Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Olimpiyat i?in i?ine girince, adam? ele?tirmek haks?zl?k olur diye d???n?yorum.

Yorum Yap

Tottenham ma?i cok seye gebe..

Yorum Yap

Derbiler hari? ligdeki t?m ma?lar? 4-1-4-1 ile oynamam?z laz?m. Tek ?n libero.

Eldeki kadroya g?re ilk 11 ?u ?ekilde olmal?.

--------------------------Tolga--------------------------

?smail------------Pedro-------Ersan-----------------Motta

------------------------Atiba----------------------------

G?khan---------Sosa----------O?uzhan-------------Olcay

----------------------Demba Ba-------------------------

Yorum Yap

Aslı Ibrahim Inozu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Halit Taner Uckac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Rakibimiz fb nin oynad??? topu g?r?yormusunuz.

Gs se anca evinde ite kaka ma? al?r

Biz bu sene aradn s?yr?l?r?z da olimpiyattan kurtulmak laz?m

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi
          ?? tak?m da birbiri i?in ayn? ?eyi s?yl?yordur ?u s?ralar.
          Gs de y?netim yok fb de teknik direkt?r yok bizde stat yok

Gs y?netim bo?lu?undan dolay? tak?m mutsuz ve grupla?m?? durumda ( bence ilerleyen d?nemde finansalda sorun ya?ayacaklar) fb de tak?m? aziz yap?yor emenikeyi kesiyor falan, tamamen bireysel ba?ar?ya d?nm?? durumdalar

Biz deplasmanlar? do?ru oynuyoruz ama statsuz i?eride seyirci bask?s? ve d?zg?n top yapacak zeminden mahrum oyn?yoruz. Tak?mda 1. Bukduktan sonra zorlam?yor ?artlar k?t? diye bence 4 puan b?rakt?k i?eride.

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Bu ara camiada bi denizli laf?d?r d?n?yor. T?m be?ikta? yazarlar? her f?rsatta mustafa denizli diyor ba?ka bi?ey demiyor.
            Denizli gelmemeli.. Asla.. G?nl?k de?il s?rd?r?lebilir ba?ar? laz?m

Yorum Yap

Fenerin stajer hocas?n?n az once yapt??? de?i?iklikten umar?m ders al?rs?n hocam.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Tugrul Kekeva tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Fenerin stajer hocas?n?n az once yapt??? de?i?iklikten umar?m ders al?rs?n hocam.
                O kadar da degil. Ts deplasmaninda 0-0 ken santrafor cikarip Selcuk Sahin'i sokan arapa da yedirmem Bilic'i. Mevcut sartlarda ligin en iyi hocasidir , hatasi varsa soyluyoruz ama o kadar da degil. Dun bir de Aybaba laflari falan dondu burda , ayiptir.

Yorum Yap

tottenham ma??nda kalite fark? ortaya a??r? bir ?ekilde orataya ??kmazsa bizim i?in iyi ge?ecektir. ??nk? bizim sistemimiz a??k oynayan tak?mlar? bozup h?zl? kontralarla i?i bitirmek ?zerine.. bu durumda a?z?m?za bir parmak bal ?alarcakt?r. ancak tslde b?yle a??k oynayan ?? tak?m d???nda kimseler yok, i?te biz bu noktada kapal? tak?mlara kar?? bir ?ey ?retemiyoruz. bu ya??ma kadar sadece savunmay? d???n?p bir tane bulsam atay?m ?zerine yatay?m diyen bir tak?m?n ?ampiyon oldu?unu g?rmedim buna bursa da dahil.

ayr?ca ben hi? bir yaz?mda bilic kovulsun demedim ama ya savunmac? futbolu b?raks?n ya da ba??n?n ?aresine baks?n dedim. buras? Be?ikta?, bu tak?m?n formas? her sezona ?ampiyonluk parolas?yla ??kar, bu kadro ile ilgili de?il b?y?kl??? ile ilgilidir. iki sezonda ka??nc? ma? oldu hat?rlam?yorum 1-0'a yat?p puanlar verdi?imizi, ki ben skora de?er vermem skor yazarlar?n? sevmem lakin oynat?lan futbol olacak gibi de?il, o?uzhan ??kar sosa girer demba ??kar cenk girer olcay ??kar kerim girer tek bildi?imiz ?ey bu. karde?im insan bu durumda gerekirse ??l? savunmaya d?ner gerekirse ?? forvet olur. skor 1-1 hala ayn? d?zen, ayn? d?zen yahu. s?ylesenize bunun zeminle ne ilgisi var? daha sezonun ba?? ?ileden ??kar?yor insan?

Yorum Yap

Aslı Kaan Karagoz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?u mevcut kadroda yine her t?rl? Serdar sa? bek olur, gerisi fantezi olur.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Tugrul Kekeva tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      ?u ma? 0-0 gidiyor olsa hatta 1-0 geride olsalar o dakikada o de?i?ikli?i kafas?na silah dayasan yapmazd? ?smail Kartal.

Yorum Yap

Ah hocam ah bir maci daha kazansaydin ..

Yorum Yap

Aslı Kaan Karagoz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Derbiler dahil b?yle olmal? eldekilerle.
                          Korkak kadro sahaya s?rersen rakip 1-0 ?nde ba?lar zaten.
                          Direk bunlar kazanmaya de?il kaybetmemeye gelmi? der.
                          Sen 1 puan da alamazs?n.
                          Ortasahay? 2 y?nl? oyunculardan kuracaks?n,ara?t?r?p bulacaks?n bu tip adamlar?.
                          1 tane bulduk Sosa,adam hem defans hem hucum yap?yor,pas al??veri?i de gayet iyi.
                          ?n libero de?il ortasaha oyuncusu oynat?lmal?.
                          Kendini ortasaha de?il de ?n libero olarak tan?mlayan futbolcularla yollar ayr?lmal?.
                          Futbolcu de?il de teknik direkt?r ?n liberolu sistem oynatacam diyorsa onunla yollar ayr?lmal?.
                          ?ift ?n libero ile derbi kazan?lmaz.
                          ?n libero kavram?n? futbola sokan?n ben ne diyim.

Yorum Yap

Ben ismaili be?eniyorum diye bi?ey yazmad?m ki hoca bile demedim stajer dedim kendisine.

orda anlatmak istedigim santrafor sokarken santrafor degil stoper ??kar?yor olmas? yani hocam?z?n geldi?i g?nden beri yapamad??? bir ?eyi yap?yor olmas?yd?.

Konunun Bilic - ismail yada x ki?iyle mukayese edilmesiyle alakas? yok.

Yorum Yap

Bilic'in iyi ya da k?t? olmas? rakip hocalara kalm??. Neyse ki rezalet bir ligdeyiz de bu tarz detaylarla u?ra?mam?z gerekmiyor.

Yorum Yap

?u an ligde g?rev yapan hocalar i?inde en iyisi Bilic, sahip ??kmak laz?m. Ele?tirilebilir yanlar? var, ama hatalar?ndan ders alabilen bir hoca bence.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X