Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hi?bir ?eyi be?enmiyoruz diyorsunuz da;
    Bizim bonservise ?deyecek param?z yok, alaca??m?z adamlar?n belki ?o?u bonservissiz adamlar. E 6 ay ?nceden belli de?il mi ya bu adamlar?

Tak?m?n eksiklikleri de 6 ay ?nceden belliydi. S?rpriz bir sakatl?k (T?re harici) yeri doldurulamayacak bir oyuncunun tak?mdan ayr?lmas? ve bu nedenle transfer planlar?n?n de?i?mesi de s?z konusu de?il.
    Abi biz kimi alaca??z? Ne zaman alaca??z?

Bak ?imdi y?netime sunulan listede forvet 3 isim Diouf Ba Gomis, 3'?n? de alamad?k.
    10 numara Diego - Hunt ikisini de alamad?k.

?imdi sil ba?tan oyuncu de?erlemesi yap?l?yor.

E arkada? pilot tak?m da pilot tak?m. Tamam g?zel de ya bizim ?ocuklar daha bu sene soyunma odas?na kavu?tu, tesisler rezalet halde. 550.000 Euro paran varsa oraya yap yat?r?m?n?, ?nce oray? d?zelt sonra pilot tak?m?n? kurars?n.

E Dany'de sorumlulu?unu ?st?ne alm??, e karde?im Dany bize CL'ye mal oldu ya. Sorumlulu?un bir bedeli olmaz m??
    Cidden soruyorum. 2. seneye giriliyor ?nder Hocam bir oyuncu al gel ne bileyim Ozzy gibi de biz de tamam diyelim.

Yazacak ?ok ?ey var da neyse. ?n?allah biz yan?l?yoruzdur arkada?, in?allah biz ?ng?r?s?z aceleci davran?yoruzdur. Ama benim anlad???m seneye de FB GS kendi ba??n? yemezse 3.y?z

Yorum Yap

Aslı Rasit Ceran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Abi uyard?lar d?zelttim, d?zeltmezsen dedi?in do?ru. Sonu?ta gelenler hala belli de?il. Gelen giden laf? da genel bir laf i?te. Yapt???m?z vurgu profesyonel futbol y?netimi diye adland?r?lan olgunun hala transferde tek ad?m dahi atamamas?d?r.
      Ben zaten ?zen ele?tirisinden ?te genel bir karamsarl?k i?indeyim bu sezonla ilgili.
      Benim y?netim ele?tirilerimi de okuyabilirsin, 50 tane ba?l?k a?t?m. Herhalde benim kadar bilgiye dayal? konu?an yoktur.
      Fark?nday?m zaten d???ncelerinin ve onlar de?ersizle?mesin diye s?yledim. Sende fark?ndaysan sorun yok zaten.

Yorum Yap

Aslı Galip Gokhan Geris tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        abi eyl?l konusunu s?yledim zaten ama di?er konuda bir ileti?imsizlik oldu?u kesin yada strateji yap?yorlar.bekleyip g?rece?iz.
        Bu saatten sonra belirlenecek strateji ile hi?bir ?ey olmaz karde?im.
        Rakiplerin belli senin paran az, tak?m?n?n kalitesi de yetersiz.
        Bununla m?cadele edece?im diyorsan ?imdiye her ?ey bitmi? olmal?yd?.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Fark?nday?m zaten d???ncelerinin ve onlar de?ersizle?mesin diye s?yledim. Sende fark?ndaysan sorun yok zaten.
          Yok abi benim ?yle a?z?mdan ??kan s?z?n esiri olmak gibi bir egom yok

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            daha ?nce de yazd?m Ra?it, i?lerine gelmedi?inde topu birbirlerine ya da taca at?yorlar.
            gizlilik i?in de?il, beceremeyecekleri i?in.
            Top atma de?il abi bu bildi?in so?uk sava?.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Forvet = ?ok gol de de?il be abi. Adam forvet arkas? b?lgeye 3 tane transfer yapaca??z dedi zaten. Forvet konusunda da aray??lar? var belli. Net olmad? sadece o konuda.
              Yar?n Almeida gelirse ne diyeceksin? arkas?n? sa?lama ald?k abi bu sene gol patlamas? yapar diyebilecekmisin? Yada forvet atmasada biz 70 gol? buluruz abi diyebiliyorsan s?z?m yok. Bende biliyorum forvet golc? demek de?il ama atanla tutan?n iyi olmazsa futbolda ba?ar?l? olmam tesad?fleri kal?r.

Yorum Yap

Top atma de?il abi bu bildi?in so?uk sava?.
                ben ??zemedim zaten

Yorum Yap

"Bu s?re?te size i?im gere?i yalan s?ylemek zorunda kalabilirim"

Hat?rlatmak istedim

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ben ??zemedim zaten
                    ??zemeyecek bir ?ey yok.
                    FO ?zen'i koruyor, ??nk? ?zen sayesinde taraftar? y?nlendiren akil ki?iler ba?kan? tutuyor.
                    FO AN?'yi de koruyor, ??nk? adamda para var.
                    AN? ?zen'i istemiyor, ??nk? b?y?k bir egosu var. Ayr?ca ?zen arac?l??? ile Ba?kan AN?'yi eziyor.
                    Kavalc?-Atalay var onlar apayr? bir alem.

Atalay se?imde Ankara oylar?n?n neredeyse tamam?n? FO'ya g?t?rd?. O y?zden dokunulmaz. ?? bilmez, ad? 50 dedikoduyla an?l?r ama kimse dokunamaz.
                    Metin Albayrak AN?'nin yanc?s?.

Kavalc?'ya s?ylenmedik s?z yok ama o da AN?'nin Karadeniz grubundan.
                    Erdal Toruno?ullar? Melih Esen vs. tarz adamlar da, s?zde AN?'nin oylamada Ba?kan?n yan?nda. Ama ?imdilik.

Olay bu.

Yorum Yap

Bu saatten sonra belirlenecek strateji ile hi?bir ?ey olmaz karde?im.
                      Rakiplerin belli senin paran az, tak?m?n?n kalitesi de yetersiz.
                      Bununla m?cadele edece?im diyorsan ?imdiye her ?ey bitmi? olmal?yd?.
                      abi olaylar?n ayr?nt?s?n? net olarak bilmiyoruz ama param?z?n olmad??? durumda free adamlar? ka??r?yoruz ona ?z?l?yorum.kaliteli free adamlar al?nabilirdi.belkide al?nacak bilmiyoruz transfer sezonu bug?n a??ld? vira bismillah deyip bu hafta stoper ve motta bildirimleri bekliyorum kapa ben.

Yorum Yap

Aslı Galip Gokhan Geris tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        abi olaylar?n ayr?nt?s?n? net olarak bilmiyoruz ama param?z?n olmad??? durumda free adamlar? ka??r?yoruz ona ?z?l?yorum.kaliteli free adamlar al?nabilirdi.belkide al?nacak bilmiyoruz transfer sezonu bug?n a??ld? vira bismillah deyip bu hafta stoper ve motta bildirimleri bekliyorum kapa ben.
                        ?n?allah bakal?m.

Yorum Yap

?nder ?zen bu tak?m?n ?n?m?zde ki 2-3 y?l ba??nda kals?n , r?yam?zda g?remeyece?imiz kadar ba?ar? kazan?r?z NET

Yorum Yap

Aslı Cagatay Nizam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?nder ?zen bu tak?m?n ?n?m?zde ki 2-3 y?l ba??nda kals?n , r?yam?zda g?remeyece?imiz kadar ba?ar? kazan?r?z NET
                            ?ok NET !

Yorum Yap

Ra?it abi, ??z?mlemen 10 numara olmu?.

Yaln?z abi bu iki egospor baya iyi anla??yorlar gibi, mant?ki a??dan tersi olmas? daha y?ksek ihtimalken.

Yorum Yap

M?zmin sakat olan Demba Ba de?ilmi?(art?k ilgilenmiyoruz ya) Dioufmu?, hala g?ndemdeydi
                                T?re belli de?il, Olcan zor, Yal??n'la temass?z g?r???yoruz, Moledo'da hem fikiriz.
                                Transfer Eyl?l'de bitermi?, her daim f?rsat ??kabilirmi?.

Hi?bir ?ey belli de?il, ne al?yoruz kim gidiyor kim kal?yor o dahi belli de?il.
                                Vallahi ben sizler kadar umutlu olamad?m ?u konu?may? dinleyince, hatta net olarak daha karamsar bakmaya ba?lad?m.
                                oysa izlenilen 1000 macta alinacak adamlarla 8+8+8 li kombinasyonlar kurulacakti, listeler hazirdi, vs vs...isin dogrusu gercekten plansiz programsiz gidiyor transfer islerimiz. senin de dedigin gibi zaten transferde bonservisi az olan yada olmayan adamlara yonelecegimiz belli iken hala somut bir transferin olmamasi herseyin aynasidir. takimda bu kadar eksik yer varken en azindan 1 (bir) adam bile alamamis isek su zaman kadar, zaten bundan sonrasi icin cok acaip transfer hamleleri ve basarilari beklemek olmaz bence.

guzel konusuyor sayin Ozen, umutsuz kardeslerimize her tv konusmasi esnasinda tekrar umutlar veriyor ama malesef bu konuda da bir kisir donguye girdik sanki, somut olarak elde var sifir.

Onder Ozenin guzel fikirleri var elbette, belki de onundeki engel boyle bir yonetimle calisiyor olmasi.
                                En son düzenleyen Gurol Arici; 10-06-2014, 03:16.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X