Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?zenin yan?nda oldugumuzu belli etmeliyiz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Omer Cubuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Tolga

x(yabanc? sa? bek)---franco---ersan---motta

---------atiba--------veli----------

---------------o?uzhan---------

(t?re-olcan)------------------x(yabanc? forvet)

----------------x(yabanc? santrafor)

Lig i?in en iyi ihtimalle ?u 11 kurulsa bir yabanc? trib?ne ??kmak zorunda oluyor. Kaliteli yerli sa? bek bulamassak yand?k demektir, yani yabanc? tercihimizi sa? bekten yana kullan?rsak, ya yabanc? forvet hayal olacak ya da olcay ?ahan reyizi b?t?n sezon yine ilk 11 de g?rece?iz.
      sanki ??yle daha iyiyiz gibi ya

*************tolga***********
      yabanc? sa?bek****franco***moledo***iso

***********atiba***veli***********
      olcan**********10 numero********olcay

**************tosun****************

Yorum Yap

Aslı Halit Taner Uckac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        sanki ??yle daha iyiyiz gibi ya

*************tolga***********
        yabanc? sa?bek****franco***moledo***iso

***********atiba***veli***********
        olcan**********10 numero********olcay

**************tosun****************
        Abi bu kadro yine ???nc? olur Olcay'la Cenk'in alternatif oyuncu olmalar? laz?m.

Yorum Yap

program? izledikten sonra memnun olan da var (?o?unluk), olmayan da...
          a??k?as? ben pek memnun olmad?m!

?ok net cevaplar verebilece?i konular? uzun uzun anlatarak laf? doland?rd? hep. daha ?nceki programlar gibi de?ildi bana g?re.

hatalar? oldu?unu s?yl?yor, bu g?zel, ?o?u ki?inin kendini hakl? ??kartmak i?in u?ra?t??? yerde d?r?st davran?yor.
          ama dany konusunda pi?man de?ilim demesi bana ciddi koydu arkada?! pi?man de?ilim dedi?i adam y?z?nden cl'ye direk gidemedik... yani en k?t? 10m euro, 3. giremeseydi 20m euro direk kasam?zda olacakt?. bizim i?imiz yan?yor, o pi?man de?il. (ma?tan sonra birtek o ?z?lm?? ya o hesap)
          e?er b?yle hatalar?n bir sonucu olmayacaksa ileride allah korusun planlar? ters teperse "napal?m, denedik olmad?" der, yine olan bize olur.
          bu y?zden hatal?y?m dedi?i konularda y?netim tepesine binmeli, hesap sormal?d?r.

mesela bilmem ka? ki?i bilmem ka? ?lkede bilmem ka? oyuncu izliyordu, art?k sezon biter bitmez transferlerimiz haz?r olacakt?.. d?n ise ne dedi, eyl?l'e kadar transfer olabilir!
          eee bizim erkenden ?n eleme ma?lar?m?z var, transferleri tamamlayamazsak allah korusun elenmemiz durumunda eyl?lde yap?lacak transfer ne i?imize yarayacak?

onu ge?tim, kadroyu da 3x8 sistemine g?re kuracakt?... bir daha o konu?madan eser yok... ald???m?z, ilgilendi?imiz oyuncular bu planlaman?n neresinde? in?allah bu sefer dedi?i ?u ligden tak?m ald?k, ?uraya 4 adam yollayaca??z, ?uraya gen? yollayaca??z laflar? da yalan olmaz.

k?saca ben bu programdan memnun kalmad?m.
          her zaman sesimiz dedi?imiz, helal olsun dedi?imiz ali ece bile pasif kald?, do?ru d?zg?n soru bile sormad?.. neden ?yle oldu anlamad?m.
          f?rat g?neyar bile daha iyi sorular sordu, d???n?n art?k!
          En son düzenleyen Cenk Gen?o?lu; 10-06-2014, 10:39.

Yorum Yap

Bence dun izlemeyenler varsa internetten programi bulup izlesin. Sosyal medyada veya burada tum konusmalar birebir aktarilamayabilir, eksik aktarilabilir.

Ben suan izliyorum ve kulubede kendisinin olmamasiyla ilgili "orasi herkesin istedigi bir yerdir, tam kadrajin icinde olursunuz" sozu hosuma gitti.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Lanzini an?

http://tvarsivi.com/player.php?y=520...-09%2023:38:00

Yorum Yap

Aslı Cihan Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Abi bu kadro yine ???nc? olur Olcay'la Cenk'in alternatif oyuncu olmalar? laz?m.

asl?nda sa? bekinin ne kadar iyi olaca??na ve o 10 numeronun performans?na bakar. Tosun almeidadan daha bitirici bir adam (herkes almeidadan daha bitirici ya neyse) ge?en sene bir oyuna damga vurabilecek bir h?cum orta sahas? birde kalbur?st? bir sa? bekimiz olsa idi. ge?iyorum Anadolu tak?mlar?na kaybetti?imiz puanlardan kazanacaklar?m?z? , gs ye iki ma?tada yenilmezdik, fb yi en az bir kere yenerdik

.

Yorum Yap

?nder ?zen'in kafas?ndakilerin b?y?k bir k?sm?n? mali a?maz nedeniyle hayata ge?iremedi?ini d???n?yorum. Herhal?karda ve ba?ka bir ?ans?m?z da yak?n gelecekte bulunmad??? i?in sab?r g?stermeliyiz kendisine.

Yabanc?n?n 1inin "ismi" olsa yeterli bana ( o da s?rf psikolojik sebeplerle, camia havaya girsin vs.), di?erleri gelece?e yat?r?m anlam?nda olsun, zaten bizim kimyam?za bu t?r yabanc?lar daha uygun...

Ayr?ca i?inde bulundu?umuz ?artlarda "vay efendim neden Yal??n'? veya Giray'? 5. stoper olarak al?yorsunuz" diyebilecek durumda da de?iliz....

Yorum Yap

bu zaman kadar neden transfer yap?lmad? diyen arkada?lar ?u ana kadar transfer yapan tek tak?m g?sterebilirler mi? yahu transfer sezonu bug?n ba?lad? daha.. her g?n forumdas?n?z bu kadar basit bir bilgiyi nas?l bilmiyorsunuz..

Yorum Yap

almeida d?nya kupas?nda 10 gol atsa bari de gitse ba?ka yere .D

Yorum Yap

bu kez rahatlatmad? beni ?zen aksine daha da karamsarl??a kap?ld?m

Yorum Yap

Aslı Cenk Serefhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          bu zaman kadar neden transfer yap?lmad? diyen arkada?lar ?u ana kadar transfer yapan tek tak?m g?sterebilirler mi? yahu transfer sezonu bug?n ba?lad? daha.. her g?n forumdas?n?z bu kadar basit bir bilgiyi nas?l bilmiyorsunuz..
                          ayd?n bursa ile imzalad?
                          serdar g?rler trabzon ile imzalad? (bunun d???nda biri ile daha imzalad? trabzon)
                          ilhan parlak de?i?tiridi tak?m

bunlar g?rd???m sadece... onlarca vard?r daha.

sadece resmi transfer sezonu bug?n a??l?yor, bu ?nceden imzalayamazs?n demek de?ildir. imzalars?n, o tarihte y?r?rl??e girer.
                          bu da gayet basit bir bilgi.

laf?n gs ve fb i?inse onlardan 1 ay ?nce sezonu a?aca??m?z ger?e?i var ortada!

Yorum Yap

Aslı Cenk Gen?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            program? izledikten sonra memnun olan da var (?o?unluk), olmayan da...
                            a??k?as? ben pek memnun olmad?m!

?ok net cevaplar verebilece?i konular? uzun uzun anlatarak laf? doland?rd? hep. daha ?nceki programlar gibi de?ildi bana g?re.

hatalar? oldu?unu s?yl?yor, bu g?zel, ?o?u ki?inin kendini hakl? ??kartmak i?in u?ra?t??? yerde d?r?st davran?yor.
                            ama dany konusunda pi?man de?ilim demesi bana ciddi koydu arkada?! pi?man de?ilim dedi?i adam y?z?nden cl'ye direk gidemedik... yani en k?t? 10m euro, 3. giremeseydi 20m euro direk kasam?zda olacakt?. bizim i?imiz yan?yor, o pi?man de?il. (ma?tan sonra birtek o ?z?lm?? ya o hesap)
                            e?er b?yle hatalar?n bir sonucu olmayacaksa ileride allah korusun planlar? ters teperse "napal?m, denedik olmad?" der, yine olan bize olur.
                            bu y?zden hatal?y?m dedi?i konularda y?netim tepesine binmeli, hesap sormal?d?r.

mesela bilmem ka? ki?i bilmem ka? ?lkede bilmem ka? oyuncu izliyordu, art?k sezon biter bitmez transferlerimiz haz?r olacakt?.. d?n ise ne dedi, eyl?l'e kadar transfer olabilir!
                            eee bizim erkenden ?n eleme ma?lar?m?z var, transferleri tamamlayamazsak allah korusun elenmemiz durumunda eyl?lde yap?lacak transfer ne i?imize yarayacak?

onu ge?tim, kadroyu da 3x8 sistemine g?re kuracakt?... bir daha o konu?madan eser yok... ald???m?z, ilgilendi?imiz oyuncular bu planlaman?n neresinde? in?allah bu sefer dedi?i ?u ligden tak?m ald?k, ?uraya 4 adam yollayaca??z, ?uraya gen? yollayaca??z laflar? da yalan olmaz.

k?saca ben bu programdan memnun kalmad?m.
                            her zaman sesimiz dedi?imiz, helal olsun dedi?imiz ali ece bile pasif kald?, do?ru d?zg?n soru bile sormad?.. neden ?yle oldu anlamad?m.
                            f?rat g?neyar bile daha iyi sorular sordu, d???n?n art?k!
                            tek bir konu ?zerinden gitse bile yeterdi: Daha ?nce bahsetti?iniz 3x8 sisteminin hangi a?amas?ndas?n?z? yeni sezona ba?larken tamamlam?? olur musunuz?

Say?n Ali Ece tahmin etti?im gibiydi, kendi arkas?nda destek durdu?u adama laf ?ak?p, "sir"ler ?akam?yor tabi. Bu seneki olanlar Aybaba'n?n ba??ndan ge?mi? olsa ka????n i?ine t?k?r?r onun i?inde bo?ard?, hele Dany'yi falan alacak, tv ye ??k?p ?vecek, sokaga ??kamazd? o adam. Neyse bu kadar ilgiyi bile hakeden bi adam de?il.

Say?n ?zen'e gelirsek, yorgun g?r?n?yor her?eyden ?nce; in?allah transfer sezonunu zamanl?ca bitirip bir tatil yapabilir, kafa da??t?p yenilenme ?nemli her i?te. Yapt??? hatalar var, kendisi de fark?nda, yapt??? do?rular var, onun da fark?nda ama meyveler olu?mad??? i?in hen?z ba?ka fark?nda olan yok. Bu 3 k?tada feeder team olay?n?n arkas?nda durulursa ?ok g?zel ekmek yenir. Umar?m y?netim yar?n stad kart?n?n vadesi dolunca bu adam? ve planlar?n? rafa kald?rmaz, ya da ba?ar? o duruma gelmeden ?nce gelir.

Y?netimle aralar?n?n bozuk oldu?una, bir ?eki?me oldu?una falan inanm?yorum. Gayet uyumlu ?al???yorlar bence. Misal bu sezer transferi y?netimin deniyor, do?rudur, direk ba?kan yapm??t?r belki ama say?n ?zen'in "almayal?m daha iyi" dedi?ini sanm?yorum. Daha sonra "ke?ke almasayd?k" demi?tir belki ama onu da kendine demi?tir, itiraf ?eklinde.

Kendisinden tek ricam beylik laflar? azaltmas?, dozundayken iyiydi, tekrara girince, abart?nca g?ze bat?yor, s?r?t?yor.

Yorum Yap

Lanzini videodan izledi?im kadar?yla be?enmedim 10 numara tekni?i yok bu ?ocukta sadece s?ratli oyun kilidini a?amazs?n b?yle oyuncularla ?ok net belli

Yorum Yap

Lanzini tipik 10 numara oynayan bir oyuncu de?il.?nder ?zen bazen a??klamalar?nda 9 numaran?n arkas?nda ?? b?lgede oynayabilen adam eksiltebilen bir oyuncu arad?klar?n? belirtmi?ti.Manuel Lanzini bu tarife cuk diye oturuyor ama bonservisinin y?ksek oldu?unu d???n?yorum in? iyi bir pazarl?k sonucu uygun fiyata transfer ederiz.

Edit: ?mla Hatas?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X