Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Fahrettin Eroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Eger gercekten Basaksehir`i veto edip Olimpiyatta oynayalim dediysen yetersiz olduguna bir isaret daha bu.
    Ne alaka ?

Yorum Yap

Gokay abi kusura bakma da Atiba konusunda cok afedersin sacmaliyorsun baya baya.Tolga ve birkac oyuncumuz hakkinda da ayni sekilde Bir de savunanlari beyinsizlikle sucluyorsun. Atiba bu ligin Melo'dan sonraki en iyi orta sahasidir. Hatta bu yil en iyisidir. Evet karsi kaleye cok etki edemiyor ama zaten onu yapan City'de 42 numarayi giyiyor.

Yorum Yap

Halil o mesaj? ben yazmad?m kimin yazd???na bakmadan yorum yapma bu 1

O mesaj? ben yazmad???m i?in do?al olarak atiba konusunda kimseyi beyinsizlikle su?lamad?m bu 2

Atiba bu ligde 4.yada 5. orta sahad?r. Ve ortalama bir futbolcudur fink ile aras?nda ?ok b?y?k bir fark yoktur hatta fink g?rev adam? olarak atiba'dan daha faydal?yd? diyebiliriz bu 3

Tolga da vasat bir kalecidir extra ?zellikleri yoktur. E?er yabanc? olsayd? ?imdiye kadar 50 kere teneke ba?lanm??t? bu 4

Senin gibi veli'yi topal'dan iyi g?recek kadar duygusal de?ilim buda 5

Tolga ve Atiba vasatt?r yada vasatt?n biraz ?st?ndedir ama kadromuz ?ok kaliteli olmad??? i?in onlara kadar gitmesi gereken tabiki ba?ka isimler vard?r.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

O mesaj? ben yazmad???m i?in do?al olarak atiba konusunda kimseyi beyinsizlikle su?lamad?m bu 2

Atiba bu ligde 4.yada 5. orta sahad?r. Ve ortalama bir futbolcudur fink ile aras?nda ?ok b?y?k bir fark yoktur hatta fink g?rev adam? olarak atiba'dan daha faydal?yd? diyebiliriz bu 3

Tolga da vasat bir kalecidir extra ?zellikleri yoktur. E?er yabanc? olsayd? ?imdiye kadar 50 kere teneke ba?lanm??t? bu 4

Tolga ve Atiba vasatt?r yada vasatt?n biraz ?st?ndedir ama kadromuz ?ok kaliteli olmad??? i?in onlara kadar gitmesi gereken tabiki ba?ka isimler vard?r.
          Karde?im bir ?ok noktada seninle ayn? fikirde olmakla birlikte, Fink'in Atiba ile ayn? kalibrede ve g?rev adam? olarak daha ?st?n oldu?una kesinlikle kat?lm?yorum. Fink ger?ekten ?ok d?z bir top?uydu. Atiba'n?n pozisyon bilgisi, top saklamas?, oyunu a?mas? 2-3 t?k daha ?st?n Fink'ten. Tolga konusunda da, ne Muslera'dan Onur'dan iyi diyenlere; ne de k?t? kaleci gitmeli diyenlere kat?l?yorum. G?n?l daha iyisini her zaman ister; ama onlara kadar de?i?mesi gereken ?ok yer var ki sen de bunu diyorsun zaten.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Pardon baskasi yazmis ki senin goruslerin de paralel cok da onemli degil. Topal'in Veli'den en ufak ama en ufak bi artisi olmadigi gibi Veli'nin temposu cok cok daha yuksektir. Gol asist olarak da Veli Topal'in yaptiklarini yqpar ki Topal'in golleri duran top golleridir Veli'nin ya sut ya da ceza sahasina girip attigi gollerdir. Veli kesinlikle 11 de olmamasi gereken bi oyuncudur bunu her zaman savunurum ama ne Topal ne de baska bi Turkiye'de oynayan Turk Veli'den daha iyi degildir o mevkide. Tolga ve Atiba konusunda cok da tartismak istemiyorum ama Tolga bana gore en iyi Turk kalecidir bu benim gorusumdur hem yetenekli hem lider bi adamdir Onder Hoca'nin da dedigi gibi "Kalemizde winner adam var" , goruyoruz Onur'un milli maclarda ne halt ettigini , Ts kalesi koumakla buyuk takim kalesi farklidir. Cenk bugun Ts'de olsun arada hatalarda yapsa cikardigi toplarla agzimiz acik izleriz vryahut Karcemarskars vs.

Ayi Volkan'in durumu zaten ortada Tolga ile kiyasa bile sokmam su anda. Atiba konusunda ise Melo 1 Atiba 2 derim yanina da bir tane on libero koyamam.

Olaylara duygusal baksam Veli ve Olcay gibi aldigi - verdigini gayet dengeleyen hatta aldigi az kalan adamalrin 11 de olmamasi gerektigini savunmam.

Son olarak sunu iyi biliyorum sag bek disinda Fb ile kafa kafaya bi kadromuz vardir Gs'den ise cok daha iyi takimiz.

Yorum Yap

Halil g?r??lerim ?ok da ?nemli de?ilse g?rmezden geleceksin ve bana cevap yazmayacaks?n. Yada cevap yazmak istiyorsan , abi diyorsan d?zg?nce tart??abilir fikrini s?yleyebilir muhabbet edebilirsin... Ayn? fikirde olmayabiliriz buras? forum tart??mak gayet normal ama madem ?nemsemiyorsun o zaman bo?una tart??maya girme

@arda ?elikmaden

Fink g?rev adam?yd? kesici de?ildi Alex'i tut dedin tuttu. X'i tut dersin tutard?. ??kar bazen ?ut ?ekerdi ... Aurelio yada Atiba gibi topu keseyim yan?mdakine vereyim stilinde bir oyuncu de?il.Topu kapay?m yada adam?m? tutay?m topu ileriye atay?m kafas?nda bir top?uydu. Top kesme yada sezgi konusunda atiba'dan k?t? olabilir ama defansif orta saha ?zelliklerine bakarsak atiba ile aras?nda u?urum yok. Fink yeterlimiydi ? De?ildi.

Atiba topu keseyim yan?mdaki adama pas vereyim. Bu kadar fazlas? yok. Atiba markaj olarak mehmet topal gibi markaj yapan bir oyuncuda de?ildir...

Mehmet Topal kesicilik ve markaj konusunda 2 tane atiba 3 tane veli eder. Veli ile aras?nda siklet fark? vard?r. Alex'i tut dersin tutar , Ronaldo'yu tut dersin tutar nitekim tutmu?tur ve ba?ar?l?da olmu?tur markaj konusunda... Ama her ne hikmetse bizde veli ile topal'?n k?yaslamas? bir yana veli daha iyi deniyor

Biz neciplere velilere al??t???m?z i?in atiba bize b?y?k futbolcu geliyor Appiah yada melo gibi bir ?n liberomuz olsayd? attan d???p e??e?e binmi? gibi olurduk atiba'n?n yetersiz oldu?unu o zaman g?r?rd?k.

Mevcut b?t?ede mevcut ligimizde ortalama olarak iyi olabilir ama hadi atiba ile ?ampiyonlar liginde 2. tura ??k , ?eyrek finale ??k. ??kabilirmisin ? Yeter mi kapasitesi ?

32 ya??nda ... Ge?i? d?nemimizde yap?lan transferlerin i?inde en iyisi diyebiliriz ama bu kadar. ?n?m?zdeki sene hedefimiz ?ampiyonlar liginde gruplardan ??kmak 2. tur oynamak falan ise atiba'dan ve veli'den daha fonksiyonlu bir oyuncuya ihtiyac?m?z var. Atiba da +3 kontenjan?nda kalabilir.

Tolga konusuna gelince muslera senede en az 10 puan kazand?r?yor , ay? volkan senede en az 10 puan kazand?r?yor. Baz? ma?lar kaleci ma?lar?d?r vurursun ??kar?r , vurursun ??kar?r ve tak?m?na g?ven gelir. Tolga 30 k?s?r ma? oynad? ka? ma?? kurtard? ? Ka? ma?ta mucizeler yaratt? ?

Tolga'ya ihtiyac?m?z var m? ? Var. Alabilece?imiz en iyisi isimdi. Ancak onur'dan , muslera'dan , volkan'dan iyi demek enteresan olur. Ya s?zle?mesindeki maddeyi verip onur'u alacakt?n yada daha uygun tolga'y? alacakt?n. Bizde tolgay? ald?k.

Ancak yine 1-2 sene i?erisinde hedef y?kselteceksek yine daha iyisi laz?m. Bu demek de?il ki tolga atiba yar?n gitsin. Ama hedef y?kselteceksek level atlayacaksak daha iyilerine ihtiya? var.

Tabi onlardan ?nce bu tak?ma sa? bek , orta saha ( veli yerine ), kanat ihtiyac? var. Daha sonra b?t?en yetersede atiba ve tolga i?in ??z?m arars?n.

Ama burada atiba ve tolga'y? ele?tirenlerede atiba vazge?ilmezimiz ligin en iyi orta sahas? , tolga ?ok iyi falan demek sadece kendimizi kand?rmak olur.

Yorum Yap

G?kay Karde?im, oyuncular?m?z hakk?ndaki g?r??lerine kat?l?yorum zaten. Sadece itiraz?m Atiba-Fink k?yaslamanayd?. Yani mevcut kadromuza Atiba m? Fink mi isterdiniz diye sorsalar sabaha kadar Atiba derim. Sadece bu. Tolga dahil di?er t?m konularda seninle ayn? fikirdeyim ben de. ?zellikle Appiah ?rne?ini ben de ?ok vermi?tim transfer d?neminde. Alamad?lar.

Yorum Yap

Futbolcular?m?z? k?t?lemekte ?st?m?ze yok.1 puan kayb?yla herkesi yerden yere vurmaya kalk?yoruz.

Atiba-Fink k?yas?na sadece g?lerim.

Topal'?n ?utu d???nda Veli'den hi? bir art?s? yok.

Tolga Zengin en iyi 3 t?rk kaleciden biridir,?st?ne adam gibi adamd?r.

Herkesin formsuz d?nemi olabilir,Muslera'n?n da Onur'un da sa?malad??? d?nemler var.

Abartmakta ?st?m?ze yok.

Yorum Yap

Ayr?ca Atiba,Felipe Melo'yla birlikte bu ligin en faydal? orta saha oyuncusudur.

Aksine iddia eden varsa,bir tane isim s?ylesin bilelim?

Yorum Yap

Umar?m uzun y?llar bizimle kal?r, T?rkiye'deki a??k ara en iyi Teknik adamd?r. Hele bir de Olcay'? kesse...

Yorum Yap

Aslı Engin Pinar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Umar?m uzun y?llar bizimle kal?r, T?rkiye'deki a??k ara en iyi Teknik adamd?r. Hele bir de Olcay'? kesse...
                        Kat?l?yorum.Bilic k?t? hocaysa,Prandelli hoca de?il.

Yorum Yap

Aslı Ayhan.Aytac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bili? k?t?, ?irin baba zaten hoca de?il, yard?mc? bile olamaz.

Yorum Yap

Ba?kana laf?n? ge?ir hoca.

Burada stajyer de?ilsin yaln?z hi? de?ilsin.!

Olimpiyatta tak?m-taraftar s?r?nmek yerine Ba?ak?ehir de mesela.

?steyeceksin, dileyeceksin bak Vahit'e Trabzonu ba?tan kurdu..

Yorum Yap

Bili?, ge?en hafta ele?tirdim a??r ele?tirdim kusura bakma ama su? sende de?il ben de tak?m?n ba??nda olsam bende de heves vs. kalmaz rakiplerin ma?lar?ndan sonra...

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Ayhan.Aytac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bili? k?t?, ?irin baba zaten hoca de?il, yard?mc? bile olamaz.
                                En az?ndan seni nerde bulabilece?imi biliyorum Turgut baba.
                                En son düzenleyen Tufan Tokadci; 22-09-2014, 01:26.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X