Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Tayfur Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bir fikrim var liverpool ma??nda sen benim her gece efkar?m? s?yledikten sonra ?nder ?zen diye tempo tutsak nas?l olur

Yorum Yap

?ok i?ten ve d?r?st adam.....Bize yak??an adam....Ke?ke....

Yorum Yap

Ah be hocam vallahi ?ok ar?yoruz seni.

Yorum Yap

Aslı Haydar Rezzan Sevinc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?nder hoca sen benim her gece efkar?m? s?yl?yor bu adam ?ok ba?ka

http://youtu.be/44CxPbxi4QU
          lan bu adam harbiden efsane olacak adam ?ok sevdik o da bizi ?ok sevmi?
          S?per yaaa

Yorum Yap

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Haydar Rezzan Sevinc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ?nder hoca sen benim her gece efkar?m? s?yl?yor bu adam ?ok ba?ka

http://youtu.be/44CxPbxi4QU
            lan bu adam harbiden efsane olacak adam ?ok sevdik o da bizi ?ok sevmi?
            S?per yaaa
            Ne kadar i?ten s?yl?yor... Geri d?n be hocam

Yorum Yap

?nder ?zen adamd?r adam... fb li diye bu adam? istemeyenler utans?n, sizden daha iyi Bjk lidir ?nder ?zen..

Yorum Yap

Aslı Turgut Istanbullu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?nder ?zen adamd?r adam... fb li diye bu adam? istemeyenler utans?n, sizden daha iyi Bjk lidir ?nder ?zen..
                Normalde ?nder ?zen'e kar?? sevgim vard?r. Ama ??yle yorumlar? okuyunca olan sevgim de gidiyor.
                Kimden daha iyi Be?ikta?l?d?r abi? Neye g?re vard?n bu kan?ya?
                ??inde profesyonel olabilir de adaml???n? ben bilemem. Ama bildi?im bir ?ey var adaml??? seninle ayn? kriterlerde de?erlendirmedi?imiz.

Benim birisine adam diyebilmem i?in kimsenin ma?al???n? yapmam?? olmas? laz?m. Dany transferinin ak?am?nda TRT'ye ??k?p Dany ben ald?m diyen ?nder ?zen, ge?en ay Dany ben almad?m diyor.
                Tabi o zamanlar Fikret Orman'?n ma?al???n? yapt??? i?in ?stlenmek zorunda kalm??t?. T?pk? bi zamanlar Samet Aybaba'n?n yapt??? gibi.

Yorum Yap

Tamam kendisini takdir ediyoruz, seviyoruz, sa?da solda Be?ikta?'? savunuyor. Fenerbah?e'de g?rev yapt??? i?in ilk zamanlar istemeyen bir k?s?m vard? benim de i?inde bulundu?um. Ama daha d?nk? teknik adamla bizim Be?ikta?l?l???m?z?n sorgulanmas? ho? de?il.

Yorum Yap

Seviyorum bu adam?.

"Adam" oldu?u i?in koku?mu? d?zende yer bulamad? kendine.

Yorum Yap

Birazdan "iki ayya?" diyenler ??kabilir

Yorum Yap

?nder ?zen in kul?p daha fazla kar??mas?n diye b?t?n tepkileri kendi ?zerine ?ekip t?m sorumlulu?u al?p b?t?n bunlar?n bedeli olarak da istifa etmesi ma?al?k m? ?

Yorum Yap

?nsan?n de?eri gidince bilinir, ?ok ar?yoruz.

Yorum Yap

Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Normalde ?nder ?zen'e kar?? sevgim vard?r. Ama ??yle yorumlar? okuyunca olan sevgim de gidiyor.
                            ??inde profesyonel olabilir de adaml???n? ben bilemem. Ama bildi?im bir ?ey var adaml??? seninle ayn? kriterlerde de?erlendirmedi?imiz.

Benim birisine adam diyebilmem i?in kimsenin ma?al???n? yapmam?? olmas? laz?m. Dany transferinin ak?am?nda TRT'ye ??k?p Dany ben ald?m diyen ?nder ?zen, ge?en ay Dany ben almad?m diyor.
                            Tabi o zamanlar Fikret Orman'?n ma?al???n? yapt??? i?in ?stlenmek zorunda kalm??t?. T?pk? bi zamanlar Samet Aybaba'n?n yapt??? gibi.
                            Ne deseydi, al?nm?? bi oyuncu i?in g?revdeyken ''hay?r ben istemedim ba?kan y?z?nden ald?k'' m? deseydi? Orada i?ini yap?yor o(bu ma?al?k de?ildir bana g?re), yap?lan hatan?n da arkas?nda durdu?u i?in seviyoruz zaten.
                            Ge?en g?nlerde Be?ikta?'? zarara u?ratt?m ?z?r dilerim dedi. B?y?k bi erdemdir bu.
                            Dany'i de birileri s?rekli sall?yordu arkas?ndan art?k zoruna gitmi? olacak ki (Son noktas?na gelmi? yani) aylar sonra a??klad?. Hatta sen gelirken ben d?n?yordum gibi c?mlelerde kurdu.
                            S.A ile ayn? kefeye koydu?unuza zaten inanam?yorum. (?uradan pay bi?in; S.A giderken milyon ? lar ald?.(Be?ikta?'?n ?ocu?u(!) Bu ADAM giderken hak ettiklerinden vazge?ti ve sessiz sedas?z gitti)
                            Not: Ayr?ca ?u konuda hakl?s?n?z kimsenin adaml???n? ya da Be?ikta?l?l???n? ?l?mek bize d??mez. En az?ndan k?t? anlamda.

Yorum Yap

?zledik valla hocam.. i?ine sayg?s?n?,insanl???n? ve y?llar ge?sede be?ikta??ma yapt??? katk? unutulmayacak hatta y?llar ge?tikce bu jenerasyon ba?ar?lar elde ettik?e emeklerin daha fazla bilinecek,bir g?n d?nmesi dile?iyle..

Yorum Yap

Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bana g?re ?nder ?zenin yapt??? ma?al?k de?il sorumluluk almakt?r.

Ki kendisi de a??klam??t?. Param?z olsa dany nin y?z?ne bile bakmazd?. Oyuncu ismi hat?rlam?yorum fakat kaliteli isimlerden bahsetmi?ti hoca.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X