Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ntvsporda be?ikta?? de?erlendirecek ?imdi

Uzaklardan Tapatalk

Yorum Yap

yorumculu?u sevmem dememi? miydi bize gelirken, d?n yorumcu olarak ??kt? tekrar ntvye. orada izledim.

ayr?lmas? ile ilgili olarak s?ylediklerinden sonra anlad???m transfer kararlar?nda i?eride bir grupla ( y?netim olabilir, Bilic olabilir) ters d???yor. Karar verme a?amas?, ikna a?amas? ?ok uzun s?r?yor. "B?y?k tak?mlarda bunlar bu kadar uzamamas? laz?m" diyerek ayr?l?yor.

Burada ?ok seviliyor ama bence yapt??? ?ok kilit yanl??lar? vard?, ayn? yanl??lar? ba?ka birisi yapsa ?oktan topa konmu? ad? lanetle an?l?yor olurdu. ?ok do?ru hareketleri de vard?. ?n?allah do?u hareketlerine sahip ??k?l?r, yanl??lar?ndan da ders ??kar?l?r.

En az?ndan direk Be?ikta?'?n hakk?n? savunan birisi var art?k tvde. ak?am tv de konu?urlarken demirkoldu san?r?m "5+3 y?z?nden gese planlamay? tam yapamad?, di?er bir s?r? T?rk tak?m? parasal olarak zarar etti" dedi. "3 sene vakitleri vard?, b?y?k tak?m planlama yapmas?n? bilmeli" diyerek a?z?n?n ?st?ne laf? ?akt?, konu kapand?.

Yorum Yap

Aslı Olgan Saricalik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        yorumculu?u sevmem dememi? miydi bize gelirken, d?n yorumcu olarak ??kt? tekrar ntvye. orada izledim.

ayr?lmas? ile ilgili olarak s?ylediklerinden sonra anlad???m transfer kararlar?nda i?eride bir grupla ( y?netim olabilir, Bilic olabilir) ters d???yor. Karar verme a?amas?, ikna a?amas? ?ok uzun s?r?yor. "B?y?k tak?mlarda bunlar bu kadar uzamamas? laz?m" diyerek ayr?l?yor.

Burada ?ok seviliyor ama bence yapt??? ?ok kilit yanl??lar? vard?, ayn? yanl??lar? ba?ka birisi yapsa ?oktan topa konmu? ad? lanetle an?l?yor olurdu. ?ok do?ru hareketleri de vard?. ?n?allah do?u hareketlerine sahip ??k?l?r, yanl??lar?ndan da ders ??kar?l?r.

En az?ndan direk Be?ikta?'?n hakk?n? savunan birisi var art?k tvde. ak?am tv de konu?urlarken demirkoldu san?r?m "5+3 y?z?nden gese planlamay? tam yapamad?, di?er bir s?r? T?rk tak?m? parasal olarak zarar etti" dedi. "3 sene vakitleri vard?, b?y?k tak?m planlama yapmas?n? bilmeli" diyerek a?z?n?n ?st?ne laf? ?akt?, konu kapand?.
        Ayr?l?rken de "?al??mak zorunday?m" demi?ti. Bir tutars?zl?k yok.. adam ekmek paras? i?in u?ra??yor. Yapt??? do?rular ?o?unlukla ileriye y?nelik ad?mlard? yapt??? yanl??lar ise maddi imkans?zl?klar ve dar vakitte al?nan kararlard?.. en b?y?k ?rne?i de Dany transferi. Sabredilse orta ve uzun vadede g?zel i?lerini g?r?rd?k.. ama T?rkiye'de hi? bir kul?pte y?r?meyecek bir i?e kalk??t?k i?te.. olmad? da nitekim.. hay?rl?s?.

Yorum Yap

Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Olgan Saricalik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ayr?l?rken de "?al??mak zorunday?m" demi?ti. Bir tutars?zl?k yok.. adam ekmek paras? i?in u?ra??yor. Yapt??? do?rular ?o?unlukla ileriye y?nelik ad?mlard? yapt??? yanl??lar ise maddi imkans?zl?klar ve dar vakitte al?nan kararlard?.. en b?y?k ?rne?i de Dany transferi. Sabredilse orta ve uzun vadede g?zel i?lerini g?r?rd?k.. ama T?rkiye'de hi? bir kul?pte y?r?meyecek bir i?e kalk??t?k i?te.. olmad? da nitekim.. hay?rl?s?.
          tutars?zl?k "tekrar sizlerle olmaktan mutluyum" demesinde. ya sevmiyorsundur, mutlu de?ilsindir, yapman gerekiyordur ya da seviyorsundur, mutluyum diyorsundur. neyse ?okta dert de?il, zor bir sekt?rde, g?z ?n?nde. s?ylenen s?zlerin d?n?p kendini vurabilece?ini bilmesi kendi hayr?na.

yapt??? yanl??lara kalsayd? devam edebilirdi, baroniyi falan uygun fiyata al?p ?zelliklerini sayabilirdi. bu yanl??lar?n ihalesi ba?kalar?na kalabilirdi.

Yorum Yap

Ayr?ld?ktan sonra yorumculu?a geri d?nece?ini tahmin etmi?tim ben zaten.. Onu ge?in de, ?nder ?zen gittikten sonra Bilic daha bir canland? sanki tak?m? daha cok sahiplendi, sadece oynad???m?z oyundan kazand???m?z ma?lardan de?il hareket ve konu?malar?ndan ?yle seziyorum ben...Sizce de ?yle mi ?

AN?'nin de tak?m ruhunun yaratmada etkisi olaca??n? d???n?yorum, S?leyman Seba vefat ettikten sonra tak?m? toplay?p bir konu?ma yapm??t?, bu sene ba?ar?l? olmak zorunday?z demi?ti S?leyman Seba i?in.. Bize bu ?ekilde tak?m havas? yaratacak ki?iler gerekiyor, ge?en sene bu i?i Ahmet Kavalc?'n?n yapt???n? hi? sanm?yorum..

?ok ?rne?ini g?rd?k ?nceki senelerde, tak?m ?ok iyi olmasada tak?m i?erisinde ruh ve beraberlik yaratt?ktan sonra ?ampiyon olan tak?mlar?.. Bizim en son ?ampiyonlu?umuzda 33. haftada tak?m ?s?n?rken hangi futbolcuyu ?a??rsak b?t?n tak?m trib?ne gelmi?ti, hat?rlay?n o zaman?, statdayd?m herkesin t?yleri diken diken olmu?tu.. Helal olsun ulan size diye ba??r?yordu taraftar..

Yorum Yap

ben ?ekimserim ?zen konusunda. ama i?imden bir ses iyi bir konu?mac? ba?kada bi numaras? yok diyor.

Yorum Yap

AN? ancak isleyen duzene comak sokar Be?ikta?'?n sampiyonlugunu 300-500bin euro indirim ugruna satar yarin oburgun de cikar derki bilic sagbek istemedi kadrom yeter dedi, der. bulmuslar uysal kuzu gibi teknik direktor canini okuyorlar.

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Ben en ?ok "Bilic'i ben getirdim" demesine k?l oluyorum.

Biz daha ?nce de kontak halinde de?il miydik Slaven Bilic ile?

Yorum Yap

Aslı Kemal Turgut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Teknik direkt?r se?imini ?nder hocaya b?rakt?lar o yapt? se?imi

Yorum Yap

Aslı Berk Alaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Onu biliyorum ama bizim Bilic ile daha ?nce de dirsek temas?m?z olmu?tu.

Yani hi? g?ndemde olmayan bir Teknik Direkt?r de?ildi.

Yorum Yap

Bu Dany olay?n? da anlatt? zaten.Ben istemedim ama gelince mecbur savundum diye.

Yorum Yap

Aslı Volkan Surme tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bu Dany olay?n? da anlatt? zaten.Ben istemedim ama gelince mecbur savundum diye.
                          haa o zaman sorun yok. insanlar?n gaz?n? als?n, patlarsa mecbur kald?m, tutarsa dik durdum.

ne tesad?f tutmayan her transferde mecburen savunmu?, istemeden onaylam??, paras?zl?ktan kabul etmi?.

Biz bu durumlarda ger?ekten dik duran birini de tan?yoruz neyseki, mecburiyete boyun e?meyen, istemedi?ini onaylamayan. Kar??la?t?rma yapabiliyoruz.

Yorum Yap

Aslı Berk Alaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Onu biliyorum ama bizim Bilic ile daha ?nce de dirsek temas?m?z olmu?tu.

Yani hi? g?ndemde olmayan bir Teknik Direkt?r de?ildi.
                            G?ndemde olmas? ba?ka gidip ?arlar? kabul ettirip hocan?n kafas?na girip anla??p getirmesi bamba?ka

Yorum Yap

@Tolga Akg?n?l

Bilic'i T?rkiye'ye getirmek ?ok zor de?il bence.

Katk?s? ve etkisini yads?m?yorum ama s?rekli 'Ben Getirdim' dedi?i zaman biraz itici geliyor bana.

Onun projelerine g?venip gelseydi ?u an Bilic'de gitmi? olurdu...

Yorum Yap

@Tolga Akg?n?l

Bilic'i T?rkiye'ye getirmek ?ok zor de?il bence.

Katk?s? ve etkisini yads?m?yorum ama s?rekli 'Ben Getirdim' dedi?i zaman biraz itici geliyor bana.

Onun projelerine g?venip gelseydi ?u an Bilic'de gitmi? olurdu...
                                Bili? daha ?ok taraftar?n g?ndemindeydi y?llard?r. ?zen'in g?rev alaca?? kesinle?ti?inde Aybaba'n?n ayr?laca?? bile belli de?ildi yanl?? hat?rlam?yorsam.

?zen TD arad??? d?nemde bir?ok isim g?ndeme geldi ama Bili? ismi hi? bas?na yans?mad?. Hatta forumda yap?lan anketlerde de ismi bulunmuyordu. Daha sonra yapt??? a??klamada Bili? transferini ?ok gizli ger?ekle?tirdi?ini, en yak??ndaki arkada?lar?na bile farkl? bir ?lkede oldu?unu s?ylemi?. Nas?l bir format ve oyun plan? olaca??, bunun i?in nas?l yap?lanmaya gideceklerini Bili? ile uzun uzun anla?ma d?neminde konu?mu?lar. Sonrada anla?m??lar.

K?sacas? bir futbol akl?n?n?n plan? i?inde yap?lan giri?imdi Bili?'in geli?i. Bahsetti?in gibi y?netimle ilgisi yok. Belki y?netim ?u y?nde tebrik edilebilir. Alt?nsay d?neminde TD'nin se?im i?ini bir futbol akl?na b?rak?lmamas? yanl???ndan ders ??kar?l?p, Bili?'in ya da bir ba?kas?n?n getirilmesinin futbol direkt?r?ne b?rak?lmas?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X