Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hi? bi?eyi be?enmiyoz arkada?, ne bi?im bi taraftar olduk biz.

Yorum Yap

?zen fazla bizeeeeee....

Yorum Yap

Aslı Rasit Ceran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?yi bak yay?n ?ok dondu izlerken, belki ondan ka??rd?k.
        Ama genel anlamda be?enmedim bu sefer. Hem de hi? be?enmedim.
        Haks?z muhalefet ve ele?tiri hakl? olunan bir?ok ?eyi bo?a ??karabilir, s?yledi?in t?m ?eyleri de?ersizle?tirebilir. ??nk? art?k a?z?ndan ??kan her s?z yaratt???n olumsuz imaj?n nesnesidir. Burada yani forzada y?netimi ele?tiren arkada?larda ki ?ok fazla dillendirmesemde ben de var?m i?lerinde, tek d?ze olmaya, s?radanla??p de?ersizle?meye ba?l?yor. YD bu sayede kald? 8 y?l.

Yorum Yap

Vallahi Diouf ay?bo?an gibi sakat makat da de?il. Hele m?zmin sakat hi? de?il.
          Herkes birbirine laf sokma derdinde bu nedir anlam?? da de?ilim.

Demba ba sakat r?portaj?ndan haberim yok,
          Diego'dan haberim yok.
          R10 s?recinde hata yapt?k.
          Dany'den pi?man de?ilim, ben devre aras? alaca??m kadar tepkiyi ald?m zaten, sorumluluk bende dedim.

Siz bu ?st? kapal? laflar? g?remiyor musunuz cidden?
          Diego, Ronaldinho falan konusunda konu?tu?unu ka??rm???m ben yav. Ba?kanla an? yi mi katt?n kazana abi. Demba ba r?portaj?n? bilmemezlikten geldi ama o strateji gibi.

Yorum Yap

Program? izleyebilece?im bir yer var m?

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Diego, Ronaldinho falan konusunda konu?tu?unu ka??rm???m ben yav. Demba ba r?portaj?n? bilmemezlikten geldi ama o strateji gibi.
              Diego'yu AN?
              Ronaldo'yu FO s?yledi
              Bu genel bir hal almaya ba?lad? kul?pte ondan dedim.

Yorum Yap

Aslı Omer Cubuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?nder hocam, "ba?kas?n?n benim ?zerimde bask?s? olmaz." dedi?i anda, (e?er hakikaten b?yleyse) inan?lmaz rahatlad?m. ??nk? ?evresindeki insanlar?n veya taraftar?n kendisini y?pratma ?ans? azalm?? olur, inand??? ?ey i?in duydu?u heyecan ve motivesi d??mez diye d???n?yorum. Hep arkanday?z hocam, b?rakma bizi.
                Ne yani sen ?imdi ?zen b?rak?p gitse yar?n istifa etse arkas?ndan karalar m? ba?layacaks?n?
                Ne yapm?? bu kul?be ne vermi? bu tak?ma siz neler diyorsunuz ben inanam?yorum...
                Yok daha yazmayaca??m...

Yorum Yap

Diego'yu AN?
                  Ronaldo'yu FO s?yledi
                  daha ?nce de yazd?m Ra?it, i?lerine gelmedi?inde topu birbirlerine ya da taca at?yorlar.
                  gizlilik i?in de?il, beceremeyecekleri i?in.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Haks?z muhalefet ve ele?tiri hakl? olunan bir?ok ?eyi bo?a ??karabilir, s?yledi?in t?m ?eyleri de?ersizle?tirebilir. ??nk? art?k a?z?ndan ??kan her s?z yaratt???n olumsuz imaj?n nesnesidir. Burada yani forzada y?netimi ele?tiren arkada?larda ki ?ok fazla dillendirmesemde ben de var?m i?lerinde, tek d?ze olmaya, s?radanla??p de?ersizle?meye ba?l?yor. YD bu sayede kald? 8 y?l.
                    Abi uyard?lar d?zelttim, d?zeltmezsen dedi?in do?ru. Sonu?ta gelenler hala belli de?il. Gelen giden laf? da genel bir laf i?te. Yapt???m?z vurgu profesyonel futbol y?netimi diye adland?r?lan olgunun hala transferde tek ad?m dahi atamamas?d?r.
                    Ben zaten ?zen ele?tirisinden ?te genel bir karamsarl?k i?indeyim bu sezonla ilgili.
                    Benim y?netim ele?tirilerimi de okuyabilirsin, 50 tane ba?l?k a?t?m. Herhalde benim kadar bilgiye dayal? konu?an yoktur.

Yorum Yap

Teh?isi koymu?lar ligin en az gol yiyen tak?m?y?z, en az pozisyon veren tak?m?y?z diye ama hala g?z?m?z kula??m?z stoperde. Ben stope almay?n demiyorum hobi olarak yine stoper al?n ama kendi a?z?n?zdan gol say?s?nda, gol pozisyonun ?retmede eksiklermiz var diyosunuz ama transferde golc?n?n ad? ge?miyor. 2. ba?kan ??km?? Almeida verdi?imiz rakam? kabul ederse yeni ??zle?me imzalar?z diyor. Ka? senedir golc? istedi?imizi biz unuttuk, her transfer sezonuna ?nce golc? diye ba?lad?k h?sranla bitirdik. Eyl?l'e kadar golc? diye diye ?ok ki?inin kulaklar?n? ??nlataca??z anla??lan.

Yorum Yap

Yazd???m ?eyler i?te, ekstra bir durum yok. Eyl?l'e kadar s?recek transfer d?nemi laf? en bozuldu?um laf oldu. Transfer edece?imiz adamlar belli, bir f?rsat ??karsa Eyl?l'e kadar da transfer devam eder dese anlard?m.

Bir de ?zen'in konu?malar?n? AN? ve FO'nun a??klamalar? ile birlikte de?erlendirin. Ben umutlanamad?m a??k?as?.
                        abi eyl?l konusunu s?yledim zaten ama di?er konuda bir ileti?imsizlik oldu?u kesin yada strateji yap?yorlar.bekleyip g?rece?iz.

Yorum Yap

Diego'yu AN?
                          Ronaldo'yu FO s?yledi
                          Anlad?m abi. Olabilir medyay? ambale etme stratejisidir umar?m. Benim a??mdan s?k?nt? yok. B?yle konu?up konu?up aradan transfer ??kars?nlar yeterli. ?nder ?zen sever psikolojik oyunlar? en az?ndan onun yapt???n?n amac? vard?r diyebilirim. Ama forvet konusunda net bir tav?r g?rmek isterdim ben de o konuda biraz can?m s?k?ld? sadece. Geriye kalan transfer vaatlerinden en az?ndan b?lge olarak umutland?m. Ama sa? bek e Sefa, stopere yal??n falan almas?nlar tabi o ayr? mesele.

Yorum Yap

Aslı Amac Ozgun Idris Okay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Ne yani sen ?imdi ?zen b?rak?p gitse yar?n istifa etse arkas?ndan karalar m? ba?layacaks?n?
                            Ne yapm?? bu kul?be ne vermi? bu tak?ma siz neler diyorsunuz ben inanam?yorum...
                            Yok daha yazmayaca??m...
                            g?r?len tek art?s? ?imdilik franco olmu?tur, sadece uzun vadede olaca??na inan?l?yor, ??nk? camian?n b?yle bir hedefe ihtiyac? var, belki de hi? bir ?ey olmayacak.

Yorum Yap

Aslı Gurol Ozduman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Teh?isi koymu?lar ligin en az gol yiyen tak?m?y?z, en az pozisyon veren tak?m?y?z diye ama hala g?z?m?z kula??m?z stoperde. Ben stope almay?n demiyorum hobi olarak yine stoper al?n ama kendi a?z?n?zdan gol say?s?nda, gol pozisyonun ?retmede eksiklermiz var diyosunuz ama transferde golc?n?n ad? ge?miyor. 2. ba?kan ??km?? Almeida verdi?imiz rakam? kabul ederse yeni ??zle?me imzalar?z diyor. Ka? senedir golc? istedi?imizi biz unuttuk, her transfer sezonuna ?nce golc? diye ba?lad?k h?sranla bitirdik. Eyl?l'e kadar golc? diye diye ?ok ki?inin kulaklar?n? ??nlataca??z anla??lan.
                              Forvet = ?ok gol de de?il be abi. Adam forvet arkas? b?lgeye 3 tane transfer yapaca??z dedi zaten. Forvet konusunda da aray??lar? var belli. Net olmad? sadece o konuda.

Yorum Yap

Ba?ta ge?mi??ndek? basar?s?zl?g?ndan ?t?r? b?zde b?rsey yapab?l?rm? d?ye beklem?st?m, hatta buradaki sevin?i g?r?nce ka??rd?g?m b?rseyler var sand?m, konusmalar?n? d?nled?m merakla, dany transfer?nden sonraki konusmalar?n? d?nlemed?m b?r daha bu aksamda d?nlemed?m, forumu okudum, soyled?kler?n? okudum h?cb?r sey ka??rmam?s?m

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X