Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

M?zmin sakat olan Demba Ba de?ilmi?(art?k ilgilenmiyoruz ya) Dioufmu?, hala g?ndemdeydi
    T?re belli de?il, Olcan zor, Yal??n'la temass?z g?r???yoruz, Moledo'da hem fikiriz.
    Transfer Eyl?l'de bitermi?, her daim f?rsat ??kabilirmi?.

Hi?bir ?ey belli de?il, ne al?yoruz kim gidiyor kim kal?yor o dahi belli de?il.
    Vallahi ben sizler kadar umutlu olamad?m ?u konu?may? dinleyince, hatta net olarak daha karamsar bakmaya ba?lad?m.

Yorum Yap

Aslı Neset Ural tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Turgut abi rica ederim yanl?? anlamad?m.. bilakis ironi yapt?m..

Galip karde? o zaman ?unu kabul edin madem bir?ok ?ey gizli kapakl? d?n?yor ba?kan? gibi 2-3 g?nde bir programa ??kmas?n.. konu?mas?n, in?allahlar oldu?u ya da olmad??? zaman ??ks?n anlats?n bizde bo?una program izlemeyelim..

Edit: o zaman ?nder ?zen neye yetkilidir neye de?ildir bir bas?n a??klamas? ile bilgilendirsin bizde bo? sorular sormayal?m..
      abi izlemek zorunda de?ilsin.ayr?ca ?nder ?zen sezon bittikten sonra birka? yay?na kat?ld? o kadar ba?kanla kar??t?rma l?tfen.gizli kapakl? d?nme mevzu ise s?ylenmemesi gereken ?eyler s?ylenmez.buna ?nder ?zen karar verir.ne?et.g?khan,ali merak ediyordur dur ?unuda cevaplayay?m demek zorunda de?il.ne ?ektiysek dillerinden ?ektik.bu adam s?r k?p? b?rak?n adam i?ini yaps?n abi.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        kendi diyor ama bence b?yle olmamal?, futbol direkt?r?n?n bu konuda s?z hakk? olmal?, yoksa scout ekibinden ne fark? kal?r?
        Bu konuda cok haklisin abi ancak bu yetkilere sahip suat beyle calismaktafir ancak anladigim bir noktaya geliyorlar ama yonetim olmaz diyip isin icinden cikiyor.

Yorum Yap

Aslı Rasit Ceran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          M?zmin sakat olan Demba Ba de?ilmi?(art?k ilgilenmiyoruz ya) Dioufmu?, hala g?ndemdeydi
          T?re belli de?il, Olcan zor, Yal??n'la temass?z g?r???yoruz, Moledo'da hem fikiriz.
          Transfer Eyl?l'de bitermi?, her daim f?rsat ??kabilirmi?.

Hi?bir ?ey belli de?il, ne al?yoruz kim gidiyor kim kal?yor o dahi belli de?il.
          Vallahi ben sizler kadar umutlu olamad?m ?u konu?may? dinleyince, hatta net olarak daha karamsar bakmaya ba?lad?m.
          ra?it abi gidecekler belliymi?.?nder hoca bili?in s?ylemesi daha do?ru olur dedi.

Yorum Yap

trtsporda g?rd?m ama dinlemedim.icraat olmadan yap?lan konu?malar gazelden ?teye gitmiyor.

Yorum Yap

G?zel abiler biz zaten bu programdan isim ??renmeyece?imizi ve ??renmememiz gerekti?ini de biliyorduk. ?nemli olan hangi b?lgelere transfer d???n?l?yor bunu anlamam?z gerekiyordu. Durum ?u ki sol bek, sa? bek, stoper (2 adet), Forvet arkas?, kanat b?lgelerine transfer yap?lmak isteniyor. Sadece forvet konusu ?ok karambole gitti. Demba ba ile ilgilenilmi? al?namam??, Mame Diouf da istenmi? sakat makat ??km?? heralde. Anla??lan forvet de isteniyor ama ?ok net bir ?ey s?ylemedi gene de.

Yorum Yap

Taraftar?n ne d???nd??? anla??ld?. Transfer sezonu ba?lamadan t?m transferleri bitirmek. Yani d?nyan?n hi?bir tak?m?n?n yapmad??? bir?ey yapmak. Onun haricinde ne konu?sa ?o?umuza bo? geliyor.

Yorum Yap

Aslı Galip Gokhan Geris tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  ra?it abi gidecekler belliymi?.?nder hoca bili?in s?ylemesi daha do?ru olur dedi.
                  ?yi bak yay?n ?ok dondu izlerken, belki ondan ka??rd?k.
                  Ama genel anlamda be?enmedim bu sefer. Hem de hi? be?enmedim.

Yorum Yap

Vallahi Diouf ay?bo?an gibi sakat makat da de?il. Hele m?zmin sakat hi? de?il.
                    Herkes birbirine laf sokma derdinde bu nedir anlam?? da de?ilim.

Demba ba sakat r?portaj?ndan haberim yok,
                    Diego'dan haberim yok.
                    R10 s?recinde hata yapt?k.
                    Dany'den pi?man de?ilim, ben devre aras? alaca??m kadar tepkiyi ald?m zaten, sorumluluk bende dedim.

Siz bu ?st? kapal? laflar? g?remiyor musunuz cidden?

Yorum Yap

Hoca istifa konular?nda falan de?i?ik konu?mad? m? ya s?k?nt?l? gibi sanki ben ?ok ?mitsizle?meye ba?lad?m

Yorum Yap

?nder hocam, "ba?kas?n?n benim ?zerimde bask?s? olmaz." dedi?i anda, (e?er hakikaten b?yleyse) inan?lmaz rahatlad?m. ??nk? ?evresindeki insanlar?n veya taraftar?n kendisini y?pratma ?ans? azalm?? olur, inand??? ?ey i?in duydu?u heyecan ve motivesi d??mez diye d???n?yorum. Hep arkanday?z hocam, b?rakma bizi.

Yorum Yap

Aslı Rasit Ceran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ?yi bak yay?n ?ok dondu izlerken, belki ondan ka??rd?k.
                          Ama genel anlamda be?enmedim bu sefer. Hem de hi? be?enmedim.
                          ne a??dan abi merak ettim?

Yorum Yap

Yapacaklarini yapar sonrada ceker gider onder ozen bana ole geldi.zaten anc de umraniyeden sorumlu devlet baskanida oldumu yakinda sonrasi cumbus cemaat olur.FO yu savundu bi kac kere,dediki herseyin hesabini kitabini kurusunu rapor olarak gerekli branslardan aliyor kontrol ediyor vs vs gibi.Yani fo onu yumusatiyor oda gazini alamayip bizi yumusatiyor.yumusatan yumusatana anasini satim.Fo emin ol her kurusun HESABINI SORUYORDUR onder ozen ! Senin sucun yanlis zamanda yanlis yonetime gelmendi..

Yorum Yap

Tolga

x(yabanc? sa? bek)---franco---ersan---motta

---------atiba--------veli----------

---------------o?uzhan---------

(t?re-olcan)------------------x(yabanc? forvet)

----------------x(yabanc? santrafor)

Lig i?in en iyi ihtimalle ?u 11 kurulsa bir yabanc? trib?ne ??kmak zorunda oluyor. Kaliteli yerli sa? bek bulamassak yand?k demektir, yani yabanc? tercihimizi sa? bekten yana kullan?rsak, ya yabanc? forvet hayal olacak ya da olcay ?ahan reyizi b?t?n sezon yine ilk 11 de g?rece?iz.

Yorum Yap

Aslı Galip Gokhan Geris tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ne a??dan abi merak ettim?
                                Yazd???m ?eyler i?te, ekstra bir durum yok. Eyl?l'e kadar s?recek transfer d?nemi laf? en bozuldu?um laf oldu. Transfer edece?imiz adamlar belli, bir f?rsat ??karsa Eyl?l'e kadar da transfer devam eder dese anlard?m.

Bir de ?zen'in konu?malar?n? AN? ve FO'nun a??klamalar? ile birlikte de?erlendirin. Ben umutlanamad?m a??k?as?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X