Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?n?allah bir g?n yine bu tak?m?n ba??na gelir.

Skickat fr?n min GT-N7105 via Tapatalk

Yorum Yap

Metin Tekin eme?ini vermi? ve kar??l???n? alm?? profesyonel bir futbolcudur.
      M?mk?nse kul?b?n ?n?nden bile ge?mesin.

Objektif olaca??m derken subjektifli?i anti-be?ikta? olarak o kadar ?ok ortaya ??k?yor ki art?k tahamm?l edemiyorum.

R?dvan bile tak?m? yenildi?inde morali bozuluyor, zar zor yorum yap?yor vs...

Yorum Yap

?urdaki utanga?l???na bak?n https://twitter.com/MypatxaH/status/542074491267203072 b?y?ks?n hocam.

Yorum Yap

Her?eyi ge?tim g?zel adams?n.... ?ampiyon olursak in?allah kutlamaya muhakkak ?a?r?lmal?.

Yorum Yap

Aslı Murathan Ocak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ?urdaki utanga?l???na bak?n https://twitter.com/MypatxaH/status/542074491267203072 b?y?ks?n hocam.

Hahaha amma utangacmis

Yorum Yap

?ampiyonluk kutlamalar?na muhakkak ?a?r?lmal? Ulu ?nder. Sar? f?rt?na hakk?nda daha ?nce de yazd?m, resmen objektif olacam diye sa?mal?yor. Adnan Aybaba bile saha sempatik geliyoe bana a??k?as? ki Metin Tekin benim g?remedi?im ama g?rm???esine efsanem dedi?im adamd?r, ?z?yor beni.

Yorum Yap

belediye bugun en az gol y?yen tak?m yalc?nda o tak?m?n defansta belkem?g?
                ?nder ?zen futbolu biliyor hakikaten bir numaras?n hocam

Yorum Yap

90+'n?n Be?ikta? b?l?m?n? ka??rd?m. Bulabilece?im bir yer var m??

Yorum Yap

Sa?ol hocam. Bu tak?mda senin de eme?in b?y?k.

Yorum Yap

G?zel adams?n, eyvallah hoca.

Yorum Yap

Aslı Ozgur Gultekin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Metin Tekin eme?ini vermi? ve kar??l???n? alm?? profesyonel bir futbolcudur.
                        M?mk?nse kul?b?n ?n?nden bile ge?mesin.

Objektif olaca??m derken subjektifli?i anti-be?ikta? olarak o kadar ?ok ortaya ??k?yor ki art?k tahamm?l edemiyorum.

R?dvan bile tak?m? yenildi?inde morali bozuluyor, zar zor yorum yap?yor vs...
                        benim i?in bjk-kas?mpa?a ma?? i?in yapt??? favori yok iki tak?m?nda galibiyetini e?it g?r?yorum yorumuyla bitmi?tir.Yani bitmi?tir derken sayg?m sevgim hala var ama futbolla,be?ikta?la ilgili yorumlar?n? dinlemiyorum art?k kendisinin ayn? dedi?iniz durumda oldu?unu d???n?yorum kas?mpa?a ma?? ?ncesi yap?lan konu?mada da ona de?inilmi?ti i?te objektiflik konusu belki onunda etkisinde kald? ama baya ?a??rm??t?m yahu be?ikta? ev sahibi iyi bir hava yakalam?? sakatlar cezal?lar iyile?mi? orta s?n?f bir kas?mpa?ayla kar??la??yor ve favori yok ma?ta diyosun .. ayn? programda ?nder ?zen be?ikta? favori demi?ti ama be?ikta?ta g?rev ald??? i?in de?il mant?kl? d???nd??? i?in..

Yorum Yap

?n?allah ileride tekrar ayn? veya ba?ka bir g?revle gelirsin hocam, yar?m kalan i?ini bitirmeye.

Yorum Yap

Geri gelmeli hoca ama tak?ma karistirmamak gerek. oyuncular?n bireysel sorunlar? ile mete Vardar devam etmeli ?nder hoca sadece tak?ma oyuncu bulmal? bilic ile bilgi al??veri?i yapmal?

Yorum Yap

Deli gibi seviyoruz seni ?NDER'imiz.

Yorum Yap

Arada bir yaptigi basin toplantilari, r?portajlari ?zledim. Resmen hepimizin gazini aliyordu s?yledigi seylerle, insana umut asiliyordu her seferinde.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X