Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

herkes kandilli g?zlem evi biz bbg eviyiz, geri d?n ?nder ba?kan

Yorum Yap

?nder ?zen?n ayr?lmas?n?n B?l?c ?le zerre kadar alakas? yok
      yonet?mle ters d??me
      Onder Ozen?nde k?z?p b?raz h?zl? hareket etme durumu var

Yorum Yap

San?rsam yal??n Ayhan mevzusu ama ger?ekten Yal??n ve Be?ikta? olmazd?. .

7Quaresma14Amokachi21Nouma

Yorum Yap

Okan'la pek ayni fikirde olmasak da,Besiktasliigindan zerre suphe duymam,bu konuda hassas olunmali.

Yorum Yap

Valla sevgili Okan biraz tak?m ?al??mas?, partnerle i? yapma gibi konularda pek i?inde bulunmam?? gibi konu?uyor benim ?ahsi kanaatim.

Ben ?nder hoca'ya selam g?nderirken g?z? parlayan bir Bilic g?r?yorum. Benim g?zlemim bu. "Well done derken bu senin i?in de well done" dedi o an devrik bi c?mleyle. Baz? insan b?yledir. ?nder hoca'n?n b?y?k katk?s? oldu?unu biliyorum ancak olmasa bile Bilic dostunu onore etmeyi erdem g?ren bir insan. Biz burda tart???rken de muhtemelen Sofie'ye nazar boncu?unu tak?yordur ?nder ?zen.

Bilic bu ba?ar?y? payla??cak kadar y?ce g?n?ll?yken biz neyi payla?amad?k anlamad?m ben.

Yorum Yap

Duyguland?m resmen yaa!!!

Slaven Bilic: "Bug?n kazanmay? tamam?yla hak ettik. Burdan ?nder ?zen'e de selamlar s?yl?yorum. Bu tak?m onun da eseri."

Yorum Yap

?ok g?zel konu?tu galatasaray?n konyada oynamak istememesi ?zerine HELAL OLSUN

Yorum Yap

Aslı Berk Alaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  +1903

Yorum Yap

Ne dedi?

Yorum Yap

Aslı Ufuk Akyuz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ne dedi?
                      Be?ikta? k?kl? bir kul?p b?yle bir ?ey istendi?inde b?yle bir cevap yak??maz galatasaraya yak??an Be?ikta? ba?kan? konyada oynanmas?n? istiyorsa tabi ki orada oynayaca??z demeliydi dedi sonra hasan ?a? art?k b?yle ?eyler kalmad? be?ikta? siyasilere gitmesse bu ma? olimpiyatta oynan?r dedi ?nder hocada Be?ikta? kimseye gidip yalvarmaz ne ba?bakana ne federasyona gidip yalvarmaz falan dedi

Yorum Yap

Hasan ?a?: Bu managerler ne san?yor kendini ya managerlerle ilgili bir program yapal?m
                        -?nder hoca : '' ?a??rmay?n beni ''

Yorum Yap

Aslı Ufuk Akyuz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ne dedi?
                          Be?ikta? k?kl? bir kul?p b?yle bir ?ey istendi?inde b?yle bir cevap yak??maz galatasaraya yak??an Be?ikta? ba?kan? konyada oynanmas?n? istiyorsa tabi ki orada oynayaca??z demeliydi dedi sonra hasan ?a? art?k b?yle ?eyler kalmad? be?ikta? siyasilere gitmesse bu ma? olimpiyatta oynan?r dedi ?nder hocada Be?ikta? kimseye gidip yalvarmaz ne ba?bakana ne federasyona gidip yalvarmaz falan dedi
                          helal olsun ?nder ?zene. bizim eski top?ularda ?u adamdan feyz als?nlar. objektif olacaz diye s?vay?p duruyorlar.?u adam gibi cesur olsunlar.be?ikta??n hakk?n? savunsunlar.
                          En son düzenleyen Koray Metin; 14-12-2014, 01:21.

Yorum Yap

Be?ikta?'a ?nder ?zen gibi isimler gerekiyor,y?llard?r Be?ikta?'?n evlatlar? diye alt yap?da veya menejerlik yapan isimler oldu,bu kul?be hi? bir katk?lar? veya ba?ar?lar? olmad?,?nde ?zenin bu kul?pten gitmesinin nedeni y?neticilerin 2. plana gecmesidir,g?ndemde olmak i?in ?nder hocay? bitirdiler...

Yorum Yap

Hocan?n Sol taraf?ndaki rozet bizim ?anl? Armam?z de?ilmi yoksa ben mi ?yle g?rmek istedim anlamad?m. Ama benziyor , ba?ka birinin dikkatini ?ektimi.

Yorum Yap

?nder hoca asl?nda ?st? kapal? Ali D?r?st?n a??klamalar?na da giydirdi. Ali bey b?yle dememi?tir ben inanm?yorum dedi. Sunucu da b?yle a??klama yapmasa koymad?k dedi. ?nder ?zen de bilmemezlikten gelip ha ?yle mi, ?yleyse ilgin? dedi. Yani Ali D?r?ste en hafif tabirle yak??mad? demeye getirdi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X