Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Sabri Haluk Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Yaz?k oldu. Tarihi bir proje ??pe at?ld?. Umar?m yerine gelecek ki?i hepimizi mutlu eder..
    Abi ironi yap?yosundur in?allah, yerine gelecek birisimi? Bu saatten sonra gelecek ki?inin kukla olmak d???nda ne gibi bir vasf? olabilir?

Yorum Yap

Bu ba?l?k kald?r?lmal?.Art?k Be?ikta??m?zla bir ili?kisi kalmad?.R?dvan Dilmen neyse ?nder ?zen'de odur benim i?in ?u saatten sonra.

Seni hep Dany'nin bu tak?ma transfer olmas?n? sa?lay?p,ya da getirip,ya da getirilmesine g?z yuman ve bunun sonucunda ?ampiyonlar Ligine malolan bir insan olarak hat?rlayaca??m.

Bili? ile aramda bir sorun yok dedin 1 hafta sonra Bili? evet birtak?m anla?mazl?klar?m?z var diye a??klama yapt?.Yalan s?yledin yani.Ya da Bili? yalan s?yl?yordur ama neden problem oldu?u konusunda yalan s?ylesin?

T?rkiye'de teknik direkt?r?n ?n?nde bir sportif direkt?r olmaz karde?im.Bunu anlay?n art?k...

Bir yandan da ke?ke kalsa da icraatlerinin ba?ar?s?zl???n? g?rsem diyorum ama o kadar eminim ki ba?ar?s?z olaca??na Be?ikta??m?n o durumlara d??mesine g?nl?m raz? olmazd?.

Sonu? olarak; stad yap?lana kadar y?netim kal?r,sonra onlar da gider...Hay?rl?s?...

Yorum Yap

G?khan keskin ismini duydum galiba ntv sporda.. Ne yalan s?ylim Be?ikta?? b?y?kl???n? ancak eski futbolcular bilir.. Oktay derelioglu metin ali feyaz filan

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

G?zel adam,yolun a??k olsun.
          Farkl?yd?n,fark yaratabilirdin...

Yorum Yap

Yaz?k oldu yar?nlar?m?za. Yolun a??k olsun hocam.

Yorum Yap

?nder hocada gitti heves falan kalmad? zaten y?netim sa?malay?p duruyordu en az?ndan gelece?e dair ?nder ?zenin planlamar? tak?ma kazand?rabilece?i oyuncular falan diyoduk oda gitti. Bu saatten sonra tek iste?im stad?n bir an evvel bitirilip y?netimin komple istifa etmesi. Adal? ve Alt?nsay gibi isimler bu kul?pte g?rev almad?k?a mant?kl? i?ler yap?lmas? zor g?r?n?yor.

Ba?kan - Serdal Adal?
              Futbol komitesi ba?kan? - ?brahim Alt?nsay
              Teknik Direkt?r - Lucescu veya ?ifo Mehmet

Bu tarz bi yap?lanmayla stad?m?zda bitince g?zel g?nler g?rece?imize inan?yorum.

Yorum Yap

Aslı Omer.Yildirim. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?zen hocada Altinsay baskan?n izindeydi. Yaz?k oldu Be?ikta?'?ma ?zg?n?m

Sent from my iPhone using Tapatalk
                Onun izine bast?rd?lar zaten bu ?ark?n ?ocuklar?.

Yorum Yap

Her zaman olan iyilere olur zaten cok uzgunum insallah cok iyi yerlere gelirsin

Yorum Yap

Hakkini helal et hoca, degerini bilemedik. Ama seni buna zorlayanlardan elbet hesap sorulacak

Yorum Yap

Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      G?khan keskin ismini duydum galiba ntv sporda.. Ne yalan s?ylim Be?ikta?? b?y?kl???n? ancak eski futbolcular bilir.. Oktay derelioglu metin ali feyaz filan

oktay m? ? oktay az ?tede bilsin Be?ikta??n b?y?kl???n?.

Yorum Yap

Kendine iyi bak Hocam. Yapabildiklerin ve yapmaya ?al??t???n her ?ey i?in te?ekk?rler. Umar?m ?ok ba?ar?l? olursun.

Yorum Yap

Buras? T?rkiye
                          buras? akla, bilime ,eme?e, gelece?e yat?r?ma inananlar?n de?il , g?c? paray? yalakal??? pi?kinlikleri y?celtenlerin ?lkesi , b?rak Be?ikta? ? etraf?na bak ?al??t???n i?yerine , sokakta kar??la?t???n adamlara burada her?ey g?nl?k ya?an?r.
                          ama lafa gelince en fazla kullan?lan kal?p " helal olsun adamlara 10 sene sabrettiler" dir.
                          uzun bir ?zet ge?mek gerekirse 37 ya??nday?m o ortal??? kas?p kavuran Seba n?n Be?ikta? ?n? izlerken biri gelip bug?nleri anlatsa herhalde dalga ge?iyor derdim.Hep Seba gibi birisi olacak sand?k herhalde ba?kanlar?m?z 2 sene hi?bir?ey yapamayan Gordon milne ile devam karar? alacak tek yanl???nda en iyi zaman?nda ki sergenin bile g?z?n?n ya??na bakmayacak s?z? senet ?n?nde ceket iliklenecek adamlar y?netecek hep.Ama olmad? hatta olmamas?ndan daha k?t?s? k?t?leri oldu.o g?n bu avrupada andorra seviyesinde ki ?lkenin ?ok ?n?nde bir Be?ikta? vard? 16-17 ya??nda gen?lere ?ans veren onlar? bulan oynatan ?ampiyon olan posalar? ??kt?ktan sonrada fenere gs ye ?akan bir Be?ikta? Vard?.
                          bu gelenek asl?nda Seba ile bitmedi , Seba n?n bu biraz yerel kalan ama g?n?n?n ilerisinde ki sistem Bilgili nin efsane y?netimi ile global bir hal almaya ba?lam??t? ki i?te buras? ?ok ac? bir k?r?lma noktas?d?r , biryerlerden d??meye bast?lar ve biz daha ne olup bitti?ini bug?n bile kavrayamaz iken Bilgili ba?kan gitti. yenine hepinizin ma?lumu YD d?nemi art?k izlerken kahrolunan bir Be?ikta? hersene yenilen yutulan s?zler , t?k?rd???n? yalamaktan kay??a d?nm?? diller , plans?z programs?z tamamen goygoy ile y?netilen kl?p ve tv kanallar?na ba?lan?p alay konusu olan Be?ikta? ba?kanlar? d?nemi ba?lad?. YD kl?b? bat?r?p ka?arken art?k kimsede ne bir heyecan ne bir sevgi ne bir umut b?rakm??t? , bo? g?zlerle derbi izledi?imi hat?rl?yorum.bu kabus herkesin bekledi?inden uzun s?rd? ve bunun en b?y?k su?lusu kimse kusura bakmas?n taraftard?.ba?ar?s?zl??? ve ezilmeyi ??renen taraftar.
                          bundan bir y?l ?? ay ?nce fikret orman i?in b?y?k f?rsat alt?n tepsi i?inde ?n?ne geldi hem YD gibi bir?eyden sonra ba?kan olman?n kredisi cebinde ve sessiz ve b?y?k bir ?o?unlu?un Be?ikta? ?n?n ?zledi?i bir projenin kozu "Zeki ?nder ?zen"
                          bu proje daha emekleme a?amas?nda iken yokedildi ve dirayetsiz bir ba?kan buna boyun e?di.bana bir tane paral? y?netici mesela Ahmet Nur ?ebi gibi s?yleyin ki brezilyadan pilot tak?m bulal?m desin , bel?ikadan pilot tak?m bulsun , antrenman modellerini ?a?da? d?zeye getirsin , 19-20 ya??nda gen?ler bulsun , antranman sahas?n?n ?imlerine kadar bu i?i bilsin.
                          tek bir isim sayamazs?n?z ??nk? t?rkiyede futbol ?ubesinden sorumlu y?netici olman?n tek ?art? vard?r a?abeylik yapmak (bu kadar salak?a bir ?ey bi bizde var) ve kaybedilen ma? sonras? hakeme sallamak.
                          ben ve benim gibi d???nenler sizin gibi fosille?mi? y?neticilere i?imiz yanarak diyoruz ki ;
                          alt?nsay ile gelecekte biz ???k g?rd?k ?nder ?zen ile bir ???k g?rd?k gelecekte , senin yar?n ?ampiyon olman ?ok kolay e?risi do?rusuna YD zaman?nda bile geldi olduk.ben temelleri 2000 y?l?nda at?lan almanya olmak istiyorum , ben 10 senelik bir proje olan 2000 li y?llar?n barcelona s? olmak istiyorum ben dortmund olmak istiyorum.ve bu bizim genlerimizde var.sen bizi ba?kas?na d?n??t?rmeye ?al??ma.
                          Ve bug?n tarihi bir f?rsat ka?t? benimde umutlar?mla birlikte.

Yorum Yap

Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ne oktayi yav. Quaresma gelsin bari kuyedi

Yorum Yap

Aslı Cagatay Nizam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Buras? T?rkiye
                              buras? akla, bilime ,eme?e, gelece?e yat?r?ma inananlar?n de?il , g?c? paray? yalakal??? pi?kinlikleri y?celtenlerin ?lkesi , b?rak Be?ikta? ? etraf?na bak ?al??t???n i?yerine , sokakta kar??la?t???n adamlara burada her?ey g?nl?k ya?an?r.
                              ama lafa gelince en fazla kullan?lan kal?p " helal olsun adamlara 10 sene sabrettiler" dir.
                              uzun bir ?zet ge?mek gerekirse 37 ya??nday?m o ortal??? kas?p kavuran Seba n?n Be?ikta? ?n? izlerken biri gelip bug?nleri anlatsa herhalde dalga ge?iyor derdim.Hep Seba gibi birisi olacak sand?k herhalde ba?kanlar?m?z 2 sene hi?bir?ey yapamayan Gordon milne ile devam karar? alacak tek yanl???nda en iyi zaman?nda ki sergenin bile g?z?n?n ya??na bakmayacak s?z? senet ?n?nde ceket iliklenecek adamlar y?netecek hep.Ama olmad? hatta olmamas?ndan daha k?t?s? k?t?leri oldu.o g?n bu avrupada andorra seviyesinde ki ?lkenin ?ok ?n?nde bir Be?ikta? vard? 16-17 ya??nda gen?lere ?ans veren onlar? bulan oynatan ?ampiyon olan posalar? ??kt?ktan sonrada fenere gs ye ?akan bir Be?ikta? Vard?.
                              bu gelenek asl?nda Seba ile bitmedi , Seba n?n bu biraz yerel kalan ama g?n?n?n ilerisinde ki sistem Bilgili nin efsane y?netimi ile global bir hal almaya ba?lam??t? ki i?te buras? ?ok ac? bir k?r?lma noktas?d?r , biryerlerden d??meye bast?lar ve biz daha ne olup bitti?ini bug?n bile kavrayamaz iken Bilgili ba?kan gitti. yenine hepinizin ma?lumu YD d?nemi art?k izlerken kahrolunan bir Be?ikta? hersene yenilen yutulan s?zler , t?k?rd???n? yalamaktan kay??a d?nm?? diller , plans?z programs?z tamamen goygoy ile y?netilen kl?p ve tv kanallar?na ba?lan?p alay konusu olan Be?ikta? ba?kanlar? d?nemi ba?lad?. YD kl?b? bat?r?p ka?arken art?k kimsede ne bir heyecan ne bir sevgi ne bir umut b?rakm??t? , bo? g?zlerle derbi izledi?imi hat?rl?yorum.bu kabus herkesin bekledi?inden uzun s?rd? ve bunun en b?y?k su?lusu kimse kusura bakmas?n taraftard?.ba?ar?s?zl??? ve ezilmeyi ??renen taraftar.
                              bundan bir y?l ?? ay ?nce fikret orman i?in b?y?k f?rsat alt?n tepsi i?inde ?n?ne geldi hem YD gibi bir?eyden sonra ba?kan olman?n kredisi cebinde ve sessiz ve b?y?k bir ?o?unlu?un Be?ikta? ?n?n ?zledi?i bir projenin kozu "Zeki ?nder ?zen"
                              bu proje daha emekleme a?amas?nda iken yokedildi ve dirayetsiz bir ba?kan buna boyun e?di.bana bir tane paral? y?netici mesela Ahmet Nur ?ebi gibi s?yleyin ki brezilyadan pilot tak?m bulal?m desin , bel?ikadan pilot tak?m bulsun , antrenman modellerini ?a?da? d?zeye getirsin , 19-20 ya??nda gen?ler bulsun , antranman sahas?n?n ?imlerine kadar bu i?i bilsin.
                              tek bir isim sayamazs?n?z ??nk? t?rkiyede futbol ?ubesinden sorumlu y?netici olman?n tek ?art? vard?r a?abeylik yapmak (bu kadar salak?a bir ?ey bi bizde var) ve kaybedilen ma? sonras? hakeme sallamak.
                              ben ve benim gibi d???nenler sizin gibi fosille?mi? y?neticilere i?imiz yanarak diyoruz ki ;
                              alt?nsay ile gelecekte biz ???k g?rd?k ?nder ?zen ile bir ???k g?rd?k gelecekte , senin yar?n ?ampiyon olman ?ok kolay e?risi do?rusuna YD zaman?nda bile geldi olduk.ben temelleri 2000 y?l?nda at?lan almanya olmak istiyorum , ben 10 senelik bir proje olan 2000 li y?llar?n barcelona s? olmak istiyorum ben dortmund olmak istiyorum.ve bu bizim genlerimizde var.sen bizi ba?kas?na d?n??t?rmeye ?al??ma.
                              Ve bug?n tarihi bir f?rsat ka?t? benimde umutlar?mla birlikte.
                              +19

Yorum Yap

Kimbilir kimlerin islerine comak soktu. Kimlerin menajerlerle arada cukkaladiklari paralari kesti. Sistem de?i?tirmek iatedin ama sistem seni ???tt? maalesef. Cok uzuldum Umudum ve guvenim artik s?ff?r s?ff?r s?ff?r

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X