Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Berk Alaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Abi hakl?s?n ama ?nder ?zene verilen s?zler var bunlar?n ger?ekle?ece?ini d???n?yor bence bakar ?n?m?zdeki 3-4 ayda ger?ekle?messe gider hem bu 3-4ayda ?nder ?zen 2-3 transfer veto etse yerine 2-3 tane iyi isimde diretse ald?rsa hizmet etmi? say?lmaz m? yada pilot kulup gibi bir ka? projeyi ger?ekle?tirse hizmet etmi? say?lmaz m??

Burdaki arkada?lar diyor bunlar zaten profesyonel kulupte olmas? gereken ?eyler ?nder ?zenin bir ?nemi yok ?nder ?zen olmasa bunlar olur muydu abi?
    Berk'cim gerek twitterda gerek medyada gerekse reelde s?rekli Be?ikta? konu?ulan ortamlarda bulunuyorum.
    3-4 ay sonra ?nder Hoca tv'ye ??kt???nda k?f?r kafir gidilmeye ba?lan?r.
    Eskiden Hoca konu?tu?unda ?ok olumlu tepkiler oluyordu, ?imdi ?ndersen'den masallar yazan onlarca ki?i g?r?yorum.

Yorum Yap

?nder ?zen Ntvsporda bizden daha fazla kazan?yordu...Maa??n? be?endi?inden burda kalmaz ?imdi gitse ntvspora daha fazla kazan?r eskisindende fazla kazan?r
      ??te o maa??n?n yan?na CV' sine kocaman harflerle Be?ikta? Sportif Direkt?r? ibaresini de eklettirdi. Sahalara d?nmek istedi?ini de Ntvspor' da s?k s?k dile getiriyordu zaten. Be?ikta? de?il, ?nder ?zen' dir k?rl? ??kan bu i?ten.

Yorum Yap

Aslı Ibrahim Aydemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Rasit abim onlari soyleyip istifa etse bile inan hicbirsey olmaz .Taraftar zaten tepkili baskana ve yonetime he bu biraz daha arttirir tepkileri okadar .mevzu kongreye tasininca yine Besiktasin sacma sapan kongre dengeleri ortaya cikar ve saglam aday cikmazsa yine secilir. Ben kendi adima Onder hocanin basaracigini mucadeleye devam etmesi gerektigini d???n?yorum belki bize yarar.saglamayacak belki saglayacak kimse bilemez. Ama ben su transfer donemi icin bile adim gibi eminim Onder Ozen olmasa sacma sapan topculara ,sacma sapan menajerlere para kaptiracaz .Belki bir miktar da olsa yine kaptiririz a buyuk zararin onune gecer bence

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
        ?brahim biz y?ld?z ald?k, ba?ar?l? olamad?k, sonra ne oldu? Camiada y?ld?zlarla ba?ar?l? olunmayaca?? bir daha y?ld?z almam?z gerekti?i d???ncesi hakim oldu.

??in asl? ben ?nder Hoca'ya kar?? hep n?tr oldum, tan?m?yordum, burada da defalarca yazd?m. Son d?nem ele?tirmeye ba?lad?m. Ama akl?m?n ucunda hep ?u var, ?nder Hoca kovulursa sportif direkt?rl?k sistemi 10 sene daha dile bile getirilmez. Ba?lad???m?z yere geri d?neriz.

?u an gidi?at da aynen budur. ?nder Hoca camiada h?zla g?ven kaybetmektedir. B?yle giderse daha da k?t? olaca?a benziyor. Umar?m hoca bir ???k g?r?yordur, devam etmekte hakl?d?r, biz yan?l?yoruzdur; ama gidi?at hi? ?yle de?il karde?im.

Yorum Yap

Aslı Sad?k M?s?rl?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ??te o maa??n?n yan?na CV' sine kocaman harflerle Be?ikta? Sportif Direkt?r? ibaresini de eklettirdi. Sahalara d?nmek istedi?ini de Ntvspor' da s?k s?k dile getiriyordu zaten. Be?ikta? de?il, ?nder ?zen' dir k?rl? ??kan bu i?ten.
          Kulubun i?inde futbolu bilen tek ki?i teknik ekibi saymazsak... Onuda g?nderelim diyorsunuz en basitinden s?yleyeyim avatar?ndaki Quaresma ge?en sene ?nder ?zen olsa hala bizdeydi emin ol ?nder hoca hep kanatta de?il forvet arkas? serbest oynamas?n? s?ylerdi. ?ok be?enir Quaresmay?...

Yorum Yap

Kulubun i?inde futbolu bilen tek ki?i teknik ekibi saymazsak... Onuda g?nderelim diyorsunuz en basitinden s?yleyeyim avatar?ndaki Quaresma ge?en sene ?nder ?zen olsa hala bizdeydi emin ol ?nder hoca hep kanatta de?il forvet arkas? serbest oynamas?n? s?ylerdi. ?ok be?enir Quaresmay?...
            Bili? bile ?zen' in taktik tavsiyelerine kulak asm?yor, hem ?zen Q7 zaman?nda bizde olsa dahi, sahaya s?recek denli s?z? ge?miyor diyoruz, y?netimin derdi adam?n performans? falan de?il, tamamen maa??nda indirime gitmemesine tav?r koymalar?yd?. Futbol tak?m?n?n ??kar?n? Egosundan y?ksek tutamayan ba?kana kar?? o bile direnemezdi buna.

Yorum Yap

Bili? bile ?zen' in taktik tavsiyelerine kulak asm?yor, hem ?zen Q7 zaman?nda bizde olsa dahi, sahaya s?recek denli s?z? ge?miyor diyoruz, y?netimin derdi adam?n performans? falan de?il, tamamen maa??nda indirime gitmemesine tav?r koymalar?yd?. Futbol tak?m?n?n ??kar?n? Egosundan y?ksek tutamayan ba?kana kar?? o bile direnemezdi buna.
              ''Bili? bile ?zen' in taktik tavsiyelerine kulak asm?yor '' B?yle bir ?ey olup olmad???n? bilmiyoruz varsa bile ke?ke kulak assayd?da pedroyu en ba??ndan oynatsayd?k bu s?z bence ?nder ?zene de?il Bili?e vuruyor...

Belki kulak assa ilk 2deydik bilemeyiz

Yorum Yap

''Bili? bile ?zen' in taktik tavsiyelerine kulak asm?yor '' B?yle bir ?ey olup olmad???n? bilmiyoruz varsa bile ke?ke kulak assayd?da pedroyu en ba??ndan oynatsayd?k bu s?z bence ?nder ?zene de?il Bili?e vuruyor...

Belki kulak assa ilk 2deydik bilemeyiz

Son bas?n toplant?s?ndan bunu ??kard?m ben, ki tek ben de?ilim bir ?ok arkada? da Bili?, ?zen' i dinlemiyor noktas?nda g?r?? birli?ine varm??. Bilmiyorum ?yle olmasa bile, ?zen saha i?i ve saha d??? s?z?n? ge?iremiyor kimseye. Ele?tirenlerin tek derdi bu. Ben buna tak?lm???m, yoksa neden ?stifas?n? isteyelim durduk yere, faydas?n? dokunmuyor ve ona olan inanc?m da kalmad? bunca zamandan sonra. Y?netimin stad ve ?zen gibi 2 kalkan? var ki, 2 fakt?r de olmasa FO ba?kanl??? de?il 2,5 sene, 6 ay bile s?remezdi.

Yorum Yap

Son bas?n toplant?s?ndan bunu ??kard?m ben, ki tek ben de?ilim bir ?ok arkada? da Bili?, ?zen' i dinlemiyor noktas?nda g?r?? birli?ine varm??. Bilmiyorum ?yle olmasa bile, ?zen saha i?i ve saha d??? s?z?n? ge?iremiyor kimseye. Ele?tirenlerin tek derdi bu. Ben buna tak?lm???m, yoksa neden ?stifas?n? isteyelim durduk yere, faydas?n? dokunmuyor ve ona olan inanc?m da kalmad? bunca zamandan sonra. Y?netimin stad ve ?zen gibi 2 kalkan? var ki, 2 fakt?r de olmasa FO ba?kanl??? de?il 2,5 sene, 6 ay bile s?remezdi.
                  Bakal?m bence g?zel i?ler olacak olmazsa ocakta kendisi b?rak?r zaten....

Yorum Yap

Kusura bakma hocam geldi?inde en kral deste?i verdik ama bir cac?k olaca??n? d???nm?yorum.

?n?mde engel var fikret orman vs.. gibi muhabbetlere gerek yok , ??k kim koyuyorsa engeli a??kla istifan? ver.

Bu ne ya ? olursa olur olmazsa b?rak?r?m falan ? iyice deneme tahtas? olduk anas?n? satay?m.

Yorum Yap

Ya adam paras?z bir amirle i? yapmak zorunda.
                      Siz diyorsunuz ki istifa et.
                      Ne kadar k?t? y?netildi?imizi, isimlerin kimler oldu?unu zaten hepimiz biliyoruz.
                      Anlat ve istifa et demenin mant??? sadece i?imizi rahatlatmak m??
                      ?stifa edince daha m? g?zel olacak?
                      Tak?m?n ba??na bu i?lerden hi? anlamayan sa?ma sapan bir eski futbolcumuz gelecek.
                      Transferi yine y?netim yapacak vs...
                      ?stifa etmesi kadar sa?ma bir durum olamaz, etmemelidir.

Yorum Yap

abi atletik departman hen?z kurulmu? de?il, Sambade' yi getirmesi kendisinin g?revi de?il Bili?' in ekibinde olmas? gereken teknik yard?mc?d?r. Tolga Zengin an? sayesinde geldi ve onu isteyen ?? de?il ki Fikret Orman ?ahsen kendi isteyip getirtmek i?in her yolu denedi. Di?er sayd??? ?eyler de, Sportif direkt?r?n de?il, Profesyonel kul?p olan her tak?m i?in ge?erli departmanlard?r.

"?nder ?zen Anca Laf" yazan arkada?a verilen cevab?n tam kar??l??? bu olmamal?. Ki ?zen olmasa da bunlar?n hepsi de gayet de olabilecek i?lerdi. Kimseyi k?rmak gibi de bir amac?m yok, yazd???na da sayg? duyuyorum ama bu kadar savunuldu?unu g?rmek belli bir s?re s?re ?fkelendiriyor beni ister istemez. K?rd?ysam affola.
                        Atletik yap? departman? kurulmu? de?il mi ?

Bu hangi departmana dahil oluyor ?
                        Atletik yap? tam ray?na oturmu? bir ?ekilde i?lemiyor desen anlar?m.

Sad?k'?m ?z?lerek s?yl?yorum ama yazd?klar?n?n hi? bir ?ekilde ger?ek bir taraf? yok.
                        Bilic ' in yard?mc?s? kaleci antren?r? Mrmic olacakt?,H?rvastin milli tak?m?nda kalmak istedi.
                        Bilic ' in Jose Sambade ' yi getirmesi tamamen uydurma,Sambade bir ?nder ?zen icraatidir.

Tolga Zengin transferinden ?nce,?nder Hoca g?revde de?ilken Ospina ile baya yak?n temaslar?m?z oldu.
                        Ospina transferinden vazge?memizin sebebi ?nder Hoca'n?n geli?i ve yabanc? kontenjan?n? kale b?lgesine harcamak istememesidir.
                        Tolga'n?n al?nmas?n? isteyende ?nder Hoca'd?r,transferi bitiren isim Ahmet Nur ?ebi'dir,bunda yanl?? olan ne ?

Ahmet Nur ?ebi bu tak?m?n 2. ba?kan? de?il mi ? Di?er y?neticiler Be?ikta? y?neticisi de?il mi ?
                        ?lla ki onlarda kendi n?fuzlar?n? kullan?p baz? transferlerin biti?inde pay sahibi olacakt?r,burdaki problem etti?iniz ?ey ne ?
                        ?nder ?zen bizzat eline kalem al?p Tolga'ya imzay? kendisi att?r?nca m? rahat ediceksiniz ?

Profesyonel bir futbol tak?m?nda olmas? gereken departmanlar do?rudur ama buna sportif direkt?r?n i?i de?ildir demekle ?eli?mi?sin.
                        Aksine sportif direkt?r?n ?ncelikli g?revidir bunu sa?lamak,bunu sa?lamas? i?in sportif direkt?r? oluyor zaten.
                        E?er ki g?reve zaten bu departmanlara sahip bir ?ekilde geldiyse de bunlar? devam ettirmekle y?k?ml?.

He bu arada bende ?nder ?zen'in m?thi?,harkulade i?ler ba?ard???n? iddia etmiyorum.
                        Ancak '' anca bo? laflar '' veya haketmedi?i ele?tirilerin kesinlikle kar??s?nda bir barikat?m.
                        Benimde amac?m kimseyi k?rmak de?il.

Sevgiler.

Yorum Yap

Birlikte calismak zorunda kaldigi "kasaba esnafi" yoneticiler ve ekonomik sartlarda elinden geleni yaptigini dusunuyorum, basari yada basarisizlik kriteri koyarken bunlarida dusunmek lazim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Gokhan Tekin Koca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Ya adam paras?z bir amirle i? yapmak zorunda.
                            Siz diyorsunuz ki istifa et.
                            Ne kadar k?t? y?netildi?imizi, isimlerin kimler oldu?unu zaten hepimiz biliyoruz.
                            Anlat ve istifa et demenin mant??? sadece i?imizi rahatlatmak m??
                            ?stifa edince daha m? g?zel olacak?
                            Tak?m?n ba??na bu i?lerden hi? anlamayan sa?ma sapan bir eski futbolcumuz gelecek.
                            Transferi yine y?netim yapacak vs...
                            ?stifa etmesi kadar sa?ma bir durum olamaz, etmemelidir.

?stifa etmesi bu y?netimin ne kadar vizyonsuz oldu?una bir kan?t daha ekler.

Ayr?ca bu ?artlar alt?nda kal?p her ?eyi d?zeltece?ine s?z verip hi? bir ?eyi d?zeltemeyerek g?z?m?zde olan vizyonunu daha fazla k???ltmemesi ad?na daha mant?kl?.

?brahim Alt?nsay bu mant??a g?re bo?a istifa etti o zaman ?

Yorum Yap

Aslı Sedat ?zer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?stifa etmesi bu y?netimin ne kadar vizyonsuz oldu?una bir kan?t daha ekler.

Ayr?ca bu ?artlar alt?nda kal?p her ?eyi d?zeltece?ine s?z verip hi? bir ?eyi d?zeltemeyerek g?z?m?zde olan vizyonunu daha fazla k???ltmemesi ad?na daha mant?kl?.

?brahim Alt?nsay bu mant??a g?re bo?a istifa etti o zaman ?
                              Evet bo?a etti.
                              Futbol konusunda bilgili olsada,ne istedi?ini bildi?i konusunda ??phelerim var.
                              Serdal Adal? ve Murat Aksu futbol ?ubesi ba?kanl??? teklif etti,kabul etmedi.
                              ??nk? kendisi ba?kan olmay? planl?yor,i?in enteresan k?sm? sadece planl?yor.
                              ?artlar? olu?turmak gibi bir derdi yok,?artlar?n olu?mas?n? bekliyor.
                              ?nder Hoca ise bu kadar zorlu?un i?inde o ?artlar? yaratmaya ?al???yor.
                              ?kiside futbol a??s?ndan bilgili insanlarda olsada,?nder Hoca azmiyle benim i?in daha ?n planda.

Yorum Yap

Konu y?netim ve cesaret ise ?nder ?zen, Alt?nsay'a ders verir.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X