Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

??ine kar???yorlarsa istifa etsin.
    ??ine kar??m?yorlarsa ba?ar?s?z.

Yorum Yap

birseyler yazarken empati kuralim biraz.isine karisildigi cok acik ortada herkeste bi tutturmus madem karisiliyor istifa etsin diye siz olsaniz edermisiniz? heryerde basaramadi denilcegini bile bile? adam savasiyo ilk basladigi gun yaptigi aciklamada 5 baslik saydi bunlarin 4 unu tamamladiktan sonra istifa ederse eder 5.sini tamamlamama izin vermediler diye aciklar herturlu basarili olmus olur.

GT-S5830i cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi

GT-S5830i cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Abdullah Eren tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ??ine kar???yorlarsa istifa etsin.
        ??ine kar??m?yorlarsa ba?ar?s?z.
        Ya tavan ya taban yani.

Adam?n elindeki b?t?e belli ve bu konuda yapabilece?i hi?bir ?ey yok.

Yoksa adam?n umrunda m? Motta'da indirilm yap?lmas? ya da Lanzini de hala indirim beklemesi.

Ama her ?eyin hesab?n? yapmak zorunda kal?yor adam. ??nk? herhangi bir transfere fazla y?ksek bedel ?denirse di?er mevkiler a??kta kalacak.

Yorum Yap

Taraftarin tamamina yakinina yaranmasi beklenemezde boyle uclarda yorumlar gorunce hayrete dusuyorum yok sergen yok bilmem.ne gelsinmis.he gelsin Hep birlikte at yarisi oynarlar. Su eski futbolcu muhabbetini biraz fazla abartiriyoruz adam bizde oynadi diye bizde gorev almamali bu gorev icin yeterli birikimi varmi ona bakilmali. Bide sportif direktorle idari direktoru karistiriyoruz biz . Onder ozen kendisine duzgun bir alan birakilirsa ve biraz daha iyi calisma imkani butce verilirse iyi isler yapacaktir suphem yok. Ama kesinlikle bize bir idari menajerde lazim

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

@ Sad?k abi
            Cafer abinin demek istedi?i forzada b?yle yorumlar yak???k olmuyo. Kimse kimsenin alt?na ahahah yazmaz,adam orda kendince fikirlerini belirtmi? sen alt?na ahaha yazm??s?n. Senin fikirlerini be?enmeyen herkes alt?na ahahah yazsa eminim seninde ho?una gitmez abicim. Biz burda say?g?y? bozmadan en g?zel ?ekilde tart??maya ?al???yoruz. Cafer abiyi ?ahsen tan?mam ama 4 y?ld?r ?yeyim forumun hep i?inde olan aktif bi abimiz ve ben hi? sayg?s?zl???n? g?rmedim,emin ol a?a??l?k?a bi?ey yapmam??t?r tahminimce.

Yorum Yap

Aslı Ibrahim Aydemir tarafından Gönderilmiş
              Belki cok buyuk basarilar degil o arkadasin yazdiklari ama sonucta biseyler yapilmis az veya cok onlari yazmis . Tam olarak neresi absurd ki?

abi atletik departman hen?z kurulmu? de?il, Sambade' yi getirmesi kendisinin g?revi de?il Bili?' in ekibinde olmas? gereken teknik yard?mc?d?r. Tolga Zengin an? sayesinde geldi ve onu isteyen ?? de?il ki Fikret Orman ?ahsen kendi isteyip getirtmek i?in her yolu denedi. Di?er sayd??? ?eyler de, Sportif direkt?r?n de?il, Profesyonel kul?p olan her tak?m i?in ge?erli departmanlard?r.

"?nder ?zen Anca Laf" yazan arkada?a verilen cevab?n tam kar??l??? bu olmamal?. Ki ?zen olmasa da bunlar?n hepsi de gayet de olabilecek i?lerdi. Kimseyi k?rmak gibi de bir amac?m yok, yazd???na da sayg? duyuyorum ama bu kadar savunuldu?unu g?rmek belli bir s?re s?re ?fkelendiriyor beni ister istemez. K?rd?ysam affola.

Yorum Yap

Adam ilk g?n s?yledi transfer i?in s?yledi?im ?eylerde yalan s?ylebilirim kulubun menfaatleri gere?i dedi bunun i?in adam? su?lamay?n...

?ok g?zel i?ler yap?yor hatalar? elbet var bir elin parma??n? ge?mez...
                Bundan ?nce yapt??? i?ler berbat olup iyi yapt??? i?ler bir elin parma??n? ge?mez yorumunu yapt???m?z ki?ilerden ald? g?revi(Eski menejerlerimiz)...
                Sinan engini falan g?rd?k ya biz nas?l ?nder hoca gitsin isteriz ?nder hocadan iyi olacak tek ki?i ?brahim Alt?nsayd?r oda gelmeyecek ne yaz?k ki...

Atletik departman konusundada maddi problemler var diye biliyorum naps?n adam cebinden para m? versin? ?stiyodur olmuyodur niye istemesin ki adam b?yle ?eyler d???nm?? niye istemesin yani o leverkusendeki antreman ?eysinide istiyodu demek ki olmuyor naps?n yani

ARKANDAYIZ G?ZEL ?NSAN !

Yorum Yap

Aslı Ugur Mert Kaplan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  @ Sad?k abi
                  Cafer abinin demek istedi?i forzada b?yle yorumlar yak???k olmuyo. Kimse kimsenin alt?na ahahah yazmaz,adam orda kendince fikirlerini belirtmi? sen alt?na ahaha yazm??s?n. Senin fikirlerini be?enmeyen herkes alt?na ahahah yazsa eminim seninde ho?una gitmez abicim. Biz burda say?g?y? bozmadan en g?zel ?ekilde tart??maya ?al???yoruz. Cafer abiyi ?ahsen tan?mam ama 4 y?ld?r ?yeyim forumun hep i?inde olan aktif bi abimiz ve ben hi? sayg?s?zl???n? g?rmedim,emin ol a?a??l?k?a bi?ey yapmam??t?r tahminimce.
                  Karde?im g?zel yaz?n i?in te?ekk?r ederim. D?zg?n bir uyar?yla yorumumu d?zenlerdim ve k?rd???m arkada?tan da ?z?r dilerdim. Ancak verdi?i cevaplar, "Dibimde miydin", "Chat Sayfas?", "Abuk subuk yorumlar" falan yak???k alm?yor k?r?ld?m a??k?as?, ?u transfer d?nemi gerginli?i ekstra bir stres yaratm?? olabilir ben de. Anlay???n ve g?zel dille anlatmak istediklerini yans?tt???n i?in te?ekk?r ederim.

Yorum Yap

?imdi ?nder Hoca ??ksa; "bu adamlardan bu kul?be bu camiaya hay?r gelmez, ne bir plan program var, ne bir vizyon var...
                    Scout sistemi kurduk ama transfer i?in menajerlerin kap?lar?n? a??nd?r?yoruz, ?nerilen oyuncular?n bir tanesi bile de?erlendirilmedi,
                    Futbol Direkt?rl??? sistemi kurduk Futbol Tak?m?n?n tek sorumlusu benim, ama 7 ayr? y?neticinin futbol ?ubede s?z hakk? var,
                    Ge?en sene elde olan kaynak sa?ma sapan oyunculara harcand?, ?imdi CL ihtimaline ra?men kaynak yarat?lm?yor.

Bu kul?pte insanlar?n gelece?i ba?ar?ya g?re de?il, insanlar?n camia i?indeki ve y?netim i?indeki destek ve g?c?ne g?re belirleniyor. AN?'nin ayr? bir seveni, Bili?'in ayr? bir destek?isi var. Ba?kan'a s?k?nt?lar? anlatt???mda yap?lmas? gerekeni yapmak yerine, g?? dengelerini g?zetip nabza g?re ?erbet da??t?yor.
                    Temmuz ge?iyor transfer yap?lmam??, para yok deniyor ama paralar?n nerelere gitti?ini bilmeyen yok dese.
                    ?st?ne de istifa etse.

Ka?m?? m? say?lacak?

Peki yukar?da sayd?klar?m?n tamam?n? ger?ek farzedelim, bu ?artlarda y?netime gelecek tepkileri engellemek ad?na ismini tampon etmekle, zaten malum olan sonu 3-5 ay daha geciktirerek Be?ikta?'a hizmet mi etmi? say?lacak?

Yorum Yap

Aslı Sad?k M?s?rl?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      abi atletik departman hen?z kurulmu? de?il, Sambade' yi getirmesi kendisinin g?revi de?il Bili?' in ekibinde olmas? gereken teknik yard?mc?d?r. Tolga Zengin an? sayesinde geldi ve onu isteyen ?? de?il ki Fikret Orman ?ahsen kendi isteyip getirtmek i?in her yolu denedi. Di?er sayd??? ?eyler de, Sportif direkt?r?n de?il, Profesyonel kul?p olan her tak?m i?in ge?erli departmanlard?r.

"?nder ?zen Anca Laf" yazan arkada?a verilen cevab?n tam kar??l??? bu olmamal?. Ki ?zen olmasa da bunlar?n hepsi de gayet de olabilecek i?lerdi. Kimseyi k?rmak gibi de bir amac?m yok, yazd???na da sayg? duyuyorum ama bu kadar savunuldu?unu g?rmek belli bir s?re s?re ?fkelendiriyor beni ister istemez. K?rd?ysam affola.
                      Bosver ofkelenicek birbirimizi kiricak bisey yok.Tabiki ne abartildigi kadar.iyi ne hic edildigi kadar.kotu degil. Sen basarisiz oldugunu basaramayacigini dusunursun ben veya baskasi suan icin ortalama oldugunu ileride basarabilecegini dusunurum. Ama sunu unutmamaliyiz Onder Ozeni salt ele almak bizi yanlis yonlendirir calisma ortami,sunulan imkanlar,yada sozunun dinlenmesi bunlarida goz onunde bulundurmak gerek. He baska biri cikip sozu gecmiyiyorsa istifa etsin der saygi duyarim ama ben Ibrahim Altinsaya yeterince mucadele etmedi diye kizarken Onder Ozenin istifa etmesini istemenin yanlis oldugunu d???n?yorum

Yorum Yap

?? yapt?rm?yorlarsa istifa etsin
                        ??ine kar??an yoksa ba?ar?s?zd?r yazm?? bir karde?imiz, o yaz?ya binaen ?sttekini iletiyi yazd?m.
                        ?stifa bazen ?ok b?y?k hizmettir. Atletik departmandan da b?y?k hizmettir.

Yorum Yap

Aslı Rasit Ceran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ?imdi ?nder Hoca ??ksa; "bu adamlardan bu kul?be bu camiaya hay?r gelmez, ne bir plan program var, ne bir vizyon var...
                          Scout sistemi kurduk ama transfer i?in menajerlerin kap?lar?n? a??nd?r?yoruz, ?nerilen oyuncular?n bir tanesi bile de?erlendirilmedi,
                          Futbol Direkt?rl??? sistemi kurduk Futbol Tak?m?n?n tek sorumlusu benim, ama 7 ayr? y?neticinin futbol ?ubede s?z hakk? var,
                          Ge?en sene elde olan kaynak sa?ma sapan oyunculara harcand?, ?imdi CL ihtimaline ra?men kaynak yarat?lm?yor.

Bu kul?pte insanlar?n gelece?i ba?ar?ya g?re de?il, insanlar?n camia i?indeki ve y?netim i?indeki destek ve g?c?ne g?re belirleniyor. AN?'nin ayr? bir seveni, Bili?'in ayr? bir destek?isi var. Ba?kan'a s?k?nt?lar? anlatt???mda yap?lmas? gerekeni yapmak yerine, g?? dengelerini g?zetip nabza g?re ?erbet da??t?yor.
                          Temmuz ge?iyor transfer yap?lmam??, para yok deniyor ama paralar?n nerelere gitti?ini bilmeyen yok dese.
                          ?st?ne de istifa etse.

Ka?m?? m? say?lacak?

Peki yukar?da sayd?klar?m?n tamam?n? ger?ek farzedelim, bu ?artlarda y?netime gelecek tepkileri engellemek ad?na ismini tampon etmekle, zaten malum olan sonu 3-5 ay daha geciktirerek Be?ikta?'a hizmet mi etmi? say?lacak?
                          Abi hakl?s?n ama ?nder ?zene verilen s?zler var bunlar?n ger?ekle?ece?ini d???n?yor bence bakar ?n?m?zdeki 3-4 ayda ger?ekle?messe gider hem bu 3-4ayda ?nder ?zen 2-3 transfer veto etse yerine 2-3 tane iyi isimde diretse ald?rsa hizmet etmi? say?lmaz m? yada pilot kulup gibi bir ka? projeyi ger?ekle?tirse hizmet etmi? say?lmaz m??

Burdaki arkada?lar diyor bunlar zaten profesyonel kulupte olmas? gereken ?eyler ?nder ?zenin bir ?nemi yok ?nder ?zen olmasa bunlar olur muydu abi?

Yorum Yap

Aslı Rasit Ceran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?st?ne de istifa etse.

Ka?m?? m? say?lacak?

Rasit abim onlari soyleyip istifa etse bile inan hicbirsey olmaz .Taraftar zaten tepkili baskana ve yonetime he bu biraz daha arttirir tepkileri okadar .mevzu kongreye tasininca yine Besiktasin sacma sapan kongre dengeleri ortaya cikar ve saglam aday cikmazsa yine secilir. Ben kendi adima Onder hocanin basaracigini mucadeleye devam etmesi gerektigini d???n?yorum belki bize yarar.saglamayacak belki saglayacak kimse bilemez. Ama ben su transfer donemi icin bile adim gibi eminim Onder Ozen olmasa sacma sapan topculara ,sacma sapan menajerlere para kaptiracaz .Belki bir miktar da olsa yine kaptiririz a buyuk zararin onune gecer bence

Yorum Yap

Aslı Ibrahim Aydemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bosver ofkelenicek birbirimizi kiricak bisey yok.Tabiki ne abartildigi kadar.iyi ne hic edildigi kadar.kotu degil. Sen basarisiz oldugunu basaramayacigini dusunursun ben veya baskasi suan icin ortalama oldugunu ileride basarabilecegini dusunurum. Ama sunu unutmamaliyiz Onder Ozeni salt ele almak bizi yanlis yonlendirir calisma ortami,sunulan imkanlar,yada sozunun dinlenmesi bunlarida goz onunde bulundurmak gerek. He baska biri cikip sozu gecmiyiyorsa istifa etsin der saygi duyarim ama ben Ibrahim Altinsaya yeterince mucadele etmedi diye kizarken Onder Ozenin istifa etmesini istemenin yanlis oldugunu d???n?yorum

Ba?ar?l? yanlar? elbette vard?r, ki bu k?lupte Fikret Orman' a ve y?netime kalkan oldu?u bir ger?ek. S?z?n?n de dinlenilmedi?ini ben de d???n?yorum. Ancak bir insan, ister i? yerinde, ister bir toplulukta, profesyonel bir kurumda ?al???yorsa ve s?z? dinlenilmiyorsa ve hala kalmaya devam ediyorsa bunun ad? m?cadele etmek de?il, maa??n? ve konumunu be?endi?indendir diye d???n?yorum. ?? istifa etse belki bize yeni bir kap? a?acak, y?netim i?i dengeler sars?l?p erken se?im' e gitmemize vesile olacakt?r. Uzun vaade kul?pte kal?p ba?ar?l? olmas? i?in s?z?n?n dinlenilmesi gerek. Tek onayland??? fikirleri, Dany ve Yal??n. Franco' yu da ?zen' in takip etti?ini san?p ald???n? d???nm??t?k uzun zamand?r. O da ba?ka bir hikaye ??kt?. Yani fazla b?y?t?yoruz g?z?m?zde, bas?n toplant?s? d???nda etkili olabildi?i hi?bir alan yok ?srarla devam ediyor. Etmemesi gerekti?i d???ncesindeyim. Alt?nsay olay?yla bunun bir ilgisi de yok. Alt?nsay' a, komisyon al?yor iftiras? at?ld?. Fahri y?neticilik yapan bir adama bu yaftay? yap??t?ran herkes sonucun ne olaca??n? tahmin edebiliyor herhalde.

Yorum Yap

Aslı Sad?k M?s?rl?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ba?ar?l? yanlar? elbette vard?r, ki bu k?lupte Fikret Orman' a ve y?netime kalkan oldu?u bir ger?ek. S?z?n?n de dinlenilmedi?ini ben de d???n?yorum. Ancak bir insan, ister i? yerinde, ister bir toplulukta, profesyonel bir kurumda ?al???yorsa ve s?z? dinlenilmiyorsa ve hala kalmaya devam ediyorsa bunun ad? m?cadele etmek de?il, maa??n? ve konumunu be?endi?indendir diye d???n?yorum. ?? istifa etse belki bize yeni bir kap? a?acak, y?netim i?i dengeler sars?l?p erken se?im' e gitmemize vesile olacakt?r. Uzun vaade kul?pte kal?p ba?ar?l? olmas? i?in s?z?n?n dinlenilmesi gerek. Tek onayland??? fikirleri, Dany ve Yal??n. Franco' yu da ?zen' in takip etti?ini san?p ald???n? d???nm??t?k uzun zamand?r. O da ba?ka bir hikaye ??kt?. Yani fazla b?y?t?yoruz g?z?m?zde, bas?n toplant?s? d???nda etkili olabildi?i hi?bir alan yok ?srarla devam ediyor. Etmemesi gerekti?i d???ncesindeyim. Alt?nsay olay?yla bunun bir ilgisi de yok. Alt?nsay' a, komisyon al?yor iftiras? at?ld?. Fahri y?neticilik yapan bir adama bu yaftay? yap??t?ran herkes sonucun ne olaca??n? tahmin edebiliyor herhalde.
                                ?nder ?zen Ntvsporda bizden daha fazla kazan?yordu...Maa??n? be?endi?inden burda kalmaz ?imdi gitse ntvspora daha fazla kazan?r eskisindende fazla kazan?r

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X