Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu sene bu tak?m aradan s?yr?l?r yeterki biraz cesur ol hocam.
    En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 28-09-2014, 23:37.

Yorum Yap

Ahh bielsa ah..

Yorum Yap

E?er biraz adaletin olsayd?, ?u an Kerim ve Cenk G?nen oynuyordu.

Yorum Yap

Aslı Baris Igdeler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Burdan herkese s?yl?yorum.Fatih Terime haz?r olun.Bili?i hazmedemeyenler,Fatih Terimi nas?l hazmedecekler.Fikret orman plan proje yap?yor Fatih Terimi getirecek.Geldi?i zaman al?nt?m? yapar?m.
          baris abi hayirdir bildin biseymi var yoksa ?lesinemi diyorsun?

Yorum Yap

bili? basketbol ko?u kenarda 4.hakemlerle iyi didi?iyor futbol hocas? de?il y?netim ne yap?p edip sezon sonu tak?m? ?ampiyon yapt? yapt? yamad? zaten nisan ay?nda belli olur tak?m?n ?ampiyon olup olam?yaca?? yeni stada kesinlikle bili?le gitmemeli LUCE bo?a ??k?yor gerekirse bonservis verin getirin ?u hocay? ?ampiyon be?ikta? demeyi ?ok ?zledim

Yorum Yap

Aslı Ferdi Taslac? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Burdan herkese s?yl?yorum.Fatih Terime haz?r olun.Bili?i hazmedemeyenler,Fatih Terimi nas?l hazmedecekler.Fikret orman plan proje yap?yor Fatih Terimi getirecek.Geldi?i zaman al?nt?m? yapar?m.

benim kafamda Demir?renin tekrar ba?kan aday? olup, Fatih Terimi de milli tak?mdan al?p ba??m?za getirece?i kurgusu vard?.. Ama ?n?m?zdeki y?llar i?erisinde.. ?imdi zannetmem Terimin gelece?ini, Milli tak?m? kolay kolay b?rakmaz, b?rakt?rmazlar ?u ortamda..

Yorum Yap

sosa ve o?uzhan yan yana oynarsa, oyunu daha rahat a?ar?z...kerim ve cenk g?nen hak etti?i formay? almal? art?k.

Yorum Yap

Bunu da be?enmedik,s?radaki gelsin
                  Hem her sene farkl? bi teknik direkt?r tan?r?z herkesin g?nl? olur
                  En son düzenleyen Yigitcan Songun; 29-09-2014, 00:18.

Yorum Yap

?ok korkak ?ikti

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Turgut Bozo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      ?u an ligde g?rev yapan hocalar i?inde en iyisi Bilic, sahip ??kmak laz?m. Ele?tirilebilir yanlar? var, ama hatalar?ndan ders alabilen bir hoca bence.
                      Neye g?re iyi ada?, a??kla da biz de bilelim bari, belki ben g?remiyorumdur.
                      Abi Bilic bug?n gitse ligdeki kalan 17 hocadan hangisini tak?m?n ba??nda g?rmek istersin ve hangisi kesin Bilic'den iyi top oynat?r ?ok daha ba?ar?l? olabilir dersin?
                      Mustafa Denizli gelsin. ?u ligde ?ampiyon olamazsak bir?ey bilmiyorum.

Yorum Yap

Duran top ?al??m?yor mu hi? bu tak?m? Ligde yedi?imiz iki gol de duran toptan, ayr?ca duran top organizasyonuyla gol atmay? unuttuk. Benim hat?rlad???m, Do?rudan kaleye gol olarak giden son frikik gol?m?z san?r?m Fernandes'in 2012/2013 8. haftas?nda onur'a att??? gol. O ayr? bir yetenek i?i tabi ki ama o?uzhan-t?re-ismail-sosa bu oyuncular teknik oyuncular ve bu i?i de art?k tehlikeye d?nd?rebilmeleri gerekir.

tottenham-balkes ma?lar?ndan galibiyetle d?nd???m?z de hava lehimize d?necek. Sab?r. Bilic gidince yerine mourinho gelmeyecek. Bir de bunu deneyelim diye Y?lmaz Vural gelirse ?a??rmam.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Ba?aran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Turgut Bozo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ?u an ligde g?rev yapan hocalar i?inde en iyisi Bilic, sahip ??kmak laz?m. Ele?tirilebilir yanlar? var, ama hatalar?ndan ders alabilen bir hoca bence.
                          Neye g?re iyi ada?, a??kla da biz de bilelim bari, belki ben g?remiyorumdur.
                          Abi Bilic bug?n gitse ligdeki kalan 17 hocadan hangisini tak?m?n ba??nda g?rmek istersin ve hangisi kesin Bilic'den iyi top oynat?r ?ok daha ba?ar?l? olabilir dersin?
                          Mustafa Denizli gelsin. ?u ligde ?ampiyon olamazsak bir?ey bilmiyorum.
                          Denizli gelirse orta alan Veli,Necip,Atiba olur.8 defansif oyuncuyla sahaya ??kar?z.Art?k o gelsin, bu gelince ?ampiyon oluruz diye bi?ey yok..Mourinho da gelse,Ferguson da gelse hi?bi?eyin garantisi yok.

Yorum Yap

Aslı Yigitcan Songun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bunu da be?enmedik,s?radaki gelsin
                            Hem her sene farkl? bi teknik direkt?r tan?r?z herkesin g?nl? olur
                            Her sene bir tane istemiyoruz.
                            Bir tane do?ru TD istiyoruz, sonra 30 sene onunla olabiliriz.
                            Yanl?? adamla hem onu hem kendimizi kaybederiz.

Benim fikrim Bili? do?ru TD de?il, ke?ke olsayd?.

Yorum Yap

Aslı Tayfun Yazgan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Ferdi Taslac? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

benim kafamda Demir?renin tekrar ba?kan aday? olup, Fatih Terimi de milli tak?mdan al?p ba??m?za getirece?i kurgusu vard?.. Ama ?n?m?zdeki y?llar i?erisinde.. ?imdi zannetmem Terimin gelece?ini, Milli tak?m? kolay kolay b?rakmaz, b?rakt?rmazlar ?u ortamda..
                              Tamamen plan proje.Vodafone arena a??ld???nda tak?m?n ba??nda fatih terim olacak.Del bosque'nin,lucesku'nun.shuster'in ba??n? yiyenler bili?ide yiyecek.
                              En son düzenleyen Baris Igdeler; 29-09-2014, 00:47. Sebep: d?zeltme

Yorum Yap

Fatih Terim gelse total dominasyon yapar?z bu kadroyla ama romantikli?imiz kald?rmaz maalesef. Ba?ar?ya haz?r de?iliz.

Tolga

Atiba - Ersan - Pedro - Motta

Veli

T?re - O?uzhan - Sosa

Mustafa - Demba Ba

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X