Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Yasar Turkmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    yonetim almiyosa onder ozen napsin ?

Serdar Kurtulu? hatayd? sineye ?ekildi ,

Dany hatayd? , sineye ?ekildi.

Yal??n transferi ve ?uana kadar bitmeyen transferler ile hatalar hala devam ediyor. ?stediklerini yapt?ram?yorsa o g?revde kalmayacak.

S?yledikleri ile yapt?klar? aras?nda ?ok fark var.

Biz k?t?n?n iyisi zihniyeti ile y?netilecek kulup de?iliz.

E?er iyi bir stoper alam?yorsak yal??n'? da almayaca??z.

Param?z yoksa olan para 1.5 milyon tl'yi de yal??n'a vermeyecekler.

Yorum Yap

bukadar onder ozenin gitmesini istiyorsunuz onun yerine farkli alternatifleriniz varmidir ?

onder ozenin hatasiz oldugunu dusunmuyorum ancak ondan once hatali cok adam var bu kulupte.

Yorum Yap

istifa edip gidersede kacti diyecekler ee ozaman ?
        ibrahim alt?nsay'dan sonra f.o. yanda?lar? hari? kimse ?yle bi ?ey demez.

Yorum Yap

istifa edip gidersede kacti diyecekler ee ozaman ?
          ??k?p ger?ekleri anlat?r kimse ka?t? demez.
          istedi?im futbolcular? ald?ram?yorum der, ba?kan beni dinlemiyor der vs.vs.

bu arada ?zeni istemedi?im i?in gitsin demiyorum. tek istedi?im projelerini hayata ge?irmesine izin verilmiyorsa, istedi?i futbolcular al?nm?yorsa kendisi i?in en hay?rl?s? istifas? olur.
          g?revde kalarak kendisine daha fazla zarar vermesine gerek yok...

Yorum Yap

Yal??n yerine alternatiflerinizi s?yleyin ,

?nder ?zen yerine alternatiflerinizi s?yleyin ,

Orman yerine alternafileri s?yleyin ...

Bilic yerine alternatifleri s?yleyin ( benim savunma alan?m )

Arkada? neden hep k?t?ye raz? olmak zorunda kal?yoruz.

?nder ?zen ba?ar?s?z ise gitmek zorunda , imkanlar? k?s?tl? ise bunu a??klamak zorunda. Daha iyi bir y?netim ile 1 ?ans daha hak edebilir ama ?uanda olmuyor.

B?t?emiz k?s?tl? diye enteresan enteresan i?ler yap?yor.

Biz onu yal??n'? dany'i serdar'? getirmek i?in getirmedik. Yada mali b?t?emiz k?s?tl? diye abuk sabuk a??klamalar yapt?rmak i?in getirmedik.
            En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 13-07-2014, 00:36.

Yorum Yap

yal??na,sezere,eneramoya para veren kul?p param yok demesin.hi? inand?r?c? de?il.sezerin toplam maliyeti 2,5,3 milyon euro.o paraya kimler al?n?rya

ayr?ca yal??ndan daha iyi alternatifi taraftar bulmak zorunda de?il.bunu bulsun diye milyarlar alanlar var bulacaklar!

Yorum Yap

An?l karde?imiz bu konuya son noktay? koymu?. ?zerine eklenebilecek ?ok fazla bir?ey yok.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Yal??n yerine alternatiflerinizi s?yleyin ,

?nder ?zen yerine alternatiflerinizi s?yleyin ,

Orman yerine alternafileri s?yleyin ...

Bilic yerine alternatifleri s?yleyin ( benim savunma alan?m )

Arkada? neden hep k?t?ye raz? olmak zorunda kal?yoruz.

?nder ?zen ba?ar?s?z ise gitmek zorunda , imkanlar? k?s?tl? ise bunu a??klamak zorunda. Daha iyi bir y?netim ile 1 ?ans daha hak edebilir ama ?uanda olmuyor.

B?t?emiz k?s?tl? diye enteresan enteresan i?ler yap?yor.

Biz onu yal??n'? dany'i serdar'? getirmek i?in getirmedik. Yada mali b?t?emiz k?s?tl? diye a??klama yap?p abuk sabuk a??klamalar yapt?rmak i?in getirmedik.
                  yalcina dany ye alternatif cok.. parayi verip alabildikten sonra hicbir sorun yok bence. sezon arasinda lescottu getirebilseydiler zaten dany gelmezdi bence.

yalcin konusunda dogrusu kendi kafamda ikiye ayriliyorum. bir taraftan boyle bir futbolcunun besiktasta isi yok diyorum (kariyer konusunda) obur yandan son iki sezonunu iyi gecirmis formda bir tecrubelinin en kotu ihtimalde necipin yerine oynamasini tercih ederim. bu tabiiki alacagi maasa falanda bakar gereginden fazla para verilirse muhtemelen cop transferler arasina girecek.

serdar ise bence sezona iyi basladi ve gs maci cokusunu getirdi. kafadan kotu bir transfer degildi ama tutmadi.

he herseye bir kilif var diyebilirsin, ben tekrardan onder ozenin hatasiz oldugunu dusunmuyorum ama oyle kendi isinde tamamiyle basarisiz oldugunu dusunmuyorum cunku gorevi itibari ile sadece transfere dayali olcmuyorum basarisini. sabirli olunursa ozellikle altyapi icin yapilan seylerin ileride meyveler verecegini dusunuyorum.

bir kisiye inatla kotu ve basarisiz deniyorsa alternatifde duymak isteriz yani gayet dogaldir ben butun islerin beceriksiz yonetime yada sinan engin,gordon milne, ali gultiken gibi bu gorevde bulunmus ve hicbirsey katmamis kisiler yerine onder ozeni tercih ederim en azindan hatalarinin yaninda dogrularida var.

Yorum Yap

bukadar onder ozenin gitmesini istiyorsunuz onun yerine farkli alternatifleriniz varmidir ?

onder ozenin hatasiz oldugunu dusunmuyorum ancak ondan once hatali cok adam var bu kulupte.
                    Ben kimseyi istemem o y?zden farkl? bir alternatifim yok,a??kcas? ben bu sportif direkt?rl?k muhabbetine inanm?yorum ?uana kadar g?rd???m y?netim ad?na taraftar?n gaz?n? alan bir adam,adam gibi adam karakterli bir insan olduguna y?rekten inan?yorum ve belki izin verseler s?per i?ler yapar ama T?rkiye'de sportif direkt?r i?i yalan. Y?neticiler kendi reklamlar?n? yapmak varken,?zen yapt? dedirtmezler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Herkes seni Yal??n transferiyle anacak hocam.

Kendi kendini bitiriyorsun.

Yorum Yap

?art m? ? Yani sportif direkt?r olmazsa olmaz m? ?

Yorum Yap

?nder ?zen'in g?revi ; Yap?lan sa?ma sapan transferleri aklamak.

Yorum Yap

suan icin ?nder ?zenin istifa etmesi yada kovulmasi hicbirseyi deistirmez bilakis dahada k?t? olur beceriksiz y?netim sayesinde

Yorum Yap

Aslı Fatih Kose tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?nder ?zen'in g?revi ; Yap?lan sa?ma sapan transferleri aklamak.
                              aynen abi kat?l?yorum.transferi fikret orman yap?yor.kendi dedi zaten sezon ba?? ben yapacam diye.ihale ona kalmas?n diyede ?nder ?zeni getirmi? i?te.

Yorum Yap

Aslı Deniz ?zdemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bu kul?b? sinan enginlere , adal?lara b?rakt?rmay?n tekrar. Biraz g?ven
                                a??r ithamlar olacak direk ki?iyle e?le?tirmeyin;
                                beceriksiz-vizyonsuz vs yalanc?

dersek ben 2sini de se?miyorum.

s.engin transferleri ve genel anlamda futbol tak?m?ndaki y?netimsel g?revleri yapt?klar?n? ?.?zenle kar??la?t?rd?k m? ?u ana kadar s.engin daha iyidir.

her gece clubta oyuncular... vurulmalar vs..
                                haftada 1 ma? temposuna dayanamamak...
                                yanl?? tedaviler...
                                planlama diye her yerde b?k b?k ?t?p sonra CL elemesine 1 hafta kala transfer gelir mi diye beklemek...

s.engin'de uzak dursun ?u kul?pten ama ?.?zen kadar bo? konu?up 0 icraat yapan birine g?ven g?ven 3 sene kendimizi tatmin ederiz anca.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X