Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Alper Erdogan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Tufan yerli piyasas?n? hep ge?tim zaten,bu yamyamlara para kazand?rmamak i?in bence devaml? gurbet?ileri tabike almak laz?m. Mesela Koray'? gs de?il de biz getirsek belkide ?imdi Yal??n'a muhta? kalmayabilirdik. G?khan T?re umar?m olur ama olmazsa T?rkiyede alternatif aramak yerine Sercan sararer'in piyasas? d??m??ken d???n?lebilir mesela. A??kcas? sivrilen t?rk oyuncular? almak bizim harc?m?z de?il,fb ve gs varken biz alam?yoruz ortada her?ey

Hunt ve lanzini'nin farkl? yap?da olduklar?na kat?lmakla birlikte umar?m g?vendi?i kadar ??kar ama ben Lanzini'nin fazla abart?ld???n? d???n?yorum ve bunun yan?nda Hunt'un da forzada fazla k???msendi?ine inan?yorum.Yine i?imizi g?r?rd?.
    A??kcas? y?netime bak?nca zaten g?n? kurtarma derdindeler,avrupa hi? g?ndemde yok,bu kadar s?k?nt? ?ekerken de bonservissiz isimleri ka??rmamak laz?md? bana g?re. Ger?i bu zamana kadar geldik imkan da kalmad?,iyileri herkes kapt?. ?imdi kaliteli 2-3 isim kiralan?p yan?na t?re,lanzini gibi tavkiyeler olursa bizden mutlusu olmayacak. Dedi?imiz gibi bu b?t?eyle anca kaliteli 2 isim alabilirsin,ne yapacaklar merakla bekliyorum
    Alper'im,
    Gurbet?i oyunculara gelmeden ?nce,yabanc? s?n?r? angutlu?u nedir ya ?
    Lan hala yabanc? say?s? s?n?rlayarak T?rk futbolunu geli?tirece?ini zannedenler var,delirmemek elde de?il.
    Alt yap?lar olmu? ??p,ilgilenenleri yok.Milli tak?m olmu? torpilin,adamc?l???n u?rak merkezi.
    Ama hala yabanc? s?n?rlamas?yla u?ra??yoruz,5 + 3 6 + 2 farketmez,bir eksik bir fazla farketmez.
    Toptan kalkmal? bu kural,b?yle sa?ma kural olmaz.
    He illa ki T?rk futbolunu geli?tirmek istiyorsan alt yap?ndan ??km?? 2 tane futbolcuyu ilk 11 ' e koyma zorunlulu?u getirirsin.

Ben Hunt'u severim,be?enirim sezon ba??nda da ?ok istedim.
    Ama direk play maker,lider ?zelli?i olan oyuncu g?z?yle bakmad?m.
    Hele yerli stat?s?nde olsayd? tad?ndan yenmezdi.
    Sercan i?in ise ge?en g?nde s?yledim,hele ge?en sezon k?t? bir performans ?izmi?ken almam?z zor olmaz.
    Ke?ke de?erlendirseler.

Ben her mevkiden vazge?tim,forvet ve 10 numaraya versinler b?t?n paray?,ba?ka ?aremiz yok.
    Tabi ?st?ne G?khan veya Sercan'dan en az birini almal?.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Alper'im,
      Gurbet?i oyunculara gelmeden ?nce,yabanc? s?n?r? angutlu?u nedir ya ?
      Lan hala yabanc? say?s? s?n?rlayarak T?rk futbolunu geli?tirece?ini zannedenler var,delirmemek elde de?il.
      Alt yap?lar olmu? ??p,ilgilenenleri yok.Milli tak?m olmu? torpilin,adamc?l???n u?rak merkezi.
      Ama hala yabanc? s?n?rlamas?yla u?ra??yoruz,5 + 3 6 + 2 farketmez,bir eksik bir fazla farketmez.
      Toptan kalkmal? bu kural,b?yle sa?ma kural olmaz.
      He illa ki T?rk futbolunu geli?tirmek istiyorsan alt yap?ndan ??km?? 2 tane futbolcuyu ilk 11 ' e koyma zorunlulu?u getirirsin.

Ben Hunt'u severim,be?enirim sezon ba??nda da ?ok istedim.
      Ama direk play maker,lider ?zelli?i olan oyuncu g?z?yle bakmad?m.
      Hele yerli stat?s?nde olsayd? tad?ndan yenmezdi.
      Sercan i?in ise ge?en g?nde s?yledim,hele ge?en sezon k?t? bir performans ?izmi?ken almam?z zor olmaz.
      Ke?ke de?erlendirseler.

Ben her mevkiden vazge?tim,forvet ve 10 numaraya versinler b?t?n paray?,ba?ka ?aremiz yok.
      Tabi ?st?ne G?khan veya Sercan'dan en az birini almal?.
      Vallahi abi bu yabanc? s?n?r?nda ?srar etmemizin tek sebebi rakipler g??lenmesin d???ncesiydi ama ?ok k?t? s?n?fta kald?k olan bize oldu malesef,yoksa planlama felan hava civa ?imdi yabanc? s?n?r? serbest olsa,?nder ?zen ve scout bize 2-3 tane de farkl? mevkilere birer Pedro bulsa ihyayd?k.

G?khan'?n al?naca??na nedense ?ok inan?yorum,hissiyat?m o y?nde ve Kerim'e bu sezon ?ok g?veniyorum. Defansta da Sivok kald? deniyor ki daha ?nce de konu?mu?tuk bence Sivok varken bir yabanc? daha ?ok l?ks olur ki Sivok da bu kadar yerden yere vurulacak adam de?il. Orta sahay? eldekilerle de kapatt?ktan sonra dedi?in gibi sa?lam bir 10 numara ve forvet ile hem tak?m g?? kazan?r hem de biz biraz havaya gireriz. Sa? beke nas?l bir ??z?m ?retece?iz o muamma ama Yemin ederim ?zerimizde ?l? topra?? var,gram ?mit yok heyecan yok; b?yle bir sezon ba?? hat?rlam?yorum.

Yorum Yap

Aslı Alper Erdogan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Vallahi abi bu yabanc? s?n?r?nda ?srar etmemizin tek sebebi rakipler g??lenmesin d???ncesiydi ama ?ok k?t? s?n?fta kald?k olan bize oldu malesef,yoksa planlama felan hava civa ?imdi yabanc? s?n?r? serbest olsa,?nder ?zen ve scout bize 2-3 tane de farkl? mevkilere birer Pedro bulsa ihyayd?k.

G?khan'?n al?naca??na nedense ?ok inan?yorum,hissiyat?m o y?nde ve Kerim'e bu sezon ?ok g?veniyorum. Defansta da Sivok kald? deniyor ki daha ?nce de konu?mu?tuk bence Sivok varken bir yabanc? daha ?ok l?ks olur ki Sivok da bu kadar yerden yere vurulacak adam de?il. Orta sahay? eldekilerle de kapatt?ktan sonra dedi?in gibi sa?lam bir 10 numara ve forvet ile hem tak?m g?? kazan?r hem de biz biraz havaya gireriz. Sa? beke nas?l bir ??z?m ?retece?iz o muamma ama Yemin ederim ?zerimizde ?l? topra?? var,gram ?mit yok heyecan yok; b?yle bir sezon ba?? hat?rlam?yorum.
        5 + 3 Omasayd? 6 + 2 olacakt?,dedi?im gibi mant?k ayn? olduktan sonra 1 eksik,fazla farketmez.
        Sivok'u severim ben,Sivok'un her zaman arkas?nda durdum,kal?rsada gidersede ?z?lmem.

Ama Sivok'un neden gitmesi gerekti?ine ve yerine nas?l bir stoper al?nmas? gerekti?ine dair hemen 2 analiz sunay?m
        Sivok futbolu akl?yla oynayan adamlardan,Ronaldo'dan sonra bize gelen en zeki stoper,ek olarak h?zl? ve timeingi g?rd???m en iyi futbolcu.
        Ama Sivok'un kesinlikle agresif oynama ve rakibini y?pratamama ?zelli?i var.

Haliyle ya??n?n ilerlemesi,sakatl?klar?n?n artmas? ve bu ?zelli?ini geli?tirememesi futbol miyad?n? en az?ndan bizde doldu?unu g?stermeye ba?l?yor.
        ??nk? ge?en sezon yine bu ?zelliklerde olan Franco'yu kazand?k,Sivok'a nazaran daha a??r ama sezgileri daha kuvvetli.
        Kademe ve hamle zamanlamas? olarak Sivok'tan iyi oldu?una kal?b?m? basar?m.

Sivok'a nazaran daha a??r ve hava toplar?nda biraz daha etkisiz,ancak ya?? ve kabiliyetini g?z ?n?ne ald???m?zda bunlar geli?tirilebilecek ?zellikler.
        ?kisinin kalmas? durumunda agresif bir stoper eksi?imiz,?zellikle Avrupa sahnesi i?in bariz.
        Egemen,Alves,Zago tarz?nda rakip forvetleri korkutan,?nde basabilen,topla kar???k adama dalmay? bilen bir stoper gerekli.
        Mesela Franco-Egemen tandemi tad?ndan yenmezdi.

Ancak o kadar ?nem arz eden mevkiler varken Sivok'a g?venmek,yabanc? stoper transferini rafa kald?rmak mant?ks?z olmuyor maalesef.
        Sa? bek konusuna gelirsek,Tar?k d???n?l?yor ama istenilen para ?ok fazla,muhtemelen Sefa ' y? al?p dev?irebiliriz.
        Tar?k d???ndaki her ihtimalde sa? bekin aksayaca?? a?ikar.

Hakikaten i?in i?inden ??k?labilecek gibi de?il.

Yorum Yap

Basaramadin patron istifa et artik.!!!

Yorum Yap

Fiyasko

Yorum Yap

Scout ekibin dany,enaramo ve yal??n ayhan i?in mi var? Sen niye vars?n? Bu nas?l bir paradoks...
              Hayattaki en b?y?k hayal k?r?kl?klar?mdan birisin..

Yorum Yap

Hocam Yal??n i?in ka? parametren var ?

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Hocam Yal??n i?in ka? parametren var ?
                  Tak?ld?k bu parametrelere de, o 6 parametrenin hangisi yanl??t? ?

HAngisine itiraz edilebilir ?

Dany transferi do?ru demiyorum, ancak her transferin bir mant??? varsa ?zen de o mant?klar? s?ralad?.

Yorum Yap

?stifa.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      ?stifa.
                      ?u an ??k?p istifa etti?i d???n, ne olacak ?

Hangi memnun olmad???n bir ?ey daha iyi gidecek ?

Yerine kim gelecek ?

Ya da kim gelmeli ?

Ben s?yleyim ne olaca??n?;

"bunu da yedik" diye biraz egomuz tatmin olacak.

"ele?tirdik ele?tirdik sonunda kazand?k" diye b?b?rlenece?iz, belki "Be?ikta? sahipsiz kalmaz" diye z?rvalay?p Alt?nsay'a "ka?t? gitti" diye sitem edece?iz.

Bizden de ancak bu kadar olur.

Yorum Yap

Kimse gelmesin.

?stifa etsin cafer abi.

Savunacak bir?ey yok.

Yorum Yap

B?t?n ihale sana kalacak hocam demi?tim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Kimse gelmesin.

?stifa etsin cafer abi.

Savunacak bir?ey yok.
                            Kalanlar daha iyi y?netir.

Etsin bakal?m.

Yorum Yap

Kimse gelmesin.

?stifa etsin cafer abi.

Savunacak bir?ey yok.
                              Ezbere konu?mayal?m G?kay,
                              Buyur anlat nedir savunulacak bir ?ey yok tezi ?
                              Ge?en sezon ki hatalarda hem fikiriz,bu sezon ki hatalar nedir ?
                              Hele savunacak bir ?ey yok diyecek kadar fahi? hatalar? nelerdir ?
                              Ama Bilic'in ?urda hatas? ??yle hatas? var,dendi?inde hemen kadro kalitesi arg?manlar?yla gelen sen,
                              ?nder ?zen istifa derken b?t?e kalitesini niye g?z ?n?nde bulundurmuyorsun ?
                              Ayr?ca ?nder ?zen Bilic'le ters d??mese yinede istifa der miydin ?

Yorum Yap

Bilic oyuncu istiyor defans i?in dany forvet i?in eneramo ?nerileri ile geliniyor bunda bilic'in yapaca?? bir?ey yok.

En b?y?k hatas? basiretsizli?i ve dik duramamas? bu ?artlarda ?al??amam diyip istifa edebilir bunu kabul ediyorum.

Ancak ?nder ?zen'in bu kulupte g?revi 2. s?n?f top?ular? maliyeti ucuz diye kulube doldurmak de?ildir.

5+3 leri 8+8+8 leri savunurken yal??nlar? bulup getirmesi de?ildir.

K?t?n?n iyisi transferi yapmas? de?ildir.

Ne yapal?m lescott gelmiyor dany kald? muhabbetinin yerli muhabbetidir. Ne yapal?m param?z yok yal??n gelsin bi?imine d?nm??t?r.

Ya?l? futbolcu almayaca??z diyenler , kaliteden ve yerli transferlerin ?neminden bahsedenler 32 ya??ndaki yal??n? almayacakt? bu kadar basit.

not = Ben yal??n'?n ad?n?n ilk ??kt??? zaman da ayn?s?n? s?yledim. Bugunluk bir?ey de?il. Samimiyetime inanm?yorsan yapabilece?im bir?ey yok.

32 ya??ndaki yal??n yerine 2 sene sonra yine bir yerli arar?z ...

?imdi ke?fedemedi?imiz gen?leri o zaman gen?lerden falan almaya ?al???r?z yada yine bir kalas bulur geliriz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X