Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Pedro Franco'dan bir sa? bek yaratamaz m?y?z?
    Abi pedro maalesef ?evik de?il Stoperde ?ok teknik bulduk kaybetmeyelim

Yorum Yap

Valla ben anlamam hocam ?ampiyon olamasak da o stadyum a??l???nda o s?prizi istiyoruz.

Yorum Yap

Gol atamaman?n de?il gol atman?n sorun oldu?u tek futbol tak?m?na Be?ikta? denir ,iyi oynad???m?z dakikalar? 15 dk art?rsak yeterde artar bile

Yorum Yap

Aslı Erhan Bicer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Sinan.?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ligde 4 gol yedik, 4'? de kornerden. Bu s?k?nt?y? atlat?rsak, tak?m olarak zaten iyi savunma yap?yoruz, rakiplerin gol bulma ?ans? iyice azal?r, hem de bizim t?rnaklar?m?z sa?l?kl? kalmaya devam eder.

ayriyeten ba'n?n ilk gol?nden sonra ikinci gol?n 10 dakika i?inde gelece?ine inanmayan tek ki?i yoktu san?r?m d?n (6 dakika sonra att?k zaten) M?thi? bi bask?yd?. Ama rakip fele?ini ?a?m??ken fark? 2'ye ??karan gol? bulmak i?inde bu bo?ucu oyunu oynayabilmeliyiz.
          ?u tempoda bir ma?ta ortalama 20 dakika top oynasan zaten kalan s?relerde yata yata galip gelir, hem yorulmaz hem de yorucu fikst?re dayan?kl?l??? artt?r?rs?n.
          biri ta?tand? galiba
          Do?ru abi rize'nin ki ta?tan geldi galiba korner bayra??n?n ordan

Yorum Yap

Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            her?ey iyi g?zel ho? ma? 0-0 ken gayet iyiyiz hatta geriye d??sek bile iyi oynuyoruz ama ?ne ge?ince sanki birisi el frenini ?ekiyor.bu sorunu hocan?n ??zmesi laz?m.bask?y? en az?ndan dozu biraz d???r?lm?? ?ekilde devam ettirebilsek oyunu kopar?p alabiliriz ama rakibe "biz gol att?k s?ra sizde" gibi bir durum olu?turuyoruz.1 sa? bek iyi ve formda o?uzhan ve sosa ile, ayr?ca sert bir stoper ile ciddi manada makine d?zeninde i?leyen bir tak?m olabiliriz.tabi bili? in ?ne ge?tikten sonraki tak?m?n frenlemesine ??z?m buldu?unu d???n?rsek.
            Bu sorun tak?m karakteriyle oyuncu yap?s?yla ilgili bir sorun bence. ?zg?ven eksikli?i buna en b?y?k sebep. S?rekli son dakikada puan kaybedilmesi nedeniyle ya yine kaybedersek stresinden kaynaklan?yor.

Sivas ma??nda kenarda ??ld?rd? adeta ileri ??k?n diye ama tak?m bir t?rl? ??kmad?, acayip sindi, rakibin ?zerine gelmesine f?rsat verdi o da mecburen Franco'yu ald? bari ??kam?yoruz yemeyelim diye. Bu tak?m?n-?u anki kadro olu?umunun kesinlikle Avrupa'da bir ka? tur ilerlemesi ligde de ?ampiyon olmas? gerek ?zg?ven kazanmas? i?in

Yorum Yap

Bir ka? ma?? farkl? kazansak ??z?l?r yaslanma sorunu.

Yorum Yap

Prandelli ve ?smail Kartal'?n a??klamalar?na ve oynatt?klar? futbola bak?yorum ve diyorum ki "Bilic bizi b?rakma"!

Yorum Yap

Aslı Medet ?zer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Prandelli ve ?smail Kartal'?n a??klamalar?na ve oynatt?klar? futbola bak?yorum ve diyorum ki "Bilic bizi b?rakma"!
                  +1903

Yorum Yap

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/59871...lgi_verdi.html

Yorum Yap

ah ?nder ?zen de d?nse ke?ke. iyi vars?n hocam

Yorum Yap

d?n prandelliyi dinledim de Allah vermesin yemin ederim ?u an cennetteyiz

Yorum Yap

Ba?bakan Bilic

Yorum Yap

Aslı Berkay Ozgultekin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bahaneler ?reten Prandelliyi ve k?stah Halilodzici g?r?nce Bilic'in bizde olmas?na ??krediyorum.Hem karakter hemde hocal?k a??s?ndan...

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Berkay Ozgultekin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bahaneler ?reten Prandelliyi ve k?stah Halilodzici g?r?nce Bilic'in bizde olmas?na ??krediyorum.Hem karakter hemde hocal?k a??s?ndan...
                              Prandelli iyi adamd?r, karakteri de Bilic gibi d?zg?nd?r ben severim ama o Halilodzic ne sa?ma bir insand?r arkada? i?rendim resmen. Tam tak?m?n? bulmu? hay?rl?s? olsun valla.

Yorum Yap

Aslı Ozan Kerman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                buarada bilic oynarken s?rekli kulland?g? belli bi forma numaras? var m?yd?? forman?n arkas?na ismini yazd?rcam bilen varsa bi ayd?nlats?n beni
                                Ayn? durumu ben akl?mdan ge?irdim internetten bakt?m biraz 5 numara giydi?ini g?rd?m. 12 numara akl?ma geldi bizden fark? yok

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X