Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

futbola bu tip adamlar kat?ls?n bu tip adamlar y?netsin
    iyi veya k?t? sev yada sevme ama futbolu bilen anlayan adam
    yabanc? kontenjan? olmasa ona g?re adam al?rd?

Yorum Yap

G?n itibariyle, asla ba?ar? dilemeyece?im bir insand?r. Ba?ar?s?n? ?nder ?zen'in ba?ar?s?ndan daha fazla isteyece?im ?ok say?da teknik direkt?r veyahut tak?m var.
      Bu adam; Be?ikta?'?n sportif direkt?r?yken Be?ikta?'a her t?rl? zorlu?u ??karan kul?pte, Donk olay?yla ?irkefli?in zirvesine ??kt?ktan sonra g?rev yapt??? camiayla ilgili "Be?ikta?la on ma? oynasak dokuzunu kazan?r?z" diyen y?neticilerin iki duda?? aras?nda, Dany, Eneramo, Sezer gibi engel olamad??? ya da pay sahibi oldu?u transferlerin daha ?ok yak??aca?? bir futbol tak?m?n?n ba??nda, Be?ikta?'?n hainlerinden maa? alacak bir konumda ?u an. Ne i?in ba?ar? dilemeliyiz kendisine, adam oldu?u i?in mi?

Planlamas? Be?ikta?'? ???nc?l?kten ?teye ta??mam??, kul?pte kendisinden ?nce d?nen pis i?lerin hi?birinin ?n?ne ge?ememi? hatta g?rev s?resinin belli bir b?l?m?nden sonra bunlara kar?? bir paravan konumuna atanm??, ne zaman Fikret Orman ve y?netiminin bir yetersizli?i, futbol tak?m?n?n da puansal bir ba?ar?s?zl??? ortaya ??ksa Be?ikta?l?lar?n elektri?ini almak i?in g?revlendirilmi? bir paratoner olarak ulusal kanallar?n a??k oturum taz? spor programlar?na sipari?le g?nderilmi? bir kimse olmaktan ?teye gidebilseydi ?zen, ben de bug?n burada kendisine y?rekten ba?ar? dileyenlerden olurdum. Ecevit mavisi g?mle?i ?ekmekle g?zel adam olunmuyor. G?zel adaml?k, Be?ikta?'tan sonraki dura??n Kas?mpa?a olmas?na hay?r diyebilmektir.

Demek ki neymi??
      ?nder ?zen profesyonelmi?, ?al??anm??, maa??n? al?r, i?ine bakar, hakk?n? vermeye gayret edermi?. Fazlas? de?ilmi?, olmayacakm??. Be?ikta?l? da de?ilmi?, olamayacakm??.
      Ha ?imdi belki diyeceksiniz ki sen kendin s?yl?yorsun profesyonel oldu?unu, o halde adama neden k?z?yorsun?
      Ben ?nder ?zen'e kesinlikle k?zm?yorum. Kariyeri i?in do?ru bir ad?m gelmi?tir, o da o ad?m? atm??t?r, buna laf?m yok.
      Benim k?zd???m g?ruh; 2013 kongresinde se?ilecek ba?kan? ?nder ?zen'i k?stas alarak belirleyenler.
      Benim k?zd???m, kul?b?n 3 g?nl?k ?al??an? ?nder ?zen i?in kul?b?n en az bir d?nemki iktidar?n? belirleyenler.

Sonu??
      Vaad edilenler yap?lmaks?z?n proje yar?da, yap?lanma havada kald?.
      ?nder ?zen defalarca kez istifa etti, en sonuncusu kabul edildi.
      ?nder ?zen ayr?l?rken dahi Be?ikta?'?n i?indeki bu kirli d?zeni t?m ??plakl???yla ortaya koyabilecek bilgi ve ya?anm??l??a sahipken sustu, var oldu?unu sand???m?z o cesareti, o sava??? ruhu asla g?steremedi.
      Ayn? ?nder ?zen Be?ikta?'tan sonraki kariyer planlamas?n?; ?nce aleni Be?ikta? d??man? medya olu?umu NTVSpor'da s?rd?rd?, ?imdi de Kas?mpa?a'da teknik direkt?r.
      4 g?n sonra bu saatlerde Donk'a haydi o?lum Demba Ba'y? d?nd?rme diyecek.
      Umar?m bu resim yeter baz? ?eyleri anlamaya.

Yorum Yap

Doruk abi adam her zaman dedi ben profesyonelim diye, ona ra?men o medya kurulu?unda siyah-beyaz bilekliklr ??kt?. Be?ikta?'a s?z gelince g?zleri parlad?, Be?ikta? taraftar?na bizden biri gibi tavsiyelerde bulundu, ruhumuzu ??zm?? gibi hem de ve hakl?yd? da ?zellikle o Es-Es yenilgisi sonras? buru?mu? ka??t ?rne?inde.

Zaman?nda Volkan'a "Alves ?u penalt?y? ?uraya atacak" diyen adam elbette "Donk kar?? 9 u d?nd?rmeyeceksin" diyecek.

Bizde kald??? s?rece yanl??lar? da oldu evet ama menajerlere olan tutumu Beyaz Tv muhabirini itin bi taraf?na sokmas?, Be?ikta?'?n b?y?kl???n? en az bizim kadar iyi bilmesi ?nemlidir.

Son olarak Be?ikta? aleyhine bi medya kurulu?u demi?sin Ntvspor'a. Eyvallah hakl?s?n ama program partneri Metin Tekin kimin efsanesi? Brondby'nin mi ? Emin ol ki ?o?u program?n? izledim Metin Tekin'den ?ok daha Be?ikta?'l? imaj? verir 2 sini de tan?mayan bi insana.

?nder hocam bu hafta d???nda ba?ar?lar sevmedi?im bi kul?ptesin sevmedi?im insanlarla ?al??acaks?n ama ?ahs?n bende de?erli...

Yorum Yap

Benim a??mdan s?k?nt? yok, ki?i olarak kendisine ?mr? hayat?nda ba?ar?lar diliyorum.
          Bize engel olmad??? s?rece tabi.

?nder hocan?n fikirlerini farkl? ortamlarda da dinledi?im i?in ne yap?da bir adam oldu?u, fikrinin zikri ile birebir ?rt??t???ne ?ahidim.
          Y?re?i ve g?nl? g?zellikten yanad?r. ?n?allah g?zellik de y?re?i ve g?nl?nden yana olur.

Bize ?elme takmad???n s?rece ba?ar?lar ulu ?nder hoca.

Yorum Yap

Aslı Toprak.Tarlabasi tarafından Gönderilmiş
            edit
            Ne yazm??t?n?z okuyamad?m?
            ?zel mesaj at?lm?yor bilginiz olsun.

Forum Bilgilendirme Mesaj?
            Toprak.Tarlabasi isimli ?yemiz ya ?zel Mesaj alam?yor yada almak istemiyor. Bu sebebten dolay? ?zel Mesaj?n?z? g?nderemiyoruz.

Yorum Yap

Umar?m ba?ar?l? olur ve kendisini teknik direkt?r olarak ispat eder.
              Ve umar?m tekrar bir g?n yollar?m?z kesi?ir.

Yorum Yap

Aslı Bilal Ta??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                edit
                Ne yazm??t?n?z okuyamad?m?
                ?zel mesaj at?lm?yor bilginiz olsun.

Forum Bilgilendirme Mesaj?
                Toprak.Tarlabasi isimli ?yemiz ya ?zel Mesaj alam?yor yada almak istemiyor. Bu sebebten dolay? ?zel Mesaj?n?z? g?nderemiyoruz.
                Tek ulu ?nder var. Abart?n?n alemi yok yazm??t?m.
                Editledi?iniz iyi olmu? a?abey, niyetim bamba?kayd?.
                O tarz bir ?ey kastetmedim yani.

Yorum Yap

Hocam i?in ?ok zor. Allah kolayl?k versin. Ligde gidilecek en dandik tak?m? elinle koymu? gibi buldun

?ok ele?tirmi?imdir seni ama ba?ar?l? olman? ?ok isterim. Adagibi adams?n her ?eyden ?nce. Baht?n a??k olsun.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Hocam i?in ?ok zor. Allah kolayl?k versin. Ligde gidilecek en dandik tak?m? elinle koymu? gibi buldun

?ok ele?tirmi?imdir seni ama ba?ar?l? olman? ?ok isterim. Adagibi adams?n her ?eyden ?nce. Baht?n a??k olsun.
                    bu sene k?me d??mesinler seneye yapacagi nokta transferlerle basarili olur ?nder hoca. Dikkat ettim ilk yari ?zellikle bilicin oynattigi gibi oynatti takimini

Yorum Yap

Fenerbah?e ma??nda napacak merak ediyorum

Yorum Yap

SON DAK?KA | Kas?mpa?a y?netimini ile anla?mazl??a d??en ?nder ?zen y?netime istifas?n? sundu.

SPORX.COM@sporx 2 dk.2 dakika ?nce
                        Taraflar yar?n (26 Haziran Cuma) bir araya gelecek ve son durumu de?erlendirecek.

?nder Hocam istifas?n? sunmu?.

Yorum Yap

?a??rmam. ?nder hoca yapamaz o haydut k?l?kl?larla.

Yorum Yap

Hocaya hangi tak?m istedi?i kadroyu kurduracak ?ok merak ediyorum 😊

Yorum Yap

?nder ?zen d?nemi resmen bitti! http://www.ligtv.com.tr/haber/onder-...i-resmen-bitti

Yorum Yap

​Overrated

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X