Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Olgan Saricalik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Volkan Surme tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bu Dany olay?n? da anlatt? zaten.Ben istemedim ama gelince mecbur savundum diye.
    haa o zaman sorun yok. insanlar?n gaz?n? als?n, patlarsa mecbur kald?m, tutarsa dik durdum.

ne tesad?f tutmayan her transferde mecburen savunmu?, istemeden onaylam??, paras?zl?ktan kabul etmi?.

Biz bu durumlarda ger?ekten dik duran birini de tan?yoruz neyseki, mecburiyete boyun e?meyen, istemedi?ini onaylamayan. Kar??la?t?rma yapabiliyoruz.
    Bu y?netimle ?al??man?n kolay oldu?unu mu d???n?yorsunuz ger?ekten?
    Bunu alma deyince almayacaklar?n?, al dediklerinde alacaklar?n??
    yok oyle dusunmuyorum da sert ruzgar esince ruzgarla beraber yere yatiyorsan isin kolaydir zaten diyorum. yonetim onu istedi : "oyle gerekti, mecburdum" bunu istedi: "yaparim, oduncu" diyecek olduktan sonra, istemedigin transfer olunca cikip ona kilif hazirladiktan sonra gayet kolay is haline gelir zaten. zor olan "yetkili bensem benim dedigim olacak, sonunda hesabi veririm" diyebilmek, yetkileri delinip elinden alindiginda isi uzatmadan "hadi eyvallah" diyebilmek. Bizde var o karakterde insanlar, guncel ornek de var hem de fenerden.

sahsi fikrim bu adamin forzada sevilmesinin en buyuk sebebi sevilen bir baska yorumcunun referans olup "sahip cikin" demesi. Sayin Ece bu kisi icin "nerden buldular bu adami, cok konusur az is yapar" demis olsaydi gittigi gun buralarda bayram ilan edilirdi.
    O yorumdan haberim yok abi.
    ??te o dedi?in olmuyor.
    ?brahim Alt?nsay'a ka?t? diye k?z?yoruz, buna durdu diye.
    Her?eyde s?z ge?iremese bile s?z ge?irdi?i, ge?irebilece?i ?eyler i?in durmas? laz?md?.
    Ya hay?rl?s? art?k o tren ge?ti.

Yorum Yap

Aslı Tolga Akg?n?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Berk Alaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?nder Hocan?n s?zle?me imzalatmak i?in 18 ya??n? doldurmas?n? bekledi?i Musa Muhammed geri yollanm??.
      ?stelik sa? bek transferi yapmam??ken,cidden nereye gidiyoruz biz ?
      Mevzu ?nder ?zen de?il yemin ederim.
      Ne olacak bu kul?b?n hali ? Ne zaman profesyonel bir tak?m olucaz ?
      6-7 Y?lda bir gelen ?ampiyonluklarla m? avunacaz hep ?
      Hi? mi alt yap?y? oturtamayacaz,futbolcu yeti?tiremicez ?
      Pilot tak?mda gen? futbolculara tecr?be kazand?rmayacak m?y?z ?
      Franco gibi yetenekleri bulacak bir scoutumuz olmayacak m? ?

A?abey Musa Muhammedi geri yollama falan yok...18ine girince imzalayacak
      Ama pilot tak?m iptal bizim oyuncular? oynatmak i?in istenen 500 bin euroyu fazla bulmu?lar...
      Emin misin Berk ? Musa Muhammed'le hala s?zle?me imzalanacak m? ?
      Evet,eminim...

Yorum Yap

gsnin grupta ciddi ?ans? varm??.iyi g?ld?rd? beni.

Yorum Yap

O de?il de, transfer d?nemi bittikten sonra sportif direkt?r olay? devam edecek demi?ti y?netim. Bakal?m bu kez kim gelecek ve ne kadar kalabilecek tak?mda. ?brahim Alt?nsay ve ?nder ?zen'den sonra ba?ka bir sportif direkt?re gerek yok bence art?k. Nas?l olsa onun da dayanabilece?i s?re, en fazla 1 sezon olur.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            O de?il de, transfer d?nemi bittikten sonra sportif direkt?r olay? devam edecek demi?ti y?netim. Bakal?m bu kez kim gelecek ve ne kadar kalabilecek tak?mda. ?brahim Alt?nsay ve ?nder ?zen'den sonra ba?ka bir sportif direkt?re gerek yok bence art?k. Nas?l olsa onun da dayanabilece?i s?re, en fazla 1 sezon olur.
            Mehmet abi adamlar?n hayat? yalan olmu? inan?yo musun

Yorum Yap

sportif d?rekt?r AN? ya ??zemedin?zm? hala hi??

Yorum Yap

Aslı Tolga Akg?n?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Mehmet abi adamlar?n hayat? yalan olmu? inan?yo musun
                ?nan?yorum dersem yalan olur tabii. Zaten Ahmet Nur ?ebi oldu?u m?ddet?e sportif direkt?r falan da gelmesin, istemem ?ahsen. Yani bu konuda da s?yledikleri do?ru ??kmazsa niye sportif direkt?r gelmedi demem.

Yorum Yap

Adamin kendisi sportif direkt?r,baskasini getirir mi hic ?

Yorum Yap

Bu y?netimle ?al??man?n kolay oldu?unu mu d???n?yorsunuz ger?ekten?
                    Bunu alma deyince almayacaklar?n?, al dediklerinde alacaklar?n??
                    yok oyle dusunmuyorum da sert ruzgar esince ruzgarla beraber yere yatiyorsan isin kolaydir zaten diyorum. yonetim onu istedi : "oyle gerekti, mecburdum" bunu istedi: "yaparim, oduncu" diyecek olduktan sonra, istemedigin transfer olunca cikip ona kilif hazirladiktan sonra gayet kolay is haline gelir zaten. zor olan "yetkili bensem benim dedigim olacak, sonunda hesabi veririm" diyebilmek, yetkileri delinip elinden alindiginda isi uzatmadan "hadi eyvallah" diyebilmek. Bizde var o karakterde insanlar, guncel ornek de var hem de fenerden.

sahsi fikrim bu adamin forzada sevilmesinin en buyuk sebebi sevilen bir baska yorumcunun referans olup "sahip cikin" demesi. Sayin Ece bu kisi icin "nerden buldular bu adami, cok konusur az is yapar" demis olsaydi gittigi gun buralarda bayram ilan edilirdi.
                    O yorumdan haberim yok abi.
                    ??te o dedi?in olmuyor.
                    ?brahim Alt?nsay'a ka?t? diye k?z?yoruz, buna durdu diye.
                    Her?eyde s?z ge?iremese bile s?z ge?irdi?i, ge?irebilece?i ?eyler i?in durmas? laz?md?.
                    Ya hay?rl?s? art?k o tren ge?ti.
                    ben ka?t? diye hi? k?zmad?m, hatta bence ka?mad? da. Adama i?ini yapt?rtmazsan ben saks? de?ilim der gider.

o yorumdan haberin olmayabilir, do?rudur ama o zamanlar forumda baya?? konu?ulmu?tu diye hat?rl?yorum. direk ?ahs?na sen bu y?zden destekliyorsun demedim zaten, ne haddime. ger?i su?ta de?il zaten g?vendi?in birinin referans?na g?venip hareket etmek. benimki sadece yorum, durum de?erlendirmesi.

say?n ?zen art?lar?/eksileri tart?l?nca zaten yararl? olacak biriydi ama eksilerini yok say?p oldu?undan fazla g?rmek bence anlams?z. bakal?m say?n Orman bu sistemi devam ettirecem diyor, kimi bulup getirecek, ne kadar arkas?nda duracak, g?rece?iz.

Yorum Yap

[MENTION=25803]Olgan Saricalik[/MENTION]
                      Durmaz abi, 2 kez g?rd?k.
                      Bana sorarsan TR'de hi? bi tak?mda olmaz. Bo?a sevda.

Yorum Yap

Adam gitti ya Ahmet Kavalc? arkas?ndan sallam??.

Yorum Yap

Aslı Ali Akman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Deniz Atalay de?ilmi o?

Yorum Yap

Aslı Sefer Unuvar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Ali Akman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Deniz Atalay de?ilmi o?
                            Pardon kar??t? Deniz Atalay

Yorum Yap

Seni ?ok arayaca??z hocam. ?ooookkkk

Yorum Yap

Beyin ishali olmu?,bir y?netici bozuntusu a??klama yap?yor '' Tar?k'? ?nder ?zen istemedi '' diye.
                                ?nder ?zen madem Tar?k'? istemedi,neden Eski?ehir'de saatlerce ba?kanlar? Mesut Ho?can'la g?r??t? ?

Necati i?in felan m? g?r??t? bu adam ?

?nder Hoca Tar?k'? istedi,bal gibide istedi.?nder Hoca Tar?k'a 4 milyon euro ve ?st?nde para vermeyi kabul etmedi.
                                Tar?k en fazla 2 milyon euro edecek futbolcu,o da en fazla.
                                ?nder Hocan?n yapt??? teklif 3 milyon euroyu bile bulmad?,tabi yan?nda futbolcu teklif edildi diye biliyorum.
                                Biz bu tutumundan dolay? kendisini ele?tirmeyiz,takdir ederiz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X