Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

beyler tweetten y?kleninde ?nder ba?gan? geri kazanal?m

Yorum Yap

Aslı Fahri Capci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      beyler tweetten y?kleninde ?nder ba?gan? geri kazanal?m
      Burdan ?o?unu takib ediyor twitter de, :d ben dahil.
      DM yollayal?m

Yorum Yap

ahh sergen karde?im ke?ke dm yle falan olsa ?nder ba?gan t?k?rd???n? yalamaz zann?mca fikret ba?gan ?n ad?m atmas? gerekiyo madem yeni kural ??kt? top?udan anlayan en iyi ki?ilerin bizim taraf?m?zda olmas? g?zel bir?ey ama hi? birisi y?netime dahil de?il alt?nsay ?ok ?topik olur ?nder ba?gan k?st?r?ld? ali ece pascal falan ke?ke hepsi bi arada y?k?m ekibi olu?turabilsek yeni stadla beraber alay?n?n a.

Yorum Yap

Danny ve Yal??n y?z?nden ?ok ac?mas?z ele?tirdim seni Ama seviyorum da seni hocam. ?ok g?zel adams?n vesselam.

?ok yak??t?n bu camiaya.

Yorum Yap

biraz kendime geldim dinleyince ... Senin k?ymetini bilmedik hocam...

Yorum Yap

D?n be hocam, tam zaman?...

Yorum Yap

??yle bir r?portaj vermi? kendisi.

?nder ?zen: ?Be?ikta??ta olsayd?m TFF?ye dava a?ard?m?
                http://www.foreverbesiktas.net/onder...e-dava-acardim

Yorum Yap

Twitter'dan yazal?m bir i?e yarar belki

Yorum Yap

Hoca konu?uyor. NTVSpor a bak?n

Yorum Yap

?nder ?zen : dany ben almad?m.. ?yle g?z?kt?m. Kul?b?m i?in yapt?m. Yine olsa yine yapar?m

Yorum Yap

?ok g?zel konu?tu yine. Hakl? olarak y?netimi de ele?tirdi e?er bu karar?n alt?nda imzalar? varsa diye.

Yorum Yap

sizin kal?b?n?za be, yaz?klar olsun s?zde Be?ikta?l?s?n?z, kald?r?l?r m? lan bu kural. yapt?g?n?z planlara t?k?reyim

Yorum Yap

Aslı Ugur Isen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?ok g?zel konu?tu yine. Hakl? olarak y?netimi de ele?tirdi e?er bu karar?n alt?nda imzalar? varsa diye.
                            Onder ozen guzel konustu yanliz fikret ornan'i az cok taniyorsak onder hocanin bu konusmalarindan sonra artik onder hocaya karsi tavir alir

Yorum Yap

Aslı Y?lmaz ?pek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Ugur Isen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Onder ozen guzel konustu yanliz fikret ornan'i az cok taniyorsak onder hocanin bu konusmalarindan sonra artik onder hocaya karsi tavir alir
                              Cevap verebilir; ama ?ok ?steleyece?ini sanmam. Yoksa ?ok gereksiz polemik olur ve ba?kan pek bu toplara girmiyor.

Yorum Yap

Ah be hocam gitti?inden beri her g?r???mde c?z ediyor i?erimde bir yer. Emeklerine yaz?k oldu.. Bu t?r hukuksuzluga kural tanimamazli?a inat gel ve sistemini yeniden kur hocam.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X