Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yine hocanin biletini kesmisiz.

Yorum Yap

4 3 3 sacmaligindan vazgecsin artik

elinde messi robben bale gibi oyuncular yoksa o sistem verimli olmaz

kaldi ki mevcut kadro lucescu ile sampiyon oldugumuz 3 5 2 'ye gayet uygun

Yorum Yap

Aslı Mustafa Kayar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Abi Bilic bug?n gitse ligdeki kalan 17 hocadan hangisini tak?m?n ba??nda g?rmek istersin ve hangisi kesin Bilic'den iyi top oynat?r ?ok daha ba?ar?l? olabilir dersin?
        Karde?im,

Bu olay?n iki y?n? var, sizin savundu?unuz ?ey bu tak?ma gelebilecek en iyi teknik direkt?r budur, daha iyisini getiremeyiz, ba?kan da bunu beceremez mi diyorsun?
        Buysa s?k?nt?, peki derim, ba?kan becerir beceremez oras?n? bilemem.

Benim s?yledi?im a??k, Be?ikta? T?rkiye'nin en k?kl? ve en ?zek kul?b?d?r, bu camia daha az?yla yetinmemelidir.
        Bili?, iyi insan, d?zg?n bir karekter evet, ama malesef teknik anlamda bizi haketti?imiz noktaya ??karabilecek bir teknik direkt?r de?il.

Ben yetinmekten b?kt?m art?k, elindeki malzemeden maximum verim alabilecek, futbolcular?n ensesinde boza pi?irecek bir teknik direkt?r istiyorum.
        Ma? kaybedebiliriz, bu sorun de?il ama ?uvalla para alan adamlar sahada y?r?medikleri zaman onlara bunun hesab?n? soracak bir otorite ihtiyac?m?z var.

Malesef bu otorite Bili? de?il, olamaz da.
        Rasim Karadan bahsediyorsunuz sanirim Turgut abi
        Ben ?u anda ki?iler ?zerinden konu?muyorum, ??nk? bir TD var zaten, ancak o ayr?l?rsa ki?ilere yo?unla??r?z.
        Benim ?z?ld???m nokta, Bili?'i ger?ekten seviyorum, iyi bir futbol direkt?r? olabilir, ama iyi bir TD de?il ne yaz?k ki.
        Rasim Kara iyi bir TD olabilir, ger?ekten kendisini ?zellikle oyuncular ?zerindeki etkisi a??s?ndan pek tan?m?yorum ama iyi bir taktisyen oldu?unu biliyorum.

?zellikle parmak bast???m nokta, istikrar diyerek yanl?? ki?ide ?srar edip y?llar?m?z? heba etmeyelim.
        Do?ru ki?iyi bulal?m, onunla istikrar yakalayal?m.

Rasim Kara ismine s?cak bakar?m, bir nedeni de T?rk olmas?. Bence yerli TD bizim yap?m?za daha uygun.

Yorum Yap

Yahu ligdeki tak?mlar?n alay? ?zverili (?zellikle b?y?klere kar??) ?al??kanl?kta s?n?r tan?m?yorlar, fiziki a??dan da gayet b?y?kler k?vam?ndalar. Sen bu tak?mlara ayn? kriteler ile ?st?nl?k sa?lamaya ?al???rsan olmuyor i?te. Y?llard?r g?r?yoruz olmad???n?. Teknik kapasiten de y?ksek olacak. Orta g?bekteki en az bir adam?n (bana g?re iki) pas yapabilecek, dikine patlayabilecek, beklerin ??kacak ortalar? yerini bulacak, araya ko?ular yap?p topu iyi kullanabilecek. Yeter art?k ko?sun bass?n formas?n? terletsin yeter abi zihniyeti. ?yi futbol iyi futbolcularla oynan?r. Elimizdeki tip oyuncularla da anca ko?ar?z basar?z. Veliyle-Neciple-Atibayla-Serdarla-Olcayla-Ersanla-?smaille Jose gelsin pas oyunu oy-na-ya-ma-y?z. Yani sorun hocada de?il. Y?llard?r s?regelen futbolcu profilinde. (Son 2 sezon i?in stad da ?ok ?nemli bir fakt?r.) Bilic elinden geldi?ince malzemesinden kemikle?mi? bir sistem tak?m? ??kartmaya ?al???yor; ama malzeme bu i?te. Bu kadrodan oyunun her iki y?n?n? de eksiksiz oynayacak bir tak?m kurabilecek tek ki?i ?u an shaktar'?n ba??nda. Onun d???ndakiler asla Bilic'in yerini dolduramazlar. Bo?una macera aramaya gerek yok.

Yorum Yap

bilic'i istemeyenler ger?ekten f.o.'nun bilic'den iyi bir hoca getirebilece?ine inan?yor mu?

Yorum Yap

Biz burda hic transfer yapilmamisken ; veli atiba yerine bi cift yonlu almamiz ilk tercih yaziyorken israrla. Herkes forvet, sag bek falan diye linc ediliyorsuk.

Tr liginde gobegin iyi olacak. Bu kadar basit. 1-0 dan 2-0 gecisin o bolge ile oluyor iste bu ligde. Geriye susmende zor oluyor.

Balkonunuza - caminiza bayrak asin

Yorum Yap

Bilice ne verdin de ne istiyorsun diyede sorarlar adama. Devre arasi 2 transfer ile samp. Gelir. Veli yerine bir adam ve sag bek.

Yorum Yap

Aslı Cenk Gen?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  bilic'i istemeyenler ger?ekten f.o.'nun bilic'den iyi bir hoca getirebilece?ine inan?yor mu?
                  Hay?r.

Yorum Yap

Aslı Cenk Gen?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    esas sorun bu abi bili? gitti diyelim daha iyisinin gelece?ini mi d???n?yorlar merak ettim

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Biz burda hic transfer yapilmamisken ; veli atiba yerine bi cift yonlu almamiz ilk tercih yaziyorken israrla. Herkes forvet, sag bek falan diye linc ediliyorsuk.

Tr liginde gobegin iyi olacak. Bu kadar basit. 1-0 dan 2-0 gecisin o bolge ile oluyor iste bu ligde. Geriye susmende zor oluyor.

Aynen ?yle abi.

Yorum Yap

Bi?eyler dene hoca bi farlilik yap yeni aray??lara gir ama dene dene.
                        Sabit kafa ayni ?eyleri yapip durma

Yorum Yap

bilic den ?nce fo gitmeli

Yorum Yap

bilice sabredemeyenler gordona nas?l sabretti diye sorulmu?;

gordon ki?isel olarak ?ok gen? ya?ta gelmemi?ti, tecr?besi fazlayd?, san?r?m bryan robson'du onu ?neren, referans? sa?lamd?,
                            ??nk? tak?m oyunu oynatan s?rekli olarak pas oyunu oynayan bir tak?md?k, kimin nerede oynad??? belliydi, ?? forvetle ali metin feyyaz saha i?inde s?rekli de?i?imli oynard?, sergeni 17 ya??nda oynatt?, ali geldi?inde sa? bekti san?r?m, forvet oldu, zorda kald??? ma?larda halim'i forvet b?lgesine atard? korkmazd?, farkl?yd? fazla konu?maz, felsefe yapmaz ama i?ini iyi yapard?.

ad? b?y?k oyuncular o zamanda fenerbah?ede olurdu ama sahada hep eziyorduk, hele ge?en seneki fener ma?lar?nda beraberli?e duac? olan hocay? g?r?nce nereden nereye dememek elde de?il.

gordonla bilici k?yaslamak pek do?ru de?il sonu?ta bilici t?m lig avrupa ve haz?rl?k ma?lar?ndan beri izliyoruz, k?t? bir hocam? asla de?il, ama b?y?k bir hocam?? o da de?il

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Mustafa denizli 2 sene ?nce gelse olabilirdi ?uanda gelirse olmaz.

Bu sene ?ampiyon yapsa seneye yine yok kendisi.Seneye yine hoca arar?z.
                              G?kay ne diyon Bi bakay?m dedim ba?l??a sen de mi hoca arar oldun korkutma beni.

Yorum Yap

Bilic kesinlikle gitmesin. Bu kadar sab?rs?z olmamal?y?z art?k.
                                Ama Bilic'in de bi seyleri de?i?tirmesi ?art. B?yle de gitmiyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X