Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Kutay Bilgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Sa? bek girecek abi daha bu tak?ma,in?allah yani. O zaman oturmu? olacak belki bir de ortasaha.

Transfer konusunda Bilic'in tek laf etmeye hakk? oldu?unu d???nm?yorum,

Yap?lm?yor mu transfer, al?nm?yor mu istedi?in adamlar basars?n istifan? ?eker gidersin,

Trabzon'un hocas? gibi yapmas?n elbette ama asi bir ki?ili?i varsa bunu zaman zaman oyun d???nda da g?sterecek,

Ba?ar?s?zl?kta ilk ba?? yanacak adam kendisi ona ra?men g?k?n? ??karm?yorsa hatay? da do?ruyu da kendi sorumlulu?a alm?? demektir.

Ben ?ampiyon olaca??na inan?yorum bu tak?m, ger?ekten kalitesiz de?iliz.

Kaliteli de de?iliz.

?u tak?m ile ?ampiyonlar liginde gruplardan ??kabilirmisin ? Gs gibi 2. turu ge?ebilirmisin ?

Ortalama bir tak?m var.

En az 3 a class adam laz?m.
    ?uan ?ampiyonlar Ligi'nde miyiz G?kay ?

?n eleme turunda Arsenal gelmeseydi de kalsayd?k ke?ke de ondan sonra varsay?m yapsayd?k,

Ligde ?ampiyonluk i?in gayet g?zel kadro var Bilic'in elinde,

Art?k neyi nas?l ne ?ekilde kullanmas? gerekti?i kendine kalm??.

Ben rakiplerin kadrosu kalitesiz demedim ayr?ca ki banane onlar?n yapt??? i?lerden,

Biz Anderlecht'e i?eride 3 atamazd?k diyebiliyor musun sen ?

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Caner Konca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Olcay'? oynatmas?n?n en b?y?k sebebi geriye yard?m ediyo olmas?,yoksa hoca da biliyo Olcay?n ilk 11 oyuncusu olmayaca??n?,Kerim'e geri d?nme konusunda pek g?venemiyo,o y?zden ikinci yar?n?n sonlar?na al?p dikine oynamas?n? sa?l?yo.

Sa? bek olmay??? tak?m i?in ?ok b?y?k bi dezavantaj.?u tak?mda Hilbert bile olsa ?ok ?ey de?i?ebilirdi.Necip ?yle ileri geri ko?an,bindiren biri de?il,sadece defansif y?nden top kessin,yan?na pas versin diye oynuyo,bu da hocan?n su?u de?il.

Ben karamsar de?ilim,gayet iyi yolday?z,tak?mda sakatl?k olmas?n ,ocakta da sa? bek al?n?rsa iyi i?ler yapar?z eminim.
      Ma? 1-1 iken rakibin yakalad??? tehlikeli bir kontra atak vard?. Orada orta sahadan geri ko?up son adam olarak rakipten topu kapan adam Frei. Olcay'?n geriye yard?m ediyor olay? ?ok b?y?k bir hayal ?r?n?. Olcay ne zaman geriye geldi?inde top ??karm?? rakipten top kapm??? Geriye gelmek savunmaya yard?m etmek anlam?na gelmemeli Olcay'?n geriye geldi?i pozisyonlar? biliyoruz rakip y?r?yerek ?al?m at?yor beyefendi yalandan aya??n? uzat?yor. Arsenal ma??nda yedirdi?i gol? de g?rd?k.
      ??te savunma yapan kanat oyuncusu a?a??daki videoda.

?aka bir yana her oyuncunun defansa gelip gitti?ini g?rebiliriz.Burak abi'ye kat?l?yorum Olcay'?n savunma yapt??? falanda yok ka? sefer top kapm?? yada rakibin ata??n? bitirmi? ? Pozisyon almas? yada savunmada durmas? defans yapmak de?ildir.

Bana kal?rsa olcay kanat oyuncusuda de?ildir. Sol forvettir. Kanat oyuncusunda olan hi?bir ?zellikler yok olcayda ... Olcay messi gibi gole daha yak?n kanat forvet tarz?d?r. Frei ve g?khan t?re ise kanat oyuncusudur.
      En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 20-09-2014, 18:32.

Yorum Yap

Bili? hocam , yendi?in veya yenildi?in ama s?per m?cadele g?sterdi?in ma?lardan sonra harika bir teknik direkt?r olacaks?n ama yenildi?in en az?ndan berabere kald???n ma?lardan sonra ( hem de daha ilk ma?lar) hemen gitmen istenecek. Adaletsiz veya terazisi bozuk bir d?nya de?il mi ? Sana sab?r g?sterecek bir kul?be git , senin yerine Y?lmaz Vural'? al?r?z ?ampiyonluktan ?ampiyonlu?a ko?ar?z biz..

ironidir.. belirteyim de anlamayanlar olacakt?r ??nk? !!

Yorum Yap

Tolgay s?zle?mesinin son senesinde. Devre aras? 500 - 600 bin euro gibi fiyata ?ok rahat tak?ma kat?labilir.

Oyunun iki taraf?n? da oynayabilen bir adam. Kesinlikle Veli'yi keser ve tak?ma ?ok ?ey katar.

Onun d???nda Noboa'n?n var. Onun da s?zle?mesi Aral?k ay?nda bitiyor. ?u an tak?m?nda hep sonradan oyuna giren adam konumunda. Sezon sonuna kadar opsiyonlu 6 ayl?k bir kiral?k s?zle?me imzalanabilir, t?pk? J. Jones gibi.

Sa? bek olarak ise Linnes al?nacak herhalde. Devre aras?nda da sa? bek almazlarsa ortal?k yang?n yerine d?ner tekrar.

?n?m?zdeki seneye bir tane yabanc? stoper laz?m. Anderlech'teki Mbemba'ya hasta oldum ben. Bize ?yle bir adam laz?m. H?zl? ve agresif.

Bana g?re en ?nemli konu O?uzhan. Bir an ?nce onu CM'ye, Atiba'n?n yan?na adapte etmeliyiz. Anadolu tak?mlar?na kar?? iki tane defansif orta saha ?ok gereksiz.

Yorum Yap

Oooo b?y?k savunmac? Q7

Yorum Yap

Kazanmadan ?ampiyon olamazs?n.M?cadele eden tak?m de?il kazanan tak?m yapmal?s?n

Yorum Yap

Bili? bu arkada?lar, geli?mesini, de?i?mesini kimse beklemesin.
                Bu halinden memnunsan?z, ne ala.
                Ben de?ilim.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Caner Konca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Olcay'? oynatmas?n?n en b?y?k sebebi geriye yard?m ediyo olmas?,yoksa hoca da biliyo Olcay?n ilk 11 oyuncusu olmayaca??n?,Kerim'e geri d?nme konusunda pek g?venemiyo,o y?zden ikinci yar?n?n sonlar?na al?p dikine oynamas?n? sa?l?yo.

Sa? bek olmay??? tak?m i?in ?ok b?y?k bi dezavantaj.?u tak?mda Hilbert bile olsa ?ok ?ey de?i?ebilirdi.Necip ?yle ileri geri ko?an,bindiren biri de?il,sadece defansif y?nden top kessin,yan?na pas versin diye oynuyo,bu da hocan?n su?u de?il.

Ben karamsar de?ilim,gayet iyi yolday?z,tak?mda sakatl?k olmas?n ,ocakta da sa? bek al?n?rsa iyi i?ler yapar?z eminim.
                  Ma? 1-1 iken rakibin yakalad??? tehlikeli bir kontra atak vard?. Orada orta sahadan geri ko?up son adam olarak rakipten topu kapan adam Frei. Olcay'?n geriye yard?m ediyor olay? ?ok b?y?k bir hayal ?r?n?. Olcay ne zaman geriye geldi?inde top ??karm?? rakipten top kapm??? Geriye gelmek savunmaya yard?m etmek anlam?na gelmemeli Olcay'?n geriye geldi?i pozisyonlar? biliyoruz rakip y?r?yerek ?al?m at?yor beyefendi yalandan aya??n? uzat?yor. Arsenal ma??nda yedirdi?i gol? de g?rd?k.
                  ??te savunma yapan kanat oyuncusu a?a??daki videoda.

?aka bir yana her oyuncunun defansa gelip gitti?ini g?rebiliriz.Burak abi'ye kat?l?yorum Olcay'?n savunma yapt??? falanda yok ka? sefer top kapm?? yada rakibin ata??n? bitirmi? ? Pozisyon almas? yada savunmada durmas? defans yapmak de?ildir.

Bana kal?rsa olcay kanat oyuncusuda de?ildir. Sol forvettir. Kanat oyuncusunda olan hi?bir ?zellikler yok olcayda ... Olcay messi gibi gole daha yak?n kanat forvet tarz?d?r. Frei ve g?khan t?re ise kanat oyuncusudur.
                  Olcay?n bi?ey yapmad???n?n fark?nday?m,sadece g?r?nt? olarak geriye d?n?yo o kadar.Yard?m etme c?mlesi sadece geriye d?nme anlam?nda.Yoksa tak?mda en hazetmedi?im oyuncudur kendisi.

Yorum Yap

3 puandan asagi alirsan ayip edersin..

Yorum Yap

Herkes gunah kecisi ariyor, en guzel aday sensin su an hocam. Artik masaya mu vurucan, kulaklarini mi cekicen napicaksan yap o sahadan galip ayril.

Yorum Yap

Umar?m yine derbi geyiklerine girmez.

Yorum Yap

Sa? bek al?nmad???nda y?netime c?rlamazsan, kampa yeti?tirilemeyen transferler i?in tek kelime etmezsen tabii ihale senin ba??na kalacak.
                          Kimseyle k?t? olm?y?m ?irin g?r?neyim derken maalesef gelinen nokta bu. Bu kadar sempatik olmaya gerek yok Be?ikta? y?netimine kar??.
                          ??k?p desin karde?im 2 ay beklettiniz hatta sa? bek alamad?n?z diye. Nerede o g?nleeeer

Yorum Yap

Eger gercekten Basaksehir`i veto edip Olimpiyatta oynayalim dediysen yetersiz olduguna bir isaret daha bu.

Yorum Yap

Daha ?nce de s?yledim, Bili? ile hedefe ulasilamaz. Milli takiminda basarili olmus olabilir, orada ortam farkli. Kendi ?lkesinin yetistirdigi ve d?nyanin d?rt bir yaninda oynayan en iyi oyunculari se?me imkani var, yani bir eli yagda bir eli balda. Kul?p hocasi olarak elle tutulur bir basarisi yok, oyuncu tercihleri, degisiklikleri fiyasko. Merak ediyorum, Arsenal ma?inda sudan sebeble kendini oyundan attirdiktan sonra y?netim kendisine ne ceza verdi?

Yorum Yap

Hocalik konusunda hic bi artin yok

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X