Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Be?ikta??mdan ayr?lana kadar senin , ekibinin ve Be?ikta??m?n keyfini s?rece?im iyiki bizimlesin hocam

Yorum Yap

Veli - Atiba ikilisini oynatma ligi g?t?r?r?z hocam.

Yorum Yap

Bilic yada bu tak?m? be?enmeyenler, (genelden bahsediyorum, d?nden de?il) ne bekliyor acab bu tak?mdan? Necip, Veli, Atiba, Olcay, Mustafa ve di?erleri? Hepsi ?ok iyi ?ok cocuklar, hepsi sava??yor. Ama yetenekleri s?n?rl? bir tak?m?z biz. Kimi fizikle kapa?yor eksi?ini, kimi de (Ozzy mesela) tekni?i ile fizik a????n? kapat?yor. Ama ortalamay?z biz. ?lke ortalaman?n da alt?nda. Ne bekliyoruz Allah a?k?na bu ?keden? D?nya ?ampiyonlu?u bekleyen var m?? Biz niye Uefa ?ampiyonu olal?m? Geri kalm?? bir ?lkeyiz biz arkada?lar. Gol? ve Asisti olmayan sa? bek Tar?k?a 5 milyon avro ?denen bir ?lke buras?. Ba?bakan?n 17 ya??ndaki bir futbolcuyu d?vmesi var diye azarlad??? bir ?lke buras?. Yetenekli ?ocuklar?n torpili yok diye altyap? se?melerini ge?emedi?i bir ?lke. Hi?bir sahas?nda ?im olmayan bir ?lke. Futbola yat?r?m yapmay? stat in?aat? zanneden bir ?lkeyiz biz. Asgari ?cretin 950 TL oldu?u bir ?lke buras?. Milletin ge?im derdinden ba?ka ?eylere vakit ay?ramad???, futbolun 3-4 bin ki?i ortalamaya oynand??? bir ?lke. Futbolun passoligle i?di? edildi?i bir ?lke. Almanya ve ?ngiltere?nin ikinci ligleri 16 bin k?sur ortalamaya oynuyor (el ele versek daha on bin tane unsur s?ralar?z de?il mi?).

Bu ko?ullar alt?nda ele?tirelim l?tfen. Bu ko?ullar alt?nda bakal?m olaylara. Bilic?i, tak?m? 1-0?dan sonra geri yasl?yor, iki ?nlibero, yok efem korkak diye ele?tirenler, bunun bir tercih oldu?unu bilmiyorlar m?? Korkaksa korkak abicim. Herkesin hayata, futbola, sistemlere bir bak??? vard?r. Biz daha m? iyi biliyoruz yani ondan? Elinde Ronalda, Messi ve Di Maria vard? da m? yaslad? tak?m? geriye? Ger?ekten anlam?yorum bunu. Morinho mu? Ancelotti mi? Kim daha iyi? T?re?den daha iyi kim var? Ronaldo mu? Olcay?dan? Di maria? Bale? Serdar Serdar diyoruz. Al?n Cafu ayar?nda bir adam. Gidin al?n o zaman biz de futbolcu izleyelim. Asgari ?cret 950 TL diyorum, Yeeeter Y?ld?r?m Demir?ren diyorum , 700 milyon TL bor? diyorum, Stat diyorum, Altyap? diyorum. Diyorum arkada?lar. Eldeki malzeme bu, biz buyuz.

Rakiplerimize g?re harika bir tak?m?z. Arkada?l?k harika tak?mda. Ve bunun mimar? Comandante Bilic?tir. B?t?n hocalar?n futbol bilgisi bir birine yak?nd?r. Uranyum zengnle?tirmiyorlar, olay bildi?in futbol. Ama tercihler vard?r ve tak?m y?netim bi?imi farkl?d?r. En iyi hoca, elindeki malzemeye g?re tak?m? kuran ve elindeki personalden en iyi verimi alan hocad?r. Bilic bu konuda ?ok ?ok iyi. Net. Umar?m uzun, ?ok uzun y?llar kal?r. Saha d??? fakt?rleri, hakemleri, sahalar?, rakiplerin seviyesini vs. d???n?ce bazen diyorum ki, ?ne i?in var be adam bu ?lkede. Git oyna Avrupada. El ?st?nde tutulursun.? Sonra diyorum ki "ne g?zel adams?n sen be! Ne kadar yak???yorsun bize. Adams?n ulan" diyorum. "Duru?una kurban olsun en kral hocalar" diyorum. Ne iyi ki buradas?n diyorum. "Helal olsun sana " diyorum.

Yorum Yap

Aslı Tekin Karcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Ev sahibi oldu?umuzu ve avantaj?m?z? kullanamad?g?m?z? da unutmamak gerek abi
          Ya bu k?sm? zaten en ?ok can s?kan ?ey. Ama neticede iki tak?m da ayn? sahada m?cadele ediyor. Saha ?artlar?ndan bahsetmek anlams?z yani.
          Evet, kendi saham?z i?in bir t?k ?nde olmal?y?z ve onu kullanam?yoruz ama bu kazanmam?z gerekti?i ger?e?ini de?i?tirmiyor.

Yorum Yap

?nder Abi yaz? i?in te?ekk?rler .. ?zellikle il paragraf en dikkat ?ekici sorunlar :/

?u ger?e?ide kimse es ge?mesin ..

Bug?n Slaven Bilic'i Fenerbah?e ve Galatasaraya versen y?ll?k 5 milyonu g?z? kapal? verirler.. (Denemesi bedava)

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Tekin Karcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ev sahibi oldu?umuzu ve avantaj?m?z? kullanamad?g?m?z? da unutmamak gerek abi
              Ya bu k?sm? zaten en ?ok can s?kan ?ey. Ama neticede iki tak?m da ayn? sahada m?cadele ediyor. Saha ?artlar?ndan bahsetmek anlams?z yani.
              Evet, kendi saham?z i?in bir t?k ?nde olmal?y?z ve onu kullanam?yoruz ama bu kazanmam?z gerekti?i ger?e?ini de?i?tirmiyor.
              abi iki tak?mda ayn? zeminde oynuyor evet ama Tr de bizim tak?m gibi pas trafi?i yap?p sonuca gitmeye ?al??an tak?m yok ?o?u ?i?irme oynuyor.bu y?zden zemin bizi ?ok daha fazla etkiliyor maalesef.Bili? yeterki ortasahay? veli yada atibadan birini oynatarak kursun ezer ge?eriz b?t?n tak?mlar?.

Yorum Yap

Aslı Medet ?zer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                B?y?k ma?larda iyi oynatam?yor diyen arkada?lar online m??

B?y?k ma? diyen ??kmad?, derbi diyenler oldu. O y?zden onlar? asmak i?in GS ve FB ma?lar?n? beklemek laz?m
                Pardon ama gecen sene fb macinin 2.yarisi haricinde hangi buyuk mac da yada derbide oyun olarak ezildik.ben hatirlamiyorum.aksine ev sahiplerinden daha iyi oynadik.sadece futbol sansi yanimizda olcak.ozman futbolcularda dicekki ulan acaip oynuyoruz goller geliyor aliskanlik haline getirip daha cok aticaklar.ben inaniyorum komutan bilic ve arkasindakilere

Yorum Yap

Aslı ?nder Erol tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Bilic yada bu tak?m? be?enmeyenler, (genelden bahsediyorum, d?nden de?il) ne bekliyor acab bu tak?mdan? Necip, Veli, Atiba, Olcay, Mustafa ve di?erleri? Hepsi ?ok iyi ?ok cocuklar, hepsi sava??yor. Ama yetenekleri s?n?rl? bir tak?m?z biz. Kimi fizikle kapa?yor eksi?ini, kimi de (Ozzy mesela) tekni?i ile fizik a????n? kapat?yor. Ama ortalamay?z biz. ?lke ortalaman?n da alt?nda. Ne bekliyoruz Allah a?k?na bu ?keden? D?nya ?ampiyonlu?u bekleyen var m?? Biz niye Uefa ?ampiyonu olal?m? Geri kalm?? bir ?lkeyiz biz arkada?lar. Gol? ve Asisti olmayan sa? bek Tar?k?a 5 milyon avro ?denen bir ?lke buras?. Ba?bakan?n 17 ya??ndaki bir futbolcuyu d?vmesi var diye azarlad??? bir ?lke buras?. Yetenekli ?ocuklar?n torpili yok diye altyap? se?melerini ge?emedi?i bir ?lke. Hi?bir sahas?nda ?im olmayan bir ?lke. Futbola yat?r?m yapmay? stat in?aat? zanneden bir ?lkeyiz biz. Asgari ?cretin 950 TL oldu?u bir ?lke buras?. Milletin ge?im derdinden ba?ka ?eylere vakit ay?ramad???, futbolun 3-4 bin ki?i ortalamaya oynand??? bir ?lke. Futbolun passoligle i?di? edildi?i bir ?lke. Almanya ve ?ngiltere?nin ikinci ligleri 16 bin k?sur ortalamaya oynuyor (el ele versek daha on bin tane unsur s?ralar?z de?il mi?).

Bu ko?ullar alt?nda ele?tirelim l?tfen. Bu ko?ullar alt?nda bakal?m olaylara. Bilic?i, tak?m? 1-0?dan sonra geri yasl?yor, iki ?nlibero, yok efem korkak diye ele?tirenler, bunun bir tercih oldu?unu bilmiyorlar m?? Korkaksa korkak abicim. Herkesin hayata, futbola, sistemlere bir bak??? vard?r. Biz daha m? iyi biliyoruz yani ondan? Elinde Ronalda, Messi ve Di Maria vard? da m? yaslad? tak?m? geriye? Ger?ekten anlam?yorum bunu. Morinho mu? Ancelotti mi? Kim daha iyi? T?re?den daha iyi kim var? Ronaldo mu? Olcay?dan? Di maria? Bale? Serdar Serdar diyoruz. Al?n Cafu ayar?nda bir adam. Gidin al?n o zaman biz de futbolcu izleyelim. Asgari ?cret 950 TL diyorum, Yeeeter Y?ld?r?m Demir?ren diyorum , 700 milyon TL bor? diyorum, Stat diyorum, Altyap? diyorum. Diyorum arkada?lar. Eldeki malzeme bu, biz buyuz.

Rakiplerimize g?re harika bir tak?m?z. Arkada?l?k harika tak?mda. Ve bunun mimar? Comandante Bilic?tir. B?t?n hocalar?n futbol bilgisi bir birine yak?nd?r. Uranyum zengnle?tirmiyorlar, olay bildi?in futbol. Ama tercihler vard?r ve tak?m y?netim bi?imi farkl?d?r. En iyi hoca, elindeki malzemeye g?re tak?m? kuran ve elindeki personalden en iyi verimi alan hocad?r. Bilic bu konuda ?ok ?ok iyi. Net. Umar?m uzun, ?ok uzun y?llar kal?r. Saha d??? fakt?rleri, hakemleri, sahalar?, rakiplerin seviyesini vs. d???n?ce bazen diyorum ki, ?ne i?in var be adam bu ?lkede. Git oyna Avrupada. El ?st?nde tutulursun.? Sonra diyorum ki "ne g?zel adams?n sen be! Ne kadar yak???yorsun bize. Adams?n ulan" diyorum. "Duru?una kurban olsun en kral hocalar" diyorum. Ne iyi ki buradas?n diyorum. "Helal olsun sana " diyorum.

+1903

Yorum Yap

Her zaman dedigim gibi Bilicin bazi takintilarindan vazgecmesi gerek.. vazgecince ne oldugunu gorduk! Takim genelde guzel futbol oynuyor ama dun harika oynadi.. Tesekkurler hocam

Yorum Yap

@ Mecit ??renci Sadece hissiyat?m? yazd?m. Ben te?ekk?r ederim, ne demek.
                      Bir ufak ek: Kusursuz demiyorum. Ele?tiri herkesin hakk?. Herkes ele?tirebilir. Ben de b?yle savunuyorum i?te. Elbette hatalar? oluyor hocan?n. Ama insan olan herkes hata yapar. Ayr?ca hatalar?ndan ders de ??kar?yor.

Saha olay?na k???k bir paragraf a?arsak, evet, saha rakipleri de etkiliyor. Bir farkla ama. Olumlu anlamda katk? yap?yor rakiplere. Herkes oynatmamaya oynad??? i?in g?zelim ?lkemde, saha yard?mc? oluyor i?te. Yedi?imiz gollerin neredeyse hepsi duran toptan. Yoksa top oynamaya ?al??an bir tak?m, bize kar?? da??l?r olimpiyatta.

Yorum Yap

Aslı Erkan Cavak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Medet ?zer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        B?y?k ma?larda iyi oynatam?yor diyen arkada?lar online m??

B?y?k ma? diyen ??kmad?, derbi diyenler oldu. O y?zden onlar? asmak i?in GS ve FB ma?lar?n? beklemek laz?m
                        Pardon ama gecen sene fb macinin 2.yarisi haricinde hangi buyuk mac da yada derbide oyun olarak ezildik.ben hatirlamiyorum.aksine ev sahiplerinden daha iyi oynadik.sadece futbol sansi yanimizda olcak.ozman futbolcularda dicekki ulan acaip oynuyoruz goller geliyor aliskanlik haline getirip daha cok aticaklar.ben inaniyorum komutan bilic ve arkasindakilere
                        ?u yenildik ama ezilmedik safsatas?n? b?rak?n art?k, 3 puan al?nmad?ysa kaybedilmi?tir, gerisi benim i?in hikayedir.
                        Bili? ??kacak, alacak derbi ma??, iyi oynam??, k?t? oynam??, ?apkadan tav?an ??karm?? hi? umurumda de?il.

Yorum Yap

Efsane olmadan gitmek yok!

Yorum Yap

Ma? sonu a??klamas?nda O?uzhan Sosa birlikte oynasa nolur ki, Nevzat Demir ve Olimpiyat zemini b?yle olduk?a diyor Bili?. ?syan ediyor ama biz uyuyoruz. ??nk? y?netimin yaratt??? alg? muazzam.

Bizim stad?n hemen hemen herg?n fotolar?n? ?eken arkada? sitesinde bir anket yapm??.

Forzaya ?ye olmayan ve s?rekli olarak stad in?aat?n? takip eden arkada?lar do?al olarak y?netime yeni stad in?aat? y?z?nden tap?yorlar. Y?netim ele?tirisi sadece %3. ?yleyse y?netim i?in de problem yok. ??nk? her zaman y?netim haricinde bir su?lu bulunur her ba?ar?s?zl?kta. Sadece bize ?zg? bir ?ey de?il t?rk futbolunun genel y?netim ?ekli asl?nda bu olanlar.

D?n stad zemininin ve antrenman tesislerinin ne kadar ?nemli oldu?u bir kez daha ispatland?. Teknik adam isyan ediyor zemin zemin diye. Stad yap?yorum diye alg? operasyonu yapan ama tak?m?n sa?l?kl? bir ?ekilde ma? yapaca?? yeri belirleyemeyen, belirlese bile zaten benim stad?m de?il diye zemin yenilemekten ka??nan, hatta b?rak?n 2 y?l oynayaca?? stad?n zeminini yenilemeyi antrenman sahas?n? yama yapt?ran ve kamuoyuna biz antrenman sahas?n?n yeniledik diyen y?netimi yaratt??? alg? i?in tebrik etmek laz?m.

Son d?nemin moda teknolojisi, yere g??e s??d?r?lamayan, hani yeni stad?m?zda da kullan?lacak olan hibrit ?imin maliyeti sadece 350 bin Euro. http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/25346007.asp

Peki b?y?k kul?b?m diyen tak?m?m?z i?in de?er mi bu ?ile.
                            En son düzenleyen Devrim Sur; 03-10-2014, 17:11.

Yorum Yap

Bilic i gs fb ye versen de?il 5 milyonu , 2 . Y?l tak?m? calistirmasina izin vermezlerdi. G?n?l ister d?n ak?am ki adam? g?relim kenarda ve kendisine tesekkur edelim.Bizde istiyoruzki sonucu alabilecek kapasitede insanlar olsun .istikrar ?ok ?nemlidir hayat?n her alan?nda , guvendiginde inandiginda ?srar edersin ancak yanl??ta ?srar edilmez kaldiki bu camianin kredisi limittedir. Arkada??n biri tak?m ile birlikte geli?iyor yazm?? yorumunda buras? antepspor mu ki geli?ecek insanlar? bekleyelim , ilk ?nce Nerede oldu?umuzu bilmek gerek , evet bug?n i?in ?artlar zor olabilir ancak buras? b?y?k tak?m. Maalesef ki iyi adam , iyi ?ocuk masallar? bu camia y? bug?nlere getirdi . Bu camiada tabiki karakterli insanlar olacak ama bunun kadar ?nemli olan? yetenektir kalibredir. Bana g?re bilic in son sezonudur bu sezon sonu sonuca bakar?m , e?er tabela yok ise ?ampiyon ya da ?ampiyonlar Ligi yok ise mazeretsiz alternatif bakilsin derim .sportif ba?ar? i?in yeteri kadar sabredilmistir. Taraftardaki bu geni?lik ve kaybetmenin ola?an hale gelmesi futbolcu teknik heyet ve yonetimede yans?yor. Sonu? olarak ge?en sene Olimpiyat tak? b?t?n ma?lar? ??plak g?zle seyretmis biri olarak sn bilic in yapt??? hatalar? yazsam ciddi zaman ayirmam gerek. I?te bizde ele?tirenler olarak neden bunlar? s?yl?yoruz tekrar tekrar ayn? hatalar? yapmas?n birilerinin sn bilic ten memnun olmad???n? bilsin ??nki adam bol bol hata yap?yor ve herkes ondan memnun zannediyor. Yok ?yle bir d?nya, zaman daral?yor...

Yorum Yap

bir kez Veli yerine O?uzhan'? dene hocam e?er berbat bir sonu? ve oyun olursa a?z?m? a?mam sana bir daha bence zaten baz? ma?lardaki Veli'li kadro tek s?k?nt? bence

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X