Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Nurettin Kaan Belginar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?ok yaz?k oldu ?ok... yerine metin tekin veya ali g?ltiken acilen gelmeli.. proje yar?m kalmamal?
    Kesinlikle kat?l?yorum keske Metin Tekin getirilse :/

Yorum Yap

Aslı Nurettin Kaan Belginar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?ok yaz?k oldu ?ok... yerine metin tekin veya ali g?ltiken acilen gelmeli.. proje yar?m kalmamal?
      ?nce Alt?nsay,sonra ?.?zen bunu g?ren adam ak?ll? insanlar gelirler mi hi? o g?reve?

Yorum Yap

Aslı Nesih Tas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Kesinlikle kat?l?yorum keske Metin Tekin getirilse :/
        in? olur

Yorum Yap

http://www.ntvspor.net/canliyayin

Yorum Yap

Arkada? madem ayr?ld?n anlatsanya tek tek istifaya g?t?ren s?reci... Dost?a ayr?lm?? vay anas?n? arkada? ne delikanl?ym??s?n..

Yorum Yap

?nder ?zen'in imza t?reninde yap?lan a??klamalar , vaatler ve b?b?rlenmelerin hepsi bo?aym??
              bu y?netim YD y?netiminden ?ok daha k?t?d?r.
              ?nce ?brahim Alt?nsay'a sonra ?nder ?zen'e yaz?k ettiler.
              bundan sonra sportif direkt?r falan getirmesinler zaten kendi kafalar?na g?re hareket etmeye devam edecekler .

Y?NET?M ?ST?FA !

Yorum Yap

her?eyi a??klamas?n? beklerdim

Yorum Yap

Metin Tekin veya Ali G?ltiken i neden getirsinler yada onlar kafay?m? yedi bunu kabul etsinler AN? oraya bi kukla getirir g?stermelik

Yorum Yap

Iyi oldu o i?i yapacak ger?ek Be?ikta? li bir s?r? adam var Sergen,metin Tekin.fabian Ernst.guti.ondan daha iyi yaparlar

Yorum Yap

?lkede ki futbolu bilen nadir insanlardand? k?t? oldu gitmesi yeri zor doldurulur.

Yorum Yap

Aslı Hasan Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Iyi oldu o i?i yapacak ger?ek Be?ikta? li bir s?r? adam var Sergen,metin Tekin.fabian Ernst.guti.ondan daha iyi yaparlar
                        Offf yaaa Sergen veya Guti ke?ke b?yle biseyi kabul etse ama nerdeee :/

Yorum Yap

yolun a??k olsun d?zg?n adamd?n

Yorum Yap

Baz? arkada?lar hayal d?nyas?nda ya??yor ya da ben hayal d?nyas?nda ya??yorum.Bu y?netimi g?ren akl? ba??nda bir adam neden sportif direkt?r olsunki.Bana bile teklif etseler olmam o derece yozla?m?? bir y?netim var.

Yorum Yap

Ne Sergen'i Ne Guti'si yaa, global futbolun f'sinden anlamayan iki adam bardan top?u mu bulup getirecek? tak?mda baska g?rev verilir ok, ama ?nder ?zen'in yapt?g? i? bamba?ka bir i? ve onun gibi profesyonel & kurumsal vizyonlu ba?ka bir futbol adam? T?rkiye'de yok maalesef.
                              Y?netici ve menajer komplosuna gitti s?per adam.

Yorum Yap

Aslı Hasan Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bu adamlar kim y?netsel anlamda ne ba?ar?lar? var? Ntvspor'da yar?m a??z sa?ma sapan yorum yapmaktan ba?ka ne bilgilerini g?rd?k? Brezilya 3. liginden tak?mla anla??p T?rk olarak araya girmeyerek rakamlar?n y?kselmesini engellemeyi hangisi ak?l edebilirdi?

Yada hepsi bu i?te uzmanlar diyelim, ?nder ?zen'in kar??la?t??? zorluklarla kar??la?micaklar m??

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X