Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ?brahim G?ng?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Turgut abi o zaman bili? istedi de?ilde mecbur b?rakl?d? diyelim
    O da olur, seni mi k?rcam

Yorum Yap

Ali Ece de bu transferlerin kimler taraf?ndan yap?ld???n? ge?en ay s?ylemi?ti.

"Sezon ba??nda Fernandes ve O?uzhan d???nda bu g?revi ?stlenmesi i?in kim transfer edildi? Sezer yani asl?nda profesyonel futbol mesle?ine sayg?s? ba?lam?nda de?erlendirirsek ?Nobodynho? al?nd?. Sezer?i SlavenBili? de ?nder ?zen de istemedi! O zaman Sezer transferinin oldu?u g?nlerde bas?na ?Transfer sorumlusu? benim diyen Deniz Atalay?a soruyorum: Tak?m ruhunun bozulmas? riskine kar??n Sezer?in affedilmesi i?in ?al??t???n?z kadar neden Fernandes?inmental kopu?undan sonra mesela Toivonen gibi o mevkinin hakk?n? fazlas?yla verebilecek bir oyuncu tak?ma transfer edilmedi? Mesele ger?ekten de Toivonon?in T?rkiye temsilcisinin kim oldu?u muydu? Temsilcisiba?ka birisi olsa Toivonen gelecek ve d?n gece O?uzhan sakatland???nda Be?ikta???n kreatif oyuncu eksikli?ini giderecek miydi?

Di?er baz? y?neticilere de soruyorum: ?n?m?zdeki sezon i?in transferleri bu i?i bilen (Tolga Zengin, Atiba, Pedro, Motta transferlerini sudan ucuza getiren) ?nder ?zen ve ekibine mi b?rakacaks?n?z, yoksa ki?isel ili?kileriniz nedeniyle do?ru kadro kimyas? yerine tak?m? Sezer?lerle, Nobodynho?larla m? buland?racaks?n?z?Ronaldinho fiyaskosuna yapt???m ele?tiriler nedeniyle Ahmet Nur ?ebi bana k?sm??, m?mk?nse bu tip fiyaskolar tekerr?r edece?ine bana hep k?s kals?n!"

http://www.aksam.com.tr/yazarlar/ali...a/haber-295826

Yorum Yap

?nder ?zen : Tav?an gibi ka?mak yok

?nder ?zen sert ??kt?! | Haber 1903 http://haber1903.com/Besiktas-25493-...ert_cikti.html @haber1903com arac?l???yla

Helal olsun Hocam sizin ve Slaven Bili?'in tek ?anss?zl?g?n?z Fikret Orman ve Y?netimiyle ?al??man?zd?r

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          O da olur, seni mi k?rcam
          E bende onu diyorum Turgut abi
          Ben s?yleyince niye muhalefet oluyorsun ?

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            E bende onu diyorum Turgut abi
            Ben s?yleyince niye muhalefet oluyorsun ?
            Sana muhalefet olmad?m can?m karde?im, ?yle bir ?ey s?zkonusu bile olamaz.
            Ben sadece bir bilgimi payla?t?m hepsi bu.
            Dany sesleri ??kt???nda o kadar sinirlendim ki, 10 ki?iyi aram???md?r noluyor diye, sonra yukar?da anlatt???m bilgileri ald?m hepsi bu, yani yanl?? bir bilgi edinmeyin diye

ama eklemem laz?m: Bili? istemeseydi al?nmazd?, ben istemiyorum deseydi ke?ke.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Sana muhalefet olmad?m can?m karde?im, ?yle bir ?ey s?zkonusu bile olamaz.
              Ben sadece bir bilgimi payla?t?m hepsi bu.
              Dany sesleri ??kt???nda o kadar sinirlendim ki, 10 ki?iyi aram???md?r noluyor diye, sonra yukar?da anlatt???m bilgileri ald?m hepsi bu, yani yanl?? bir bilgi edinmeyin diye

ama eklemem laz?m: Bili? istemeseydi al?nmazd?, ben istemiyorum deseydi ke?ke.
              Abim

Bende zaten Bilic ' in aln?na silah dayay?p,zorla kabul ettirdiklerini iddia etmiyorum.
              Bili? Dany'i istemeseydi transfersiz kapat?cak devreyi do?ru mu ?
              Bilic ' in Dany'i kabul etmesi,Dany'yi istedi?i anlam?na gelmiyor,mecbur kald??? anlam?na geliyor.

Ama sen istedi deyince sanki adam '' b?rak?n Lescott'u felan bana Dany laz?m,ben Dany'i istiyorum '' demi? gibi s?yl?yorsun.
              Dany konusunda fikrim net,bu transferde en masum isim ?nder ?zen'dir,sonra Bilic'dir.
              Transferin sorumlusu % de 95 y?netimdir.

Yorum Yap

Abim

Bende zaten Bilic ' in aln?na silah dayay?p,zorla kabul ettirdiklerini iddia etmiyorum.
                Bilic ' in Dany'i kabul etmesi,Dany'yi istedi?i anlam?na gelmiyor,mecbur kald??? anlam?na geliyor.

Ama sen istedi deyince sanki adam '' b?rak?n Lescott'u felan bana Dany laz?m,ben Dany'i istiyorum '' demi? gibi s?yl?yorsun.
                Dany konusunda fikrim net,bu transferde en masum isim ?nder ?zen'dir,sonra Bilic'dir.
                Tufan seneye de bu tip adamlar ?nerirse y?netim,illa transfer olsun diye yine onay verirlerse i?imiz i?. Beni de korkutan bu a??kcas?,kendi sonlar?n? kendileri haz?rl?yor

En son y?netim yine devam edecek ?zen'in bili?'in kelle gidecek.

Yorum Yap

Aslı Alper Erdogan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Tufan seneye de bu tip adamlar ?nerirse y?netim,illa transfer olsun diye yine onay verirlerse i?imiz i?. Beni de korkutan bu a??kcas?,kendi sonlar?n? kendileri haz?rl?yor

En son y?netim yine devam edecek ?zen'in bili?'in kelle gidecek.
                  O konuda hakk?n var,ben zaten hakl? ele?tirilerin aksini iddia etmiyorum,bilakis kat?l?yorum.
                  Ama gelipte Jose Sambade'yi getirdide ne oldu ? Alt yap?dan bir tane kaleci ??kard? m? ? diyen var.
                  Eneramo'yu,Dany'i hele Sezer'? s?ylemiyorum,bu isimlerin gelmesinde en az pay?n ?nder Hoca oldu?una inan?yorum.
                  Ama bu demek de?il ki ?nder Hoca'y? ele?tirmeyelim,bilhassa gayet g?zel ele?tirelim.
                  Yukar?da verdi?im ?rnek,yahut bo? adams?n,defol,?u gelirse sende git,nice Be?ikta?l?lar varken bu Fb'linin ne i?i var bizde ? Gibi bo? arg?manl? ele?tirilerin kar??s?nday?m.

Yorum Yap

Abim

Yok ?yle bir iddiam yok, herkesi b?rak?n bana Dany al?n diyecek adam? zaten sopayla kovalarlar
                    Ama ben ?ahsen mecbur olsam bile istemezdim, madem alternatif, A2 den birini haz?rla, en az?ndan tutarsa bir gen? kazanal?m, conilere k?yak ge?menin alemi ne?
                    Bir gencimizi oraya getirsek, ?u andaki durumumuzdan daha m? k?t? olurduk?

Yorum Yap

Abi,
                      Sen,ben illa ki bu ?ekilde yapard?k.Kat?l?yorum.
                      Ama adam Be?ikta?? y?llarca ya?am??,?z kayna?a a?ina ve teknik adaml?k tecr?besi olan bir hoca de?il.
                      Do?al olarak,bu i?in kendince daha az risk i?erdi?ine inand??? karar? vermi? olabilir,yanl??ta olsa.

Yorum Yap

Bazen Bilic ve ?nder hocay? g?r?nce kimsesiz tek ba?lar?na m?cadele ediyorlarm?? hissine kap?l?yorum.

Yorum Yap

hocam g?zel s?ylemi?siniz de 1 ay sonra ba?kan kendi ba??na transfer yaparken,sizin istedi?iniz transferleri yapmay?nca,menajerlere para yedirmeye devam edince de ayn? b?yle kalabilecek misiniz bakal?m?

Yorum Yap

Sende istifa et.

Yorum Yap

F.Orman sene sonu ?nder'i g?nderecek, bak kelle ald?m art?k isyan etmeyin diyecek.
                              Klasik ba?kan takti?i.

Yorum Yap

Aslı Erdinc Ersec tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                F.Orman sene sonu ?nder'i g?nderecek, bak kelle ald?m art?k isyan etmeyin diyecek.
                                Klasik ba?kan takti?i.
                                Kendi kellesini tercih etti?imizi hat?rlatsak iyi olur o halde

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X