Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Avrupa'da oynayan Karab?k, Trabzon ligde d?k?l?yor. Biz de erken ba?laman?n dezavantaj?n? ya??yoruz.

Yorum Yap

[MENTION=1257]Atakan Uslu[/MENTION]
      Kli?e bahanelerden acaba Avrupa 'da bizim gibi 15 g?n ?nce a??p ba?ka d?k?len var m??
      Neden Ts ve Karab?k bize ?rnek te?kil etsin?
      Biz Be?ikta??z erken a?m??sa sezonu Bili? ona g?re plan yapacak program yapacak, taraftar m? yapacak bu program?...
      Kald?ki haydi 5 g?n erken a?t?k diye k?t? tak?m o zaman beklemeyelim biz ligden bir ?ey, yok hay?r ge?erli bir neden de?il erken a?mak.
      Daha tak?m?n form tuttu?unu ??yle ?at?r ?at?r oynad???n? g?rmedik g?rsek 10 ma? ?st ?stte tamam derdim 2-3 ma? d???? olur ?imdi bu neyin d??????
      Anadolu tak?mlar?na 2 ?n libero tek forvet kli?esi ile oyna, ma? s?ras?nda ne taktik de?i?tir ne kombine atak yap, gol buldunmu bekle geride ki geriye ?ekil diyen Bili? de?il ama futbolcular ile konu?up geriye yaslanmay? durduracak o veya 1-2 de?i?iklik yapacak gene o...
      Tolga Zengin 'i sakat sakat oynatan gene Bili? he oynasa 1 ma? kurtarsa tamam diyece?im geldi?inden beri saakt, oyuna topu yava? sokar kontray? engeller her ma? sakatl?ktan oyunu so?utur ne yani taraftar m? sakat oyuncu oynat diyor?
      Neyse konu asl?nda Tolga de?il ben hatas?yla sevab?yla z?pk?n gibi Cenk'i istiyorum kalede, ho? ben dedim diye de olacak de?il
      Bili? hocam bu taraftar bu y?netim ?ampiyonluk istiyor ne dediyse yap?ld?...
      Ba?aracak m??
      ?n?aallah

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Feyenoord ve Arsenal ma?lar?ndan sonra haftada 1 sayfa ilerleyen ba?l?k birden g?nde 3 sayfa ilerlemeye ba?lad?. Hay?rd?r in?allah.
        T?m sorunlar? ??zd?k s?ra Bilic'e geldi.

Yorum Yap

Lucescu'nun tak?m? bugun son 2 dakikada 2 gol yiyerek berabere kald?.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Yani ?
            Bunu niye yazd???n? anlamad?m G?kay ?

Yorum Yap

Yani diyor ki, Luce i?in ?anlar ?almaya ba?lad?. Devre aras? bir operasyonla Luce'yi tak?m?n ba??na getirelim.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Yani ?
                Skoru koruyamad??? i?in hoca'y? ele?tiriyoruz ( bende dahil ) ama futbolda b?yle ?eyler var demek istedim

Bilic'in ele?tirilecek y?nleri fazlas?yla var ama bunlar? yazmak yerine aybaba , denizli , ersun gibi isimleri telafuz edip hoca'ya vurmak enteresan oluyor.

Yorum Yap

Y?llard?r adam bir t?rl? d?nemiyor ama bence ?n?m?zdeki sene Azize getirecek art?k bu adam?.

Yorum Yap

Aslı Tayfun Turgay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Y?llard?r adam bir t?rl? d?nemiyor ama bence ?n?m?zdeki sene Azize getirecek art?k bu adam?.
                    Ben luce'nin eskisi kadar h?rs?n?n kald???n? d???nm?yorum.

Bi ara emekli olup yerini o?luna b?rakacak sa?l?k problemleri var diyorlard? ... Luce muhakkak etkisini g?sterir ama hoca de?i?tirilecekse lucescu'nun kar??s?na luciano spalletti'yi dikersek hi? fena olmaz...

Hatta luce yerine luci'yi tercih ederim
                    En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 01-10-2014, 01:29.

Yorum Yap

Hocan?n tek sorunu alternatif takti?i yok.
                      B?t?n tak?mlara i?eride d??ar?da ayn? dizili? ayn? oyuncular (sakat/cezal? de?ilse) ile ??k?yor olmas? hocan?n en b?y?k hatas?.

Yorum Yap

Aslı Kuntay Katgi tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bazen ger?ekten hayret ediyorum bilic e gelene kadar bu tak?mda y?zlerce problem var ba?ta ?aps?z bir y?netim var bi kere, ne stad i?i ??z?lebildi, ne rakip tak?mlar?n kadro kalitesiyle yar???labildi hatta ve hatta d???nebiliyormusunuz bu tak?m?n 2 y?ld?r olmayan sa? bekine bile biri al?namad?.Zeminden,sa?l?k ekibinden, kond?syonerlerden dolay? s?rekli s?regelen sakatl?k problemi asla sona ermedi.Ele?tiri olacakt?r elbet mesela bende ozzie nin veli nin yerine oynamas? gerekti?ini d???n?yorum ?zellikle anadolu tak?mlar?na kar??.L?tfen tak?m?m, oyuncular?n veya tak?m takti?ini onun insiyatifinde oldu?unu unutmay?n ekmek peynir gibi antren?r de?i?tiriyoruzda ben do?du?umdan beri ka? tane iyi sene ge?irdik ? en az?ndan bilic bir?eyi deniyor ve bu gen? kadro biraz daha tecr?beyle ve biraz daha gayretle ve in?allah y?netimin adam gibi transfer hamleleriyle iyi yerlere gelecektir.

T?m problemleri ge?tim daha y?netim hocas?n?n,tak?m?n?n,taraftar?n?n arkas?nda duram?yor.??k?p biz ?ampiyon olaca??z,?ampiyonlar ligine kat?laca??z,?u ?u ba?ar?lar? yapaca??z,hocam?za oyuncular?m?za taraftarlar?m?za guveniyoruz diyemiyor.Hakk?m?z yeniyor,hoca ??k?p hakemler hakk?nda konu?uyor,lig tv ile at???yor,ma? gunlerinden ?ikayet ediyor;y?netim destek olaca??na,hakk?m?z? arayaca??na ??k?p federasyonun,hakemlerin,mhkn?n arkas?nday?z,onlar Be?ikta? camias?n?n i?inden insanlar diyor.Bilicin ligtv ile olan diyalo?undan sonra sanki inad?na gidip ?ansal ile ?zel r?portaj yap?yor.Hoca transfer istiyor ki istedi?i oyuncular ve adetleri ?yle ?ok ta de?il,ne kampa yeti?tiriyorlar nede gerekli yerlere oyuncu al?yorlar.Allah a?k?na ?u ortamda nas?l gidipte direkt hocay? su?layabiliriz ki?Bilicin de ele?tirilecek ?ok noktas? var ama kulupteki onca problemi g?rd?kten sonra 1 numaral? su?lu olarak onu g?remiyorum ben.Bundan ?nceki hocalarda oldu?u gibi saha i?i ?artlardan ?ok saha d??? faktorlerle u?ra??yor bizim hocalar.Ya en basiti ?u zeminde ?u stadda 2 y?ld?r futbol oynatmaya ?al???yor Bilic.?u sakatl?k problemine elindeki 20 oyuncuyla ba?etmeye ?al???yor.Bugun istedi?imiz do?ru dedi?imiz kadroyu kursa zaten bir sonraki ma? o kadronun sahaya ??kma ihtimali olduk?a dusuk bu tak?mda ?u sakatl?k belas?ndan dolay?.Ama bu sorunlara ?ozum bulamayan basiretsiz bir y?netim var.Ne ?.Alt?nsaya ne O.Ozene ne sevsekte sevmesekte S.Aybabaya sabredebilen bir y?netim var.Tum bu ?arlarda Bilic gitse ne de?i?ecek ki...

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Yani ?
                          Skoru koruyamad??? i?in hoca'y? ele?tiriyoruz ( bende dahil ) ama futbolda b?yle ?eyler var demek istedim

Bilic'in ele?tirilecek y?nleri fazlas?yla var ama bunlar? yazmak yerine aybaba , denizli , ersun gibi isimleri telafuz edip hoca'ya vurmak enteresan oluyor.
                          Luce bunu y?lda bir kere yapabilir, biz her ma? yap?yoruz, d?nya rekoru elimizde

Yorum Yap

good motivation bad formation

Yorum Yap

Ya iyi de arkada? bu son dakika gol yeme olay? Bilic den ?nce de vard?. Bu Be?ikta? ?n genel sorunu taktik, teknik, sistemle pek bir alakas? yok. Art?k herkeste sinerji mi oluyor bilmiyorum ama son dakikalara girdi mi ?ok g?zel oynad???m?z bir ma?ta bile gol yeme korkusu ve tedirginli?ini ya??yoruz. Bunun bir ??z?m? var m? yok mu asl?nda ben tam olarak bilmiyorum. ?yle son dakika bask? yedi?imiz falan da yok ??nk?. Bir korner oluyor o korner geliyor gol oluyor. Ya da adam ?aprazdan zor pozisyondan bir ?ut ?ans? buluyor ve onu at?yor ya da uzaktan. Aya??m?zda top tutsak bile o korner ?ans?n? verebiliriz. Gs mesela sivas ma??nda zibilyon pozisyon veriyor ama adamlar atam?yor. Bizde 2-3 net pozisyon oluyor biri jeneriklik gol oluyor di?erleri de zar zor ??k?yor. Bunun sebebi nedir hala tam ??zemedim.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ya iyi de arkada? bu son dakika gol yeme olay? Bilic den ?nce de vard?. Bu Be?ikta? ?n genel sorunu taktik, teknik, sistemle pek bir alakas? yok. Art?k herkeste sinerji mi oluyor bilmiyorum ama son dakikalara girdi mi ?ok g?zel oynad???m?z bir ma?ta bile gol yeme korkusu ve tedirginli?ini ya??yoruz. Bunun bir ??z?m? var m? yok mu asl?nda ben tam olarak bilmiyorum. ?yle son dakika bask? yedi?imiz falan da yok ??nk?. Bir korner oluyor o korner geliyor gol oluyor. Ya da adam ?aprazdan zor pozisyondan bir ?ut ?ans? buluyor ve onu at?yor ya da uzaktan. Aya??m?zda top tutsak bile o korner ?ans?n? verebiliriz. Gs mesela sivas ma??nda zibilyon pozisyon veriyor ama adamlar atam?yor. Bizde 2-3 net pozisyon oluyor biri jeneriklik gol oluyor di?erleri de zar zor ??k?yor. Bunun sebebi nedir hala tam ??zemedim.
                                Ba?ka tak?mlarda olmad???na g?re ??z?m? var demektir, genelde td de?i?iklikleri bu gibi sebeplerden olur.
                                Madem biz de de?i?tirip Bili?'i getirdik, ??zs?n bir zahmet

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X