Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ya iyi de arkada? bu son dakika gol yeme olay? Bilic den ?nce de vard?. Bu Be?ikta? ?n genel sorunu taktik, teknik, sistemle pek bir alakas? yok. Art?k herkeste sinerji mi oluyor bilmiyorum ama son dakikalara girdi mi ?ok g?zel oynad???m?z bir ma?ta bile gol yeme korkusu ve tedirginli?ini ya??yoruz. Bunun bir ??z?m? var m? yok mu asl?nda ben tam olarak bilmiyorum. ?yle son dakika bask? yedi?imiz falan da yok ??nk?. Bir korner oluyor o korner geliyor gol oluyor. Ya da adam ?aprazdan zor pozisyondan bir ?ut ?ans? buluyor ve onu at?yor ya da uzaktan. Aya??m?zda top tutsak bile o korner ?ans?n? verebiliriz. Gs mesela sivas ma??nda zibilyon pozisyon veriyor ama adamlar atam?yor. Bizde 2-3 net pozisyon oluyor biri jeneriklik gol oluyor di?erleri de zar zor ??k?yor. Bunun sebebi nedir hala tam ??zemedim.
    O panik havas? yok mu zaten senelerdir yedi beni
    Oyuncular de?i?iyor,hocalar de?i?iyor bu durum de?i?miyor
    Ben trib?ndeki stresin sahaya yans?d???n? d???n?yorum hatta bunu hissediyorum ma? esnas?nda
    Yaln?zca bundan dolay?d?r diyemem ama b?yle bir psikolojinin etkisine inan?yorum

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ba?ka tak?mlarda olmad???na g?re ??z?m? var demektir, genelde td de?i?iklikleri bu gibi sebeplerden olur.
      Madem biz de de?i?tirip Bili?'i getirdik, ??zs?n bir zahmet
      Abi pozisyonu verdikten sonra ?ok da anlam? yok ki ama. ?ok daha net pozisyonlar veriyorlar ama bizdeki gibi net vuru?lar yapam?yor rakipler. McGregor un yedi?i gollerin tamam?n? izleyin mesela adam nerdeyse her pozisyonda en zor noktalardan yedi gol?. Bu Bilic den ?nceki bilmem ka? tane hocada ya?ad???m?z bir handikap tarihimiz son dakika hezimetleriyle dolu. Bana sanki psikolojik geliyor bu sorun. Bir s?re ma?lar? korumay? ba?arabilirsek kendi kendine hallolacak gibi. Yapaca??m?z tek ?ey tek ?ut ?ans? bile vermemek rakiplere olacak. Ama o olimpiyat stad?nda da bu biraz zor onu s?yleyeyim ne yaparsan yap dengesiz bir ?eyler olur o stadyumda.

Yorum Yap

Aslı Yigitcan Songun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ben trib?ndeki stresin sahaya yans?d???n? d???n?yorum hatta bunu hissediyorum ma? esnas?nda
        Yaln?zca bundan dolay?d?r diyemem ama b?yle bir psikolojinin etkisine inan?yorum
        ?nan?yorum ne ba?kan net var ?yle bir durum. Ma? sonlar?na do?ru taraftar susuyor, herkes birbirine bak?yor. Korner oluyor arkas?n? d?nenler mi dersin, sigara yakanlar m? dersin, aha gene yedik?iler mi dersin, herkeste bir gerginlik. Bunu diyorum i?te o sinerji sanki birle?iyor futbolcu falan herkes bir anda ayr? bir havaya giriyor.

Yorum Yap

Ya iyi de arkada? bu son dakika gol yeme olay? Bilic den ?nce de vard?. Bu Be?ikta? ?n genel sorunu taktik, teknik, sistemle pek bir alakas? yok. Art?k herkeste sinerji mi oluyor bilmiyorum ama son dakikalara girdi mi ?ok g?zel oynad???m?z bir ma?ta bile gol yeme korkusu ve tedirginli?ini ya??yoruz. Bunun bir ??z?m? var m? yok mu asl?nda ben tam olarak bilmiyorum. ?yle son dakika bask? yedi?imiz falan da yok ??nk?. Bir korner oluyor o korner geliyor gol oluyor. Ya da adam ?aprazdan zor pozisyondan bir ?ut ?ans? buluyor ve onu at?yor ya da uzaktan. Aya??m?zda top tutsak bile o korner ?ans?n? verebiliriz. Gs mesela sivas ma??nda zibilyon pozisyon veriyor ama adamlar atam?yor. Bizde 2-3 net pozisyon oluyor biri jeneriklik gol oluyor di?erleri de zar zor ??k?yor. Bunun sebebi nedir hala tam ??zemedim.
          Oyuncular?n kalitesinden kaynaklan?yor bazen,yetene?i s?n?rl? isimler psikolojik olarak etkileniyor ama bazen de dedi?in gibi sanki bir ?ey oluyor adamlar rahat?a gelip at?yorlar.Asteras ma??nda ne bask? yedik nede geriye yasland?k.Hatta savunmadaki isimlerin baz?lar? orta sahaya kadar ??km??t?,adamlar kontradan gelip bo? alanda att?lar golu.Yine de oyuncu kalitesi ?nemli.Ozellikle orta sahan?n tecr?beli,zeki oyunculardan kurulu olmal?.Oyunu iyi yonlendirmeliler,gerekti?inde so?utmal? gerekti?inde h?zland?rmal?lar.Maalesef bizim tak?m?n en yetersiz,en alternatifsiz, en zay?f b?lgesi orta saham?z.Tum sezonun bu orta saha ile gitmeyece?i sene ba??nda belliydi asl?nda..

Yorum Yap

?s ve fenere ?ok daha net ve say?ca fazla girilen pozisyonlara ra?men bize daha az say?da pozisyonda ?ok daha y?zdeli gol at?lmas?n?n iki sebebi var. Birincisi ve en ?nemlisi taraftar bask?s? ile stadyum atmosferi. ?kincisi ise ge?mi?ten gelen ?ans?zl???m?z. Bunun hocayla mocayla alakas? bile yok.

Yorum Yap

Bence sahadaki futbol insanlara sirayet ediyor.
              Yakala skoru bak bakilm stres olunuyomu

Yorum Yap

?nan?yorum ne ba?kan net var ?yle bir durum. Ma? sonlar?na do?ru taraftar susuyor, herkes birbirine bak?yor. Korner oluyor arkas?n? d?nenler mi dersin, sigara yakanlar m? dersin, aha gene yedik?iler mi dersin, herkeste bir gerginlik. Bunu diyorum i?te o sinerji sanki birle?iyor futbolcu falan herkes bir anda ayr? bir havaya giriyor.
                O arkadan s?rekli "aha yicez" diyen adam? yakmak istiyorum
                Evet bahsetti?im anlar o dakikalar,inan?yorum yazmam?n sebebi "bunu da taraftara y?klediniz ya" demesinler
                Travmatik bir durum,3-0 olsa bile s?rekli g?z? skorborda s?reye gitmeyen yoktur

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Oyuncular?n kalitesinden kaynaklan?yor bazen,yetene?i s?n?rl? isimler psikolojik olarak etkileniyor ama bazen de dedi?in gibi sanki bir ?ey oluyor adamlar rahat?a gelip at?yorlar.Asteras ma??nda ne bask? yedik nede geriye yasland?k.Hatta savunmadaki isimlerin baz?lar? orta sahaya kadar ??km??t?,adamlar kontradan gelip bo? alanda att?lar golu.Yine de oyuncu kalitesi ?nemli.Ozellikle orta sahan?n tecr?beli,zeki oyunculardan kurulu olmal?.Oyunu iyi yonlendirmeliler,gerekti?inde so?utmal? gerekti?inde h?zland?rmal?lar.Maalesef bizim tak?m?n en yetersiz,en alternatifsiz, en zay?f b?lgesi orta saham?z.Tum sezonun bu orta saha ile gitmeyece?i sene ba??nda belliydi asl?nda..
                  Zaten ortasahaya ?ift y?nl? bir adam al?nmazsa biz stadyum fakt?r?yle de ma?larda birbirimizi sinirden yumruklamaya ba?layaca??z. ?yice k?s?rla?maya ba?lad? ??nk? oyun.

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Olunuyor ?rnek 1 ben
                    Hayatta stattan erken ??kamam mesela

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      2-0 one ge?ip oh dedi?imiz ma?larda bile oldu.Son dakikalara yine rahat giremedik.2-0'dan direkt verdi?imiz,tek gol yediklerimizin d???nda gol yemeden bile yine de strese girdi?imiz ma?lar oldu.O psikolojiyi hep ya??yoruz maalesef...

Yorum Yap

Evet bahsetti?im anlar o dakikalar,inan?yorum yazmam?n sebebi "bunu da taraftara y?klediniz ya" demesinler
                        Ya kanka inan baz? ma?lar ?yle rahat d???n?yorum ki ben, ya ne yicez olm pozisyon bile vermedik adamlar gelmeye ??eniyor diye dakikaya bile bakm?yorum, insanlar? da rahatlatmaya ?al???yorum, ?yle konu?uyorum s?rekli falan ama yok lan gene yiyoruz olmuyo abi geliyo bir tane pozisyon kesin gol oluyor. Sonra ben de mal gibi kal?yorum, herkes senin y?z?nden falan diyor. Yok arkada? zaten bir daha konu?mama karar? ald?m 1-2 ma? ?nce bu y?zden. O olimpiyat?n son dakika sessizlikleri hayat?m?n de?i?ik melankolik anlar? aras?na girmeye aday art?k, insan?n kafas?nda bir s?r? soru. Kal?p biraz efkra m? da??tsam, futbolcular? m? alk??lasam, lan yok eve yeti?cem hemen ??kmal?y?m, du bakay?m arabas? olan biri var m?, ya olm biz hi? kazanam?caz m? ??k?nt?s? sonra bi anda, bir dahaki ma?a gelmicem isyanlar?, polise, g?venli?e kap? ??k???nda iki sallama, sonra so?uk hava ve beyinin ambale olmas?yla eve do?ru bedenin s?f?rlanmas? a?amas?. Sonra tabi bi dahaki ma?tay?z gene ve son dakikalar olacaklar gene belli Feda senesi de dahil stadyumda son anlar?m bunun halliceleri yani yeter lan valla manik depresif sosyopatlar olduk hepimiz.

Yorum Yap

Ya kanka inan baz? ma?lar ?yle rahat d???n?yorum ki ben, ya ne yicez olm pozisyon bile vermedik adamlar gelmeye ??eniyor diye dakikaya bile bakm?yorum, insanlar? da rahatlatmaya ?al???yorum, ?yle konu?uyorum s?rekli falan ama yok lan gene yiyoruz olmuyo abi geliyo bir tane pozisyon kesin gol oluyor. Sonra ben de mal gibi kal?yorum, herkes senin y?z?nden falan diyor. Yok arkada? zaten bir daha konu?mama karar? ald?m 1-2 ma? ?nce bu y?zden. O olimpiyat?n son dakika sessizlikleri hayat?m?n de?i?ik melankolik anlar? aras?na girmeye aday art?k, insan?n kafas?nda bir s?r? soru. Kal?p biraz efkra m? da??tsam, futbolcular? m? alk??lasam, lan yok eve yeti?cem hemen ??kmal?y?m, du bakay?m arabas? olan biri var m?, ya olm biz hi? kazanam?caz m? ??k?nt?s? sonra bi anda, bir dahaki ma?a gelmicem isyanlar?, polise, g?venli?e kap? ??k???nda iki sallama, sonra so?uk hava ve beyinin ambale olmas?yla eve do?ru bedenin s?f?rlanmas? a?amas?. Sonra tabi bi dahaki ma?tay?z gene ve son dakikalar olacaklar gene belli Feda senesi de dahil stadyumda son anlar?m bunun halliceleri yani yeter lan valla manik depresif sosyopatlar olduk hepimiz.
                          Ahahah bize grup terapisi yapsalar onda bile bi atraksiyon olur sonlarda
                          Bire bir ya?ad?klar?m? anlatm??s?n,kamu spotu ??kar bizden

Yorum Yap

Be?ikta?? bile defansif oynatan ertugrul sa?lam?n tak?m? eski?ehire kar?? ?ift ?n libero oynuyor ve ma? 1-1 oldu?unda dahi bunu de?i?tirmiyorsan teknik adaml???ndan ve teknik ekibinden ??phe duyar?m.

Yorum Yap

[QUOTE=Yigitcan Songun;246228]

Ahahah bize grup terapisi yapsalar onda bile bi atraksiyon olur sonlarda
                              Bire bir ya?ad?klar?m? anlatm??s?n,kamu spotu ??kar bizden
                              Kesin kesin, biri ??kar aradan hepimiz ?l?cez der orada, o hale geldik. Ulan sanki ?ok normal haldeyiz gibi ge?en ma? bi de Mustafa reyiz bizi koyun gibi haydi o tarafa, haydi a?a??, haydi ya?mura, haydi tellere diye beygir etti pe?inde. En son eaah dedik gittik oturduk gene ?stte ortaya geldi tek tek arkada?lar?m, karde?lerim, canlar?m bilmem ne la abi ne g?zel tezah?rat yap?yorduk, tamam bir jest yapt?n kuzey trib?ne selam?m?z? ?akt?k topla gel seyirciyi deste?e devam edelim. Yok arkada? ille o tarafa g?t?rcek herkes darmada??n kald? trib?nde tezah?rat da yap?lmad? son dakikalar bu y?zden. Azc?k bi bask?m?z varken o da gitti gol? de yedik ?st?ne. Hay ebesi g?zel ya. Valla bize terapi ?art.

Yorum Yap

tottenham ma?? sonras? buralar toz duman olacak gibi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X