Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ba?ak?ehir ma??nda ?u kadroyu dene hocam, bir kere olsun vazge? ?srarlar?ndan:

Cenk

?smail - At?n? - Pedro - Motta

Atiba - O?uzhan

Kerim - Sosa - Pektemek

Demba Ba

G.T?re ve Olcay'?n cezalar? bitince de Pektemek ve Kerim'i yan?na al?rs?n. Bana kalsa Kerim'i yan?na alma, yaz?k etme derim.

Yorum Yap

Aslı Bar?? A??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bili? oyuncu kazanicam diye oyuncu kaybediyor....

Ge?en sene 4 te 4 yaptigimiz haftalarda dahil herkes s.kurtulustan sikayetciydi...oynatma art?k yeter dedik oyuncuyu kazanacak diye ?srar etti 5 hafta gaysaray ma??nda ?yle bir hata yapt? ki...kazanicam diye kaybettik kurtulusu.hemde tam 1 sene..
      Aynisini necibe yapt? bu sene...

Iyisin hossun ama su inad? birak.
      biraz da top?udan da kaynaklan?yor. bak veli ne yaparsa yaps?n hi? tak?lm?yor.

Yorum Yap

Arsenale kar?? ?smaili oynatan Bilicin bug?n neden ?smaille ba?lamad???n? anlayam?yorum, anlam veremiyorum, kabullenemiyorum.

Bug?n ciddi sars?ld?m Bilicic konusunda.

Yorum Yap

hocam bizi ?ok ?zd?n ?ok..

Yorum Yap

Bili? kendi sonunu haz?rl?yor,ocakta lig ve avrupa olmazsa g?nderilir.

Yorum Yap

Hocam kaleci ve sa? bek tercihin 2 ma?t?r belimizi b?k?yor...

Yorum Yap

bili?le olmuyor abi takke bi ?n?m?ze koyal?m

2 hafta ?nce es es ma??nda adamlar?n gol?n? ofsayt diye kesmese hakem bilic b?yle konu?mayacakt?
                balkes ma??nda k?rm?z? verilse b?yle olmayacakt?

tak?m sahaya ??k?yor 10 pas yap?yor ama 5 haftada bir kere
                tak?m sahaya ??k?yor her ma? ayn? 11le ayn? taktikle de?i?en bi?ey yok
                tak?m sahaya ??k?yor arsenal ma??nda oynuor totenhama ingilterede oynuyor ama fener ma??na ayn? konsantrasyonda ??kam?yor bilicin konsantrasyonu nerde acaba
                tak?m sahaya ??k?yor 11 ki?i bitirmek ak?llarda bile yok
                tak?m sahaya ??k?yor ama ne yapaca??n? bilmiyor

bilicin ki?ili?ini ben de seviyorum ke?ke ba?ar?l? olsayd? ama taktik anlamda be?ikta?a hi? bir ?ey katm?yor ayn? futbolu izlemekten b?kt?k hep ayn? yanpaslar ayn? ara toplar ayn? adam ka??rmalar yeter art?k

Yorum Yap

?lk defa k?zd?m sana bug?n hocam.Sivok oynar,Atiba oynar,?smail oynar,U?ur oynar,Franco oynar,At?n? oynar 3'nc? kaleci Emre Metin bile oynar ama Necip oynamazd?...Kadrolar a??klanana kadar hep bir umutla Necip oynamaz diye bekledim ama a??kland??? anda Caner'in maalesef maymun edece?ini biliyordum...Bu kadar bilgi i?in futbol ulemas? olmana gerek yok.Fenerin iki ma??n? izlesen Necip'in orada oynayamaca??n? bilirdin.<br><br>G?venim sars?ld?...Krizden nas?l ??kacaks?n bir de ona bakal?m...

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Cenk

Atiba - O?uzhan

Kerim - Sosa - Pektemek

Demba Ba

G.T?re ve Olcay'?n cezalar? bitince de Pektemek ve Kerim'i yan?na al?rs?n. Bana kalsa Kerim'i yan?na alma, yaz?k etme derim.

Ba?ka alternatifi yok zaten, b?yle ??kacak.

Yorum Yap

Bu adama g?veniyorum. 2 ma? kaybedildi diye k?zmam. Ama 3. ma?ta da Sa? bekte Necip olursa i? de?i?ir. Erciyes ma??nda zaten yapaca?? bir ?ey yoktu. Sahadaki oyuncu o skoru garantileyecekti. Dakika 85 2-1 ?ndeyiz. Bu ma?ta Necip tercihi berbatt?. Necip bek de?il, OGS gi?esi. Atiba hamlesini erken yapabilirdi. Ya da direk K?yba?? girebilirdi.

Yorum Yap

Seviyoruz seni, kul?p ruhuna ?ok uygunsun, bir sistem-?ablon deniyorsun ho?umuza gidiyor, kendi stad?nda da bir sezonu da ?ok hak ediyorsun. Ama baz? sabit fikirlerinden vazge?men gerek. Evet ?st ?ste ?ampiyonluklar ya?ayan bir tak?m de?iliz ama sabit ba?ar?s?zl??? da kabul eden bir tak?mda de?iliz. Bu y?l ?ampiyonluk olmaz ise ?ampiyonlar ligi elemesi hakk? (ge?en y?l ki gibi 3.olarak de?il), T?rkiye Kupas? ?ampiyonlu?u ya da Avrupa Ligi'nde ?eyrek final gibi dereceler elde edemezsen kendi ad?ma maselef inanc?m? yitiririm sana. ??nk? sistemler geli?iyorsa bir ?nceki y?l?n ?zerine ??kmak ?artt?r. Aksi halde ?al??m?yor demektir ve ?al??mayan bir sistemi kuran m?hendise ayn? yerde yeni bir sistem kurma ?ans? malesef i? d?nyas?nda ikinci kez ?ok zor verilir.

Yorum Yap

Tek istedi?im PL ye gitmen ve bizim samet aybaba , mustafa denizli kalitesine geri d?nmemiz..

Bunu ger?ekten ?ok istiyorum

Yorum Yap

Bilic`le asla derbi kazanamayiz, asla sampiyon olamayiz..
                            Su macta rakip stoperlere baski yaparak baslayamiyorsan hoca moca degilsin..
                            Futbolcularin rakipten korkuyorlarsa senin basarisizligindir, adama sorarlar takima ozguven asilamak kimin gorevi diye?
                            Senin farkin ne?
                            Ama Bilic adamin dibi, Samet Aybaba aaauuuuwww

Yorum Yap

Yine ba?lad?n hocam inada.

Yorum Yap

Aslı Turgut Bozo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Cenk

Atiba - O?uzhan

Kerim - Sosa - Pektemek

Demba Ba

Ba?ka alternatifi yok zaten, b?yle ??kacak.
                                Tolga, Necip, Ersan vs. ?u adamlar? sahada g?rmeyelim bence 1-2 ma?. Hatta bir sonraki lig ma??nda kanats?z oynayal?m, ??yle mesela:

Atiba - O?uzhan - Sosa
                                Kerim
                                Demba Ba - Pektemek

Gerekti?inde ?stteki d?zene de ge?eriz. Pektemek sola ge?er, Kerim sa?a veya tam tersi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X