Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Program?n yar?s?ndan izlemeye ba?lad?m kat?l?n veya kat?lmay?n ama ?nder ?zen fikirleriyle ?ok yol katedebilecek bir adam (bu kul?pte olsun olmas?n) en b?y?k ?ans?zl??? bu y?netim tayfas?yla beraber ?al??mas? ve bu konum i?in yeterince tecr?besi olmamas?..B?yle insanlara ger?ekten Be?ikta? i?in demiyorum her kul?b?n ihtiyac? var..

Be?ikta??n ba??nda ben olsam bu adam? ?ok uzun vadeli d???n?r Be?ikta??n Demirba?? yapard?m..

Yorum Yap

Baba ?aps?z , vizyonsuz ne demek ?

O?lum sen i?kiye mi ba?lad?n ?

Yaz?klar olsun b?yle d?zene bu adamlara bunlar? ya?atanlara !

Yorum Yap

Hangi kanalda ?

Yorum Yap

Bi ?mer g?ven?in soru kalitesine bak bir de g?ntekinin...

Yorum Yap

besiktasin gelecegi ile ilgili herseyi yapiyor. destek vermek zorundayiz

Yorum Yap

ben hala destek veriyorum hocam sana

Yorum Yap

program?n tekrar?r?n? izleyebilece?imiz bi yer var m? ?

Yorum Yap

Hoca, At?f Ke?eci'ye g?rd??? yerde dalacak

Yorum Yap

atif kececiye kapak gibi cevap verdi. simdi atif bey soda icsin bi dahada konusmasin. onunla birlikte futbolcu sakatlaninca doktora yuklenenlerin hepsi. doktor futbolcu sakatlamaz tedavi eder.

Yorum Yap

valla konu?unca etkiliyor ama hala bir icraat yok.?n?nde bir sezon daha var.son ?ans?

Yorum Yap

bastan sonra kadar izliyorum. onder hoca umutsuz degil aksine , taraftari duymus,eksiklerden haberdar ve ayrica besiktasimizin gelecegi icin guzel adimlar atacak.mesele pollyanacilik hikaye masal hikayesi degil. birseyler yapilmaya yenilenmeye calisiliyor. kulubun finansal durumu belli. her zaman oldugu gibi zaman destek zamani bence.

Yorum Yap

Aslı Yasar Turkmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          besiktasin gelecegi ile ilgili herseyi yapiyor. destek vermek zorundayiz
                          bizim destek vermemiz ?nemli de?il, y?netimin destek vermesi laz?m.
                          programdan anlad???m;
                          tek s?z sahibi de?il, istedi?ini yapam?yor,
                          bili? ile anla?am?yor,
                          tak?m ile ilgili s?ylenenler ?ok rahats?z ediyor.

Yorum Yap

turgut agabey sadece yonetim degil. bence bizlerde yeteri kadar destek vermeyip, cakal basin mensuplarinin ellerine surekli koz veriyoruz

Yorum Yap

Fatih Terimli Galatasaray benchini hep k?skanarak izlemi?tim e?er slaven kabul ederse ilhan mans?z, ibrahim ?z?lmez, terzic, nicola jurcevic ve Slaven B?L?C kur?un gibi olacak..

Yorum Yap

Size bir taraf?m g?venmek bir taraf?m ise s?ylediklerine inanmamakta ?srar ediyor.
                                ?ok g?zel bir hatipsiniz ayn? Fikret Orman gibi icraat konusunda bence maalesef zay?fs?n?z umar?m ?n?m?zdeki sene ve bu transfer d?neminde uygulamada da hatipli?iniz kadar ba?ar?l? olursunuz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X