Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?ncelikle ?nder Hocaya salt transfer g?z?yle bakan adam ?nder Hocay? ve yapmak istediklerini zerre anlamam?? veya anlayamam?? adamd?r.
    B?rak?n Be?ikta?? T?rkiye'de futbol kul?plerinin transferlerinin,% de 95 ' ini y?neticilerin yapt??? bir ?lkede yapt???m?z t?m transferlerde ciddi ciddi ?nder Hoca imzas? oldu?una inanman?n mant??? nedir ?

Sezer ve Semih sene ba??nda yap?lan bas?n toplant?lar?nda defalarca soruldu.Adam ?st?ne basa basa benim transfer planlamamda yoklar,e?er ki teknik heyet ve y?netim isterse oturur konu?uruz ama ben d???nm?yorum dedi.Sezer ?zt?rk bir Fikret Orman transferidir,bunun aksi bir ihtimal s?z konusu bile de?ildir.

Stoper transferi konusunda adam ?srarla Lescott'u istedi,bunun aksini iddia eden var m? ? Ya da Lescott'un alternatifinin Dany oldu?una inanan var m? ?
    Lescott'un alternatifi Kaboul'd?,ikisinide kul?pleri b?rakmad?.Bizim y?netim ise alabilecekleri tek stoperin Dany oldu?unu yoksa stoper transferi yapmadan sezonu kapatacaklar?n? s?yledi.?nder Hoca mecburen kabul etti,her ne kadar Dany transferini sabaha kadar ele?tirsemde bu transferin tamam?n? ?nder Hocaya mal etmenin ne kadar yanl?? oldu?unun fark?na var?n.

Hele ki o b?lgede alternatif olarak Necip'i oynat?yorsak ve s.o.s ' in kral?n? veriyorsak ?nder Hoca bir bak?ma mecburdu kabul etmeye.
    Ki Dany vasat bir stoper olsada Escude'den,ya da dev?irme Necip'ten daha verimli olaca?? a?ikard?.
    Yukar?daki sebepleri, bu transferi mant?kl? hale getirmek i?in de?il anlay?? g?stermek i?in yazd?m.Yoksa Dany transferi konusunda fikrim sizinle ayn? do?rultuda,problem yok.

Gelelim ?nder Hoca'n?n Dany hakk?ndaki a??klamalar?na ;
    Arkada? cidden o kadar bal?k haf?zal?y?z ki, yap?lan bas?n toplant?lar?n?,adam?n 2 duda??n?n aras?ndan ??kan s?zc?kleri bu kadar ?abuk nas?l unutabiliyorsunuz ?
    Adam daha ilk toplant?s?nda futbolcuya itibar kazand?rmay?,de?er vermeyi ve futbolcudan kazanmay? ??renmeliyiz dedi.

Ki bununda ?rne?ini Veli takasla bilmem ne spora gidecek sorular?na kar?? verdi ve '' Veli Be?ikta??n en ?nemli futbolcular?ndan biridir,takasta kullan?lmayacak kadar de?erlidir '' dedi.Baz? arkada?lara kalsa Veli sezon ba??nda d?ve d?ve bedavaya yollan?yordu tak?mdan,her neyse.

Veli'ye duyulan bu g?venden,Veli'ye bu sahip ??k??tan kar??l???n? alamad???m?z s?ylenebilir mi ? San?r?m herkes hay?r der,en az?ndan akl? selim d???nebilen arkada?lar?m?z.
    Dany konusunda da ayn? do?rultuda bir ad?m att?ysa bu yakla??m konusunu niye ele?tiriyoruz ? Kendi futbolcusunu motive etme ?abas?,verim kazanmas? ?abas?n?n ele?tirilmesindeki mant?k ne ?

He birde transferdeki do?rular? '' Atiba'y? getirdi ama onu zaten bizde biliyorduk,bizde istiyorduk.Tolga'y? tan?mayan yoktu,G?ktan T?re hepimizin r?yas?yd? '' vs gibi arg?manlarla yapt?klar?n? itibars?zla?t?rmak niye ?

Hem Atiba'y?,G?ktan T?re'yi bilmeniz yahut istemeniz bu transferlerin do?ru transfer oldu?u ger?e?ini de?i?tirmez.
    Hem y?llard?r bizim gibi d???nen y?netim yahut direkt?r istiyordunuz,al?n i?te senin benim gibi d???nen adam,daha beklentileriniz ne ki ?
    ?lla ki izledi?i veya ald?rd??? oyuncular? birilerimiz ?nceden istemi? ya da izlemi? olacak.Futbol ?ok geni? kitleleri i?inde bar?nd?ran evrensel bir perde sonu?ta.
    Yerin 7 kat alt?nda kimsenin hayat?nda duymad??? futbolcular?,ma?arada yeti?tirip bize transfer edecek hali yok.

Ayr?ca yine s?yl?yorum ?nder ?zen demek salt transfer demek de?ildir.

?spanya'n?n en iyi 2 kaleci antren?r?nden biri olan Jose Sambade'yi tak?m?n ba??na getirmi?tir.
    Bunun meyvesini yemedi?imiz s?ylenebilir mi ?

Atletik yap? departman?n? kurmu?,ba??na bu konuda T?rkiye'nin en iyilerinden olan Dolu Arslan'? getirmi?tir.
    Scout ekibinin daha az ki?iyle,daha ?ok i? yapmas?n? sa?lamaya ?al??maktad?r.
    Sa?l?k ekibinin ba??nda yine alan?nda T?rkiye'nin en iyilerinden Ertu?rul Karanl?k'? getirmi?.
    Ge?en sene adele y?rt?klar?nda ve sakatl?klar?nda 2 aydan ?nce d?nemeyen futbolcular bu sene 3 hafta dolmadan d?nebiliyor.
    En basit ?rne?i 5 ay yok denen Holosko bak?n iyile?ti.

Son y?llarda Be?ikta?'?n en ?ok gol att??? sezondan sonra,Be?ikta?'?n en b?y?k sorunlar?ndan birinin geriye yaslanan rakibi a?acak bir futbolcu eksikli?i analizini yapm?? ve G?khan T?re'nin kiral?kta olsa bize gelmesini sa?lam??t?r.

Kiral?kta olsa Ramon Motta gibi bir sol beke bedel ?denmemi?tir.
    Pedro Franco gibi potansiyeli olan gen? ve zeki bir stoperi Be?ikta?a kazand?rtm??t?r.
    Her ne kadar verim alamasakta yine potansiyeli olan yerli bir isim Kerim'in al?nmas?n? sa?lam??t?r.
    Ek olarak yabanc? kontenjan? g?z ?n?ne al?nd???nda fazlas?yla ihtiya? duyaca??m?z yerli oyuncu kalitesini artt?rm??t?r.

Hadi bak?n her ?eyi ge?in,
    Bu adam sene ba??nda bana 18 ay zaman verin dedi !
    Bu s?re sonunda ba?ar?s?z olursam giderim dedi.
    Ne 18 aylar kimlere sabretmedik ki ?
    Adab?yla ele?tirene sayg?m sonsuz.
    Ama her f?rsatta,'' ?u gelirse istifa et,?unu ald?rd?n defol '' diyene,yahut hocay? itibars?zla?t?ranlara sayg? duymuyorum.

Ben hocama ve teknik heyetine g?veniyorum.

Sayg?lar.

Butun dediklerine 100% katiliyorum.
    :clap:

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?ncelikle ?nder Hocaya salt transfer g?z?yle bakan adam ?nder Hocay? ve yapmak istediklerini zerre anlamam?? veya anlayamam?? adamd?r.
      B?rak?n Be?ikta?? T?rkiye'de futbol kul?plerinin transferlerinin,% de 95 ' ini y?neticilerin yapt??? bir ?lkede yapt???m?z t?m transferlerde ciddi ciddi ?nder Hoca imzas? oldu?una inanman?n mant??? nedir ?

Sezer ve Semih sene ba??nda yap?lan bas?n toplant?lar?nda defalarca soruldu.Adam ?st?ne basa basa benim transfer planlamamda yoklar,e?er ki teknik heyet ve y?netim isterse oturur konu?uruz ama ben d???nm?yorum dedi.Sezer ?zt?rk bir Fikret Orman transferidir,bunun aksi bir ihtimal s?z konusu bile de?ildir.

Stoper transferi konusunda adam ?srarla Lescott'u istedi,bunun aksini iddia eden var m? ? Ya da Lescott'un alternatifinin Dany oldu?una inanan var m? ?
      Lescott'un alternatifi Kaboul'd?,ikisinide kul?pleri b?rakmad?.Bizim y?netim ise alabilecekleri tek stoperin Dany oldu?unu yoksa stoper transferi yapmadan sezonu kapatacaklar?n? s?yledi.?nder Hoca mecburen kabul etti,her ne kadar Dany transferini sabaha kadar ele?tirsemde bu transferin tamam?n? ?nder Hocaya mal etmenin ne kadar yanl?? oldu?unun fark?na var?n.

Hele ki o b?lgede alternatif olarak Necip'i oynat?yorsak ve s.o.s ' in kral?n? veriyorsak ?nder Hoca bir bak?ma mecburdu kabul etmeye.
      Ki Dany vasat bir stoper olsada Escude'den,ya da dev?irme Necip'ten daha verimli olaca?? a?ikard?.
      Yukar?daki sebepleri, bu transferi mant?kl? hale getirmek i?in de?il anlay?? g?stermek i?in yazd?m.Yoksa Dany transferi konusunda fikrim sizinle ayn? do?rultuda,problem yok.

Gelelim ?nder Hoca'n?n Dany hakk?ndaki a??klamalar?na ;
      Arkada? cidden o kadar bal?k haf?zal?y?z ki, yap?lan bas?n toplant?lar?n?,adam?n 2 duda??n?n aras?ndan ??kan s?zc?kleri bu kadar ?abuk nas?l unutabiliyorsunuz ?
      Adam daha ilk toplant?s?nda futbolcuya itibar kazand?rmay?,de?er vermeyi ve futbolcudan kazanmay? ??renmeliyiz dedi.

Ki bununda ?rne?ini Veli takasla bilmem ne spora gidecek sorular?na kar?? verdi ve '' Veli Be?ikta??n en ?nemli futbolcular?ndan biridir,takasta kullan?lmayacak kadar de?erlidir '' dedi.Baz? arkada?lara kalsa Veli sezon ba??nda d?ve d?ve bedavaya yollan?yordu tak?mdan,her neyse.

Veli'ye duyulan bu g?venden,Veli'ye bu sahip ??k??tan kar??l???n? alamad???m?z s?ylenebilir mi ? San?r?m herkes hay?r der,en az?ndan akl? selim d???nebilen arkada?lar?m?z.
      Dany konusunda da ayn? do?rultuda bir ad?m att?ysa bu yakla??m konusunu niye ele?tiriyoruz ? Kendi futbolcusunu motive etme ?abas?,verim kazanmas? ?abas?n?n ele?tirilmesindeki mant?k ne ?

He birde transferdeki do?rular? '' Atiba'y? getirdi ama onu zaten bizde biliyorduk,bizde istiyorduk.Tolga'y? tan?mayan yoktu,G?ktan T?re hepimizin r?yas?yd? '' vs gibi arg?manlarla yapt?klar?n? itibars?zla?t?rmak niye ?

Hem Atiba'y?,G?ktan T?re'yi bilmeniz yahut istemeniz bu transferlerin do?ru transfer oldu?u ger?e?ini de?i?tirmez.
      Hem y?llard?r bizim gibi d???nen y?netim yahut direkt?r istiyordunuz,al?n i?te senin benim gibi d???nen adam,daha beklentileriniz ne ki ?
      ?lla ki izledi?i veya ald?rd??? oyuncular? birilerimiz ?nceden istemi? ya da izlemi? olacak.Futbol ?ok geni? kitleleri i?inde bar?nd?ran evrensel bir perde sonu?ta.
      Yerin 7 kat alt?nda kimsenin hayat?nda duymad??? futbolcular?,ma?arada yeti?tirip bize transfer edecek hali yok.

Ayr?ca yine s?yl?yorum ?nder ?zen demek salt transfer demek de?ildir.

?spanya'n?n en iyi 2 kaleci antren?r?nden biri olan Jose Sambade'yi tak?m?n ba??na getirmi?tir.
      Bunun meyvesini yemedi?imiz s?ylenebilir mi ?

Atletik yap? departman?n? kurmu?,ba??na bu konuda T?rkiye'nin en iyilerinden olan Dolu Arslan'? getirmi?tir.
      Scout ekibinin daha az ki?iyle,daha ?ok i? yapmas?n? sa?lamaya ?al??maktad?r.
      Sa?l?k ekibinin ba??nda yine alan?nda T?rkiye'nin en iyilerinden Ertu?rul Karanl?k'? getirmi?.
      Ge?en sene adele y?rt?klar?nda ve sakatl?klar?nda 2 aydan ?nce d?nemeyen futbolcular bu sene 3 hafta dolmadan d?nebiliyor.
      En basit ?rne?i 5 ay yok denen Holosko bak?n iyile?ti.

Son y?llarda Be?ikta?'?n en ?ok gol att??? sezondan sonra,Be?ikta?'?n en b?y?k sorunlar?ndan birinin geriye yaslanan rakibi a?acak bir futbolcu eksikli?i analizini yapm?? ve G?khan T?re'nin kiral?kta olsa bize gelmesini sa?lam??t?r.

Kiral?kta olsa Ramon Motta gibi bir sol beke bedel ?denmemi?tir.
      Pedro Franco gibi potansiyeli olan gen? ve zeki bir stoperi Be?ikta?a kazand?rtm??t?r.
      Her ne kadar verim alamasakta yine potansiyeli olan yerli bir isim Kerim'in al?nmas?n? sa?lam??t?r.
      Ek olarak yabanc? kontenjan? g?z ?n?ne al?nd???nda fazlas?yla ihtiya? duyaca??m?z yerli oyuncu kalitesini artt?rm??t?r.

Hadi bak?n her ?eyi ge?in,
      Bu adam sene ba??nda bana 18 ay zaman verin dedi !
      Bu s?re sonunda ba?ar?s?z olursam giderim dedi.
      Ne 18 aylar kimlere sabretmedik ki ?
      Adab?yla ele?tirene sayg?m sonsuz.
      Ama her f?rsatta,'' ?u gelirse istifa et,?unu ald?rd?n defol '' diyene,yahut hocay? itibars?zla?t?ranlara sayg? duymuyorum.

Ben hocama ve teknik heyetine g?veniyorum.

Sayg?lar.

Imza..

HTC One mini cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

?ok laf, etkileyici laflar. hitabet 10 ?zerinden 11. bak?yorsun eldekilere; 10 ?zerinden 3. olmad?, olmuyor, olmayacak da...

Yorum Yap

transferini "kramponlar?n? ald? geldi, uyum sorunu yok" diye savundu?u adam y?z?nden ka? puan kaybettik hesaplad? m? acaba?

Yorum Yap

Bu adamda bo?... hitap tarz?na inan?p kendimizi avutuyoruz

Yorum Yap

?yle demeyin. 6 parametrede ?ok ?nemli bi transfer yapt?k. sadece e?ofmanlar?n? de?i?tirdi, ?mraniye'ye geldi. uyum sorunu yok, ligi biliyor. he bi de atletik departman bla bla bla...

Yorum Yap

ligi bilen top?ular?m?z var bizim seviniyoruz mutluyuz.

Yorum Yap

Aslı Cenk Gen?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  transferini "kramponlar?n? ald? geldi, uyum sorunu yok" diye savundu?u adam y?z?nden ka? puan kaybettik hesaplad? m? acaba?
                  Abi hala inanmak istiyorum Ama ntvspor'da Dany transferi sonras? yapt??? a??klamalar? a??p dinliyorum,yemin ediyorum b?rak deste?i nefret edesi geliyor insan?n

Yorum Yap

Akl?n?n istemedi?ine zorla da olsa eyvallah ?ekersen, t?m oklar b?yle sana d?ner. Siper etti?in g?vden delik de?ik oluyor yok yere, ama hakettin!

Yorum Yap

Beyler art?k nas?l y?llarca iki laf? getiremeyen adamlara katland?ysak, ?nder ?zen'in ?sluplar? bize ?ok inand?r?c? geldi.
                      Nitekim ?yle b?yle de?il, futbolcular gram geli?medi ve baz?s? geri bile gitti.
                      Haa bundan daha Be?ikta?'a hi? bir ?ey olmaz ama ?nder ?zen gitse de ?z?lmem gayri.

Yorum Yap

ne g?zel konu?uyor. cnm yhaa

http://www.ntvspor.net/video-galeri/...-spora-konustu

Aslı ?nder ?zen tarafından Gönderilmiş
                        Dany transferini yaparken ?e?itli parametreleri g?zden ge?irdiklerini s?yleyen ?zen bunlar?n ??yle s?ralad?:
                        - B?t?e uygunlu?u: Bir maliyeti yok. Kiralama bedeli ?denmedi.
                        - Kalan kontrat adeti: Kul?b?n 6 tane yabanc? kontrat? var, sezon sonu a??kta kontrot b?rakmak i?in kiral?k kontrat? yap?ld?.
                        - ?kamet: Dany ev ve ?ehir de?i?tirmeden sadece Florya'dan ?mraniye'ye ge?i? yapacak.
                        - Oyuncunun motivasyonu: Be?ikta?'ta oynaya konusunda m?thi? motivasyonu var.

Yorum Yap

Napt?n reis... Ba?kanla beraber ba?dat caddesinde konvoy mu yap?yonuz ?? Neyse ?imdi istifa etme ilerde yapar ba?kan? rahatlat?r Ona biraz daha koltukta kalma imkan? verirsin...

Sonu?ta profesyonelsin ....

Yorum Yap

SON DAK?KA ?nder ?zen ?stifas?n? Verdi

?nder ?zen Sivasspor ma??nda al?nan a??r yenilginin ard?ndan y?netime istifas?n? iletti

Sivasspor ma??n?n ard?ndan ?ampiyonlar ligi yolunda yara alan Be?ikta? tak?m? genel koordinat?r? ?nder ?zen, Ba?kan ve Y?netim kuruluna istifas?n? sundu.

Ba?kan Orman'?n ilk y?netim kurulu toplant?s?nda de?erlendirmeye alaca??n? belirtti?i istifa karar?n?n? nas?l neticelenece?i, merak konusu

http://www.medyakartali.com/haber-de...ifasini-verdi/

Yorum Yap

orman? i?ine kar??t?rma art?k.

Yorum Yap

Orman? i?ine kar??t?rmas?n m? art?k !.. Arkada? ?ok duygusal bak?yosunuz olaya..

BU adam? kim ald? bu i?e Orman i?in her?eyi yapar ?zen.. Onun yapt??? her hatay? ?stlenir 6 maddede 8 maddede taraftara yutturmaya ?al???r..

Hala g?rm?yosunuz Be?ikta??n de?il Orman?n adam?d?r ?zen....

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X