Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Orhan Baladin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    olur birakayim !
    ne zararini gordun hocalar hocasi serpil hamdi tuzunun ? bugun turkiyenin futboldan anlayan tek degeri , ne YD illetinin isine geldi nede ormanin !
    besiktasta hic denedinmi , sahsiyeti onurlu dusruslariyla besiktasi her ortamda temsil eden sifosu ve metinini ?
    bana eger birak demendeki kastin sinan engin gibi aziz yalaklarinin gorev aldigi besiktasli gorunen hainlerden bahsediyorsan evet birakayim !
    gercek besiktasli yazdiginda kendin once dusuneceksin kim bunlar diye !!
    evet gercek besiktaslilar serpil hamdi tuzun sifo metin ali sergenlerdir !
    guzel okuyalim guzel yorum yapalim..
    ustune basa basa yazayim ,besiktasa febegeseli yonetici sokmak serefsizliktir !
    gercek besiktaslilar yuzunden bu durumlara dusmedik , futboldan anlamayan fener yalakalarini besiktasa baskan secen kongre uyeleri yuzunden dustuk !
    dunyanin neresinde gorulmus 10 yilda 100 transfer , 2 yilda 30 transfer ve sonuc sifir !!!!!
    Serpil Hamdi T?z?n kastedece?im en son isimlerden biridir.
    Kimleri mi g?rd?k ? Hemen yazay?m abi.
    Ziya Do?an Scala'n?n yard?mc?l???n? yapt?,hala ayn? Ziya Do?an geli?me 0,10 ki?iyle oyunu kitleyen beraberlikler hocas?.
    R?za ?al?mbay'? g?rd?k,pivot santrafor laz?mken Youla ve Ailton'a raz? olan,vizyonu Adem Dursun'dan ibaret,s?f?r taktisyen.
    Ali G?ltiken'i g?rd?k,kul?p menajeri olarak,ne verdi Allah a?k?na s?yle ?
    Kimseye abilikte yapamad?,futbolcu taraf?ndan kaalede al?nmad?,tabi bunda kaos halindeki y?netimlerimizin etkiside var.
    Ertu?rul Sa?lam,Avrupa'da ve kritik ma?lar?m?zda rakip kaleye ?ut atmadan bitirdi?imiz y?llar,hey gidi hey.
    ?yle ki Metalist'ten 4 yiyen,Liverpool'dan 8 yiyen ama hayat devam ediyor diyen,efendi ger?ek Be?ikta?l? bir abimizdi.
    ?ifo Mehmet demi?sin,benim kalbimde ?ok ?zel ?ok ba?ka yeri vard?r.
    Ama mant?kl? d???nmekte fayda var,y?ll?k ortamala 800-900.000 euro kazanan adam 400.000 ' e evet der mi ?
    Ya da onu ge?,teknik direkt?rl?k yaparken hi? tecr?beli olmad??? sportif direkt?rl?k i?ine soyunur mu ?
    Metin demi?sin abi,Metin'in bildi?im kadar?yla antren?rl?k lisans? bile yok.
    Ayr?ca son 10 y?lda 200 transfer,bunu yapt?ran ?nder Hoca m? yoksa hep bu ger?ek Be?ikta?l? diyen g?reve soyundurdu?umuz potansiyeli s?f?r insanlar m? ? (Demir?ren ve Fikret Orman'da dahil)
    Ayr?ca ?nder ?zen Fenerbah?e yalakas? de?ildir,dedi?in gibi Sinan Engin ve t?revleri Aziz'in yanc?s?,Fenerbah?e'nin yalakas?d?r.
    ?nder ?zen'in Aziz Y?ld?r?m'la hi? bir alakas? yoktur,Fenerbah?e'yle tek alakas? ise Zico'nun yard?mc?l???n? yapm?? olmas?d?r.
    Kendisi Eski?ehirspor'ludur ve bunu s?ylemekten ?ekinmemektedir.
    Hakl?l?k pay?n?n oldu?u yerler var ama ?ok kal?pla?m?? ve genelleyerek konu?uyorsun.
    Sayg?lar.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Serpil Hamdi T?z?n kastedece?im en son isimlerden biridir.
      Kimleri mi g?rd?k ? Hemen yazay?m abi.
      Ziya Do?an Scala'n?n yard?mc?l???n? yapt?,hala ayn? Ziya Do?an geli?me 0,10 ki?iyle oyunu kitleyen beraberlikler hocas?.
      R?za ?al?mbay'? g?rd?k,pivot santrafor laz?mken Youla ve Ailton'a raz? olan,vizyonu Adem Dursun'dan ibaret,s?f?r taktisyen.
      Ali G?ltiken'i g?rd?k,kul?p menajeri olarak,ne verdi Allah a?k?na s?yle ?
      Kimseye abilikte yapamad?,futbolcu taraf?ndan kaalede al?nmad?,tabi bunda kaos halindeki y?netimlerimizin etkiside var.
      Ertu?rul Sa?lam,Avrupa'da ve kritik ma?lar?m?zda rakip kaleye ?ut atmadan bitirdi?imiz y?llar,hey gidi hey.
      ?yle ki Metalist'ten 4 yiyen,Liverpool'dan 8 yiyen ama hayat devam ediyor diyen,efendi ger?ek Be?ikta?l? bir abimizdi.
      ?ifo Mehmet demi?sin,benim kalbimde ?ok ?zel ?ok ba?ka yeri vard?r.
      Ama mant?kl? d???nmekte fayda var,y?ll?k ortamala 800-900.000 euro kazanan adam 400.000 ' e evet der mi ?
      Ya da onu ge?,teknik direkt?rl?k yaparken hi? tecr?beli olmad??? sportif direkt?rl?k i?ine soyunur mu ?
      Metin demi?sin abi,Metin'in bildi?im kadar?yla antren?rl?k lisans? bile yok.
      Ayr?ca son 10 y?lda 200 transfer,bunu yapt?ran ?nder Hoca m? yoksa hep bu ger?ek Be?ikta?l? diyen g?reve soyundurdu?umuz potansiyeli s?f?r insanlar m? ? (Demir?ren ve Fikret Orman'da dahil)
      Ayr?ca ?nder ?zen Fenerbah?e yalakas? de?ildir,dedi?in gibi Sinan Engin ve t?revleri Aziz'in yanc?s?,Fenerbah?e'nin yalakas?d?r.
      ?nder ?zen'in Aziz Y?ld?r?m'la hi? bir alakas? yoktur,Fenerbah?e'yle tek alakas? ise Zico'nun yard?mc?l???n? yapm?? olmas?d?r.
      Kendisi Eski?ehirspor'ludur ve bunu s?ylemekten ?ekinmemektedir.
      Hakl?l?k pay?n?n oldu?u yerler var ama ?ok kal?pla?m?? ve genelleyerek konu?uyorsun.
      Sayg?lar.
      Tufan Hepimiz ayni dusuncede olacagiz diye bir kural yok goruslerine saygi duyarim ama onder ozene geldigindede karsiydim simdide , gecmiste bir basarisi olmayan bir kisinin besiktas gibi buyuk bir kulupte gorev almasi hatta futbolun patronlugunu yapmasi bana gore cok yanlis ,onder ozen hayranligini anlamiyorum ,adam milletin gozune baka baka bir ara dagildim diyor ,taksiye binip gelecek gibi sacma transferlere imza atiyor,gelecegin kadrosunu simdiden yapiyoruz diyor transfer sezonu gelmis tik yok, bos konusmalarla sampiyonluklar gelmiyor.
      yillardir yazarim serpil hamdi tuzun gibi bir deger varken hep yanlis adreslerde dolasmamiz sacma geldi geliyor , yd donemi gelen besiktasli futbol adamlarinin zamanlamasida yanlis secimide , alinin haricinde uygun degiller , aliye ne zaman verildi nede uygun calisma ortami saglandi,ydnin kaprisleri ile catisti , ydnin 100 e yakin transferlerinde samimiyet gormuyorum,onunla calisan hocalarida samimi gormuyorum,besiktas ustunden kendi cikarlari vardi baska turlu aciklamasi olamaz 100e yakin transferin olmasi.. metin tekinin gorevi yardimcilik olur hemde layikiyla yapar,sifo futbolda bir degerdir,sergen bir degerdir bunlar serpil hamdi tuzun etrafinda basarili olurlar.bu sadece futbol,amac ligde ve avrupada sampiyonluksa once rakiplerine bakacaksin ve onlardan ustun yetenekli futbolculara sahip olacaksin,iyi hocalarla calisacaksin .yapilanman saglam olacak carkin dislilerindeki coplerden bir an once kurtulup iyi futbolculara sahip olmalisin,iyi futbolcu demek pahali 30 yasini asmis katara tatile gidecek futbolcu tiplemesinden bahsetmiyorum.futbolcuyu secmek beceri ister herkeste olmaz bu yetenek serpil hamdi tuzun gibi hocalar hocasinin yapacagi islerdir bunlar.biz bu degerlerin kiymetini bilmiyoruz cunku secilmis baskanlarin transferlerinde cok degisik cirkin isler vardir serpil hamdiler islerine gelmez!

Yorum Yap

Tufan Hepimiz ayni dusuncede olacagiz diye bir kural yok goruslerine saygi duyarim ama onder ozene geldigindede karsiydim simdide , gecmiste bir basarisi olmayan bir kisinin besiktas gibi buyuk bir kulupte gorev almasi hatta futbolun patronlugunu yapmasi bana gore cok yanlis ,onder ozen hayranligini anlamiyorum ,adam milletin gozune baka baka bir ara dagildim diyor ,taksiye binip gelecek gibi sacma transferlere imza atiyor,gelecegin kadrosunu simdiden yapiyoruz diyor transfer sezonu gelmis tik yok, bos konusmalarla sampiyonluklar gelmiyor.
        yillardir yazarim serpil hamdi tuzun gibi bir deger varken hep yanlis adreslerde dolasmamiz sacma geldi geliyor , yd donemi gelen besiktasli futbol adamlarinin zamanlamasida yanlis secimide , alinin haricinde uygun degiller , aliye ne zaman verildi nede uygun calisma ortami saglandi,ydnin kaprisleri ile catisti , ydnin 100 e yakin transferlerinde samimiyet gormuyorum,onunla calisan hocalarida samimi gormuyorum,besiktas ustunden kendi cikarlari vardi baska turlu aciklamasi olamaz 100e yakin transferin olmasi.. metin tekinin gorevi yardimcilik olur hemde layikiyla yapar,sifo futbolda bir degerdir,sergen bir degerdir bunlar serpil hamdi tuzun etrafinda basarili olurlar.bu sadece futbol,amac ligde ve avrupada sampiyonluksa once rakiplerine bakacaksin ve onlardan ustun yetenekli futbolculara sahip olacaksin,iyi hocalarla calisacaksin .yapilanman saglam olacak carkin dislilerindeki coplerden bir an once kurtulup iyi futbolculara sahip olmalisin,iyi futbolcu demek pahali 30 yasini asmis katara tatile gidecek futbolcu tiplemesinden bahsetmiyorum.futbolcuyu secmek beceri ister herkeste olmaz bu yetenek serpil hamdi tuzun gibi hocalar hocasinin yapacagi islerdir bunlar.biz bu degerlerin kiymetini bilmiyoruz cunku secilmis baskanlarin transferlerinde cok degisik cirkin isler vardir serpil hamdiler islerine gelmez!
        Ali G?ltiken'in sa?l?kl? bir ortamda ?al??mad???na inan?yorsunda,?nder ?zen'in sa?l?k ortamda ?al??t???na inand?ran ?ey ne seni abi ?
        Serpil Hamdi T?z?n konusu ayr?d?r,ke?ke Hamdi Hoca ?nder Hoca ile birlikte ?al??sa,kul?p faydalansa.
        ?nder ?zen ge?en sezon ger?ekle?en transferlerin ancak % de 30 ' nda pay sahibidir.
        Gerisi vizyonsuz ba?kan,kaos halindeki egosu maksimuma ??km?? bir y?netim kurulunun eseridir.
        ?nder ?zen hayranl???n? anlam?yorum demi?sin ya abi,bende sorunun temelinin kaos halindeki y?netimlerde oldu?unu anlamaman? anlam?yorum.
        ?nder Hoca'n?n da??ld?m demesine tak?l?yorsunda '' Bir tek ben mi kahroluyorum ? '' demesinden niye bahsetmiyorsun abi ?
        Yanl?? m? konu?tu ? Fenerbah?e beraberli?inden sonra futbolcular alk??lanmad? m? ? Ak?am?nda G?khan T?re barda vurulmad? m? ?
        Demek burda problem bize Fenerbah?e kar??s?nda al?nan 1 puana sevindirten,iyidir dedirttiren y?llard?r vasat ve vizyonsuz g?r??leriyle Be?ikta?? u?urumun kenar?na getiren y?netimler ve onlar?n ?ak ?ak??lar?d?r.
        ?nder Hoca futbol bilgisine g?vendi?im ender insanlardan biridir.
        Her ?ey futbolculuk ba?ar?s?yla olmuyor,Maradona d?nyan?n en iyi futbolcusu olmu? ama teknik adamken ne yapm?? mesela ?
        Ya da Bayer M?nih'in sportif direkt?r?n?n ?eyre?i kadar futbol bilgisine sahip mi ?
        Futbolculuk yapmam?? Morinho d?nyan?n en kariyerli ve ba?ar?l? 3-4 teknik adam?ndan biri de?il mi ?
        Yine do?ru d?zg?n futbolculuk yapmam?? Ersun Yanal bu sezon Fenerbah?e'yi ?ampiyon yapmad? m? ?
        G?reve geldi?i b?t?n tak?mlara bilimsel idman yapt?r?p (i?eri?i hakk?nda net fikrim yok ) sakatl?klar? minumuma indirmedi mi ?
        Gen?lerbirli?i gibi tak?m? 100.Y?l?m?zda ?ampiyonluk yar???na sokmad? m? ?
        Futbol bilgisi sadece futbolculuk ba?ar?s?yla k?stas olmaz.
        Ben ?nder Hoca'n?n sa?l?kl? bir y?netim ortam?nda bundan ?ok ?ok daha iyi i?ler yapaca??na inan?yorum.
        Yine s?yl?yorum,Hasan Arat,H?sn? G?reli gibi adamlar?n oldu?u y?netim kadrosunu ?brahim Alt?nsay ve ?nder ?zen gibi adamlarla harmanlarsan dirili?in olur.
        He yok bunu yapmazsan ve ?st?ne iyi ?eyleri me?rula?t?r?p k?t? ?eyleri hocadan bileceksek bu paradoksu ya?amaya devam ederiz.
        Karar sizin ...

Yorum Yap

1 sene gecmis hala onder ozen fenerli diyenler varya sasiriyorum

Yorum Yap

Ali G?ltiken'in sa?l?kl? bir ortamda ?al??mad???na inan?yorsunda,?nder ?zen'in sa?l?k ortamda ?al??t???na inand?ran ?ey ne seni abi ?
            Serpil Hamdi T?z?n konusu ayr?d?r,ke?ke Hamdi Hoca ?nder Hoca ile birlikte ?al??sa,kul?p faydalansa.
            ?nder ?zen ge?en sezon ger?ekle?en transferlerin ancak % de 30 ' nda pay sahibidir.
            Gerisi vizyonsuz ba?kan,kaos halindeki egosu maksimuma ??km?? bir y?netim kurulunun eseridir.
            ?nder ?zen hayranl???n? anlam?yorum demi?sin ya abi,bende sorunun temelinin kaos halindeki y?netimlerde oldu?unu anlamaman? anlam?yorum.
            ?nder Hoca'n?n da??ld?m demesine tak?l?yorsunda '' Bir tek ben mi kahroluyorum ? '' demesinden niye bahsetmiyorsun abi ?
            Yanl?? m? konu?tu ? Fenerbah?e beraberli?inden sonra futbolcular alk??lanmad? m? ? Ak?am?nda G?khan T?re barda vurulmad? m? ?
            Demek burda problem bize Fenerbah?e kar??s?nda al?nan 1 puana sevindirten,iyidir dedirttiren y?llard?r vasat ve vizyonsuz g?r??leriyle Be?ikta?? u?urumun kenar?na getiren y?netimler ve onlar?n ?ak ?ak??lar?d?r.
            ?nder Hoca futbol bilgisine g?vendi?im ender insanlardan biridir.
            Her ?ey futbolculuk ba?ar?s?yla olmuyor,Maradona d?nyan?n en iyi futbolcusu olmu? ama teknik adamken ne yapm?? mesela ?
            Ya da Bayer M?nih'in sportif direkt?r?n?n ?eyre?i kadar futbol bilgisine sahip mi ?
            Futbolculuk yapmam?? Morinho d?nyan?n en kariyerli ve ba?ar?l? 3-4 teknik adam?ndan biri de?il mi ?
            Yine do?ru d?zg?n futbolculuk yapmam?? Ersun Yanal bu sezon Fenerbah?e'yi ?ampiyon yapmad? m? ?
            G?reve geldi?i b?t?n tak?mlara bilimsel idman yapt?r?p (i?eri?i hakk?nda net fikrim yok ) sakatl?klar? minumuma indirmedi mi ?
            Gen?lerbirli?i gibi tak?m? 100.Y?l?m?zda ?ampiyonluk yar???na sokmad? m? ?
            Futbol bilgisi sadece futbolculuk ba?ar?s?yla k?stas olmaz.
            Ben ?nder Hoca'n?n sa?l?kl? bir y?netim ortam?nda bundan ?ok ?ok daha iyi i?ler yapaca??na inan?yorum.
            Yine s?yl?yorum,Hasan Arat,H?sn? G?reli gibi adamlar?n oldu?u y?netim kadrosunu ?brahim Alt?nsay ve ?nder ?zen gibi adamlarla harmanlarsan dirili?in olur.
            He yok bunu yapmazsan ve ?st?ne iyi ?eyleri me?rula?t?r?p k?t? ?eyleri hocadan bileceksek bu paradoksu ya?amaya devam ederiz.
            Karar sizin ...
            Ali G?ltiken hari? kat?l?yorum tufan,

O y?zden ?imdi ?nder hocan?n arkas?nda durmal?y?z diyorum

Yorum Yap

Sinan Engin veya muadili bir Besiktaslidansa (fenerli degil ama) Fenerli Onder Ozen'i tercih ederim.

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

uzarrrr gider....
                eger tek yetkili benim diyorsan , yeniden yapilanma gibi bir safsatanin mimarligina oynuyorsan , baskaninda tek patron odur diyerek tum sorumlulugu uzerine aliyorsan %30 luk gibi bir soz sahipliginden bahsetmek sacmalik , kisilikli bir kisi bu kadar soylemden sonra istifasini verir koclar gibi !
                bence boyle olmali !

Yorum Yap

Aslı Yasar Turkmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  1 sene gecmis hala onder ozen fenerli diyenler varya sasiriyorum
                  kar?? olan herkes fenerli diyor. bir?o?una fenerli de?il eski?ehirsporlu o kul?be de k?rg?n dedi?imde de nedendir bilinmez kimse geri cevap yazmad?

Yorum Yap

uzarrrr gider....
                    eger tek yetkili benim diyorsan , yeniden yapilanma gibi bir safsatanin mimarligina oynuyorsan , baskaninda tek patron odur diyerek tum sorumlulugu uzerine aliyorsan %30 luk gibi bir soz sahipliginden bahsetmek sacmalik , kisilikli bir kisi bu kadar soylemden sonra istifasini verir koclar gibi !
                    bence boyle olmali !
                    ?nder ?zen gidince yerine gelicek ki?i ?ok mu farkl? olucak Orhan abi ?

Kim gelirse gelsin ayn? ?eyler ya?an?cak.

Yorum Yap

Yazd?klar?nda hakl?s?n Tufan lakin bir noktay? d?zeltmekte fayda var. Metin Tekin'in elindeki diploma/sertifikalar Fatih Terim'de bile yok . E?itimini en iyi okullarda en ?st d?zey bilimsel y?ntemlerle ald? ama gariptir T.D. i?inden uzak durmak istiyor. Herkesin kendi tercihi.

Yorum Yap

Aslı ?brahim G?ng?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Ali G?ltiken hari? kat?l?yorum tufan,

O y?zden ?imdi ?nder hocan?n arkas?nda durmal?y?z diyorum
                        ?brahim abim,
                        Elbette arkas?nda durmal?y?z,tabi ele?tirerek ve yanl??lar?n?da belirterek.
                        Ben ?nder Hoca'n?n ele?tirilmesini abes bulmuyorum.
                        Ama bu ele?tirilerin '' Be?ikta?l?l?k '' kisvesi alt?nda ve yine '' Ger?ek Be?ikta?l? bimem kimler dururken ?nder ?zen kim ki ? '' gibi bo? arg?manlara s???narak ele?tirilmesini ve hakarete u?ramas?n? ve istifas?n?n istenmesini anlam?yorum.
                        Yoksa kendisi benim babam?n o?lu de?il,bilakis baya baya bende ele?tirdim.
                        Ben ele?tirilmesine de?il kellesinin istenmesine kar??y?m.
                        Her ?eyden ?nce Genel Kurul'da '' Dany transferi i?in ?z?r diliyorum '' diyen ve kendi yapt??? transferleri g?ndeme dahi getirmeyip,insanlar? dolayl? yoldan hedef g?steren adamla ?al??man?n zorlu?unun ?rne?i,bahsettiklerimin en net ?rne?i.
                        Kald? ki mesela ben Slaven Bilic'i de ele?tiriyorum ama g?nderilmesine kar??y?m.
                        Hem ?nder Hoca'n?n hem Slaven Bilic'in en az bir sezon daha kredileri var.
                        Hay?r her ?eyi ge?elim,bug?n adam ??k?p istifa etse '' Zoru g?r?nce ka?t? '' , '' Be?ikta??n paras?n? yiyip ka?t?,zaten Fb'liydi iyi oldu '' denecek.
                        Ayn? ?eyleri daha ?ncede ya?ad?k.
                        Bu arada Ali G?ltiken hari? derken,a?ar m?s?n biraz abi ?

Yorum Yap

Aslı Mehmet Allar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Yazd?klar?nda hakl?s?n Tufan lakin bir noktay? d?zeltmekte fayda var. Metin Tekin'in elindeki diploma/sertifikalar Fatih Terim'de bile yok . E?itimini en iyi okullarda en ?st d?zey bilimsel y?ntemlerle ald? ama gariptir T.D. i?inden uzak durmak istiyor. Herkesin kendi tercihi.
                          Antren?rl?k e?itimiyle antren?rl?k lisans? farkl? ?eyler abi.
                          Ben antren?rl?k lisans? yok diye biliyorum ama yan?l?yorda olabilirim.

Yorum Yap

?brahim abim,
                            Elbette arkas?nda durmal?y?z,tabi ele?tirerek ve yanl??lar?n?da belirterek.
                            Ben ?nder Hoca'n?n ele?tirilmesini abes bulmuyorum.
                            Ama bu ele?tirilerin '' Be?ikta?l?l?k '' kisvesi alt?nda ve yine '' Ger?ek Be?ikta?l? bimem kimler dururken ?nder ?zen kim ki ? '' gibi bo? arg?manlara s???narak ele?tirilmesini ve hakarete u?ramas?n? ve istifas?n?n istenmesini anlam?yorum.
                            Yoksa kendisi benim babam?n o?lu de?il,bilakis baya baya bende ele?tirdim.
                            Ben ele?tirilmesine de?il kellesinin istenmesine kar??y?m.
                            Her ?eyden ?nce Genel Kurul'da '' Dany transferi i?in ?z?r diliyorum '' diyen ve kendi yapt??? transferleri g?ndeme dahi getirmeyip,insanlar? dolayl? yoldan hedef g?steren adamla ?al??man?n zorlu?unun ?rne?i,bahsettiklerimin en net ?rne?i.
                            Kald? ki mesela ben Slaven Bilic'i de ele?tiriyorum ama g?nderilmesine kar??y?m.
                            Hem ?nder Hoca'n?n hem Slaven Bilic'in en az bir sezon daha kredileri var.
                            Hay?r her ?eyi ge?elim,bug?n adam ??k?p istifa etse '' Zoru g?r?nce ka?t? '' , '' Be?ikta??n paras?n? yiyip ka?t?,zaten Fb'liydi iyi oldu '' denecek.
                            Ayn? ?eyleri daha ?ncede ya?ad?k.
                            Bu arada Ali G?ltiken hari? derken,a?ar m?s?n biraz abi ?

Yeterli krediyi vermedik maalesef ,
                            Ali G?ltiken e?itimiyle, ki?iki?iyle, birikimiyle ?ok iyi bir menajer olabilirdi.
                            ?anss?zl??? YD gibi bir vir?se denk gelmesi,
                            Mustafa Denizli geldi?i zaman kendisine teklif edilen g?revi kabul etmeyi?ide Adaml???n? g?sterir bence.
                            Giderken YD oldu?u s?rece g?rev almam demi?ti.

Yorum Yap

Aslı ?brahim G?ng?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Yeterli krediyi vermedik maalesef ,
                              Ali G?ltiken e?itimiyle, ki?iki?iyle, birikimiyle ?ok iyi bir menajer olabilirdi.
                              ?anss?zl??? YD gibi bir vir?se denk gelmesi,
                              Mustafa Denizli geldi?i zaman kendisine teklif edilen g?revi kabul etmeyi?ide Adaml???n? g?sterir bence.
                              Giderken YD oldu?u s?rece g?rev almam demi?ti.
                              Kat?l?yorum abi,hem fikiriz bu konuda.
                              Yukar?da da yazd?m,g?revini tam anlam?yla yapamamas?n?n nedenlerinden biri sa?l?kl? bir y?netimle ?al??amam?? olmasayd?.
                              Ben yapamad?klar?n? yazd?m ve bunda Yd y?netiminin etkisininde b?y?k pay sahibi oldu?unu anlatmak istedim.
                              Yoksa Ali G?ltiken ne yeterli s?re yer alm??t?r,ne de ?al??mas?na sa?l?kl? bir ortam haz?rlanm??t?r.

En son düzenleyen Tufan Tokadci; 26-05-2014, 00:19.

Yorum Yap

Kat?l?yorum abi,hem fikiriz bu konuda.
                                Yukar?da da yazd?m,g?revini tam anlam?yla yapamamas?n?n nedenlerinden biri sa?l?kl? bir y?netimle ?al??amam?? olmasayd?.
                                Ben yapamad?klar?n? yazd?m ve bunda Yd y?netiminin etkisininde b?y?k pay sahibi oldu?unu anlatmak istedim.
                                Yoksa Ali G?ltiken ne yeterli s?re yer alm??t?r,ne de ?al??mas?na sa?l?kl? bir ortam haz?rlanm??t?r.

Konu?malara sonradan dahil oluyorum ama;
                                Ali G?ltiken G?ztepe Spor Klub?nde yakla??k 1,5-2 y?l Genel Menajerlik G?revinde bulunmu? ve pek bir ba?ar?s? olmadan bu g?revini tamamlam??t?r.
                                Bu i?le alakal? herhangi G?ztepe tan?d???n?z varsa ayr?nt?l? bir alabilirsiniz yada bende size verebilirim.
                                Sonu? olarak Ali ismi hi?bir zaman ?st ve kaliteli y?netici klasman?nda yer alamaz...
                                sayg?lar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X