Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Berk Alaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Okan ?ahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı ?brahim G?ng?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Kaleci g?ksel, Zafer, Amaral, Tolga, Maldara?anu, Tamer, 2. kez serdar topraktepe????
    Her transfer tutacak diye bir ?ey yok.Kald? ki sayd???n adamlardan G?ksel alakas?z abi yedek kaleci olarak al?nd?.Be?enmedi?in Tolga, Tamer, Serdar o senenin vasat ?st? performans g?steren adamlar?.

Hadi hepsini ge?tim bir tane ?nder ?zen transferi g?sterin Allah r?zas? i?in CUK oturan !
    G?khan T?re

Motta ile ilgili buyrun
    http://haber1903.com/n-4207-onder-oz...a-tepkisi.html
    i?yerindeyim video izleyemiyorum :/

Yorum Yap

Kaleci g?ksel, Zafer, Amaral, Tolga, Maldara?anu, Tamer, 2. kez serdar topraktepe????
      Her transfer tutacak diye bir ?ey yok.Kald? ki sayd???n adamlardan G?ksel alakas?z abi yedek kaleci olarak al?nd?.Be?enmedi?in Tolga, Tamer, Serdar o senenin vasat ?st? performans g?steren adamlar?.

Hadi hepsini ge?tim bir tane ?nder ?zen transferi g?sterin Allah r?zas? i?in CUK oturan !
      G?khan T?re

Motta ile ilgili buyrun
      Valla dostum beni ?nder ?zen'in yapt??? a??klamalar ilgilendirmez.Futbolcularla ilgili olanlar? s?yl?yorum tabi.

Sen Motta'y? Be?ikta?'a yak??t?r?yorsan eyvallah.Ba?ka diyecek s?z?m yok.

G?khan T?re, ?nder ?zen transferi de?il.Forumdan Ersin Abi'nin transferi Hadi bakal?m.Dany onun transferi de?ilmi? ya bende T?re ?nder ?zen transferi de?il diyorum.Kald? ki G?khan T?re ke?fedilmesi gereken bir adam da de?il.Y?llard?r g?z?m?z?n ?n?nde oynayan adam.

?nanmayanlar bakabilir ge?mi?e.

Edit: ?mla
      En son düzenleyen Okan Şahin; 23-02-2015, 17:21.

Yorum Yap

G?khan T?re

Motta ile ilgili buyrun
        Valla dostum beni ?nder ?zen'in yapt??? a??klamalar ilgilendirmez.Futbolcularla ilgili olanlar? s?yl?yorum tabi.

Sen Motta'y? Be?ikta?'a yak??t?r?yorsan eyvallah.Ba?ka diyecek s?z?m yok.

G?khan T?re, ?nder ?zen transferi de?il.Forumdan Ersin Abi'nin transferi Hadi bakal?m.Dany onun transferi de?ilmi? ya bende T?re ?nder ?zen transferi de?il diyorum.Kald? ki G?khan T?re ke?fedilmesi gereken bir adam da de?il.Y?llard?r g?z?m?z?n ?n?nde oynayan adam.

?nanmayanlar bakabilir ge?mi?e.

Edit: ?mla
        Mottay? yak??t?r?yorum demedim o paraya bu adam yapcak bir ?ey yok.
        Bence b?t?n transferler ?nder ?zenin transferidir onun transferi de?il diye bir ?ey yok istekli/isteksiz farketmez transfer i?in sportif direkt?r olarak imzay? att? onun transferi demek.
        Bu tak?m?n iskeletini ?nder ?zen olu?turmu?tur yanl???yla do?rusuyla g?zel bir tak?m b?rakt?.

Yorum Yap

ntvde demirkol mottaya laf edince -ki bence hakl?- ?ok bozuluyor ?nder hoca . bu kadar inada bindirmenin de anlam? yok, motta konusunda hata yap?lm?? olabilir, g?z? kapal? savunman?n anlam? yok.

Yorum Yap

Yahu ben anlam?yorum bu i?i ya motta T?rkiye ?artlar? i?in gayet yeterli bi sol bektir zaten ondan da bi caner erkin olmas?n? beklemesin kimse, yahu Jordan ibe denilen adam? bire bir de tutacak sol bek yoktur bu evrende herif ?yle bi varl?k tamam motta gereksiz yere penalt? yapt? o ma?? da k?t? oynad? ama bu kadar da skor odakl? yorum yap?lmaz ya motta dedi?in adam 10 ma??n 5 ini 10 ?st?nden 6 l?k 7 lik oynar 3 ?n? 5 lik oynar ikisini de 4 l?k ki bu ?ekilde bi dalgalanma her futbolcu i?in olas?d?r m?him olan 4 l?k oynad??? g?n onu idare edicek bi yedek sol bek olmas? ama maalesef ismail sezon ba??nda g?sterdi?inin 50 de birini g?stermiyor ki yine sakat yani Be?ikta? bu evrendeki en ?anss?z tak?m bence tam her mevki i?in alternatifli bi kadro olu?uyor bu sefer de alternatif oyuncular sakatlaniyor inan?l?r gibi de?il

Yorum Yap

?nder ?zen ??k?p a??k a??k neden s?ylemiyor, hangi oyuncular? ald? almad??
              ??nk? kul?pler ?yle y?netilmez, ?nder ?zen ister, Slaven Bili? ister, ba?kan dinler. Sonra kim ona uygun geliyorsa onu al?r, farkl? bir yap? g?rmedim daha.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Timu?in tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ntvde demirkol mottaya laf edince -ki bence hakl?- ?ok bozuluyor ?nder hoca . bu kadar inada bindirmenin de anlam? yok, motta konusunda hata yap?lm?? olabilir, g?z? kapal? savunman?n anlam? yok.
                ama 1.1 milyon euroya marcelo vard? da o mu almad? ?

rakipler 6.75e sol bek , 4.75e sa? bek al?p ?st?ne fildi?inin sa? bekini fazlal?ktan kadrod??? bile b?rakabiliyorken (ger?i berbat bi kadro m?hendisli?i var gsnin) bu adama 1-2 milyon euro sol bek b?t?emiz var dendi.

genel konu?uyorum , ?nder hocay? burda su?lamak ?ok yanl??.

Yorum Yap

Aslı Onur Pekaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

rakipler 6.75e sol bek , 4.75e sa? bek al?p ?st?ne fildi?inin sa? bekini fazlal?ktan kadrod??? bile b?rakabiliyorken (ger?i berbat bi kadro m?hendisli?i var gsnin) bu adama 1-2 milyon euro sol bek b?t?emiz var dendi.

Peygamber gibi adam desene ?nder ?zen Hi? yanl??? yok.1.1 Milyon Euro'ya al?nan Motta'dan daha iyisi vard? elinde G?khan S?zen.S?zen'i be?enmeyip Motta'y? getiren zihniyet yanl?? bir zihniyettir hocam ve bunun savunulacak bir taraf? yoktur.S?zen'i be?endi?im i?in s?ylemiyorum da Motta kadar oynard? ?stelikte T?rk.

Yorum Yap

Aslı Onur Pekaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Peygamber gibi adam desene ?nder ?zen Hi? yanl??? yok.1.1 Milyon Euro'ya al?nan Motta'dan daha iyisi vard? elinde G?khan S?zen.S?zen'i be?enmeyip Motta'y? getiren zihniyet yanl?? bir zihniyettir hocam ve bunun savunulacak bir taraf? yoktur.S?zen'i be?endi?im i?in s?ylemiyorum da Motta kadar oynard? ?stelikte T?rk.
                    O kadar da de?il,kusura bakmayin ama ?nder ?zen'i ele?tirecegim diye sacmalamaya basladiniz...Gokhan S?zen kimdir ya?? Motta'yi begenmem,yerine kesinlikle biri alinmali ama futbolcu olarak da karakter olarak da S?zen'den 5 gomlek ?st?nd?r...

Yorum Yap

Oynasayd? G?khan, kim tuttu.

Yorum Yap

Ben G?khan S?zen iyi futbolcu demedim ki.Motta kadar oynar dedim.

Motta, G?khan S?zen'den 5 g?mlek ?st?nse Caner'i falan hi? saym?yorum, D?nyan?n en iyi solbeki olabilir.Ayr?ca karakter olarak neyini g?rd?n S?zen'in onu da anlamad?m?Motta'dan daha ?ok beyni ?al???r emin ol.

Yorum Yap

Gokhan'in oyundan cikarken orayi burayi tekmelemelerini,ettigi kavgalari filan ?abuk unuttunuz galiba?

Yorum Yap

?nder ?zen'i savunanlar?n en b?y?k dayana?? yapt??? transfler de?il; g?reve geldi?i ilk g?nlerde bas?n toplant?s?nda ''5 madde s?yleyece?im ilk 4 ? sizin pek ilgili olmad???n?z konular'' s?z?yle de belirtti?i gibi en alt seviyeden en ?ste futbol tak?m? i?in d???nd??? yap?lanma. ?zen'i savunanlar bu yap?lanmaya inand??? i?in savunuyor.

Yorum Yap

G?khan S?zen'in bize gelmesi Dany gibi bir hatad?r.

Yorum Yap

Aslı Serdar Yazim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ?nder ?zen'i savunanlar?n en b?y?k dayana?? yapt??? transfler de?il; g?reve geldi?i ilk g?nlerde bas?n toplant?s?nda ''5 madde s?yleyece?im ilk 4 ? sizin pek ilgili olmad???n?z konular'' s?z?yle de belirtti?i gibi en alt seviyeden en ?ste futbol tak?m? i?in d???nd??? yap?lanma. ?zen'i savunanlar bu yap?lanmaya inand??? i?in savunuyor.
                                +

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X