Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?ncelikle ?nder Hocaya salt transfer g?z?yle bakan adam ?nder Hocay? ve yapmak istediklerini zerre anlamam?? veya anlayamam?? adamd?r.
    B?rak?n Be?ikta?? T?rkiye'de futbol kul?plerinin transferlerinin,% de 95 ' ini y?neticilerin yapt??? bir ?lkede yapt???m?z t?m transferlerde ciddi ciddi ?nder Hoca imzas? oldu?una inanman?n mant??? nedir ?

Sezer ve Semih sene ba??nda yap?lan bas?n toplant?lar?nda defalarca soruldu.Adam ?st?ne basa basa benim transfer planlamamda yoklar,e?er ki teknik heyet ve y?netim isterse oturur konu?uruz ama ben d???nm?yorum dedi.Sezer ?zt?rk bir Fikret Orman transferidir,bunun aksi bir ihtimal s?z konusu bile de?ildir.

Stoper transferi konusunda adam ?srarla Lescott'u istedi,bunun aksini iddia eden var m? ? Ya da Lescott'un alternatifinin Dany oldu?una inanan var m? ?
    Lescott'un alternatifi Kaboul'd?,ikisinide kul?pleri b?rakmad?.Bizim y?netim ise alabilecekleri tek stoperin Dany oldu?unu yoksa stoper transferi yapmadan sezonu kapatacaklar?n? s?yledi.?nder Hoca mecburen kabul etti,her ne kadar Dany transferini sabaha kadar ele?tirsemde bu transferin tamam?n? ?nder Hocaya mal etmenin ne kadar yanl?? oldu?unun fark?na var?n.

Hele ki o b?lgede alternatif olarak Necip'i oynat?yorsak ve s.o.s ' in kral?n? veriyorsak ?nder Hoca bir bak?ma mecburdu kabul etmeye.
    Ki Dany vasat bir stoper olsada Escude'den,ya da dev?irme Necip'ten daha verimli olaca?? a?ikard?.
    Yukar?daki sebepleri, bu transferi mant?kl? hale getirmek i?in de?il anlay?? g?stermek i?in yazd?m.Yoksa Dany transferi konusunda fikrim sizinle ayn? do?rultuda,problem yok.

Gelelim ?nder Hoca'n?n Dany hakk?ndaki a??klamalar?na ;
    Arkada? cidden o kadar bal?k haf?zal?y?z ki, yap?lan bas?n toplant?lar?n?,adam?n 2 duda??n?n aras?ndan ??kan s?zc?kleri bu kadar ?abuk nas?l unutabiliyorsunuz ?
    Adam daha ilk toplant?s?nda futbolcuya itibar kazand?rmay?,de?er vermeyi ve futbolcudan kazanmay? ??renmeliyiz dedi.

Ki bununda ?rne?ini Veli takasla bilmem ne spora gidecek sorular?na kar?? verdi ve '' Veli Be?ikta??n en ?nemli futbolcular?ndan biridir,takasta kullan?lmayacak kadar de?erlidir '' dedi.Baz? arkada?lara kalsa Veli sezon ba??nda d?ve d?ve bedavaya yollan?yordu tak?mdan,her neyse.

Veli'ye duyulan bu g?venden,Veli'ye bu sahip ??k??tan kar??l???n? alamad???m?z s?ylenebilir mi ? San?r?m herkes hay?r der,en az?ndan akl? selim d???nebilen arkada?lar?m?z.
    Dany konusunda da ayn? do?rultuda bir ad?m att?ysa bu yakla??m konusunu niye ele?tiriyoruz ? Kendi futbolcusunu motive etme ?abas?,verim kazanmas? ?abas?n?n ele?tirilmesindeki mant?k ne ?

He birde transferdeki do?rular? '' Atiba'y? getirdi ama onu zaten bizde biliyorduk,bizde istiyorduk.Tolga'y? tan?mayan yoktu,G?ktan T?re hepimizin r?yas?yd? '' vs gibi arg?manlarla yapt?klar?n? itibars?zla?t?rmak niye ?

Hem Atiba'y?,G?ktan T?re'yi bilmeniz yahut istemeniz bu transferlerin do?ru transfer oldu?u ger?e?ini de?i?tirmez.
    Hem y?llard?r bizim gibi d???nen y?netim yahut direkt?r istiyordunuz,al?n i?te senin benim gibi d???nen adam,daha beklentileriniz ne ki ?
    ?lla ki izledi?i veya ald?rd??? oyuncular? birilerimiz ?nceden istemi? ya da izlemi? olacak.Futbol ?ok geni? kitleleri i?inde bar?nd?ran evrensel bir perde sonu?ta.
    Yerin 7 kat alt?nda kimsenin hayat?nda duymad??? futbolcular?,ma?arada yeti?tirip bize transfer edecek hali yok.

Ayr?ca yine s?yl?yorum ?nder ?zen demek salt transfer demek de?ildir.

?spanya'n?n en iyi 2 kaleci antren?r?nden biri olan Jose Sambade'yi tak?m?n ba??na getirmi?tir.
    Bunun meyvesini yemedi?imiz s?ylenebilir mi ?

Atletik yap? departman?n? kurmu?,ba??na bu konuda T?rkiye'nin en iyilerinden olan Dolu Arslan'? getirmi?tir.
    Scout ekibinin daha az ki?iyle,daha ?ok i? yapmas?n? sa?lamaya ?al??maktad?r.
    Sa?l?k ekibinin ba??nda yine alan?nda T?rkiye'nin en iyilerinden Ertu?rul Karanl?k'? getirmi?.
    Ge?en sene adele y?rt?klar?nda ve sakatl?klar?nda 2 aydan ?nce d?nemeyen futbolcular bu sene 3 hafta dolmadan d?nebiliyor.
    En basit ?rne?i 5 ay yok denen Holosko bak?n iyile?ti.

Son y?llarda Be?ikta?'?n en ?ok gol att??? sezondan sonra,Be?ikta?'?n en b?y?k sorunlar?ndan birinin geriye yaslanan rakibi a?acak bir futbolcu eksikli?i analizini yapm?? ve G?khan T?re'nin kiral?kta olsa bize gelmesini sa?lam??t?r.

Kiral?kta olsa Ramon Motta gibi bir sol beke bedel ?denmemi?tir.
    Pedro Franco gibi potansiyeli olan gen? ve zeki bir stoperi Be?ikta?a kazand?rtm??t?r.
    Her ne kadar verim alamasakta yine potansiyeli olan yerli bir isim Kerim'in al?nmas?n? sa?lam??t?r.
    Ek olarak yabanc? kontenjan? g?z ?n?ne al?nd???nda fazlas?yla ihtiya? duyaca??m?z yerli oyuncu kalitesini artt?rm??t?r.

Hadi bak?n her ?eyi ge?in,
    Bu adam sene ba??nda bana 18 ay zaman verin dedi !
    Bu s?re sonunda ba?ar?s?z olursam giderim dedi.
    Ne 18 aylar kimlere sabretmedik ki ?
    Adab?yla ele?tirene sayg?m sonsuz.
    Ama her f?rsatta,'' ?u gelirse istifa et,?unu ald?rd?n defol '' diyene,yahut hocay? itibars?zla?t?ranlara sayg? duymuyorum.

Ben hocama ve teknik heyetine g?veniyorum.

Sayg?lar.

Eline sa?l?k

Yorum Yap

2. olamazsan hocam s?k?nt?n b?y?k..

Yorum Yap

Bo? ..

Yorum Yap

?nder ?zen bo?a u?ra??yor bu g?n anlad?m. B?t?n ?l??t? transfer olan bi taraftar grubuna fazlas?n hocam. Sen (baz? taraftarc?klar?n deyimiyle) evine fenere git de a?z?m?z?n suyu aka aka izleyelim senide

Yorum Yap

?nder ?zen giderse Cruyff mu gelecek san?yorsunuz?

Yorum Yap

Bence tamamen gereksiz vakit kayb?..etkisiz eleman..

Yorum Yap

Aslı Alper Ehlil tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?nder ?zen giderse Cruyff mu gelecek san?yorsunuz?
                ?.?zen gitsin demiyorum da ?.?zen kalsa veya yerine bu tarz bir ki?i gelse biz bu sistemi uygulayacakm?y?z,sorun burada.?.Alt?nsay neden ayr?ld? bu y?netimden kendi bilgisi d???nda ba?ka bir hocayla anla??ld???,ba?ka futbolcularla g?r???ld??? i?in.Peki bu sene bu olay de?i?ti mi??.?zen'in g?r??? al?narak veya ona dan???larak ka? tane transfer,olay veya hadise ya?and??Transferi yine ba?kan,y?netim yap?yor,a??klamalar? yine ba?kan,y?netim yap?yor,g?r??meleri yine ba?kan,y?netim yap?yor,kul?ple ilgili kararlar? yine ba?kan ve y?netim al?yor.O zaman ?.?zen'in durmas?n?n ne anlam? var,umutland?rmaktan ba?ka ne i?e yar?yor ki??u Ntv'ye ??k?p d?zg?n ve kendinden emin c?mlelere kurarark sadece taraftar?n alevini almas?n? sa?lad? bu sene.Ba?kan?n da amac? buydu zaten.Profesyonelle?me,planlama ad? alt?nda ?.?zen gibi d?zg?n konu?an birini getirip yap?lan ele?tirileri susturmak ve taraftar? rahatlatmak.?.?zen'de b?t?n sorumlulu?u ?st?me al?yorum diyerek y?netimin ekme?ine tamamen ya? s?rm??t?r....

Yorum Yap

adam?n hayat?nda hi? bir sportif ba?ar?s? yok hatta tecr?beside yok. ben hi? bir ?ey beklemiyordum sonu? olarakda hi? bir ?ey kazand?rmad? Be?ikta?'a. transfer yapam?yorsan orda niye oturuyor ?.?zen, transferleri o yap?yorsa Be?ikta?'ta oynayabilecek kalitede y?z binlerce stoperin oldu?u d?nya futbol piyasas?ndan Dany kazmas?n? nas?l buldu?unu anlats?n bi zahmet.

Yorum Yap

Sezon sonu 5 kontratli yabancimiz kaliyor demisti, planlarimizi 2014/2015 sezonuna g?re yapiyoruz demisti. ?n?m?zdeki sezon da adam gibi bir kadro+sampiyonlar ligi olmaz ise basarisiz sayilir. Kendine verdigi s?re de doluyor zaten. Ama kendisinden hala ?midimi kesmedim.

Yorum Yap

biz ger?ekten ak?llanmayaca??z san?r?m.?nder ?zene sallamak i?in en kolay yolu fakat ?nder ?zen gibi isimlerin ?n?n? a?mak onlara ?al??ma alan? sa?lamak i?in en zor k?sm?.hep ayn? ?eyi yap?yoruz.ba?ar?s?z ge?en sene sonunda herkesi yollamaya ?al???yoruz.i?in asl? ?u ne kadar ekmek o kadar k?fte.?nder ?zen istemezmi alves gibi stoperi sow,emenike gibi forveti.yeni yap?lanma dendi tamam dediniz.ama yap?lanman?n 1 senede olmas?n? beklediniz.ayr?ca bu kalitede futbolculara,stad?m?z?n olmamas?na,onca sakatl??a ra?men bence ?uan 2. li?i koval?yor olmam?z bile ba?ar?d?r.

Yorum Yap

dany al?nd???nda atak oynayaca??z kontralar? kesmek i?in ald?k dedi.bug?n 2 kontradan 1 tane de dany beyin bakkala gitmesinden gol yedik.
                        2. yar? sakatl?klar azalacak dedi sonu? ortada.
                        2. yar? ?zel hayat konusunda masaya yumru?umuzu vurucaz dedi bardan adam topluyoruz o da yaral?.
                        ee hocam ne olacak peki?

Yorum Yap

Arman?n oldugu formay? y?llarca s?rt?nda tas?yan kaptanl?klar yapan b?zden olan n?ce k?s?ler puan cetvel?ndek? s?ralama yuzunden kufur yerken fb l? gecm?s? basar?s?zl?kla dolu olan b?r k?s?n?n s?rf boyal? sozlerle kurdugu cumleler yuzunden destek gormes?n? anlamayacag?m, kald?k? o boyal? cumleler ?c?nde dany n?n h?zl? ve darbel? turk?yen?n en ?y? stoper? oldu ?fades? varken, pedronun ?lk yar? oynat?lmamas?n?n sebeb? anlat?lrkenk? sacmal?k varken, gecen seney? ntv den yorumlerken, bu sene ?lk 17 mac? ?zley?pte hala bu tak?m?n stoper deg?lde sezonda 15 golun uzer?ne c?kab?lcek forvete ?ht?yac? oldugunu anlayamayan b?r k?s?n?n ge?mi? te neden basar?s?z oldugunun en b?y?k ?spat?d?r onder ozen, umar?m tez zamanda ntv ye donup i?i bo? cumlelerle yorum yapmaya devam eder, gs n?n en b?y?k devre aras? hamles? danyden kurtulmakt?r, b?l?can?n ?ukur kazd?g? mac?n kuyruk yaras?d?r fb l? ?zene toraman? oynatt?rmamak, madem kavgaya bu kadar hassass?n?z torey?de kadro d??? b?raksayd?n?z, 10 dany b? toraman etmez

Yorum Yap

Tufan Tokadci;

?yi g?zel yazm??s?nda hocam, elinde stoper ?BRAH?M TORAMAN VARKEN Dany ald?rmak marifet mi ? Y?netim silah dayamad? ya... Danyi ge?tim,toramanla sezer kavga yapt?lar hadi affedemiyorsunuz ?ok otoriter prensip sahipleri ya.. O zaman u?ur boralla veliyide kadro d??? b?raksalard? ya...Elinde sezer ?zt?rk gibi orta saha var adam?n MAL G?B? PARASINI ?DEY?P OYNATMIYORSUN... O?uzhan?n aya??na bak?yoruz 3ma? var 2ma? yok.. Oynad??nda bir omuzda oyundan d???yor ki o?uzhan tak?m?n en iyi oyuncular?ndan gerisini sen d???n... Yoruldu?unda hi? olmasa sezer girse k?t? m? olurdu...

Oyuncuyu kaybetmek en kolay i?... Pedro gibi bir adam ligin ilk yar?s? oynat?lmad? ?nder ?zenin neyini savunucam ben... Diyelim ki bilic oynatmad? o zaman ?nder ?zen m?dahale etmicekse orada i?i ne... ?lk yar? escudeyle bilmemneyle ka? puan heba ettik...

Ayr?ca fenerbah?enin transferlerine bak?n hi? s?sl? laflara yada futbol dehas? olmaya gerek yok... Bizim tak?mdan 10kat daha ?st?n.. Ligin en iyi adamlar?n? rakiplerine kapt?r?rsan hi? bir zaman ba?ar? gelmez... Sel?uk inan,alper potuk ?rneklerinde oldu?u gibi.. Eneramo gibi bir adam al?nd?,haz?rland? rakibe oynas?n diye g?nderildi nice ?rne?i var...

Y?netim yada bilic ise o zaman ?nder ?zen o koltukta niye oturuyor... F?KRET ORMAN ALDIRMI? ADAMIN SU?U YOKMU? ?ST?FA ETS?N O ZAMN... Benim i?ime kar??amazs?n?z diyip... K?t? oldumu y?netim iyi oldumu ?nder ?zen... ?yle ?okta abart?lcak bir?eyler yapt???na ben art?k inanm?yorum...
                            En son düzenleyen Ercan Karagoz; 28-04-2014, 01:51.

Yorum Yap

?nder hocan?n kendine verdi?i 18 ay s?resi bence o pozisyon i?in az. 18 ayda altyap?dan verim alamazs?n?z. 18 ayda avrupa'da i? yapacak kadro kuramazs?n?z, kurman?z i?in ciddi paran?z olmas? gerekir tak?m?n finansal durumu ortada. scout ekibinin ke?fetti?i oyunculardan alaca??n?z uzun vadeli sonu?lar? g?remezsiniz. 18 ay bir futbol direkt?r?n? de?erlendirmek i?in bence olduk?a k?sa bir s?re. ?nder hoca'y? ele?tirebilirsiniz. ka??t ?zerinde olmas? gereken her ?ey pratikte olmuyor. dany transferi hatal? diye adam? g?memeyiz. ?zellikle yukar?da da belirtilen yapt??? do?ru o kadar ?ey varken. elimizde potansiyelli bir futbol direkt?r?, potansiyelli bir teknik direkt?r var. sabretmemiz, arkas?nda durmam?z gerek. zaten ?nder hoca gitse yerine ayn? donan?mda yerli kimi bulabiliriz. getirece?imiz yabanc? da mevcut anlay??ta y?neticilerle ?al??amayacak zaten.

Yorum Yap

Sinan diyor, bunu futbol ordinary?s? yapt?n?z falan... Bu akbabalara koz vermeyin, ?nder hoca ve Bilic'e sahip ??k?n.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X