Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ibrahim Inozu En ?nder ?zen kadar uygundur.
    Doruk Kaymak Ya??nda m?sait bilmem laz?m Ziya hocan?n Malatyada yapt?klar?n? bize futbolu bilen biri laz?m.
    Alper Ehlil ?nder beyin ne vizyonu var ki. Antreman hocas? ne ge?mi?i var bu g?revle alakal?.Yabanc? s?n?rlamas? olan bir yerde bana yerli oyuncu laz?m avrupa da ma? izlemesin.TR de ara?t?rs?n bulsun getirsin bulabiliyorsa tabii.
    Utku Say ?nder beyin bu konuda ki tecr?belerini yaz?nda bilelim.Rasim Kara zaman?n da Be?ikta?'a kat??? oyunculara bak oyuncudan ne kadar anlad???n? g?r?rs?n.Mrmi? Yankov, Amokachi bunlar?n hepsi efsane oldu.
    Bu sene 12 transferden sadece TOLGA AT?BA G?KHAN ve ge?te olsa FRANCOdan verim ald?k. 12-4 K?t? bir sonu?tur ki Bu d?rt isimden sadece G?khan ve Franco ?nder beyin iste?i ile olmu?tur. Atiba'y? Bili? istedi. Tolga zaten bilinen g?venilen bir isimdi ki oda kendi gelmek istedi.
    Ben bu adama g?venip 40 mly euro transfer b?t?esi vermem Mancini gibi bizi rezil eder.
    En son düzenleyen Hasan.Can; 23-04-2014, 13:10.

Yorum Yap

Aslı Hasan.Can tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Rasim Kara, Ziya Do?an, Metin Tekin Ali G?ltiken ilk akl?ma gelenler
      Kul?pte art?k Be?ikta?'?n ?ocuklar? muhabbetini g?rmek istemiyorum.

Yorum Yap

?nder ?zen'in hatalar? burdan k?ye yol olur.
        Yine de ba?lan?lan i?i yar?m b?rakmamak ad?na bi' sene daha sabredilmeli.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Kul?pte art?k Be?ikta?'?n ?ocuklar? muhabbetini g?rmek istemiyorum.
          Aynen Turgut Abi

Yorum Yap

?nder ?zen'i bize gelmeden hi? tan?m?yordum, hakk?nda bilgim de yoktu.
            ama d???ncelerine, futbol bilgilerine ?ok g?vendi?im ki?iler bunun ?ok iyi bir hamle oldu?unu s?ylediler.
            ben de onlara inand???m i?in, bir ?eyler de?i?tirebilir diye hi? ses ??kartmad?m.
            ama ?imdiye kadar g?rd???m bol laf, az i?.
            eyvallah ?ok g?zel konu?uyor, anlat?yor, insana g?ven veriyor ama o kadar.
            bunu icraata d?kt???n? g?remedik bi.
            hepiniz hat?rlars?n?z 8+8+8 dedi, ??yle sistem kuraca??z dedi, sa?l?k ekibi ??yle olacak dedi, s?yle oyuncu izleme ekibi kuraca??z dedi, dedi de dedi..
            ama ?imdiye kadar hi?birini g?remedik.
            kendi a??mdan bu transfer d?nemi ona verdi?im son ?ans.
            bu kadar uzun s?rede bir ?eyler bulmu?tur, yapm??t?r heralde.
            yoksa benim a??mdan azalan inand?r?c?l??? tamamen son bulur ve kl?pteki asalaklardan biri oldu?unu d???nmeye ba?lar?m.

Yorum Yap

Ziya dogan

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

40 ya??nda adams?n 19luk ergenler gibi yorum yapm??s?n benden de sana gelsin

Yorum Yap

?nder ?zen'in verdi?i s?re ?ubat 2015'te doluyor. Kendisi ?eker gider zaten. Koltu?a yap??acak birisi de?il.

Yorum Yap

Aslı G?rcan Alt?n???k tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    En iyisini Samet Aybaba yapiyordu cikiyor kamera kar??s?na kim ne halt yemi?se anlat?p s?yr?l?yordu isin icinden
                    Abi sen ?ok ya?aa

Yorum Yap

Aslı Sedat.G?ne? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      ?nder ?zen'in verdi?i s?re ?ubat 2015'te doluyor. Kendisi ?eker gider zaten. Koltu?a yap??acak birisi de?il.
                      Bence hatalar?ndan ders ??karmal?, tekrar etmemeli ve o koltu?a yap??mal?.

Yorum Yap

bu be?ikta?'?n ?ocu?u tak?nt?s?n? anlamad?m gitti. hat?rlam?yor da olabilirim ama hangi be?ikta?'?n ?ocu?undan bize fayda geldi? be?ikta?'?n ?ocu?u g?revini iyi yap?yorsa be?ikta? i?inde zaten bir yere geliyor. baz?lar?na se?enek sunsan; "matthias sammer mi, metin tekin mi?" desen metin tekin'i se?ecek insanlar var. ak?l fikir.

Yorum Yap

Adam?n etraf? o kadar amat?r y?netici,?al??an vs. personel ile dolu ki her yerden bir olay patl?yor...Adama k?zam?yorum...

Yorum Yap

Oyuncular?n disipline edilmesi kimin gorev yetki alanina giriyor? Onder Ozen

Gece hayat?ndaki vukuat sebebiyle mahkemesi devam eden bir futbolcu ile sezona devam etme karar?n? kim verdi? Onder Ozen.

Yorum Yap

Disiplin hocan?n g?revi de?il mi?...

?nder ?zen transferlerle mi,tak?m planlamas?yla m?,tesisle?meyle mi u?ra???n yoksa futlbolcular?n pe?inden mi ko?sun?...

Fernandes ikinci yar?n?n ba??ndan beri kadro d??? zaten...Ald??? para cezalar? da belli...

Sinan Engin'le kar??t?ryorsunuz galiba adam??...

Yorum Yap

Yaw ?u muhabbet yaz?lan d?rt isim ?zerinden d?n?p duruyor ya pessss valla pess.Bu konu hakk?nda son kez yaz?yorum.?nder ?zen ba?ar?s?zd?r hemde her konuda.Ben onun bu yapt??? i?i bu camiada yapabilecek bir ?ok ki?i oldu?unu s?yledim (??nk? bundan daha k?t? olmazd?k).''Yukarda bir arkada?-- misal diye-- bana soru sordu ''bende akl?m daki, g?nl?m deki isimleri s?yledim.

Muhabette bunlar?n ?zerinden d?nmeye ba?lad?.Milletin Kafa basm?yor heralde, illa a??k a??k yazcan... sanane arkada? benim yazd???m isimlerden.
                                ?nder den bahset ?ok tecr?beli vizyonlu ya konu?acak ?ok ?ey olmal? demi ..

Yaw arkada? sen tak?lma orda yaz?lan isimlere bo?ver bana bunlarla gelme.Konumuz ?nder ?zen ve ?nder beyi savunanlar gelsin desin bu adam bunlar? yapt? ?unlar? yapt? o y?zden ba?ar?l?d?r. Eee tabii savunulacak hi?bir ?eyi olmay?nca konuyu sapt?rmalar ba?lar.
                                Konu ?nder ?zen gitsin kim gelsin de?il ?nder ?zen dir.Arkada? bana sormasa s?ylemezdim. Laf?n tamam? deliye s?ylenir laf?n tamam?n? da s?ylettiniz.Eskiden Forzan?n seviyesi bu kadar d???k de?ildi.. mevzu sammere kadar gelmi?, Sammerin de..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X