Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ismail.Kaya. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    tottenham ma?? sonras? buralar toz duman olacak gibi
    ?imdi nas?l

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?imdi nas?l
      Gen?leri siz k??k?rt?yorsunuz abi s?rekli imal? a??klamalar s?rekli altan ?al??malar
      Bilic hocam?za kar?? ?ok asabisin abi yak?nda profil resminde bl?ic hocam?z? eklemeden korkmaya ba?lad?m

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Yigitcan Songun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

O panik havas? yok mu zaten senelerdir yedi beni
        Oyuncular de?i?iyor,hocalar de?i?iyor bu durum de?i?miyor
        Ben trib?ndeki stresin sahaya yans?d???n? d???n?yorum hatta bunu hissediyorum ma? esnas?nda
        Yaln?zca bundan dolay?d?r diyemem ama b?yle bir psikolojinin etkisine inan?yorum
        ?nan?yorum ne ba?kan net var ?yle bir durum. Ma? sonlar?na do?ru taraftar susuyor, herkes birbirine bak?yor. Korner oluyor arkas?n? d?nenler mi dersin, sigara yakanlar m? dersin, aha gene yedik?iler mi dersin, herkeste bir gerginlik. Bunu diyorum i?te o sinerji sanki birle?iyor futbolcu falan herkes bir anda ayr? bir havaya giriyor.
        y?llard?r kal?tel? oyuncu eks?kl?g?m?z var
        bu tr?bunde guvens?zl?k yarat?yor
        defansta zago Ronaldo oldu?u zaman veya onunde g?unti oldu?u zaman b?yle b?r korkumuz varm?yd?
        son dak?kalarda olsa Ilhan ?ler?de basar rak?b? bozard? o olmad? Sergen oyunu tutar kontrol ederd? bunlarda olmazsa defans top gec?rmezdi...ne dafans?m?z o defans ne ortasaham?z nede forvet?m?z
        tr?bundek? gerg?nl?g?nde son dak?ka bask?s?n?nda tek neden? kal?tel? ve tecrubel? oyuncular olmamas?
        hep gen? olsun gen? olsun deniyor ya gen? olursa bunlar olur...

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Lucescu'nun tak?m? bugun son 2 dakikada 2 gol yiyerek berabere kald?.
          Yani ?
          Bunu niye yazd???n? anlamad?m G?kay ?
          Skoru koruyamad??? i?in hoca'y? ele?tiriyoruz ( bende dahil ) ama futbolda b?yle ?eyler var demek istedim

Bilic'in ele?tirilecek y?nleri fazlas?yla var ama bunlar? yazmak yerine aybaba , denizli , ersun gibi isimleri telafuz edip hoca'ya vurmak enteresan oluyor.
          Luce bunu y?lda bir kere yapabilir, biz her ma? yap?yoruz, d?nya rekoru elimizde
          Bunu yazicaktim bende,alakasiz bir kistas bu.

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

O panik havas? yok mu zaten senelerdir yedi beni
            Oyuncular de?i?iyor,hocalar de?i?iyor bu durum de?i?miyor
            Ben trib?ndeki stresin sahaya yans?d???n? d???n?yorum hatta bunu hissediyorum ma? esnas?nda
            Yaln?zca bundan dolay?d?r diyemem ama b?yle bir psikolojinin etkisine inan?yorum
            ?nan?yorum ne ba?kan net var ?yle bir durum. Ma? sonlar?na do?ru taraftar susuyor, herkes birbirine bak?yor. Korner oluyor arkas?n? d?nenler mi dersin, sigara yakanlar m? dersin, aha gene yedik?iler mi dersin, herkeste bir gerginlik. Bunu diyorum i?te o sinerji sanki birle?iyor futbolcu falan herkes bir anda ayr? bir havaya giriyor.
            y?llard?r kal?tel? oyuncu eks?kl?g?m?z var
            bu tr?bunde guvens?zl?k yarat?yor
            defansta zago Ronaldo oldu?u zaman veya onunde g?unti oldu?u zaman b?yle b?r korkumuz varm?yd?
            son dak?kalarda olsa Ilhan ?ler?de basar rak?b? bozard? o olmad? Sergen oyunu tutar kontrol ederd? bunlarda olmazsa defans top gec?rmezdi...ne dafans?m?z o defans ne ortasaham?z nede forvet?m?z
            tr?bundek? gerg?nl?g?nde son dak?ka bask?s?n?nda tek neden? kal?tel? ve tecrubel? oyuncular olmamas?
            hep gen? olsun gen? olsun deniyor ya gen? olursa bunlar olur...
            Abi dedi?in do?ru da ben tam olarak bundan bahsetmiyorum. Hi? pozisyon vermedi?imiz rakibin hi? bir ?ey yapmad??? ma?ta da gol yemeyi becerebiliyoruz. Adamlar ba?ka hi? bir ?ey yapm?yor tek o pozisyon at?yor gol?n? gidiyor. Bu tak?m?n kalitesiyle alakal? de?il bence. Yani tabi ki genel yorumda bahsedilebilir bunlardan ama ?zelde konu?ursak baz? ma?lar ?ok garip ?ekilde bunu ya??yoruz.

Yorum Yap

Bilic do?rular? yaps?n, taraftar?n vicdan? rahat olsun o zaman kimsenin sesi ??kmaz.. ?sterse yar?n 5 yiyelim..
              Hocaya olan g?vensizli?in ba?l?ca sebebi adaletine inan?lmamas? bence.. Herkesin g?rd???n? g?rm?yor olmas? imkans?z. Ama buna ra?men oyuncu tercihlerinde de?i?iklik olmuyor. A??k?as? ben hocan?n adam kay?rd???na inanmaya ba?lad?m. Bir teknik adam rotasyon yapmay? sevmiyor olabilir. Ama bu hi? rotasyon yapmamak anlam?na gelmez. Veli k?t?yse ?ekersin kul?beye iki ma?. Kerim her oynad???nda insanlar?n akl?nda "bu ?ocuk neden oynat?lm?yor" sorusu beliriyorsa 2 ma? 11'e koyars?n Kerim'i.. Kimse 11'in yar?s?n? de?i?tirsin her hafta farkl? bi?eyler denesin demiyor.. Ama ortada bi s?k?nt? var (gol atam?yoruz) ve en az?ndan bu s?k?nt?y? g?rd???ne ve ??zmeye ?al??t???na dair de bi tak?m emareler olmas? laz?m..
              Biz s?rekli 4-2-3-1 oynuyoruz, s?rekli ayn? adamlarla oynuyoruz.. Birileri sakat olmad??? s?rece de?i?miyor bu 11. Oyuncular?n formu d???yor, ??k?yor falan ama kadro sabit. Defans?n ?n?nde veli-atiba onlar?n ?n?nde olcay-o?uzhan-t?re en ?nde ge?en sene almeida vard? bu sene ba var.. 60. dakikada o?uzhan ??k?yor, 80'de olcay ??k?yor.. Bu kadar ezbere oynamamal? be?ikta?..

Yorum Yap

[QUOTE=Onur Essizoglu;246234]

Ahahah bize grup terapisi yapsalar onda bile bi atraksiyon olur sonlarda
                Bire bir ya?ad?klar?m? anlatm??s?n,kamu spotu ??kar bizden
                Kesin kesin, biri ??kar aradan hepimiz ?l?cez der orada, o hale geldik. Ulan sanki ?ok normal haldeyiz gibi ge?en ma? bi de Mustafa reyiz bizi koyun gibi haydi o tarafa, haydi a?a??, haydi ya?mura, haydi tellere diye beygir etti pe?inde. En son eaah dedik gittik oturduk gene ?stte ortaya geldi tek tek arkada?lar?m, karde?lerim, canlar?m bilmem ne la abi ne g?zel tezah?rat yap?yorduk, tamam bir jest yapt?n kuzey trib?ne selam?m?z? ?akt?k topla gel seyirciyi deste?e devam edelim. Yok arkada? ille o tarafa g?t?rcek herkes darmada??n kald? trib?nde tezah?rat da yap?lmad? son dakikalar bu y?zden. Azc?k bi bask?m?z varken o da gitti gol? de yedik ?st?ne. Hay ebesi g?zel ya. Valla bize terapi ?art.
                ?yi gezdik ama
                ?nce ko? k??eye,olmad? buraya ya?mur gelmiyo lan a?a?? iniyoruz
                Ben a?a??da kald?m mesela ??kamad?m
                Kar??l?kl? artislenenler oldu bi ara siz a?a?? inin hay?r siz yukar? ??k?n diye

Yorum Yap

Bence Bilic in gen?lere bak?? a??s? tam haz?r olmadan oynatmamak ?zerine. Sonu?ta ya?ad???m?z bir O?uzhan ger?e?i var. O?uzhan haz?r bir oyuncu de?il. Evet ?ok yetenekli ve kesinlikle oynamas? gereken bir adam ama yetersiz ?u an i?in. Bu yetersizli?ini de gidermeden oynat?l?nca motivasyonu d??meye ba?l?yor k?t? oyundan dolay?. Franco yu nas?l haz?rlad?ysa bu tarz bir ?ekilde Kerim, At?n? gibi oyuncular? tak?ma alacak gibi. Do?ru yanl?? bunu ya?amadan kimse bilemez ama bizim ?lkede ge?mi?teki bir ?ok ?rne?e bakarsak ?ok da yanl?? bir karar de?il. Ma? kurtarcam diye gelece?i tehlikeye atmak istemiyor adam belki de. Motta y? ??kar?p ?smail i oynatma konusunda pek ?ekincesi olmad? mesela. ??nk? ?smail belli bir kadro ge?mi?i olan adam taraftar?n kar??s?na ??kacak kadar bir seviyede. Kerim ne kadar Premier lig ge?mi?i olsa da halen heyecan? ve panik halleri belli oluyor. ?ok yetenekli fakat ?ok basit hatalar yap?yor. Bence hocaya g?venmek laz?m bu konuda. Antreman g?r?nt?leri ara ara ??kan videolardan anlad???m?z ?zere oyuncular?yla ileti?imi gayet iyi. O bizden iyi biliyor kimin ne zaman ne yapabilece?ini.

Yorum Yap

?yi gezdik ama
                    Yav ba?kan Kuzey e gitcek adam ona g?re haz?rl???n? yapm?? gelmi? biz trib?n kapal? diye sallapati geldik iki dakikada ho?af olduk a?a??da nas?l durak orda bayram ?ncesi hasta m? olal?m zaten Be?ikta? bizi hasta ediyo yeterince. Bilic in oldu?u tarafta olsak bence o da yan?m?za gelirdi ma? s?ras?nda.

Yorum Yap

?yi gezdik ama
                      Yav ba?kan Kuzey e gitcek adam ona g?re haz?rl???n? yapm?? gelmi? biz trib?n kapal? diye sallapati geldik iki dakikada ho?af olduk a?a??da nas?l durak orda bayram ?ncesi hasta m? olal?m zaten Be?ikta? bizi hasta ediyo yeterince. Bilic in oldu?u tarafta olsak bence o da yan?m?za gelirdi ma? s?ras?nda.
                      Bakt?m zaten devre aras?nda mevcut azald? hemen
                      Neyse konuyu sabote ettik diye Bilic yerine bize dalacaklar ?imdi

Yorum Yap

?imdi nas?l
                        f?rt?na ?ncesi sessizlik.. olas? farkl? yenilgide sab?r tasar gibi

Yorum Yap

Aslı Servan Gorucu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bilic do?rular? yaps?n, taraftar?n vicdan? rahat olsun o zaman kimsenin sesi ??kmaz.. ?sterse yar?n 5 yiyelim..
                          Hocaya olan g?vensizli?in ba?l?ca sebebi adaletine inan?lmamas? bence.. Herkesin g?rd???n? g?rm?yor olmas? imkans?z. Ama buna ra?men oyuncu tercihlerinde de?i?iklik olmuyor. A??k?as? ben hocan?n adam kay?rd???na inanmaya ba?lad?m. Bir teknik adam rotasyon yapmay? sevmiyor olabilir. Ama bu hi? rotasyon yapmamak anlam?na gelmez. Veli k?t?yse ?ekersin kul?beye iki ma?. Kerim her oynad???nda insanlar?n akl?nda "bu ?ocuk neden oynat?lm?yor" sorusu beliriyorsa 2 ma? 11'e koyars?n Kerim'i.. Kimse 11'in yar?s?n? de?i?tirsin her hafta farkl? bi?eyler denesin demiyor.. Ama ortada bi s?k?nt? var (gol atam?yoruz) ve en az?ndan bu s?k?nt?y? g?rd???ne ve ??zmeye ?al??t???na dair de bi tak?m emareler olmas? laz?m..
                          Biz s?rekli 4-2-3-1 oynuyoruz, s?rekli ayn? adamlarla oynuyoruz.. Birileri sakat olmad??? s?rece de?i?miyor bu 11. Oyuncular?n formu d???yor, ??k?yor falan ama kadro sabit. Defans?n ?n?nde veli-atiba onlar?n ?n?nde olcay-o?uzhan-t?re en ?nde ge?en sene almeida vard? bu sene ba var.. 60. dakikada o?uzhan ??k?yor, 80'de olcay ??k?yor.. Bu kadar ezbere oynamamal? be?ikta?..
                          aynen ?yle rakibin senin oyuncu de?i?ikliklerini dakikas?na kadar biliyorsa onun bu ma?a haz?rlanmas? daha kolay olur.izletmeye bile gerek yok nas?lsa her?ey belli olcay ve t?reye dikkat et o?uzhana ver birini oyun kilit 60 tan sonrada defans arkas?na sark?p alal?m puanlar? adamlar?n taktik bu.bi kere ilerde golc?n? rakibin kuca??na tek ba??na atarak hi?bi?ey yapamay?z ge?en y?l almeida vard? bu sene demba ba istersen en iyisini getir tek ba??na kalabal?k defansta kaybolup gidiyorlar.pektemek iyile?tiyse mutlaka demba n?n yan?nda olmal? ona alan a?mal? rakibi rahats?z etmeli dikkatini da??tmal? bu sistemde rakip demba y? huni ye al?yor resmen.ben son ma?ta beklerdimki bili? dembay? tutsun yan?na birde cenk i eklesin en iyi savunma h?cumdur derler sen rakibini ??karmazsan kalende de o denli az pozisyon g?r?rs?n.rakibin en ?ekindi?i oyuncuyu sen oyundan al?yorsan mesaj?da veriyorsun hem rakibe hem oyuncuna ben bu skora yatmak istiyorum diye.bunu g?ren oyuncun ister istemez defans d???n?r g?m?l?r bunu g?ren rakipte, adamlar g?m?ld? zaten kaybedecek bi?ey yok der sald?r?r.i?te bu sorunu 2 senedir d?zeltemedi bili?.daha ka? ma? kaybedecez bilmiyorum bunu anlamas? i?in.

Yorum Yap

Aslı Tekin Karcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?imdi nas?l
                            Gen?leri siz k??k?rt?yorsunuz abi s?rekli imal? a??klamalar s?rekli altan ?al??malar
                            Bilic hocam?za kar?? ?ok asabisin abi yak?nda profil resminde bl?ic hocam?z? eklemeden korkmaya ba?lad?m
                            yok, ben bili?'e kar?? o kadar ac?mas?z de?ilim, seviyorum kendisini, o resme asla dahil olamaz.
                            ama td olarak yeterli bulmad???m bir ger?ek, belki beklentilerim farkl?d?r.
                            * geli?me g?stermedi?ini d???n?yorum, geldi?i g?nk? hatalar? neyse ayn? ?ekilde devam ediyor.
                            * oyuncularla fazla samimi, s?z?n? ge?iremiyor, td dedi?in hem sevecek hem d?vecek, adamlar rahat rahat geceleri ??k?p, g?nd?zleri sahada y?r?yor, kesme yok ceza yok.
                            * sa? bekte 10 ki?i denedi, b?yle olmuyor, anlas?n art?k bunu, birini tercih etsin, kimse kim ama hep onu oynats?n ki adam da al??s?n art?k oraya.
                            * oyuncular? bir ?ekilde s?rekli h?cum etmeye motive etmeli, yaslanmak bize g?re de?il, yapam?yoruz, demek ki sald?rmam?z laz?m, beceremedi hen?z bunu.
                            * y?netim ?zerinde bir etkisi yok, dedi?ini yapt?ram?yor, demek ki masaya yumruk vurma gibi bir karekteri yok, bu b?y?k bir eksik bence.

vs vs liste uzar, belki baz?lar? ?ok ?nemli de?il ama bunlar k???kte olsa ma?lar?n sonucunu etkileyecek ?eyler, g?rmeli art?k bunlar?.

Yorum Yap

?lgin?.. ama mesela deplasmanda tottenham'? yenece?imize dair inanc?m kendi "saham?zda" (veya tarlam?zda) ?rne?in konyaspor'u yenece?imize dair olan inanc?mdan daha fazla.. ba?larda problemi kendimde arad?m ama yok.. y?llard?r zor-kolay demeden her ma?ta e?it derecede zorlanmaya fazlas?yla al??m?? b?nyem.. hocam?z?n ??zmesi gereken en ?nemli sorun bu.. daha ac?mas?z bir tak?m haline gelmeliyiz.. bizden 1 t?k bile a?a??da bir tak?m yakalad?k m? ac?madan tokatlamal?y?z.

Yorum Yap

Aslı Servan Gorucu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Kime g?re do?ru neye g?re do?ru?

Kimi Olcay'? oynatt? diye ele?tiriyor oynatmasa bu sefer niye Olcay yok diye ele?tirenler olacak mutlaka. Kerim niye yok niye yok denirken oyuna girdikten sonra Kerim'e sall?yor millet. Necip'i oynat?yor ele?tiriliyor Kurtulu?'u oynat?yor ele?tiriliyor. Herkesin do?rusu kendine g?re.

Be?ikta? oynad??? 9 ma?ta 1 yenilgi alm?? ligde nama?lup. Gs ve Fb'nin puan olarak ?n?nde. Feyenoord'u elemi? Arsenal'e k?k s?kt?rm??. Ama ?ld?k bittik diye ortal??? aya?a kald?rd?k 2 haftad?r.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X