Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?dda ediyorum bu ara transferde ?nder hoca olsaydi brezilya liginden opare ve milosevic den daha iyilerini bulurdu

Yorum Yap

Bizim ba?kan?m?z metin tekin sprotif direktorumuz de onder hocamiz olmal? art?k yeter

Yorum Yap

?nder hoca bir ?ekilde g?rev almal? kul?pte, teknik direkt?r de olur, futbol direkt?r? de olur. T?rkiyede onun kadar kendini geli?tirmi?, modern futboldan anlayan ve zeki adam ?ok az var. ?stelik benim kadar sizin kadar Be?ikta?l?

Yorum Yap

Bi tarafta Levent Erdo?an, At?f Ke?e?i, Yal??n Karadeniz...

Di?er tarafta ?nder ?zen...

Hangi taraf Be?ikta?l?... ??in ac? taraf? bu adamlar ele?tirmi?ti ?nder ?zen'i, fenerli diye...

Yorum Yap

?ok g?zel adam

Yorum Yap

Aslı Mehmet Tayfur Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ?nder hoca sen benim her gece efkar?m? s?yl?yor bu adam ?ok ba?ka

http://youtu.be/44CxPbxi4QU
              Hocanin yan?ndaki Metin Tekin mi ? 😊

Yorum Yap

videoyu ?imdi izledim tekrar duyguland?m

Ge?mi?te ama o adam fenerli diyenleri "ahlak sahibi profesyoneller tak?m tutmaz" deyip anla??lmay?nca zar zor eski?ehirliye ikna etmi?tik . Daha ?nce i? ahlak? , ?al??kanl??? ve profesyonelli?ini g?rd???m?z ?nder Hocan?n Be?ikta? i?in kalbinde kocaman bir yer oldu?unu da g?rm?? olduk.
                En son düzenleyen Kemal Erce Avaroglu; 16-02-2015, 21:45.

Yorum Yap

Aslı Ceyhan Ayvatoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Bi tarafta Levent Erdo?an, At?f Ke?e?i, Yal??n Karadeniz...

Di?er tarafta ?nder ?zen...

Hangi taraf Be?ikta?l?... ??in ac? taraf? bu adamlar ele?tirmi?ti ?nder ?zen'i, fenerli diye...
                  Ki adam Eski?ehir'li

Yorum Yap

Aslı Cem Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ?nder hoca sen benim her gece efkar?m? s?yl?yor bu adam ?ok ba?ka

http://youtu.be/44CxPbxi4QU
                    Hocanin yan?ndaki Metin Tekin mi ? ????
                    Aynen Metin Tekin

Yorum Yap

Bu video ge?en hafta bendeydi, mov uzant?l? nas?l ekleyebilirim falan diye sormu?tum. Sonra oradaki k?rm?z? montlu arkada??m ekleme hoca alkollu falan dedi hak verdim eklemedim youtube' a ya da ba?ka bir platforma. ?imdi video s?zm??, bence de ?ok ho? ama hoca aleyhine ?e?itli ?evrelerin elinde koz olarak kullan?labilir. Ama bu videonun s?per oldu?u ger?e?ini de?i?tirmiyor tabi

Yorum Yap

B?yle kocaman sar?las?m sonra da hi? b?rakmayas?m var bu adam?!!
                        Y?re?ine kurban senin ?nder abim

Yorum Yap

Aslı Ertu?rul Ural tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bu video ge?en hafta bendeydi, mov uzant?l? nas?l ekleyebilirim falan diye sormu?tum. Sonra oradaki k?rm?z? montlu arkada??m ekleme hoca alkollu falan dedi hak verdim eklemedim youtube' a ya da ba?ka bir platforma. ?imdi video s?zm??, bence de ?ok ho? ama hoca aleyhine ?e?itli ?evrelerin elinde koz olarak kullan?labilir. Ama bu videonun s?per oldu?u ger?e?ini de?i?tirmiyor tabi

?nder hocayla ne zamand?r tan???yorsunuz

Yorum Yap

Aslı Ertu?rul Ural tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?nder hocayla ne zamand?r tan???yorsunuz
                            Yok hocam; yanl?? anla??lmas?n ?nder hocayla hi? tan??m??l???m yok ?ok severim kendisini sadece. Arkada?lar taksimde bir gece mekanda sigara i?in d??ar? ??kt?klar?nda Hoca ve Metin Tekin denk gelmi?. Sohbet muhabbet kemanc? sal?a olmu? ortaya bir anda bu video ??km??. Ben sadece eklemek istemedim dedi?im nedenlerden ?t?r? bir g?n umar?m teknik direkt?r olarak g?r?r?z kendisini.

Yorum Yap

Helal hocam insan duygulaniyor..

Yorum Yap

Ma?tan sonraki analizleri falan s?per futbol konusunda derin bilgiye sahip oldu?u ?ok net belli. R?dvan falan hikaye

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X