Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Burda ne m?cadeleler verdik sahip ??kmak ad?na.
    Be?ikta?l?l?k romantizminden kar?? ??kanlar oldu,?s?t?p ?s?t?p Dany diyenler oldu.
    Yalanc?l?kla su?land?,karaktersizlikle itham edildi,Be?ikta?'tan bedava maa? almakla su?land?.
    G?nah ke?isi oldu diyemiyorum,??nk? g?nah ke?isi hafif bir tabir.

Yeri geldi kendi cebinden gen? tak?ma prim da??tt?,yeri geldi kul?pte sabahlad?.
    Menajerlerin kar??s?nda oldu,transfer pazarl???,transferde at?lacak ad?mlar nas?l at?l?r hepimize ??retti.
    A?z?ndan ??kan 2 kelime sab?r ve 18 ayken,insanlar yine ?fkeyle kalkt?,yakt?,y?kt?.
    18 Ay sonunda,?stelik yeni sezona sadece 3 transferle girmi? bir tak?mken ligde ve Avrupa'da lider bir Be?ikta? b?rakt?.
    21 Ma?ta 2 yenilgi alm?? (Fenerbah?e ve Erciyes,iki ma??nda ne kadar talihsiz oldu?u ortada) tak?m?n ortaya ??kmas?nda etken oldu.

Gitti?i g?n,kaybedeceklerimizin kazanacaklar?m?zdan daha ?ok oldu?u ?n g?renlerle tuttuk yas?n?.
    ?ampiyon oldu?umuz da bile,neler kaybettik diye bize fazlas?yla d???nd?rtecek ve sevincimizi bir nebze burukla?t?racak g?zel insan.
    Gecenin bu saatinde,biraz da duygu yo?unlu?uyla yaz?yorum mazur g?r?n.
    Ben hocam? ?zledim arkada?.

Gidi?i ve gidi? ?ekli hala y?re?imde ac?d?r.

Sonuna kadar kat?l?yorum Tufan. ?ok haks?zl?k yap?ld?. Ama ?yle bir his var ki i?imde Hoca tak?ma d?necek diye. Umar?m yan?lmam Bu sene ?ampiyon oluruz Hoca da g?reve d?ner ?n?allah

Yorum Yap

?nder Hocanin bu az zamanda yaptiklari ve d?s?nd?kleri simdiden meyvelerini vermeye basladi... B?yle Saglam karakter s?z?nden d?n?p bi daha gelmez...ne yazzik ki.. Bi Ayhan Yalcin icin degermiydi hocam?

Yorum Yap

10 defa yazd?m buraya adam eski?ehirspor taraftar?yd?. fenerli diyen kimse zarar vermek i?in diyordu.

Yorum Yap

Seviyoruz seni hocam.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Burda ne m?cadeleler verdik sahip ??kmak ad?na.
            Be?ikta?l?l?k romantizminden kar?? ??kanlar oldu,?s?t?p ?s?t?p Dany diyenler oldu.
            Yalanc?l?kla su?land?,karaktersizlikle itham edildi,Be?ikta?'tan bedava maa? almakla su?land?.
            G?nah ke?isi oldu diyemiyorum,??nk? g?nah ke?isi hafif bir tabir.

Yeri geldi kendi cebinden gen? tak?ma prim da??tt?,yeri geldi kul?pte sabahlad?.
            Menajerlerin kar??s?nda oldu,transfer pazarl???,transferde at?lacak ad?mlar nas?l at?l?r hepimize ??retti.
            A?z?ndan ??kan 2 kelime sab?r ve 18 ayken,insanlar yine ?fkeyle kalkt?,yakt?,y?kt?.
            18 Ay sonunda,?stelik yeni sezona sadece 3 transferle girmi? bir tak?mken ligde ve Avrupa'da lider bir Be?ikta? b?rakt?.
            21 Ma?ta 2 yenilgi alm?? (Fenerbah?e ve Erciyes,iki ma??nda ne kadar talihsiz oldu?u ortada) tak?m?n ortaya ??kmas?nda etken oldu.

Gitti?i g?n,kaybedeceklerimizin kazanacaklar?m?zdan daha ?ok oldu?u ?n g?renlerle tuttuk yas?n?.
            ?ampiyon oldu?umuz da bile,neler kaybettik diye bize fazlas?yla d???nd?rtecek ve sevincimizi bir nebze burukla?t?racak g?zel insan.
            Gecenin bu saatinde,biraz da duygu yo?unlu?uyla yaz?yorum mazur g?r?n.
            Ben hocam? ?zledim arkada?.

Gidi?i ve gidi? ?ekli hala y?re?imde ac?d?r.

Her c?mlesine kat?l?yorum Tufan a?abey.

Yorum Yap

Kesinlikle sampiyonluk kutlamalarina cagirilmali, cagirilmazsa buyuk ayip edilmis olur! Hem belki kutlamalarin ardindan "geri dondum arkadaslar" der, belli mi olur?!

- Tapatalk -

Yorum Yap

?nder ?zenin bence kul?ple sadece resmi ili?kisi yok.Devam etti?ini d???n?yorum.

Yorum Yap

?st?ndeki bask?y? kald?rmak i?in yap?lm?? planl? bir hareket olabilir mi acaba istifas? Bili? te?ekk?r ediyor filan... ?n?allah hala dan??manl?k yap?yordur.

?nder ?zen ya da ayar?nda bir adam mutlaka al?nmal?! yoksa yakalad???m?z kimya bile bozulabilir. Bak?n Franco, Kerim Frei hep ara?t?r?lm?? sorunsuz oyuncular. Yar?n getirecekleri yabanc? oyuncular?n ?cretleri ve ruhsuzluklar? problem olabilir.

Renkliler ve bizde ciddi potansiyel var iki sene do?ru i?ler yapt?k sonu?ta tak?m ?ngiltere ligi tak?mlar?na kafa tutar hale geldi. Bir ?eyler olsun ?nder ?zen tekrar g?reve gelsin! Elimizdeki f?rsat? tepmeyelim.

Yorum Yap

Aslı ?zcan S?nmez tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ?nder ?zenin bence kul?ple sadece resmi ili?kisi yok.Devam etti?ini d???n?yorum.
                    nedense ayn? ?eyi bende d???n?yorum. yada b?le d???nmek istiyoruz

Yorum Yap

Ne yalan s?yleyeyim bende hala kul?ple ili?kisinin devam etti?ini d???n?yorum.

Yorum Yap

Bilic'e,Fikret Demirer'e falan transfer konusunda bilgi veriyordur.Fikri soruluyordur.Kul?pte scout sisteminin oturmas?n? sa?layan adam.Bizi menajer transferlerinden kurtard?.

Yorum Yap

Aslı Yasar Turkmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ne yalan s?yleyeyim bende hala kul?ple ili?kisinin devam etti?ini d???n?yorum.
                          Ke?ke ?yle olsayd?

Yorum Yap

Aslı Ahmet.Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            10 defa yazd?m buraya adam eski?ehirspor taraftar?yd?. fenerli diyen kimse zarar vermek i?in diyordu.
                            hangi tak?m? tuttu?u umrumda de?il medyada Be?ikta?l?y?m diye gezinen bir ?ok adamdan daha ?ok Be?ikta?l?d?r benim i?in

Yorum Yap

Be?ikta?'a + de?er katm?? bir isim ve s?zde Be?ikta?l?lardan daha Be?ikta?l?. Be?ikta? s?zc???n? duydu?u anda g?zleri parl?yor. Helal olsun Hocam.

Yorum Yap

sahip cikamadik gene !!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X