Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ge?en sene S.Aybaba savunmas?n? az cok ben de yapt?m. Bu sene de Bili?-?zen i?in yap?yorum say?l?r. Bence sorun hi? TD ve teknik kadroda olmad?. Her yeni gelen hoca ?ncesi "D?zg?n hoca olsun 3 sene de dayan?l?r beklenilir" denir, gelecek olan ba?tan be?enilmiyorsa zaten hi? ?ans? yok anca ?apkadan tav?an ??kartacak ki susturabilsin. (ki ?yle bir durumda da "forvet Ahmete, kaleci Mehmet'e dua etsin" ?eklinde dokundurulur gene, "sana ra?men bu ba?ar?" anlam?nda). D?zg?n oldu?unun d???n?ld???, gelirken itiraz edilmeyen hoca geldi?i zaman da az biraz i?ler istenildi?i gibi gitmedi?i zaman "sana g?venmi?tim ama bo? ??kt?n", "Tamam sabredelim ama bu hocayla olmayaca?? belli, ben g?r?yorum, bana g?r?nd?" ?eklinde yorumlar ya?maya ba?l?yor.

Sorunu ??zmek i?in ?nce sorunu tan?mlayabilmek laz?m. Araban?n tekeri yokken "ara? lpg ile iyi gitmez tabi, benzinliye ge?memiz laz?m" demek gibi bir?ey bence bu durum.
    En son düzenleyen Olgan Saricalik; 30-04-2014, 15:52.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Cenk a?abeyim.

?nder ?zen sadece isim s?ylemek i?in mi para al?yor ?
      Hadi onu da ge?,bu isimleri s?ylemekle getirmek aras?ndaki fark? nas?l yap?caz ?
      Yine s?yl?yorum,elbette gelecek isimleri birilerimiz istemi?,takip etmi? olacak.
      Futbola ve Be?ikta?a g?n?l vermi? milyonlar var sonu?ta.
      Bu yap?lan i?in gereksiz veya bo? oldu?unu g?stermez.
      Kuzey Kutbu'ndan futbolcu bulup,ma?arada yeti?tirip tak?ma kazand?rmayacak heralde bu adam.

Hadi bunu da ge?in ;
      10 Y?lda y?zden fazla vasat transfer yapm???z,ba?kan ve ayn? zihniyetteki y?netimler,y?neticiler bizleri hi? bir zaman kaale almad?.
      Bizim istedi?imiz ise bizim gibi d???nen birinin camiada olmas?yd?,do?ru mu de?il mi ?
      E ?nder Hoca bizim gibi d???n?yorsa,bizim istedi?imiz transferleri mant?kl? buluyorsa (ki Franco ?rne?i var)
      Burda dememiz gereken '' Sonunda camiada bizim gibi d???nen biri var '' demek mi ?
      Yoksa ; '' Bu isimleri s?ylemesine gerek yok,bu isimleri bizden biride s?yleyebilir '' demek mi ?

A?a?? t?k?rsek sakal,yukar? t?k?rsek b?y?k.
      Hakl? ele?tiriler var eyvallah ama haks?z ele?tiriler ?ok fazla.

tufan'c?m, daha ?nce s?yledim ben art?k ?nder ?zen'e pek g?venemiyorum.
      ama futbol bilgisinin benden daha iyi oldu?una inand???m ki?iler ise ?nder ?zen'in faydal? olaca??n? s?yl?yor.
      bu y?zden de ele?tirmeme ra?men, en az?ndan bu transfer sezonunda da ?ans verilmesini gerekti?ini d???n?yorum.

ayr?ca pedro franco'yu ?nder ?zen kendi s?yledi onun bulmad???n?. tamer k?ran zaman?nda kurulan ara?t?rma ekibi bulmu? ve ?nder ?zen'e iletmi?. o da onay vermi?.
      ger?i kimin buldu?u da ?nemli de?il, e?er bu tarz adamlar bulunacaksa zaten ba??m?z?n ?zerinde yeri var ?nder ?zen'in.
      ama herkesin bildi?i adamlar? "buldum" diye ?n?m?ze koyacaksa gereksiz yer kapl?yor demektir.

?nder ?zen ger?e?inin ne oldu?unu g?rmek i?in de bu transfer d?nemi ?nemli.
      zaten hata yaparsa kimsenin destekleyece?ini sanmam.
      k?saca biraz daha sabredecez ve ak g?z kara g?z ortaya ??kacak

Yorum Yap

Y?llarca amat?rce y?netilmi?,problemlerle dolu bir kul?b? bir senede toparlamas?n?,sistemini(antren?rler,tesisler,scout vs) oturtmas?n?n beklemek ?ok sa?ma olur...

En az 1 sene daha ?ans verilmeli...

Yorum Yap

Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?nder ?zen gitse yerine Lucescu gelse kimse hay?r dermi?
          ben derim, lucescu TD olmal?, direkt?r de?il.

Yorum Yap

Aslı Cenk Gen?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            san?r?m turgut abi'nin s?ylemek istedi?i gomis'i, hunt'?, diego'yu bulmak i?in kl?pten para almaya gerek yok ki...
            aram?zdan biri de bu isimleri ?ok rahat s?yleyebilir.
            Cenk bu adamlar? getirmek i?in ?zen e gerek yok d???ncene kat?lm?yorum. E?er kul?p ba?kan? Alt?nsay olsa ?zen ?ok da gerekli de?ildi derim. Neden?

Teknik adam?n forvet istiyor. Oyun sistemim bu ?u ?zelliklerde birisini istiyorum diyor.

E?er ?zen olursa teknik adam ve y?netime se?enek sunuyor. ?u paraya bu, bu paraya ?u. Paran yoksa en iyisi Gomis diyor.

E?er ?zen ya da bir sportif direkt?r yoksa kul?p y?netimi en yak?n?ndaki menajer e gidiyor. Bana forvet laz?m diyor. Menajer kendi pazarlad???, yoksa yak?n ili?kide oldu?u bir forvet ?neriyor. Mesela Eneramo. Sonras?nda herkesin bildi?i Gomis kendi yoluna Eneramo bizim yola.

T?m bunlar transfer i?i ki bizim ondan iste?imiz sadece transfer de?il. Projeler.

Yorum Yap

Kartal Bak???@Kartal_Bakisi 49 sn.
              ?lhan Mans?z, bug?n Nevzat Demir Tesisleri'ne gelerek Futbol Direkt?r? ?nder ?zen ile g?r??t?.

Yorum Yap

?lhan Mans?z 10 y?l sonra yeniden Be?ikta?'a geliyor.Siyah beyazl? y?netim, ?lhan Mans?z'? teknik direkt?r Slaven Bilic'in yard?mc?s? olarak teknik heyete dahil etmek i?in ?al??malara ba?lad?. ?lhan, bug?n Nevzat Demir Tesisleri'ne gelerek Futbol Direkt?r? ?nder ?zen ile g?r??t?.Yakla??k 3 saat s?ren g?r??mede ?lhan'?n Be?ikta?'a nas?l katk? sa?layaca??n? ve neler yapabilece?ini ?zen'e aktard??? ifade edildi. ?zen'in de ?lhan Mans?z'a nas?l bir g?rev verilece?i ve teknik direkt?r Bilic'in yard?mc?s? olarak kendisinden ne beklendi?ini dair d???ncelerini aktard??? bildirildi.G?r??menin olumlu ge?ti?i ??renilirken, ?zen'in yapt??? g?r??me konusunda ba?kan Fikret Orman'a rapor verecek. ?nder ?zen ve ?lhan Mans?z'?n ?n?m?zdeki g?nlerde yeniden bir araya gelecekleri ve bir aksilik ??kmamas? durumunda 37 ya??ndaki futbol adam?n?n yeni sezondan itibaren antren?r olarak siyah beyazl? kul?pte g?reve ba?layacak.2001-2004 y?llar? aras?nda Be?ikta?'ta forma giyen ?lhan Mans?z, 2001-2002 sezonunda gol krall??? ya?am??t?. O sezon Arif Erdem ile birlikte 21 gol atarak siyah beyazl? forma ile gol krall??? ya?ayan son futbolcu olan ?lhan, 2004 y?l?nda Japonya'n?n Vissel Kobe tak?m?na transfer olmu?tu. ?st ?ste ya?ad??? sakatl?klar nedeniyle 2005 y?l?nda ve hen?z 30 ya??nda iken aktif futbol ya?ant?s?n? sona erdiren ?lhan, sonraki 3 y?l futbola geri d?nmek i?in yo?un u?ra?lar vermesine ra?men yakas?n? b?rakmayan sakatl?klar nedeniyle bu iste?ini ger?ekle?tiremedi.Futbolu b?rakmas?n?n ard?ndan ya?ant?s?na Almanya'da devam eden ?lhan Mans?z, bug?ne kadar antren?r olarak g?rev yapmad?.

Yorum Yap

?lhan Mans?z Be?ikta?'a d?n?yor! - NTVSpor.net http://www.ntvspor.net/haber/futbol/...iktasa-donuyor @ntvspor arac?l???yla

Yorum Yap

?lhan'? duyunca heyecanland?m ya

Yorum Yap

bu haber do?ruysa ?ok sevinirim bili? ile yanyana ayn? bizim kapal? gibi 3 lu ?ekmezlerse bende bi?ey bilmiyorum

Yorum Yap

Bir QUARESMA bir ?LHAN MANSIZ , ikisininde gidi?ine ?ok ?z?ld?m ,gel be ?lhan gel..

Yorum Yap

ilhan? forvet olarak koysak yeridir. bu vurdumduymazlardan daha fazla katk? sa?lar.

Yorum Yap

?nder Hoca giderse ?ok ?ey kaybederiz.

Yorum Yap

Ilhan Mansiz antrenor olarak ne kadar katki verebilir bilmiyorum ama 100ncu yilda ki Sinan Engin pozisyonu gibi bi pozisyonda faydali olur bence.

Besiktaslilik durusu, kazanma arzusu ve hirsiyla cok sey katabilir futbolculara.

Yorum Yap

Bilic&?nder ?zen ikilisini 1 sezon daha g?rmek istiyorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X