilmeyen penalt?y? ger?eklerini de?i?tirmiyor. o ma? 1-1 e gelse idi son dakikalarda ne olurdu kimse bilemez.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Cenk Gen?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Yuhalansin akli basina gelsin adamlar 2 sene ustuste ?ampiyon olan takimin en ?nemli oyuncular? selcukla buragi yuhaliyo bizim Necip 7 senedir bi gidim geli?tiremedi kendini ?st?ne bi ton hata yapip puanlari veriyo bide Necip yuhalanacak diye uzuluyoruz ..devre arasi ili?i?i kesilmeli kul?ple...
            ben oyuncu yuhalamaya kar??y?m. tak?ma nefret etti?im adamlar bile geldi ama onu bile yuhalayan olursa durdurmaya ?al???r?m. bana g?re stat destekleme yeridir, tepki olacaksa d??ar?da olmal?. e?er statta tepki olacaksa da herkesi ?a??r?rs?n, tepki verece?in adam? ?a??rmazs?n trib?ne olur biter.
            tamam necip iyi oyuncu de?il, tak?m i?in hi? yeterli de?il, hatta anadolu tak?mlar?n?n birinde olsa belki ad?n? bile duymazd?k ama yuhalama i?ine girilmemeli. necip verebilece?ini zaten veriyor ama kapasitesi bu kadar. esas sorgulanmas? gereken y?llard?r bu ?apta olan bir oyuncunun maa??n? 3 kat?na ??kartarak s?zle?meyi uzatmak!

Yorum Yap

Iyi teknik adam olmad???ni necip ?srari ile bir kez daha g?rd?k... iyi ho? adam ..destegimiz s?r?yor ama bu iki mac daki hata kabul edilemez..

Yorum Yap

Maci necip ile vermedik, kendi sahamizda pres yapmak isteyen hocayla verdik.. Sen emreye meirelese rahat top aldirirsan onlar da caneri alperi rahat topla bulusturur, onlar da necipi olcay'i zaten gecerler.. Macta daha gol yemeden yenilecegimizi anlamistim, kimse hayal gormesin bu adam bizim hocamiz olamaz.. Kadro da yetersiz falan degil, Tr'nin en iyi santraforu bizde.. Sorun malzemeyse Samet'te ne vardi Bilic'te ne var? Sametten bir gram fazla ne katki yapiyor Bilic? Takima erken yukleme yapiyor ve rotasyon yapmiyor, iste bu kadar onsezisiz vasat bir hoca Bilic. Carvalhal'den farki yok diyince kufur kiyamet yedim. Benim icin Besiktas onemli, Bilic sosyalistmis cok sempatikmis falan beni ilgilendirmez. Aman Bilic'i elestirmeyelim diye bin dereden su getirmenin anlami yok. Dun adam gibi oynatsaydi takimi.. Erciyes macini vermeseydi.. Bir maci da alsaydi ya! Aha bu maci hoca aldi deseydik.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Bilic 5 derbi maci 0 galibiyet... bunu d???nmesi gerek

Yorum Yap

Hala aybaba fantazisi ...

Yorum Yap

?are ne bilmiyorum ama Bilic bende de art?k soru i?aretleri b?rak?yor. Tak?mda alternatifi olan oyuncu yok eyvallah, sa? eksik sol kesik o da eyvallah ama Partizan'a 4 tak?p, Anadolu tak?mlar?ndan 3 yiyip, derbide gol atamamak, bilmiyorum, kafamda deli sorular.

Yorum Yap

.

Yorum Yap

Hocan?n mutlaka hatalar? olacakt?r, ama zamanla geli?imini s?rd?r?p daha ?st d?zey bir teknik direkt?r olaca??na inan?yorum.. Ben art?k hoca de?i?ikli?i istemiyorum, Bilice sahip ??kmam?z laz?m.. Onun hayr?na olacak her t?rl? ele?tiri ve tavsiyeyi de onunla payla?mam?z iletmemiz laz?m m?mk?n olabildi?ince..

As?l sorun y?netimde ve oyuncu kalitesinde.. K?r?lgan bir tak?m?z ve daha kaliteli oyunculara ihtiyac?m?z var baz? mevkilerde..

Yorum Yap

Sucu hocaya ba?layanlar hep mi hoca su?lu b?t?n getirdi?imiz hocalar mi kotu anlayin art?k Besiktasin lobisi yok reytingi d???k diye ?ampiyon yapmiyorlar 10 yilda 1 yapip sesimizi kesiyorlar akillarinca ne zaman ki az bi basimizi kaldirsak hemen operasyon yap?yorlar karakterli top?ular bizde cirkefket renklilerde ne hikmetse hep biz kirmizi yiyoruz hakemin anasini belliyo renklileri sakin ol emrecim sakin ok voljancim derken bizim o?uzhan daha itiraza ba?lamadan ko?arken cart sari g?r?yor hoca hatalida be arkada? derbi mata ne kadar firsat ge?er eline hele 10 ki?i orda o penaltiyi vermezse nasil yenecen emre picine kirmiziyi vermezse bizimkini uyduruk saridan atinca nasip yenip ?ampiyon olacan birakin hocalardan su? aramayi bizi ?ampiyon yapmiyolar arkada? net ?zerimize oynaniyor...

Yorum Yap

Hatalar tecr?beyi do?urur sab?r ?art. E?er Dortmund gibi bi kl?p olmak istiyorsak sab?r ?art...

Yorum Yap

Takim kalitesizse, hoca daha da kalitesiz.. Hoca takim kalitesiz bahanesi arkasina saklanamaz. Takim kotu de olsa hocanin bir katkisi var diyebilmeliyiz. Ben diyemiyorum. Ayrica: Tore mi Kuyt mi? Demba Ba mi Emenike mi? Atiba mi Meireles mi? Sivok mu Kadlec mi? Potuk mu Olcay mi? Tolga mi volkan mi? Tek tek cevap verirseniz sevinirim. Emre, sag ve solbekler ve belki Topal haric fenerin bizden kaliteli oldugunu dusunmuyorum..3 tane adami daha iyi diye bu kadar kalite farki bilmemne demek bizi ileri goturmeyecek

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X