Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Hi? g?venmemi?tim, hala da g?venmiyorum.
    Bu ?lkede rahat b?rakmazlar adam? i? yaps?n diye.
    Ayr?ca Dany konusu ayr?, iyisini alam?yorsan hi? alma, ??pl?k yapt?lar tak?m?.
    g?venmeyen bir tek seni g?rd?m abi, tan?d???m bildi?i herkes ?vg?ler ya?d?r?yordu.

Hi? almasayd? demi?sin ya, kim oynayacakt? o zaman ?

Ufac?k bir sakatl?kta aylarca ortada g?r?nmeyen Ersan m?, yoksa 6 ayd?r sakat olan Sivok mu ?

Hoca da iyi bir oyuncu alamad?klar? i?in tak?m ??pl?k olmas?n, elimizde kontrat kalmas?n diye gitti Dany'yi ald? zaten.

Transfer edildi?inde ben de ele?tirdim ama s?rekli Dany ?zerinden vurmak da ay?pt?r. Adam param?z yoktu Dany'yi ald?k, param?z olsayd? daha iyi oyuncular al?rd?k diyor. Daha nas?l anlats?n, a?las?n m? para yok transfer yapam?yoruz diye.

Yorum Yap

Sezon ba??nda da demi?tim,Be?ikta? a????,Be?ikta?tan gelmi? yeti?mi? biri o koltukda daha iyi g?rev yapar diye.

Tepki ald?k,?uan bir?ey s?ylemiyece?im,k?t? sonu?lar?n ?st?ne,skor taraftarl??? yapmamak i?in.

G?n?l ister o koltukda,tak?m? ate?liyecek,Be?ikta?l?l?k duru?unu futbolculara anlatacak birisi olsun.

Yorum Yap

Aslı Cem Karaday? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Sezon ba??nda da demi?tim,Be?ikta? a????,Be?ikta?tan gelmi? yeti?mi? biri o koltukda daha iyi g?rev yapar diye.

Tepki ald?k,?uan bir?ey s?ylemiyece?im,k?t? sonu?lar?n ?st?ne,skor taraftarl??? yapmamak i?in.

G?n?l ister o koltukda,tak?m? ate?liyecek,Be?ikta?l?l?k duru?unu futbolculara anlatacak birisi olsun.
        Be?ikta? a???? ne demek karde?im ya, o zaman futbolcular? da Be?ikta? a??klar?ndan se?elim ?

Konyaspor ma??ndan sonra hocan?n sinirini ?z?nt?s?n? g?rmedin mi ? Ya da hakk?m?z?n yenildi?i di?er ma?lardan sonra ?

Adam her ko?ulda Be?ikta?l?l?k duru?undan, Be?ikta?'?n b?y?kl???nden ?EREFL? tarihinden bahsederken b?yle bir ele?tiri almas? ironik olmu?.

B?yle bir ele?tiri yapmak i?in g?ndemi hi? takip etmemek gerekiyor, aksi halde b?yle ele?tiri yap?lamaz herhalde.

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          g?venmeyen bir tek seni g?rd?m abi, tan?d???m bildi?i herkes ?vg?ler ya?d?r?yordu.

Hi? almasayd? demi?sin ya, kim oynayacakt? o zaman ?

Ufac?k bir sakatl?kta aylarca ortada g?r?nmeyen Ersan m?, yoksa 6 ayd?r sakat olan Sivok mu ?

Hoca da iyi bir oyuncu alamad?klar? i?in tak?m ??pl?k olmas?n, elimizde kontrat kalmas?n diye gitti Dany'yi ald? zaten.

Transfer edildi?inde ben de ele?tirdim ama s?rekli Dany ?zerinden vurmak da ay?pt?r. Adam param?z yoktu Dany'yi ald?k, param?z olsayd? daha iyi oyuncular al?rd?k diyor. Daha nas?l anlats?n, a?las?n m? para yok transfer yapam?yoruz diye.
          Sistem g?zel ama bu ?lkede uygulanmaz, her i?ine m?dahale ederler.
          Sen hangi oyuncu i?in emin olabiliyorsun ?nder ?zen ald?rd? diye? Ben hi?birinden emin olam?yorum, belki dayat?ld?, belki habersiz al?nd?.

Dany meselesi ?ok uzad?, almazd?m, ald?rmazd?m, acil durumda A2 ye ba?vururdum ki bunun i?in var o tak?m.
          Her konuyu konu?abiliriz elbette ama Dany konusunu konu?mayal?m, affedilir yan? yok. Ha belki onu da ?nder ?zen istemedi, o bile olabilir yani.

Yorum Yap

?nder ?zen'in ba?ar?l? olaca??na inanc?m tam. Yeter ki Ba?kan ?imdi oldu?u gibi yan?nda olsun

Yorum Yap

Aslı Umit Baki Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ?nder ?zen'in ba?ar?l? olaca??na inanc?m tam. Yeter ki Ba?kan ?imdi oldu?u gibi yan?nda olsun
              Can?m karde?im sen s?yledi?ine inan?yormusun ?

Adam ba?ar?s?z olsun diye kavalc? ve Atalay gibi ?aps?zlar? adama musallat etti..

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Tamam i?te, ayn? noktaya geliyoruz. E?er bu bilgiler kendisine veriliyor da sallam?yorsa zaten ba?ar?s?z demektir.
                ?u anda Franco'yu g?r?nce, acaba kendi kendine "ben hata yapm???m, belki di?erlerinde de bu hatay? yapm?? olabilirim" demi? midir?
                Ba?kan bile kendi kafas?n? be?enmiyor, Tu?rula tonla para ?d?yor dan??mak i?in Demek ba?ka fikirlere de ihtiya? var
                Allah a?k?na Turgut a?abeyim,
                Bu yazd?klar?n?n benim s?ylediklerimle olan alakas? nedir ?
                Sen Franco'nun iyi bir transfer oldu?unu d???n?yor musun,d???nm?yor musun ?
                ?nder Hoca ald?rm??,gerekli bilgiyede vermi?,futbolcunun yetene?inden ve gelece?inden bas?n toplant?lar?nda defalarca bahsetmi?.

Sallamamak ne demek ? Madem oraya transfer edilen futbolcunun kimin oynay?p,kimin oynamayaca??na karar veren ki?i ?nder Hoca olacak,
                o zaman g?nderelim Bilic ' i,hi? bir teknik adamlada anla?mayal?m hali haz?rda ?nder Hoca teknik adaml?kta yaps?n.
                Biz y?netimlerin,ba?kanlar?n kendi kafalar?na g?re teknik adamlara,transferlere kar??mas?ndan,dayatmac? zihniyetten bu zihniyette sa?l?kl? bir ortamda ?al??man?n pek m?mk?n olmad???ndan bahsederken ;

Sen sportif direkt?r?n,teknik direkt?re her dedi?ini yapt?rmas?n?,yapt?rtam?yorsa ba?ar?s?z oldu?u kan?s?n? ortaya koyuyorsun.
                Ba?ar? k?stas?n cidden bu mu abi ? ?z?lerek okuyorum yazd?klar?n?.

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Be?ikta? a???? ne demek karde?im ya, o zaman futbolcular? da Be?ikta? a??klar?ndan se?elim ?

Konyaspor ma??ndan sonra hocan?n sinirini ?z?nt?s?n? g?rmedin mi ? Ya da hakk?m?z?n yenildi?i di?er ma?lardan sonra ?

Adam her ko?ulda Be?ikta?l?l?k duru?undan, Be?ikta?'?n b?y?kl???nden ?EREFL? tarihinden bahsederken b?yle bir ele?tiri almas? ironik olmu?.

B?yle bir ele?tiri yapmak i?in g?ndemi hi? takip etmemek gerekiyor, aksi halde b?yle ele?tiri yap?lamaz herhalde.

?brahim ?z?lmez,?lhan Mans?z,Metin-ALi-Feyyaz gibi o ruhu ya?am??,o ruhu tak?ma adapte edecek,m?cadele ettirecek birisi laz?m.

Gelen futbolculara,bizim k?lt?r?m?z? anlatacak birisi.

Bunlar? toplay?nca ortaya Be?ikta? a???? ??k?yor,

Senin top?ular?n 15 ki?i bar ziyareti yapmayacak,yap?yorsa orada bir s?k?nt? vard?r.

??ine kimse kar??am?yacak,ba?kan istedi diye futbolcu al?nmayacak,al?n?yorsa senin de su?un vard?r.

?nder ?zen futbolcularla ilgili olacak,scout ekibi sa?lam olacak,disiplini gerekirse o sa?layacak futbol tak?m?nda.

Bu s?ylediklerim,para pul d???nda biraz da duygusall?k ile yap?lmas? muhtemel,onun i?inde o mevkiye en az?ndan Be?ikta? renklerine al??m?? k?lt?r? ya?am?? birisi

daha ?ok yak???r.

?uan belki o g?revi ?stelenecek yetenekte kimse olmayabilir,bunlar benim kendi g?r???md?r.

Uzun laf?n k?sas? tak?ma bir a?abey laz?m,?nder ?zen gitsin demiyorum ve belki de s?ylediklerimi

yap?yor da olabilir,yap?yor ise helali ho? olsun.
                  En son düzenleyen Cem Karaday?; 30-04-2014, 13:07.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Allah a?k?na Turgut a?abeyim,
                    Bu yazd?klar?n?n benim s?ylediklerimle olan alakas? nedir ?
                    Sen Franco'nun iyi bir transfer oldu?unu d???n?yor musun,d???nm?yor musun ?
                    ?nder Hoca ald?rm??,gerekli bilgiyede vermi?,futbolcunun yetene?inden ve gelece?inden bas?n toplant?lar?nda defalarca bahsetmi?.

Sallamamak ne demek ? Madem oraya transfer edilen futbolcunun kimin oynay?p,kimin oynamayaca??na karar veren ki?i ?nder Hoca olacak,
                    o zaman g?nderelim Bilic ' i,hi? bir teknik adamlada anla?mayal?m hali haz?rda ?nder Hoca teknik adaml?kta yaps?n.
                    Biz y?netimlerin,ba?kanlar?n kendi kafalar?na g?re teknik adamlara,transferlere kar??mas?ndan,dayatmac? zihniyetten bu zihniyette sa?l?kl? bir ortamda ?al??man?n pek m?mk?n olmad???ndan bahsederken ;

Sen sportif direkt?r?n,teknik direkt?re her dedi?ini yapt?rmas?n?,yapt?rtam?yorsa ba?ar?s?z oldu?u kan?s?n? ortaya koyuyorsun.
                    Ba?ar? k?stas?n cidden bu mu abi ? ?z?lerek okuyorum yazd?klar?n?.
                    Karde?im bu ikisi futbolun ba??ndaki isimler de?il mi?
                    Franco ald?r?ld? ise, oynatmamak i?in mi ald?r?ld?, ikisini birbirinden nas?l ay?r?rs?n sen?
                    Futbol Direkt?r? ne demek o zaman, transferi de TD istesin, scout ekibi onay versin, ne gerek var ?nder ?zene?

Yorum Yap

kend?s?ne g?venmek ?stiyorum
                      ancak temmuz ay?nda kafam cok kar??t? pes etme noktas?na geld?m ac?klamalar? h?cb?r sek?lde gecerl?l?g? olmayan seyler BE??KTAS futbol tak?m?n? emanet edilecek ve o ki?i s?k?nt?larda pes edecek b?yle d?nya yok
                      dany konusunu b?r yere kadar anlar?m ama
                      sezer ve eneramo konusunda b?l?cte onder ozende hatal?d?r
                      ?k?s?n?n yer?ne adam g?b? b?r?n? alal?m d?yecekler ba?ka yolu yok...kabul etm?yorlarsada rest ?ekecekler cunku ILK ETAPTA KENDILERI GONDERILIR...
                      ayr?ca sert olmak zorunda tak?mda bar?z sek?lde d?s?pl?ns?zl?k var sa?ma sapan seyler oluyor
                      En son düzenleyen Halil Nuri Yurdakul; 30-04-2014, 13:10.

Yorum Yap

Karde?im bu ikisi futbolun ba??ndaki isimler de?il mi?
                        Franco ald?r?ld? ise, oynatmamak i?in mi ald?r?ld?, ikisini birbirinden nas?l ay?r?rs?n sen?
                        Futbol Direkt?r? ne demek o zaman, transferi de TD istesin, scout ekibi onay versin, ne gerek var ?nder ?zene?
                        Kat?l?yorum abi,
                        Ne gerek var ?nder ?zen'e ?
                        Hatta teknik adamada gerek yok,bizler var?z i?te.

Yorum Yap

Kat?l?yorum abi,
                          Ne gerek var ?nder ?zen'e ?
                          Hatta teknik adamada gerek yok,bizler var?z i?te.
                          Bak ??z?m? bulduk, te?ekk?rler
                          ?aka bir yana kurumsall?k b?yle bir ?ey i?te, ben de y?neticiyim, farkl? kafalar?n ayr? ayr? tek karar vermesini beklemem.
                          transferi ?zen yaps?n, bili? isterse oynats?n, y?netim isterse als?n, taraftar ho?una giderse be?ensin, ohooo uzun i?.
                          ?zen a tak?ma oyuncu se?emez, se?memeli. altyap? i?in u?ra?abilir, gelecek vadeden adamlar bulabilir o ayr?.
                          ama a tak?ma oyuncular? bili? se?meli, hesab?n? da kendi vermelidir. (en az?ndan bana g?re)

Yorum Yap

Bug?n yine bi gazete ?lhan Mans?z haberi vard?, ?nder ?zen'in yerine getirilmesi d???n?l?yormu?. Ya bu haberler kas?tl? yap?l?yor yada y?netim ?nder ?zen'e yol vermeyi kafas?na koymu?. Benim tahminim, e?er tak?m ligi 2. bitirirse ?nder ?zen'le devam edilir. E?er 3. olursak, faturay? ?nder hocaya kesebilirler.

Yorum Yap

Bak ??z?m? bulduk, te?ekk?rler
                              ?aka bir yana kurumsall?k b?yle bir ?ey i?te, ben de y?neticiyim, farkl? kafalar?n ayr? ayr? tek karar vermesini beklemem.
                              transferi ?zen yaps?n, bili? isterse oynats?n, y?netim isterse als?n, taraftar ho?una giderse be?ensin, ohooo uzun i?.
                              ?zen a tak?ma oyuncu se?emez, se?memeli. altyap? i?in u?ra?abilir, gelecek vadeden adamlar bulabilir o ayr?.
                              ama a tak?ma oyuncular? bili? se?meli, hesab?n? da kendi vermelidir. (en az?ndan bana g?re)
                              E o zaman sen sistemin kendisine kar??s?n,ama b?t?n ele?tirilerinide isme g?re yap?yorsun.
                              B?t?n ele?tirileri ismen yapt???n i?in cevap verme gere?i hissediyorum.
                              ?yle veya b?yle bu sistemde fikirlerin ayn? do?rultulara varmas? zor olsada,ben do?ru olan?n bu sistem olaca??n? d???n?yorum.
                              Tabi senin d???ncenede sayg? duyuyorum.

Yorum Yap

E o zaman sen sistemin kendisine kar??s?n,ama b?t?n ele?tirilerinide isme g?re yap?yorsun.
                                B?t?n ele?tirileri ismen yapt???n i?in cevap verme gere?i hissediyorum.
                                ?yle veya b?yle bu sistemde fikirlerin ayn? do?rultulara varmas? zor olsada,ben do?ru olan?n bu sistem olaca??n? d???n?yorum.
                                Tabi senin d???ncenede sayg? duyuyorum.
                                Asl?nda ele?tirimi isme yapm?yorum, nezdinde ?yle oluyor
                                Belki ??yle ifade etmem laz?m:
                                ?zen'i ismen ne i?in ele?tirebilirim?
                                Y?netme boyun e?di?i i?in (yetkisini ezdirmesin)
                                Ba?kalar?n?n su?unu ?stlendi?i i?in
                                Futbolcular? disipline edemedi?i i?in (gece gezmeleri vs)
                                Ba?ka bir s?k?nt?m yok

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X