Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

D?n Be?ikta? l? yazarlara bak?nca asla taraftar neden b?yle d???n?yor diyemiyor insan.

Yorum Yap

ger?ekten s?per konu?uyor
      cok hakl? oldu?u konular var
      ama onda hata ben?m bunda hata ben?m demekle olmuyor o hatalar? yapmamak oneml? olan
      bu bana b?raz ucuz kahramanl?k geliyor
      ne kadar?na ?z?n ver?l?yor b?lem?yorum hep?m?z?n tahm?n? rahat cal?samad?g? ama dany olsun d?gerler? olsun sorumlulu?u uzer?me al?yorum d?yen b?r? bunlara ?z?n vermemeli
      bu senede ayn? sek?l devam ederse Onder Ozende ne yaz?k k? b?r ?se yaram?yordur bence

Yorum Yap

Ben ?nder ?zen'in art?k beynimizi y?kad???n? d???n?yorum geldi?inden beri bi tane icraat yok bo? lafla peynir gemisi y?r?m?yor malesef.

Yorum Yap

D?zeltme

Yorum Yap

Aslı Serkan Guven tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Ben halen daha adam?n g?revini bilmiyorum 1 sezon ge?ti..
            Transfer mi yapacak.
            Futbol akademiyi mi geli?tirecek.
            Y?lda 3 milyon Tl kazanan futbolcunun yat?p yatmad???na m? bakacak..
            Hakemlerle mi u?ra?acak
            Medya ile mi..
            Nedir abi bu g?zel insan?n i?i.. Yeminle adam ya?lanm?? 1 sezonda

GT-N7100 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

GT-N7100 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Eren Can ?zf?rat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Yok mu bir link?

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

D?nk? program? nereden izleyebilirim

Yorum Yap

?nder ?zen ?ok iyi bir profesyonel ama Guti'nin de s?yledi?i gibi amat?rce y?netilen bu kul?b?m?zde tutunamaz diye d???n?yorum

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    D?n yap?lan program tekrardan ispatlad? ki camia i?indeki en net isim ?nder ?zen.
                    Her ?eyi oldu?u gibi anlatan,anlamatayaca?? bir durum varsa su?u ?zerine alan adam.
                    Do?ruya do?ru,yanl??a yanl?? diyor.
                    Ba?kan?da ele?tiriyor,y?netimide,Bilic'i de !
                    Bu yola ba? koydu bir kere zorluklar kar??s?nda b?rak gitmek istemiyor.
                    '' Bir tek ben mi kahroluyorum ? '' demesi bile neler ya?ad???n?n bir nevi g?stergesi.
                    Benim i?in camidaki en fazla krediye sahip insan.
                    ne anlatt? ki? s?ylediklerini zaten ben bile s?ylerdim.
                    kafam?zdaki hangi soru i?aretini sildi?

Yorum Yap

Aslı Tolga Akg?n?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ben ?nder ?zen'in art?k beynimizi y?kad???n? d???n?yorum geldi?inden beri bi tane icraat yok bo? lafla peynir gemisi y?r?m?yor malesef.
                      ?nder ?zen iyi de onu anlayacak bir y?netim yok. Kavalc? ile Toruno?ullar? ile Atalay ile bu i? olmaz. ?brahim Alt?nsay ile olurdu ama. ?brahim Alt?nsay'?n teorisi ?uydu. D?nya ?ap?nda bir scout ara?t?rmas? ile gen?leri bul ve ?ans ver. Mesela Holosko, Dany, Sezer, Toraman gibi kapasiteleri s?n?rl? d?z adamlar yerine 20 ya?lar?nda ?ok da kimsenin bilmedi?i Cenk ?ahin, Ahmet Y?lmaz ?al?k, ?brahim Y?lmaz, Koray G?nter, Levin Tunal?, Samed Ye?il gibi y?ld?z adaylar?n? daha me?hur olmadan al ve oynat. Gen?lere ?ans verilseydi Salih U?an, Hakan ?alhano?lu gibi adamlar da seni tercih edebilirdi. Porto oyuncular? niye ucuza al?yor. ??nk? iyi oyuncu biliyor ki Porto onu al?rsa kesinlikle parlatmadan satmaz. Orada parlay?p b?y?k tak?mlara u?uk fiyatlara imza atabiliyorlar.

Yorum Yap

3 yabanc? al?nacaksa e?er Atiba, Motta, Franco ve Sivok kal?r bence. Ama 4 oyuncuyla bu tak?m ne kadar ilerler emin de?ilim. Bir sakatl?k bir ceza olsa kal?yor geriye yine d?md?z bir 11.

Yorum Yap

d?n ?nder ?zenin konu?malar?ndan anlad???m sa? bek dev?irme olacak yani sa? ?nde oynayan bir oyuncuyu sa? bek yapmak istiyor bili?le bu konuda fikir al??veri?i yap?p ikna etmeye ?al???yormu? ?rnek olarak en iyi sa? beklerin hep dev?irme oldu?unu s?yledi kafas?ndaki isimde anlad???m kadar?yla SEFA YILMAZ onu tarif etti sa? bek in dev?irme olmas? d???ncesine kat?l?yorum. E?er tutarsa al?r y?r?r ama tutmazsa elinde patlar.

Yorum Yap

program? kaydeden yok mu?

Yorum Yap

abi koskoca besiktasin dustugu durumlara bak , futbol uzmanim kendine besiktas uzerinden puanlar vermis !!! inanilacak gibi degil ..
                              scout ekipleri kurmus nasil not alacaklarini ogretmis falann filann , ne diyeyim ben yazacak kelime bulamiyorum !
                              anladigim tek sey bu ulkede agzi laf yapan ekmegi yiyor !!! yazik !
                              koskoca bir seneyi yedim bu seneyi kurtarayim diyemiyor !!! bir sene onceden yaptigin planlamalari gormek istiyoruz beyim gormek istiyoruz laf salatasini gec artik !
                              ben bu ulkede futboldan anlayan tek taraftar besiktas taraftari olarak bilirdim adam bu taraftari bile uyusturdu !

Yorum Yap

?nder ?zen iyi de,onun de?erini anlayacak y?netim yok diyoruz(k?smen kat?l?yorum),o anlamayacak y?netim getirdi bu adam? sonu?ta de?il mi?
                                Ben y?netimi g?rmezden gelerek ; Bilic & ?zen ikilisi ?m?r boyu bu tak?mda kalmal?.
                                Bu adam ne yapt? diyenler,eneramo-sezer'i ?ne s?renler,mevcut kazan? futbolcular? da d???nmekte fayda var.
                                Yahu adam en az?ndan bu kul?be,"net konu?an y?netici" kazand?rd? kendi ile.

Kolpa?inoda var ya;"bana bi imkan verin ?zg?r bey,mermi manya?? yapay?m hepsini" hesab? ?zen de o g?n? bekliyor bence.
                                ?n?allah maddi ferahl?k d?nemimize kadar bu adam bu kul?pte kalabilir.
                                Bu adam?n vizyonunun,hemen hemen b?t?n y?netimden daha geni? oldu?unu d???n?yorum.
                                En son düzenleyen Bilal Ta???; 24-05-2014, 04:53.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X