Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ramon Motta tamam dedi ?zen, kul?b? ile yak?nda anla??l?r ??k?r

Yorum Yap

Mame Diouf'un ne sakatl??? var ya? Ulan avatar?mdaki adamlar hep direkten d?n?yor arkada?

Yorum Yap

Demek ki demba ba defteri de tamamen kapanmis, az da olsa umidim vardi be

Yorum Yap

Motta hak etti,Sevindim..

Yorum Yap

motta kalacak heralde... sevindim.

Yorum Yap

Ramon Motta, Moledo tamam, benim tahminime gore de forvette Ba ve Diouf olmayacagina gore Elkeson olacak

Discovery cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

motta gibi bir solbek bulduk onu ka??rmayal?m bari.

Yorum Yap

Aslı Bora Aslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Mame Diouf'un ne sakatl??? var ya? Ulan avatar?mdaki adamlar hep direkten d?n?yor arkada?
                  Yal??n'? avatar yapsan da garantiye alsak o transferin ger?ekle?memesini

Yorum Yap

Madem sakat adam sevmiyorsunuz, kafadan sakat Holosko'yu niye g?ndermiyorsunuz

Yorum Yap

Helal Ali Ece

Yorum Yap

Demba Ba kronik sakat, Diouf da sakat; kala kala Almeida'ya kalaca??z san?r?m. Yol yap?yorlar ?imdiden o y?zden.

Yorum Yap

ulan yanl?sk?kla m?troglu nu alsa ya bunlar..

Yorum Yap

Sezer'e millet neden bu kadar d??man bende onu bilmiyorum. Di?er tarafta Alex'i bile kovalayan stajyer oynatmad? adam? burada da nerdeyse ?uan ki en iyi stoperimiz olan Franco'yu yakacak olan, d?k?len Olcay oynarken Frei gibi adam? oynatmay?p onu da bitecek hale getiren bir ba?ka stajyer Daha ?nce zaten ligin en iyi futbolcular?ndand? ?imdi bir oyuncu olsa Eski?ehir'deki Sezer kadar oynasa almaya param?z yetmez. Hani adama ?ans versen d?k?lse anlayaca??m ama disiplin desen ma? ard?nda barda kur?un yiyen adam? oynatt?k

Yorum Yap

Oh be s?per lan u?uyorum ?u an Sa? bek de al?ncakm??.

Yorum Yap

Aga sag bek gelecek dedi forveti ve 10 u gectim sag bek nobetindeyim ben

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X