Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?nder ?zen'i savunmak i?in ibrahim alt?nsay'a "korkak, ka?t? vs vs" diyenler ?imdi ne diyecek merak ediyorum.

Yorum Yap

Istifa ettiysen. Cik konus ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Paralel y?netim ve ba?kan?n pasifli?i y?z?nden yine Be?ikta? kaybetti!

Yorum Yap

M?teahhitler y?netecek art?k kul?b?.
          Allah hepinizin belas?n? versin.

Yorum Yap

Fikret orman ,ahmet nur ?ebi, ahmet kavalc?, deniz atalay, erdal toluno?lu ve renkli bas?na iyi dayanm?? adamd?r. plans?zl?ga, vizyonsuzluga, yetersizli?e ..... vb art?k dayanacak g?c? kalmam?st?.. yolun a??k olsun ?nder hoca

Yorum Yap

Bir tek adam sen kalm??t?n orda, ?ok geldin baz?lar?na... Hakk?n? helal et hocam emeklerin i?in te?ekk?r ederiz. Allahtan dile?im gitmene sebep olanlar da tez zamanda bu kul?pten defolup giderler in?.

Yorum Yap

Yolun a??k olsun g?zel insan,k?ymetin ?ok ge? anla??lacak.Yolun baht?n a??k olsun.Umar?m birg?n bizimde kurumsal yap?m?z oldu?unda yollar?m?z tekrar kesi?ir.

Yorum Yap

?ok yaz?k oldu ?ok... yerine metin tekin veya ali g?ltiken acilen gelmeli.. proje yar?m kalmamal?

Yorum Yap

Yorum Yap

Cikip konusacaksin arkadas. Cik konus. Herkes bilsin bunlari. Yolun sonu falan demek yok ???

Yorum Yap

Aslı Nurettin Kaan Belginar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?ok yaz?k oldu ?ok... yerine metin tekin veya ali g?ltiken acilen gelmeli.. proje yar?m kalmamal?
                        Onlari 2 gunde madara ederler.

Yorum Yap

Vas?fs?z y?netim kendi benlikleri d???na ??kamayan kapal? beyinli y?netim..! ileri g?r?? insan Be?ikta?'ta tutulmaz, gelecek hesab? g?n? kurtarmakla m? yap?l?r...!
                          ?nder ?zene yolu a??k olsun diliyoruz...! biz sana 1 beden ufa??z...!

Yorum Yap

Aslı Olgan Saricalik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?imdi say?n ?zen de korkak, ka?an birisi mi oldu? o ?ekilde mi giydiriyorduk?
                            Aynen ?yle,?.Alt?nsay'a neler s?ylendi,?imdi anla??l?yor k?ymeti.?ok bile dayanm??t? ?.?zen.?n?allah ne var ne yok anlat?r,c?mle alem duysun bu y?netimin ba?kan?n ?aps?zl?klar?n?...

Yorum Yap

Be?ikta?'ta futbol genel direkt?r? ?nder ?zen, istifa etti. ?nder ?zen yap?lan g?r??menin ard?ndan yapt??? a??klamada dost?a bir ayr?l?k oldu?unu s?yledi.
                              Be?ikta? Futbol Genel Direkt?r? ?nder ?zen, Ba?kan Fikret Orman'la yapt??? g?r??menin ard?ndan istifa etti?ini a??klad?.
                              "BANA BU G?REV? LAYIK G?RENLERE TE?EKK?R ED?YORUM"
                              Ba?kan Fikret Orman ile konu?tuktan sonra bas?n mensuplar?n?n sorular?n? yan?tlayan ?nder ?zen, "?stifa dilek?emi verdim. G?zel, olgun bir g?r??me oldu. Dostlu?umuz devam edecek. ?p??erek ayr?ld?k. Bana Be?ikta?'ta b?yle bir g?revi lay?k g?ren herkese te?ekk?r ederim. ?leriye y?nelik alacaklar?m i?in de bir talebim olmad???n? s?yledim. Teklif ettiler, kabul edemeyece?imi s?yledim." dedi.
                              "G?REV?M? GURURLA YAPTIM"
                              "Ortada bir ba?ar?s?zl?k varsa tamamen bana aittir." diyen ?zen, "Ba?ar? ise ekip arkada?lar?m?z?nd?r. G?revimi gururla yapt?m. Baki olan 111 y?ld?r dimdik ayakta olan Be?ikta? Jimnastik Kul?b?'d?r. Aslolan kul?pt?r, ki?iler de?ildir. Be?ikta?'?n ve b?t?n Be?ikta?l?lar?n yolu a??k olsun. ??tenlikle ba?ar?lar diliyorum" diye konu?tu.

Yorum Yap

k?na yaks?nlar gitmesini isteyenler!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X