Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tam Atiba ozzy sosa d?zenine d?nm?s beni mest etmisti hoca , sosa nn sakatl?g?nda nas?l bi ortasaha kurgusuyla devam edece?iz cok merak ediyorum. Bizimle bi ?ampiyonluk yakalasan cok daha kolay olacak hocam , o sene bu sene.

Yorum Yap

Aslı Kivanc Turhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      cenk tosun 2 haftad?r kesik yiyor. onun da bi ?ekilde tak?ma monte edilmesi laz?m.
      ya ?u ak?l verenlere de hastay?m karde?im son ma?ta g?rm?yor musun ilk 11 ve yedeklere kimi kesip cenk tosunu koyacakt? g?r bak i?te herkes her an oynayabilir hoca rotasyon yap?yor herkes kendini haz?r tutmak zorunda ama cenk tosun ?zerinden de ak?l vermeyin hocaya

Yorum Yap

Teknik, taktik bir yana insan olarak benim a??k oldu?um BE??KTA?'a lay?k biri... Halk?n i?inden, beni yans?tan, beni anlatan biri... Hangi tak?ml? oldu?u ?nemli olmaks?z?n herkesin sempati?i duydu?u 80 li 90 l? y?llar?n BE??KTA?'? gibi... Kald? ki yanl?? yapsa da sevilecek biri... Benim g?z?mde asla bir ?ampiyonluk de?ildir ba?ar?... Totenham ma??ndaki oyunun genele yay?lmas?d?r... Sonu? ne olursa olsun... Ben seviyorum... Ben kalmas?n? istiyorum... Ben ba?ar?l? buluyorum... Zira ba?ar? i?in kupa ?art ise ?ncelikle bizlerin de sabretmesi ?art... Daha ba?ka kime sabredecez Allah a?k?na...

Yorum Yap

Tek istedi?im Vodafone Arena'da b?y?k Be?ikta? taraftar?yla bulu?tu?un g?n? g?rebilmek hocam.

Yorum Yap

Hoca ge?en seneki gibi de?il kendini geli?tiriyor yeni ?eyler denemeye ba?lad? lige de al??t?. ?ampiyon olamasak da kalmal?.

Yorum Yap

Aslı Coskun Deniz Teran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Kerim Olcay T?re ileri 3 l?s? denense ke?ke.Arkadan da oyunu ozzy kursa ..
              ?ok mant?kl? olcay kanat olarak ger?ekten ?ok k?t? en ?nemli ?zelli?i gol atmas? hatta tek ?zelli?i ko?ular? ve gol atmas?. sosa ve pektemek yokken kanatlar kerim ve t?re olup olcay 2.forvet gibi oynayabilir.

Yorum Yap

Bjk tv

Balkonunuza - caminiza bayrak asin

Yorum Yap

Ba?ar? istikrarla gelecek hocam. Arkanday?z,inan?yoruz ba?ar?l? olaca??na.

Yorum Yap

Bu arada 100. y?l ?ampiyonlu?unda ilk 10 hafta pek gol atamam??t?k ama sonradan a??lm??t?k.?u an ?nemli olan yenilmemek,75 puan? toplayan bu sezon ?ampiyon olur

Yorum Yap

ge?en sezon ma? g?n?ne kadar ?ok iyiydi gerek rakip analizi gerek kendi tak?m?n? her anlamda haz?rlamas? ama ma? i?inde yapt??? veya yapmad??? hamleler ayn? oranda olumlu de?ildi. bu sezon bu da de?i?ti ma? i?i hamlelerini ?ok be?eniyorum. velhas?l allah?n? seven bu adama iyi bi zemin versin eksik olan bu..

Yorum Yap

Kerim'e ?ans vermeye ?al???yor ama bir t?rl? olmuyor... Art?k hocaya Kerim y?z?nden k?z?lmamas? laz?m

Yorum Yap

Kerime daha ?ok ?ans verilmeli hemen vazge?ilmemeli daha ?ok gen?

Yorum Yap

Tottenham ve Bal?kesir ma??ndaki gibi y?netsin BE?IKTA? her t?rl? ba?ar?y? yakalar
                            umarim ayn? sekilde
                            devam eder...boyle olsun baska kimseye gerek yok

Yorum Yap

Pe?eteye kadro yaz?l?p ?smarlama hocaya verilcek nerdeyse ,ke?ke her?ey burda ?unu orda oynat,bunu tak?mdan kesme diyecek kadar kolay olsa..Bilgisayar oyunlar? gibi kolay olmuyo malesef ,futbolcunun ma?l?k performanslar? da etkiliyo oyunu.Hocan?n yeterinden fazla kafa yordu?unu d???n?yorum.2 ma? tak?m k?t? gitti diye g?nderilecek bi hoca de?il Bilic.

Yorum Yap

Aslı Caner Konca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Pe?eteye kadro yaz?l?p ?smarlama hocaya verilcek nerdeyse ,ke?ke her?ey burda ?unu orda oynat,bunu tak?mdan kesme diyecek kadar kolay olsa..Bilgisayar oyunlar? gibi kolay olmuyo malesef ,futbolcunun ma?l?k performanslar? da etkiliyo oyunu.Hocan?n yeterinden fazla kafa yordu?unu d???n?yorum.2 ma? tak?m k?t? gitti diye g?nderilecek bi hoca de?il Bilic.
                                Futbol araba siyaset.. bu ulkede bu konular acildimi herkes bilge oluyor malesef

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X