Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?zledik hocam.

Yorum Yap

?nder ?zen "Al?nan puanlar sizindir, al?namayan puanlar benimdir. Ba?ar? sizindir, ba?ar?s?zl?k benimdir ??nk? bu i?in organizat?r? benim."

AN? "
      Al?nan puanlar benimdir, al?namayan puanlar Bili?'indir. Ba?ar? benimdir, ba?ar?s?zl?k onundur ??nk? tak?m?n teknik direkt?r? o."

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?nder ?zen "Al?nan puanlar sizindir, al?namayan puanlar benimdir. Ba?ar? sizindir, ba?ar?s?zl?k benimdir ??nk? bu i?in organizat?r? benim."

AN? "
        Al?nan puanlar benimdir, al?namayan puanlar Bili?'indir. Ba?ar? benimdir, ba?ar?s?zl?k onundur ??nk? tak?m?n teknik direkt?r? o."
        Abi
        ?ok ?zlerim ben bu adam? ya.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Abi
          ?ok ?zlerim ben bu adam? ya.
          Belli sessizle?tin bu aralar

Yorum Yap

A??k a??k bir soru soruyorum.

?nder ?zen'i, ?brahim Toraman lobisinin harcam?? olma olas?l??? nedir?

Figen Civan denen kad?n?n ?nder ?zen g?reve geldi?i ilk g?ndeki s?zlerini hat?rl?yorum. ?brahim Toraman Be?ikta?'?n b?y?k de?eridir, ?nder ?zen daha d?n geldi bug?n ba?dakini mi kovuyor vs. vs. tarz?nda s?zleri.

Biliyorsunuz muhabirler Be?ikta?'?n her taraf?nda. E?er b?yle bir olas?l?k varsa, taraftar olarak taraftar lobisini kullanarak bu Be?ikta?'?n i?indeki d??manlar? temizlemek, onlar? kul?pten kovdurmak i?in lobi haz?rlamak boynumuzun borcu de?il midir?

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  onder.JPG
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  34.7 KB

Yorum Yap

Pilot tak?m olay? iptal olmu?.
                Senin arkanda durulmad?,yapt?klar?n?n da arkas?nda durulmuyor hocam.
                Seni her ge?en g?n daha ?ok ?zl?yorum.
                Ne olur ba?ka bir zamanda,ba?ka ?artlar alt?nda tekrar ayn? ?at? alt?nda olsak ?

Yorum Yap

unutmad?k hocam...

Yorum Yap

Valla yapt?rd?klar? transferleri d???nd?k?e hi? ?zlemiyorum kendisini...

Yorum Yap

Aslı Erkan Unsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      sezeri, danyi eneramo yu ?NDER HOCA ZORLA ALDIRDI

Yorum Yap

Aslı Mehmet Tayfur Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Serdar Kurtulu? ve Yal??n'? da ekleyelim biz ona. Adam bildi?in Yal??n i?in kendini paralad?. Uzak olsun kendileri.

?nder ?zen benim zihnimde ??p transferler ile an?lacak. Ha mevcut y?netim ?ok mu farkl?. De?il. ?u tablo i?in de sportif direkt?rle ?al??man?n manas? yok. Yok ?mraniye'nin ?imleri de?i?ecekmi? yok pilot tak?mm??.

Avrupada bir yerlere gelmi? tak?mlar?n ka? tanesi bu gibi i?ler i?in sportif direkt?r pe?inden ko?uyor acaba. Kendisini insan olarak severim ?ok takdir ettim. Ama bize verece?i bir katk? g?remedim kendisinde. ama Allah? var ?ok g?zel konu?uyor. Zaten bizi etkileyende o oldu.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Serdar Kurtulu? ve Yal??n'? da ekleyelim biz ona. Adam bildi?in Yal??n i?in kendini paralad?. Uzak olsun kendileri.

?nder ?zen benim zihnimde ??p transferler ile an?lacak. Ha mevcut y?netim ?ok mu farkl?. De?il. ?u tablo i?in de sportif direkt?rle ?al??man?n manas? yok. Yok ?mraniye'nin ?imleri de?i?ecekmi? yok pilot tak?mm??.

Avrupada bir yerlere gelmi? tak?mlar?n ka? tanesi bu gibi i?ler i?in sportif direkt?r pe?inden ko?uyor acaba. Kendisini insan olarak severim ?ok takdir ettim. Ama bize verece?i bir katk? g?remedim kendisinde. ama Allah? var ?ok g?zel konu?uyor. Zaten bizi etkileyende o oldu.
                          ben ironi yapm??t?m.

Serdar Kurtulu?: Samet aybaba d?neminde anla??ld?
                          Sezer: Bizzat ba?kan ald?, ?nder hocan?n hi? bir etkisi yok
                          Eneramo: Bilic ?ok ?srar etti, Bilic ald?rd?
                          Dany: ?nder Hoca istemedi, ba?ar?s?z olaca??n? da bildi?i i?in daha ma?a ??kmadan neden bu transferin faydal? olaca??n? s?yleyip, tahmin etti?i gibi olabilecek tepkileri ?zerine ald?.
                          Yal??n: Bu 4?nden farkl? olarak ?nder hoca istedi bu transferi kendine g?re ve benimde kat?ld???m hakl? nedenleri de vard?. 4.stoper olarak alacakt? ersan,franco,sivok dan birisi olmad???ndan o b?lgede atiba,necip,jones de?il y?llarca stoper olarak oynam?? bir isim gececekti. Bu isim yerli olmal?yd? ve aylarca oynamad???nda sorun yapmamal? ve ?ok ?ok az maliyetli olmal?yd?. bu sayd???m ?zelliklerde yal??ndan daha iyi birisini ben bilmiyorum

?nder Hoca, S?leyman Seba dan sonra bu kulube gelmi? ve ne yapt???n? bilen tek adamd?. ama kongre fareleri ve ?ok amat?r bir y?netime daha fazla dayanamad?.

?nder hoca 4-5 y?l g?rev yapsa, g?revi bitti?inde her anlam?yla bamba?ka bir be?ikta? olacakt? ama nerdeee

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

ben ironi yapm??t?m.

Serdar Kurtulu?: Samet aybaba d?neminde anla??ld?
                            Sezer: Bizzat ba?kan ald?, ?nder hocan?n hi? bir etkisi yok
                            Eneramo: Bilic ?ok ?srar etti, Bilic ald?rd?
                            Dany: ?nder Hoca istemedi, ba?ar?s?z olaca??n? da bildi?i i?in daha ma?a ??kmadan neden bu transferin faydal? olaca??n? s?yleyip, tahmin etti?i gibi olabilecek tepkileri ?zerine ald?.
                            Yal??n: Bu 4?nden farkl? olarak ?nder hoca istedi bu transferi kendine g?re ve benimde kat?ld???m hakl? nedenleri de vard?. 4.stoper olarak alacakt? ersan,franco,sivok dan birisi olmad???ndan o b?lgede atiba,necip,jones de?il y?llarca stoper olarak oynam?? bir isim gececekti. Bu isim yerli olmal?yd? ve aylarca oynamad???nda sorun yapmamal? ve ?ok ?ok az maliyetli olmal?yd?. bu sayd???m ?zelliklerde yal??ndan daha iyi birisini ben bilmiyorum

?nder Hoca, S?leyman Seba dan sonra bu kulube gelmi? ve ne yapt???n? bilen tek adamd?. ama kongre fareleri ve ?ok amat?r bir y?netime daha fazla dayanamad?.

?nder hoca 4-5 y?l g?rev yapsa, g?revi bitti?inde her anlam?yla bamba?ka bir be?ikta? olacakt? ama nerdeee
                            Serdar ?nder hoca d?neminde al?nd? yanl?? hat?rl?yorsun karde?im. Bu ilk sezonuydu Serdar'?n. Ald?randa ?nder ?zen'in ta kendisidir. ?nkar etti?in Dany transferinide Ald?ran ta kendisidir.

Y?netimin bu transfere taraftar tepkisinden korkarak kar?? ??kt???n? ama sorumlulu?u ?zen'in ald???n? bilmeyen yok.

Yal??n'? kul?b?n kap?s?ndan i?eri sokaca??ma Toraman'? affederim daha iyi. Be?ikta? defans?n?n 8. alternatifi bile olamazd? kendisi. Dany transferinden zerre fark? olmayacakt?. Allah'tan y?netim bu adam? daha fazla dinlemedi de gerekeni yapt?.

?zen ne yapm??ta Seba ile ayn? c?mlede ad? ge?iyor bu da enteresan. Tek icraati ?er ??p transferler yap?p s?sl? p?sl? konu?an birine bu kadar de?er verilmesine hi? bir zaman anlam veremeyece?im.

Bamba?ka Be?ikta? hayalimize gelince. Bilic'e gerekli zaman? verelim o yaratacakt?r zaten bunu.

Yorum Yap

?nder ?zen insan olarak ?ok iyi biridir vs o ayr? ama benim akl?mda hep ?ok g?zel konu?upta yap(a)mad?klar? ile kal?cak...Dany transferinden sonra bitti benim g?z?mde. Varsayal?m Bilic istedi,engel olsayd? bir ?ekilde. O zaman belkide ?uan Arsenal'i nas?l eleriz diye d???nmeyecektik.

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

onder ozen basarisizdi tescillenmeden kacmayi tercih etti boylelikle istediklerimi yaptirmadilar algisi ile basarisiz arasinda arafta kaldi millet onun icinde iyi oldu. Harika bir hatip ama iyi bir yonetici degil. Sportif direktor olmak harika bir lider olmayi gerektirir bu eksik, ayrica inanilmaz tercih hatalarida yapti neredeyse transferde YD'yi arattigi zamanlar oldu. Hele 8+8+8 diye formule ettigi takimla sahada oynayan takimi karsilastirinca peh yani..

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X