Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?lkenin Mimar? S?NAN,Bu Tak?m?n Mimar? ?ZEN.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Haktan Samurkas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?nder ?zen'e tak?m?n iskeleti i?in sonsuz te?ekk?rler ancak lig ba?lamaya yak?n kararlar?n? do?ru bulmad?m. Sosa transferi Bilicin istedi?i transfermi? ve cuk oturdu keza Atibay?da Bilic ald?rd?. ?zen ba?ka oyuncular pe?indeydi ayr?ca Yal??n transferini yapmaya ?al??mas? ak?l mant?k dahilinde de?ildi benim i?in At?n? a g?venilmesi gerekirdi ki s?re?te At?n??n Yal??n kadar oynayabilece?i a??k?a g?r?ld?. K?saca ?nder ?zenin tak?m?n iskeletinde eme?i ?oktur ancak son yapt??? icraatlar? ger?ekle?tirseydi sanki i?ler iyi olmayacak gibiydi. Ancak genel anlamda bakt???m?zda Bilici tak?m?n ba??na getirmesi ve destek olmas? ba?l? ba??na ?vg?y? hak ediyor.
      Franco,G?khan T?re,Serdar,Tolga,Demba Ba bunlar? bizzat ald?rmak i?in canla ba?la u?ra?t?,Serdar transferi do?ru olmasada ?nder Hocan?n tak?m?n iskeletindeki rol? yads?namaz.Danny'i ise o ald?rmad?,bunu net olarak biliyorum,Yal??n'? istedi?i ise zaten bilinen bir ger?ek.

Bende ayn? ?eylerden bahsettim Tufan ger?ekten takdiri hak ediyor. Sadece Yal??n olay? beni ?zd? okadar.

Yorum Yap

sa?da solda ?nder ?zen ismi ge?ti?inde b?rak o fenerliyi yaa diyenler/yazanlar? g?rd?k?e kahroluyorum.
        bu adam?n , bu tak?m ?zerinde eme?i vard?r. Be?ikta?l? olmay?versin , Be?ikta?l? olan bir d?nya tenekeden daha ?ok katk?s? oldu bu kul?be.
        Benim nazar?mda ?ok de?erli bir insand?r.
        Ki?ili?i de 10 numarad?r.

Yorum Yap

?nder ?zen'e tak?m?n iskeleti i?in sonsuz te?ekk?rler ancak lig ba?lamaya yak?n kararlar?n? do?ru bulmad?m. Sosa transferi Bilicin istedi?i transfermi? ve cuk oturdu keza Atibay?da Bilic ald?rd?. ?zen ba?ka oyuncular pe?indeydi ayr?ca Yal??n transferini yapmaya ?al??mas? ak?l mant?k dahilinde de?ildi benim i?in At?n? a g?venilmesi gerekirdi ki s?re?te At?n??n Yal??n kadar oynayabilece?i a??k?a g?r?ld?. K?saca ?nder ?zenin tak?m?n iskeletinde eme?i ?oktur ancak son yapt??? icraatlar? ger?ekle?tirseydi sanki i?ler iyi olmayacak gibiydi. Ancak genel anlamda bakt???m?zda Bilici tak?m?n ba??na getirmesi ve destek olmas? ba?l? ba??na ?vg?y? hak ediyor.
          Franco,G?khan T?re,Serdar,Tolga,Demba Ba bunlar? bizzat ald?rmak i?in canla ba?la u?ra?t?,Serdar transferi do?ru olmasada ?nder Hocan?n tak?m?n iskeletindeki rol? yads?namaz.Danny'i ise o ald?rmad?,bunu net olarak biliyorum,Yal??n'? istedi?i ise zaten bilinen bir ger?ek.

Bende ayn? ?eylerden bahsettim Tufan ger?ekten takdiri hak ediyor. Sadece Yal??n olay? beni ?zd? okadar.
          Yal??n ligin en az gol yiyen tak?m?n?n banko stoperi.

Yorum Yap

Suan spor medyas?ndaki dinazor, net tarafl?, dedigim dedik ve kendini cidden bi bok zanneden yorumcular taraf?ndan tam olarak g?m?len adam.
            Belki takip edenleriniz veya ?nemseyenleriniz yoktur ama ?nder hocaya o kadar a??r ithamlar? o kadar vas?fs?z insanlar o kadar b?y?k ekranlarda yap?yolarki insan?n cinnet ge?iresi geliyor.
            ama o da en az?ndan bir sene ?al??may?p kenarda duracakt?, ?uan garipseyemiyorum bu yorumlar?.
            Neyse anlayan anl?yor, emekleri i?in te?ekk?rler...

Yorum Yap

Aslı Nurullah Kocaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ?lkenin Mimar? S?NAN,Bu Tak?m?n Mimar? ?ZEN.
              Sonu? olarak tek ?are; Sinan ?zen

Yorum Yap

Peki o zaman bir soru: -Biraz hayalci olacak ama.- ?nder ?zen'in futbol anlaya??n? az ?ok ??zm?? bir taraftar olarak sene sonu Be?ikta?'?m?za geri d?nme ihtimali olabilir mi? Yani, s?rf Bilic'e daha rahat olaca?? bir ortam sa?lamak, tak?m? da d??ar?dan bir g?zle izlemek i?in yapacaklar?na bir s?re ara vermek ve de sakin kafayla, dinlenerek d???nmek istemi? olabilir mi?

Yorum Yap

Aslı Ahmet Emre G?lveren tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Peki o zaman bir soru: -Biraz hayalci olacak ama.- ?nder ?zen'in futbol anlaya??n? az ?ok ??zm?? bir taraftar olarak sene sonu Be?ikta?'?m?za geri d?nme ihtimali olabilir mi? Yani, s?rf Bilic'e daha rahat olaca?? bir ortam sa?lamak, tak?m? da d??ar?dan bir g?zle izlemek i?in yapacaklar?na bir s?re ara vermek ve de sakin kafayla, dinlenerek d???nmek istemi? olabilir mi?
                  kesinlikle d?nmez geriye sebebi sahip oldu?u karakteridir bence

Yorum Yap

Donmesin geriye. Bize faydasi olmustur. Dogru bir projeydi vs. Su an onder ozenenin donmesi bize zarar verir.

Balkonunuza - caminiza bayrak asin

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Donmesin geriye. Bize faydasi olmustur. Dogru bir projeydi vs. Su an onder ozenenin donmesi bize zarar verir.

kat?l?yorum. Emeklerine te?ekk?r ederiz ama biz de bu k?r?n ?l?p badem g?zl? olmas? durumu ?ok oluyor. ?ok ba?ar?l? hamleleri, hareketleri vard?; ?ok ba?ar?s?z hareketleri de. ?u an bulundu?u yerde -konumda- Be?ikta?'a ?ok g?zel hizmet etmeye devam edebilir, -ki g?rd???m kadar?yla ediyor da. Bu gesenin durumunu ntvde yabanc? kural?na ba?lamaya kalkt?klar?nda milletin a?z?n?n ?st?ne ?arp?yor ger?ekleri ?at ?at.

Bilic eskisinden daha rahat hareket ediyor gibi geliyor bana. ?u ana kadar da bu durumun zarar?n? g?rmedik.

Nacizane fikrim bu senenin ?ok ?nemli oldu?u y?n?nde. Bu sene biz ?ampiyon olursak arkas?ndan 3-4 sene devam? gelir. Fener da??lmak i?in resmen bahane ar?yor, ya? ortalamas? bir?ok huzurevini yakalad?, ba??nda td yok, tayyip destekli azizi indirme grubu pusuda bekliyor. gese zaten ini?e ge?ti, nereye ?ak?lacaklar?n? se?iyorlar ?u an. Bu s?re?lerin h?zlanmas? i?in bizim ?ampiyon olmam?z laz?m.

Yorum Yap

Karde?im,yazd?klar?n?n % de 90 ' ?na kat?l?yorum zaten.
                        At?n? Yal??n kadar oynayabilir k?sm? hari?,ki in?allah oynar.
                        Ancak alt yap?dan yeti?en en yetenekli top?u Muhammed Ptt'de oynuyor.
                        Keza Necip 5 senedir kendi geli?tirecek,Hasan T?rk ise G?ztepe'de oynay?p oynamad???da me?hul.
                        Alt yap?y? bu kadar g?venilir bir merci olarak g?remiyorum ben,
                        At?n?'?n sadece ?anakkale'de 19 ma?? varken Yal??n son 3 sezonda kemiksiz 97 lig ma?? oynam??.
                        ?u anda ligin en az gol yiyen tak?m? Ba?ak?ehir'in (2 gol) banko stoperi Yal??n.
                        ?ahsi g?r???m iyi alternatif olabilirdi,ancak bu transferin Danny,Eneramo veya bilumum bu tarz transferlerle uzaktan yak?ndan zerre alakas? yoktu.
                        Buna istinaden ?nder Hocan?n ?st?ne ?ok gidildi ve haks?zl?k yap?ld?,bunlar? yazma sebebim bunlar.
                        100. Y?lda Kaan Dobra'da geldi bu tak?ma 30 ya??nda,keza Ahmet Y?ld?r?m'da geldi 1 sezon ?ncesinde.
                        Ali Eren'de vard?,bu tarz futbolculardan ?ok uzun vadede olmasada,k?sa vadede verim alabilirsin ve g?venebilirsin.
                        E ekonomik ?artlar?da g?z ?n?ne al?nca mant?kl?yd?,hocam?n ?st?ne fazla gidildi,bu kadar?n? haketmedi.
                        Bu tak?ma 1 senede verilebilecek en b?y?k eme?i verdi hoca.

Yorum Yap

?nder hoca art?k istesekte d?nmez zaten.Bence sonraki dura?? Eski?ehir...

Yorum Yap

Bili? in elinin kolunun daha rahat oldu?u nas?l bir arg?mand?r. ?nder ?zen Bili?'e ge?ti?imiz y?l nas?l bir i?kence uyguluyordu ki bu y?lki ba?ar? d?z bir mant?kla ?zen'in yoklu?una ba?lan?yor. ?u arg?man? ele?tirmek i?in bile tutunacak arg?man bulam?yorumki neresinden tutup kendinizi inand?rd?n?z b?yle bir?eye.

Yorum Yap

@ olgan saricalik
                              Allah bozmasin.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bili? in elinin kolunun daha rahat oldu?u nas?l bir arg?mand?r. ?nder ?zen Bili?'e ge?ti?imiz y?l nas?l bir i?kence uyguluyordu ki bu y?lki ba?ar? d?z bir mant?kla ?zen'in yoklu?una ba?lan?yor. ?u arg?man? ele?tirmek i?in bile tutunacak arg?man bulam?yorumki neresinden tutup kendinizi inand?rd?n?z b?yle bir?eye.
                                Abi bunun ad? d?z mant?k,
                                ?nder ?zen varken Be?ikta? ba?ar?s?zd?,?nder ?zen gidince Be?ikta? ba?ar?l?.
                                Bu durumda ?nder ?zen Bilic'in i?ine kar???yordu oluyor.
                                ?nder ?zen'de Slaven Bilic'te ayn? gemideler (di),bunun ?tesi yok.
                                ?nder ?zen Bilic'e m?dahele eden adam olsayd? Franco ligin ilk yar?s?n? kul?bede ge?irmezdi.
                                Demba Ba'y? ald?rmak i?in o kadar u?ra?an ve bir t?rl? sonu?lanmayan Demba Ba transferi,
                                ne hikmetse ?nder Hoca'n?n istifas?ndan sonra sonu?land?.
                                Her ?ey o kadar g?z ?n?ndeki,hala insanlar?n farkl? ?eylere inanma ?abas? bana komik geliyor art?k.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X