Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

g?ntekin ?stad?n dedi?i gibi ilk yar?m saat ??karma adamlar? bas basabildi?in kadar rakip sahaya vallahi dayanamazlar o tempoya...sonrada ne emre kal?r ne meireles pertttt...
    ama bili? topu onlar tutsun ben kontra yakalar?m derse vallahi caner ve g?khan ortalar? kestik?e ya?l? ya?l? arkada necip taraf?ndan sow motta taraf?ndan kuyt top a?larda..zaten kalede tolga var adam yan topa ??kma eksikli...formuda k?t? yand? g?l?m keten helvam emre zaten yavas oyunda topu y?nlendiryor....
    yapmam?z gereken tam saha bask? ve oyunu rakip sahaya y??mak....ayn? partizan ve totenham ma?lar? gibi.....ahhh t?reeee ahhhh olcakt?n bu ma?ta....HOCA NE OLUR NEC?PLE BA?LAMA NE OLUR TOLGAYLA BA?LAYACAN B?L?YORUM AMA NEC?PLE HAYIR......SOSAYIDA ?LK YARI KULLANSIN BASKI YAPARKEN....

Yorum Yap

Hocam, bir tek sa? bek konusunda Necip hatas?n? yapma ve ma?a tempo yaparak ba?la yeter. Gerisi gelecektir.

Yorum Yap

"Be?ikta?'? reddedemeyece?imi biliyordum"

Be?ikta?'?n teknik direkt?r? Slaven Bilic Four Four Two dergisine konu?tu

http://medyabesiktas.tv/haber/besikt...rdum_h109.html

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          "Be?ikta?'? reddedemeyece?imi biliyordum"

Be?ikta?'?n teknik direkt?r? Slaven Bilic Four Four Two dergisine konu?tu

http://medyabesiktas.tv/haber/besikt...rdum_h109.html

?imdi Okudum haberi de. Bu kadar candan i?ten bir teknik direkt?r?m?z oldu?u i?in ?ok ?ansl?y?z. Gaza m? geldim bilinmez ama ?uan deli gibi sar?lmak isterdim bu ADAMa

Yorum Yap

A??k?as? ben erciyes ma??nda bilic'in tek hatas?n?n ma?a ba?lad??? 11 oldu?unu d???n?yorum. De?i?iklikler yerindeydi.
            Necip'in 11de ba?lamas? hata. Hatta bu tak?mda olmas? hata en ba?tan. Stoperde de ersan asla g?ven vermiyor. A??k?as? kontenjan s?k?nt?s? olmad??? s?rece oynamamal? bence. Adam?n 20 metre gerisinde kald? son golde. Konsantrasyon problemi var..
            Bunun d???nda veli'nin ??kmas? do?ruydu ??nk? hem iyi de?ildi hem kart? vard?.
            O?uzhan bitmi? durumdayd?.. Hee sivok yerine ismail'i al?p necip'i g?be?e ?ekebilirdi ama zaten sivok'u stoper olarak almad?. Gayet ?n libero gibi oynad? sivok. Zaten oynayabildi?i bi mevki normalde de.. Hee at?n?'? al?p franco'yu ?ekebilirdi ?n libero'ya falan ama bunlar hep varsay?m. Daha m? iyi olurdu me?hul.
            ??kanlar do?ruydu. Girenler de o kul?beden o kadar olur..
            Sene ba??nda y?rt?nd?k sa? bek ve ?n libero diye. Baroni gelsin dedi?imizde lin? edildik. ?u an 3 puan fazlam?z vard? gelseydi. Orta sahada gerekti?inde bask? yap?p gerekti?inde top tutacak, pas yapacak oyuncumuz yok yahu.

Yorum Yap

Benim fener ma?? i?in 11'im ?udur..

Cenk
              ?smail
              Ersan(kontenjan y?z?nden)
              Sivok
              Motta
              Atiba
              Veli
              O?uzhan
              Olcay
              Sosa
              Ba

Sosa 45 dakika oynayacaksa da 11 ba?lamal?.

Yorum Yap

ben ersana sivoktan daha ?ok g?veniyorum.

ersan-pedro > sivok-pedro.

Yorum Yap

G?veniyorum hocam sana. Sen do?ru bildi?inden ?a?ma

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Ya arkada?lar Veli ve O?uzhan ?n ayn? anda oyundan al?nmas? gayet de bir hatad?r yapmay?n g?z?n?z? seveyim Bilic benim ?lene kadar bu tak?m?n ba??nda olmas?n? istedi?im bir hocad?r ama ?unu savunmay?n ya. Orta sahan?n g?n?m?z futbolunda ne kadar ?nemli oldu?unu anlatmayal?m ?imdi burda. Savunma anlam?nda bakmay?n olaya Be?ikta? kar??layan savunma yapmay? bilmiyor bunu anlamam?z laz?m. Be?ikta? rakibi bo?an bir oyun tarz?yla savunma geli?tirebilir. Yani rakibe kendini kabul ettirip sindirerek onlar? psikolojik olarak bir bask?ya al?r bu ?ekilde alan savunmas?yla rakibini bitirir. Ama ne zaman ki Be?ikta? top hakimiyetini b?rak?r, geriye yaslan?r, rakibin oynamas?na izin verir o zaman kalesinde iddia ediyorum ligin en ?ok gol yiyen tak?m? haline bile gelebilir. O?uzhan yorulmu?sa yorulmu? 7 dk daha o sahada O?uzhan olmak zorunda O?uzhan al?p tek pas? kanada aktarsa ya da hepsini ge?tim Necip in pas hatas? yapt??? pozisyonda O?uzhan ona yak?n bir yerlerde olsa Necip o topu sa?ma sapan vermek yerine ona verecekti ve bu gol ya?anmayacakt?. O?uzhan yorulmu? falan olsa bile 2-1 ?ne ge?ti?imiz dklarda gayet de bizim yar? saham?z?n oralarda top kap?p ileri pas att??? pozisyonlar oldu yani hala tak?m savunmas?na destek oluyordu. Sevgili hocam?z?n bu ma??n kaybedilmesinde bir pay? vard?r ama bu ?nemli de?ildir. Bu tak?m? buralara getiren Bilic tir bir stratejik hata y?z?nden Bilic e olan inanc?mda k???c?k bir de?i?iklik bile olmaz.
                    Onur bari sen yapma

Yorum Yap

Aslı Baris Oner tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      g?ntekin ?stad?n dedi?i gibi ilk yar?m saat ??karma adamlar? bas basabildi?in kadar rakip sahaya vallahi dayanamazlar o tempoya...sonrada ne emre kal?r ne meireles pertttt...
                      ama bili? topu onlar tutsun ben kontra yakalar?m derse vallahi caner ve g?khan ortalar? kestik?e ya?l? ya?l? arkada necip taraf?ndan sow motta taraf?ndan kuyt top a?larda..zaten kalede tolga var adam yan topa ??kma eksikli...formuda k?t? yand? g?l?m keten helvam emre zaten yavas oyunda topu y?nlendiryor....
                      yapmam?z gereken tam saha bask? ve oyunu rakip sahaya y??mak....ayn? partizan ve totenham ma?lar? gibi.....ahhh t?reeee ahhhh olcakt?n bu ma?ta....HOCA NE OLUR NEC?PLE BA?LAMA NE OLUR TOLGAYLA BA?LAYACAN B?L?YORUM AMA NEC?PLE HAYIR......SOSAYIDA ?LK YARI KULLANSIN BASKI YAPARKEN....
                      10 numara analiz.

Fenerin ekme?ine ya? s?rmeyiz in?allah.

Yorum Yap

Aslı Servan Gorucu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Benim fener ma?? i?in 11'im ?udur..

Cenk
                        ?smail
                        Ersan(kontenjan y?z?nden)
                        Sivok
                        Motta
                        Atiba
                        Veli
                        O?uzhan
                        Olcay
                        Sosa
                        Ba

Sosa 45 dakika oynayacaksa da 11 ba?lamal?.
                        g?nler ?nce yazd?m bu 11 i bu 11 le ??ks?n banko ma? bizim banko..

Yorum Yap

ligi koyal?m ligi

Yorum Yap

Sana ?ok g?veniyoruz hocam ne olur ?u tak?m? yar?n defansif oynatma.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Onur bari sen yapma
                              Ama abi ortasaha bo?ald?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X