Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bende bu sergencileri anlamiyorum.

oldu olacak ayhan akmani da alalim

Yorum Yap

Aslı Yucel Deliktas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?nder ?zen' yonetimde bircok kiside olmayan "adamlik" durusuyla calisiyor en azindan
      Ben adamin soylediklerine inaniyorum , yalan-yanlis konusup gunu ve neticeyi kurtarma derdi yok.
      Yonetim gibi...

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Francoyutrabzon ma??nda oynatacakt?k, ama escude tecr?bel? onu oynatt?k, dany turk?yedek? en darbel? ve h?zl? stoper, yalan yanl?s konusmuyot

Yorum Yap

Aslı Zafer Menekse tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Francoyutrabzon ma??nda oynatacakt?k, ama escude tecr?bel? onu oynatt?k, dany turk?yedek? en darbel? ve h?zl? stoper, yalan yanl?s konusmuyot
        Dany'i aldiran Bilic Hoca. Ha gel gelelim Dany berbat bi stoper olsa da evet ligin en hizli stoperi dunyada ki en hizli stoperlerden de biri. Samet'ten bin kat karakterli adam.

Yorum Yap

Hala Sergen'in ipiyle kuyuya inilmeyece?ini ??renememi? arkada?lar?m?z var.
          Cidden her ge?en g?n ayr? ?a??r?yorum.

Yorum Yap

sergen, 2.samet aybaba vakas? olacak yak?nda diye korkuyorum..

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Hala Sergen'in ipiyle kuyuya inilmeyece?ini ??renememi? arkada?lar?m?z var.
              Cidden her ge?en g?n ayr? ?a??r?yorum.
              Tart???lan ?ey ba?ka Tufanc?m, Sergen bilgi ve zekas? ile bu i?i yapabilecek kapasitededir.
              Ama ?ocuk gibi can? s?k?ld???nda misketlerimi al?r giderim tarz?nda bir yap?s? oldu?u i?in g?venilmezdir.
              Yine de bilmedi?ini s?ylemek biraz ?nyarg?l? oluyor.

Yorum Yap

Sadece ben mi bu adam? samimiyetsiz,ciddiyetsiz ve tembel buluyorum....

Yorum Yap

Ben desteklerim yeter ki ne i? yapt??? sahada g?r?ls?n. Diyelim ki bak ?nder hoca geldi b?yle oldu . Yok arkada? i?te ortada hi? bir ?ey yok. Bu sene g?ster ?u direkt?rl??? oh diyelim.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Tart???lan ?ey ba?ka Tufanc?m, Sergen bilgi ve zekas? ile bu i?i yapabilecek kapasitededir.
                    Ama ?ocuk gibi can? s?k?ld???nda misketlerimi al?r giderim tarz?nda bir yap?s? oldu?u i?in g?venilmezdir.
                    Yine de bilmedi?ini s?ylemek biraz ?nyarg?l? oluyor.
                    Ben bilmedi?ini mi s?yledim ?
                    Ayr?ca istedi?i kadar zekas? olsun,sporcu karakteri olmad?ktan sonra bir halt olmaz Sergen'den !
                    Yetenek olarak Zidane'dan a?a?? olmayan bir futbolcunun T?rkiye d???na ??kamamas? ba?ka nas?l a??klan?r ?
                    Ayr?ca saha i?indeki futbol akl?na bende hayran?md?r,herkes gibi.
                    Peki bir planlama,bir futbol tak?m? stratejisi,bir teknik heyet patronlu?u yapma konular?nda ne gibi bir bilgisi var ?

Yorum Yap

Aslı Burak Kuruo?ullar? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Samimiyetsiz senin yorumundur, ciddiyetsiz i?in belki yapt???n bi g?zlem vard?r ama tembel biraz a??r ka?ar. Hatta bayaa a??r ka?ar.

Yorum Yap

Sergenden g?zel yard?mc? antren?r olur...
                        Ama bili?in alt?nda de?il Lucescunun alt?nda sonra luce b?rak?r sergen devral?r ama lucescu gibi birinin alt?nda ?al??mas? ?art
                        En son düzenleyen Berk Alaca; 23-06-2014, 02:01.

Yorum Yap

Aslı Burak Kuruo?ullar? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Evet.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Ben bilmedi?ini mi s?yledim ?
                            Ayr?ca istedi?i kadar zekas? olsun,sporcu karakteri olmad?ktan sonra bir halt olmaz Sergen'den !
                            Yetenek olarak Zidane'dan a?a?? olmayan bir futbolcunun T?rkiye d???na ??kamamas? ba?ka nas?l a??klan?r ?
                            Ayr?ca saha i?indeki futbol akl?na bende hayran?md?r,herkes gibi.
                            Peki bir planlama,bir futbol tak?m? stratejisi,bir teknik heyet patronlu?u yapma konular?nda ne gibi bir bilgisi var ?

Sana da bir ?ey yazmaya gelmio he
                            Benim s?ylediklerimin kopyas?n? yaz?p, bir de d?vmedi?in kalm?? :P

Yorum Yap

Aslı Murat Aysan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Ben desteklerim yeter ki ne i? yapt??? sahada g?r?ls?n. Diyelim ki bak ?nder hoca geldi b?yle oldu . Yok arkada? i?te ortada hi? bir ?ey yok. Bu sene g?ster ?u direkt?rl??? oh diyelim.
                              Y?netimin her dedi?ine bo?un e?dikten sonra benim i?in de bir anlam? yok.

Yorum Yap

Lanzini transferi olursa ve patlarsa bizde ozaman ?nder ?zen bir tak?m ?eyler kazand?rd???ni g?rebiliriz..

Pedro Franco da oturdu gibi

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X